Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

QUOTE(*sanel* @ 2008 09 19, 21:15)
bet anksčiau buvau parsisiuntus ir visai lengvai unsure.gif nesuprantu doh.gif

aš prieš photochopą bandžiau nesigavo , bm brolis irgi bande nusispjovę tik biggrin.gif
Atsakyti
SKUBIAI PADĖKIT

Kokia programa greitai užrašyt ant nuotraukos kad būtų lietuviškos raidės? (na iš bėdos tiks ir be lietuviškų)
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2008 09 25, 16:00)
SKUBIAI PADĖKIT

Kokia programa greitai užrašyt ant nuotraukos kad būtų lietuviškos raidės? (na iš bėdos tiks ir be lietuviškų)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

MS Paint
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 09 25, 15:46)


***** nepagalvojau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
ačiū tau labai Palemonai drinks_cheers.gif
imk balioną 4u.gif
Atsakyti
000189.gif help.gif turiu photoscape ir niekur nerandu, kur nuimti šešėlius fool.gif gal kas galiat padėt flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 26 rugsėjo 2008 - 15:38
nu ka pakepiau pirma blyna su DVD photo slide show, tai viskas butu ok, tikrai paprasciau nei su window maker, tik galo nepavyksta graziai sudeliot, mat pries baigiamaja skaidre issoksta puslapio nuroda ir suvalgo muzika, o paskutine skaidre lieka be fono g.gif o ir nuotrauku vaizdo kokybe nenukencia kaip kad su maker'iu. jei kam reik DVD programikes instrukcijos turiu beveik LT kalba bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(*sanel* @ 2008 09 25, 16:00)
SKUBIAI PADĖKIT

Kokia programa greitai užrašyt ant nuotraukos kad būtų lietuviškos raidės? (na iš bėdos tiks ir be lietuviškų)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

kaip supratau visos programos raso, tik ne visi šriftai, pereik per šriftus ir per preview pazek, tikrai rasi mirksiukas.gif pvz Ravie šriftas raso LT
Atsakyti
Gal galit rekomenduot kokią elementarią programėlę pradinukam biggrin.gif
Pagrinde aš noriu iš nuotraukos iškirpt dalį, bet kad būtų tokiu standartiniu fotkes formatu, ty kad paskui man atspausdintų ir nebūtų iškraipyta. Su kokia programėle labai paprastai galėčiau tai padaryti??
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 10 10, 15:24)
Gal galit rekomenduot kokią elementarią programėlę pradinukam biggrin.gif
Pagrinde aš noriu iš nuotraukos iškirpt dalį, bet kad būtų tokiu standartiniu fotkes formatu, ty kad paskui man atspausdintų ir nebūtų iškraipyta. Su kokia programėle labai paprastai galėčiau tai padaryti??

Picasa.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 10 10, 15:25)

Ačiū 4u.gif
Jau išmokau, bet dabar blogai, kad ten nėr kaip teksto užrašyt ir rėmelio uždėt lotuliukas.gif

Oi per dieną prirašysiu į kompą krūvą programų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 10 10, 16:07)
Ačiū  4u.gif
Jau išmokau, bet dabar blogai, kad ten nėr kaip teksto užrašyt ir rėmelio uždėt  lotuliukas.gif

Oi per dieną prirašysiu į kompą krūvą programų  doh.gif

Tekstą gali ir su Paint'u užsirašyt.
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 09 26, 16:38)
000189.gif  help.gif turiu photoscape ir niekur nerandu, kur nuimti šešėlius  fool.gif gal kas galiat padėt  flirt.gif

unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Geros programos yra 4u.gif :portable ams photo effects,ivairus efektai,rukas,sviesos efektai.remeliai ir pan.Su photo crop editor galima iskirpus save isideti i kitoki fona rolleyes.gif nera lb sunku ismokti ja dirbti mirksiukas.gif .Magic photo editor-galima nuimti veido problemeles,spuogus,blizgesi,lb paprasta ir lb gera programa drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti