Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

Sveikos, vat turiu klausimėlį: iki kiek reikia mažinti nuotrauką, kad ją galima butų prisegti prie žinutės? Bandau mažinti nuotrauką, taip kaip čia viena forumietė rašė..bet kad ir kiek mažinu vis tiek rašo, kad perdidelė doh.gif gal galit patarti..? unsure.gif
Atsakyti
Su kokia programa galima iškirpt ne tam tikrą plotą, o būtent žmogaus siluetą g.gif
Papildyta:
p.s. man atrodo kad iki 30 kb reikia mažint, kad būtų galimą prisegt nuotrauką.
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 04 25, 16:33)
Su kokia programa galima iškirpt ne tam tikrą plotą, o būtent žmogaus siluetą  g.gif
Papildyta:
p.s. man atrodo kad iki 30 kb reikia mažint, kad būtų galimą prisegt nuotrauką.

iskirpti zmogaus silueta galima su programa photoshop
Atsakyti
dar galima su ulead photoimpact x3 tongue.gif
Atsakyti
user posted image
va kas man isejo biggrin.gif
Atsakyti
Aš nuotraukoms redaguoti naudojuosi programa ACDsee. man patinka, akis nuspalvinu, apkarpau nuotraukas, pašviesinu, patamsinu, padarau juodai baltas ir pan.
Atsakyti
as pagaliau ismokau naudotis photoshopu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2008 05 05, 21:45)
as pagaliau ismokau naudotis photoshopu biggrin.gif

sveikinu sita programike liuks.....user posted image
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2007 07 20, 07:53)
IrfanView rasite čia: http://www.irfanview.com/

Pirma spaudžiate Download ir atsisiunčiate patį IrfanView. Po to spauskite PlugIns ir atsisiųskite papildinius, juos įdiekite. Pabandykite programą ir matysis ar ji paprasta ir lengvai naudojama Jums.

Nies kiekvienam skirtingai, gal kam pvz ir pfotoshopas lengvai priprantamas.
Papildyta:
dar galite atsisiųsti jums priimtinensnę kalbos sąsają: IrfanView languages

na mamos, bukit geros,pasakykite puslapius, programas,kur butu galima rasti , parsisiuti geru programu , nuotraukas pagerinti pakeisti ,pagrazinti, thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_flover_ @ 2008 05 07, 20:17)
na mamos, bukit geros,pasakykite puslapius, programas,kur butu galima rasti , parsisiuti geru programu , nuotraukas pagerinti pakeisti ,pagrazinti,  thumbup.gif  lotuliukas.gif

nuo pradziu paskaityk tikrai rasi daug programu pavadinimu nuotrauku redagavimui rolleyes.gif
Atsakyti
O per kokia programa galima padidinti nuotrauka,kokybes nesugadinant ? 4u.gif
Atsakyti
gal kas gali padėti kaip reikia naudotis Adobe Photoshop Cs3 programa g.gif g.gif , turiu knygą Cs2, bet kaip bandžiau studijuoti jos kažkiek skiriasi. Tai ir niekaip neišeina pasidaryti gražių nuotraukų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulyte: 13 gegužės 2008 - 07:44