Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

kaip galima nuimti nuo paveiksliukų užrašus. labai reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Drezulka @ 2008 06 28, 12:36)
kaip galima nuimti nuo paveiksliukų užrašus. labai reikia verysad.gif

su photoshopu uztusuok
Atsakyti
as tai parsisiunciau ACDsee9, sumazinu foto iki 184 kb, bet kazkodel vistiek cia neleidzia ikelti foto, raso kad perdidele. ka daryti?
Atsakyti
As naudoju "Picasa" ir "PhotoFiltre" 4u.gif
Abi per "google" parsisiunciau ax.gif
Man patinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braškinė123: 05 liepos 2008 - 19:46
QUOTE(*kitty @ 2008 07 03, 14:21)
as tai parsisiunciau ACDsee9, sumazinu foto iki 184 kb, bet kazkodel vistiek cia neleidzia ikelti foto, raso kad perdidele. ka daryti?

Reiškia nuotrauka per didelė savo formatu, o ne kb.
Atsakyti
Protingieji kurmiai, reikia jusu pagalbos verysad.gif tai va turiu Worde jau ikeltus nu kaip cia pavadinti pikcersus, bet ten nuotraukos. kaip man sumazinti ju uzimamą vieta, nes 6 psl failas gaunasi 20 Mb verysad.gif bukit geri rasykit i a.z. greiciau pamatysiu, o tai reikia, labai reikia......
Atsakyti
QUOTE(saulutes mama @ 2008 07 09, 12:11)
Protingieji kurmiai, reikia jusu pagalbos verysad.gif  tai va turiu Worde jau ikeltus nu kaip cia pavadinti pikcersus, bet ten nuotraukos. kaip man sumazinti ju uzimamą vieta, nes 6 psl failas gaunasi 20 Mb  verysad.gif  bukit geri rasykit i a.z. greiciau pamatysiu, o tai reikia, labai reikia......

issaugok ta word doka kaip web page ant desktopo, po to nueik i ta folderi kur papke su failiukais neseniai susikure, ir ten bus foto, jas atskirai ar kartu pamazink ir siuks el. pastu
Atsakyti
QUOTE(kristis @ 2008 07 09, 17:21)
issaugok ta word doka kaip web page ant desktopo, po to nueik i ta folderi kur papke su failiukais neseniai susikure, ir ten bus foto, jas atskirai ar kartu pamazink ir siuks el. pastu

neiseina........... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 07 20, 15:00)
Siunciausi jau nebeatsimenu is kur bet yra ir cia  biggrin.gif
http://www_tucows_co....html?id=194911
Papildyta:
Tai kas zinote kaip padaryti kad visa nuotrauka papilkinus pvz. puokste liktu spalvota?
arba islieti visa nuotrauka, o zmones palikti neislietus?



Su Picasa2 tai galima padaryti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Padekite prasau. Parsisiunciau PhotoScape programa. Dabar noriu kaip pasakyti pakoreguoti nuotrauka, nuotraukoje ishsikyses stalo kampas ir noriu ta nuotrauka kaip pasakyti pamazinti-patraukti taip, kad nebutu to stalo. Kaip cia padaryti, niekaip man neiseina.
Anksciau turejau tikslaus pavadinimo neatsimenu Photomaster programele, tai tenais taip man greitai viskas daresi: raudonas akys nuimdavau, pastumdavau nuotraukas, kad nesimatytu nebereikalingu daiktu ir viskas toks buvo mano nuotrauku koregavimas. Kaip sakant man daugiau nieko ir nereikia. O dabar perinstaliavom visiskai kompa, dingo ta programele. Nebezinau kur rasti... Tai paskaiciau jusu foruma, parsisiunciau kelias programeles, tai ta PhotoScape man labiausiai patiko 4u.gif Na, man lengviausia su ja dirbt.
O gal zinot kokiu dar lengvesniu yra? Tada jei nesunku parasykit adresus is kur parsisiusti, nes as visiskai zalia blush2.gif Dekui
Atsakyti
QUOTE(elvina44 @ 2008 07 16, 11:40)
Sveikos. Padekite prasau. Parsisiunciau PhotoScape programa. Dabar noriu kaip pasakyti pakoreguoti nuotrauka, nuotraukoje ishsikyses stalo kampas ir noriu ta nuotrauka kaip pasakyti pamazinti-patraukti taip, kad nebutu to stalo. Kaip cia padaryti, niekaip man neiseina.
Anksciau turejau tikslaus pavadinimo neatsimenu Photomaster programele, tai tenais taip man greitai viskas daresi: raudonas akys nuimdavau, pastumdavau nuotraukas, kad nesimatytu nebereikalingu daiktu ir viskas toks buvo mano nuotrauku koregavimas. Kaip sakant man daugiau nieko ir nereikia. O dabar perinstaliavom visiskai kompa, dingo ta programele. Nebezinau kur rasti... Tai paskaiciau jusu foruma, parsisiunciau kelias programeles, tai ta PhotoScape man labiausiai patiko 4u.gif Na, man lengviausia su ja dirbt.
O gal zinot kokiu dar lengvesniu yra? Tada jei nesunku parasykit adresus is kur parsisiusti, nes as visiskai zalia blush2.gif  Dekui

nusprendziau ir as sitos programos paieskot, ir radau per googla. irasiau free photoscape download ir ant kazkurio uzejau. atsiunte. reikes patyrineti ax.gif
gal dar galetumet pamokint kaip ten tuos daiktus ptraukt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *kitty: 16 liepos 2008 - 10:59
as parsisiunciau Photo collage studio programa man ji pasirode labai gera bet yra problemele kai patvarkai nuotrauka ir issaugai per nuotraukos viduri internetinis adrases rasosi doh.gif kaip ji nuimti reikia gal zino kas?ir dar gal zino ka reikia ir kaip padaryti kad ja turetum ilgiau nei 30 dienu? g.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti