Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

QUOTE(SuperLaura @ 2011 12 10, 13:26)
Praėjo 2 mėnesiukai po gimdymo, bet dar mmm nėra..Maitinu pati...

Tai dar gali ilgai nebūti, jei žindote. Aišku tai priklauso ir nuo tarpų tarp maitinimų.
Atsakyti
Sūnučiui 1,4mėn,maitinu ir mėnesinių dar nėra,truputi panikuoju
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2011 12 14, 19:35)
Sūnučiui 1,4mėn,maitinu ir mėnesinių dar nėra,truputi panikuoju

be panikos, man mmm atsirado, kai dukrytei suėjo pusantrų metukų 4u.gif smagu buvo be dienų, db vėl papildomas galvos skausmas doh.gif:
Atsakyti
Praejo 3,5 men. po gimdymo ir dar nera blink.gif Nemaitinu pati
Atsakyti
po gimdimo, kai jaunustojo gimda valytis... visas tas procesas pasibaige tai po savaite prasidejo menesines, vaika tada maitinau.....
Atsakyti
kadangi pienelis greit dingo,tai ir menesines greit prasidejo ir labai jau gausios
Atsakyti
mėmių suslaukiau, kai mažiui sukako 6mėn ir pradėjau primaitinti jį kietu maistu (iki tol tik MP gaudavo). bet iki šiol nereguliarios buvo, tik va man pasitvirtino mitas, kad po gimdymo mėnesinės tampa ne tokios skausmingos smile.gif
Atsakyti
Aš kadangi maitinau iki pirmojo mėnesio, nes dingo pienelis, tai po menesio (kai baigė viskas valytis) susirgau, o po to po 3 savaičių antrą kartą, bet jau tada labai gausios buvo..
Atsakyti
Maitinau dukrytę, mano dienų nebuvo. Sulaukusi metukų mažylė pieno pradėjo valgyti tik prieš miegą, kažkur po mėnesio dviejų - vėl pastojau, mėnesinių taip ir nebuvo.. Dabar sūneliui 7 mėnesiai, maitinu MP, menstruacijų dar nėra. smile.gif
Atsakyti
Maitinu pati, dukrytei 5 mėnesiukai. Mėnesinės pasirodė prieš gerą savaitę, kelias dienas patepliojo ir ramu. Jau laukiau, kad pils fontanais biggrin.gif
Atsakyti
Idomu butu zinoti ar prasidejis mmmm, jau maitinimas eina i pabaiga?Gal dar ne? biggrin.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2012 01 03, 17:39)
Idomu butu zinoti ar prasidejis mmmm, jau maitinimas eina i pabaiga?Gal dar ne? biggrin.gif  g.gif  g.gif


Tai mitas wink.gif
Maitinu kaip maitinus ir toliau smile.gif
Atsakyti