Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminis ektraktorius

bu biggrin.gif

sveiki gyvi tik nuo vakar saremiai lengvi kankina biggrin.gif matyt jau galas netoli biggrin.gif


o augam mes gerai thumbup.gif is darzeli vaikas su asarom pareina nes jam ten labai patinka biggrin.gif nu ziuresim kai sia sav seksis biggrin.gif


naujokams po 4u.gif aukit sveiki ir stiprus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amzinastudente @ 2009 09 05, 16:31)
Mums tai jokio kraujo iš virkštelės neimė schmoll.gif
Dabar kovojam su dizartrija, lankomės pas logopedą (daro masažus). Nors seilėtekis nėra itin smarkus, bet norėtųsi jo atsikratyti iki mokyklos. Neurologas sako, kad silpni burnos raumenukai dėl gimdymo metu naudoto vakumo verysad.gif

mums irgi neeme, bent kiek as zinau. Nepergyvenk, manau svarbiausia laiku viska nustatyti ir gydyti. Viskas bus gerai, tik laiko reikia. Kantrybes jums ir sveikateles 4u.gif

QUOTE(SNIPE @ 2009 09 07, 06:19)
bu  biggrin.gif

sveiki gyvi tik nuo vakar saremiai lengvi kankina  biggrin.gif matyt jau galas netoli  biggrin.gif
o augam mes gerai  thumbup.gif is darzeli vaikas su asarom pareina nes jam ten labai patinka  biggrin.gif nu ziuresim kai sia sav seksis  biggrin.gif
naujokams po  4u.gif  aukit sveiki ir stiprus  4u.gif


vau, tai tuoj jau bus finisas. Lengvo ir sklandaus tau gimdymo ir lauksim ziniu wub.gif
Atsakyti
[quote=Sirana,2007 08 08, 13:33]
Jo, vaakumas nebutu daromas, jeigu viskas vyktu sklandziai...
[/quote
Labas visoms.Retai bunu sitam saite,bet daznai paskaitineju ivairias cia aptarinejamas temas.Mano sunelis taip pat yra gimes vakumo pagalba.Tai pradedu viska nuo pradziu.Gimdziau beveik pries 7 metus,iki 3 metuku vaikas lyg niekuo ir nesiskyre nuo kitu savo amziaus vaiku..Bet perzengus 3 metu amziu prasidejo tai,kad tesiasi lyg siol.Sunelis tapo labai neramus,nenustygstantis vietoje,agresyvus,ir svarbiausia snekejo tik tevams suprantama kalba.Ejo metai vieni,kiti lankemes pas llogopedus,lankeme specialuji logoedini darzeli.Eigoje daug pastangu idejus vienai logopedei pagaliau vaikas prakalbo normaliais zodziais ir sakiniais,bet judrumas,agresyvumas nepranyko nekur.Siais metais pradejome lankyti pirmaja klase,tai problemu turim i marias,visiskai vaikas nesukaupia demesio,elgesys blogas.Lankomes pas psihologu ir kiek ju beaplankeme visi aiskiai pasako,kad vaiko visas elgesys ir sutrikimai yra gimdymo pasekmes vakumo pagalba.Nes kai vaikai gimsta vakumo pagalba yra pazeidziamos jo smegeneles ir kitiems vaikams augimo eigoje smegeneles veikia ne taip kaip turetu veikt,todel kyla ir elgesio problemu.
Atsakyti
[quote=soela,2009 10 28, 19:31]
[quote=Sirana,2007 08 08, 13:33]
Jo, vaakumas nebutu daromas, jeigu viskas vyktu sklandziai...
[/quote
Labas visoms.Retai bunu sitam saite,bet daznai paskaitineju ivairias cia aptarinejamas temas.Mano sunelis taip pat yra gimes vakumo pagalba.Tai pradedu viska nuo pradziu.Gimdziau beveik pries 7 metus,iki 3 metuku vaikas lyg niekuo ir nesiskyre nuo kitu savo amziaus vaiku..Bet perzengus 3 metu amziu prasidejo tai,kad tesiasi lyg siol.Sunelis tapo labai neramus,nenustygstantis vietoje,agresyvus,ir svarbiausia snekejo tik tevams suprantama kalba.Ejo metai vieni,kiti lankemes pas llogopedus,lankeme specialuji logoedini darzeli.Eigoje daug pastangu idejus vienai logopedei pagaliau vaikas prakalbo normaliais zodziais ir sakiniais,bet judrumas,agresyvumas nepranyko nekur.Siais metais pradejome lankyti pirmaja klase,tai problemu turim i marias,visiskai vaikas nesukaupia demesio,elgesys blogas.Lankomes pas psihologu ir kiek ju beaplankeme visi aiskiai pasako,kad vaiko visas elgesys ir sutrikimai yra gimdymo pasekmes vakumo pagalba.Nes kai vaikai gimsta vakumo pagalba yra pazeidziamos jo smegeneles ir kitiems vaikams augimo eigoje smegeneles veikia ne taip kaip turetu veikt,todel kyla ir elgesio problemu.
[/quote]
Visiškai su jumis nesutinku. Vakuuekstraktoriaus niekas be reikalo nededa. Jis tvirtinas prie išorinių galvos audinių, jie gali paburkti, susidaryti mėlynės, bet smegenims tai įtakos jokios neturi. O jeigu gimė vakuumekstraktoriumi todėl, kad vaikeliui buvo deguonies badas smegenyse, tai gali būti jūsų vaikiuko problemų priežastis. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maxima: 31 spalio 2009 - 15:57
Laba vakara biggrin.gif prisiduodam sveiki gyvi ir ..... tongue.gif sory kad taip ilgai nieko nerasiau nes laiko ir tt stoka blush2.gif biggrin.gif bet dabar viskas grista i vezias biggrin.gif taigi sis gimdymas kaip rozine svajone galima sakyt 2 val ir viskas net dabar rasydama atrodo kad ta skausma buciau ir be nuskausminamuju istverus ale tada buvo kitaip bet kaip sake nors ir pati zinojau kad gali nespet suveikt asle man atrode pades o padejo gal kokias 2 min lotuliukas.gif ir ka keli stumimai ir musu antras dziaugsmas DZIUGAS atejo i pasauli wub.gif tai kai kita ryta atsikeliau negalejau patiket kad taip greit ir lengvai atrode kad net negimdziau biggrin.gif dar ir dabar negaliu patiket kad buna ir kitokiu gimdymu lotuliukas.gif tad kas ruosiates antram zuikui tikekit kad viskas bus liuks ir taip bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SNIPE @ 2009 11 01, 00:12)
Laba vakara  biggrin.gif prisiduodam sveiki gyvi ir .....  tongue.gif sory kad taip ilgai nieko nerasiau nes laiko ir tt stoka  blush2.gif  biggrin.gif  bet dabar viskas grista i vezias  biggrin.gif taigi sis gimdymas kaip rozine svajone galima sakyt 2 val ir viskas net dabar rasydama atrodo kad ta skausma buciau ir be nuskausminamuju istverus ale tada buvo kitaip bet kaip sake nors ir pati zinojau kad  gali nespet suveikt asle man atrode pades o padejo gal kokias 2 min  lotuliukas.gif ir ka keli stumimai ir musu antras dziaugsmas DZIUGAS atejo i pasauli  wub.gif tai kai kita ryta atsikeliau negalejau patiket kad taip greit ir lengvai atrode kad net negimdziau  biggrin.gif dar ir dabar negaliu patiket kad buna ir kitokiu gimdymu  lotuliukas.gif tad kas ruosiates antram zuikui tikekit kad viskas bus liuks ir taip bus  wub.gif

Didėliausi sveikinimai SNIPE 4u.gif Džiugui sveikatytės, o tau kantrybės auginant maža spirgutį. wub.gif Tu čia manau visas paguodei, kurioms pirmas gimdymas buvo sunkus ir komplikuotas. Smagu skaityti, kai viskas gerai.
Atsakyti
Labas,
Noreciau isgirsti is mamu kuriu vaikiukai gime vakuumo pagalba:
Kokia eiga buvo po gimdymo? Kiek laiko vaika laike naujagymiu skyriuj, ar kur kitur, bet atskirai nuo jusu?
Ar ilgai laikesi ta hematoma, ar iglai galvyte buvo skausminga?
Kokias pasekmes, kad ir neryskias pastebejote vaikuciui augant?
Ar reikejo kazkokios ipatingos prieziuros?

Pries kelias dienas gime sunus, teko naudoti vakuma. Jau trecia diena, kai man jo neduoda i palata, sako kad sveikas ir viskas gerai, tik galva yra skausminga. Bet kai sakau, kad saugosiu jo galvyte ir kad gal jam geriau butu buti salia manes, tai vis sako veliau veliau veliau.. Dabar zada daryti rengeno nuotrauka, nes ta hematoma netipinej vietoj (nugirdau juos tarpusavy snekant apie galimybe kad kazkoks kaulas isitrauke ne vietoje), lauksiu ka sakys, kai padarys..
Man darosi baisu, nes nesako kas gali buti blogai, kokios tikimybes, tik tikina kad sveikas, tik galvyte skausminga,bet neduoda man jo..Ar buvo ir jums taip?
Atsakyti
QUOTE(SNIPE @ 2009 10 31, 23:12)
Laba vakara  biggrin.gif prisiduodam sveiki gyvi ir ..... 

SNIPE didziausi sveikinimai susilaukus sunelio user posted image
Kaip smagu skaityti, kai viskas taip gerai wub.gif aukit sveiki ir dideli 4u.gif

QUOTE(~Sunny~ @ 2009 11 27, 10:58)
...bet neduoda man jo..Ar buvo ir jums taip?

Nea, bent jau mums taip nebuvo, glaudziau suneli salia saves nuo pat gimimo wub.gif
Sunny buk stipri 4u.gif Stiprybes tau ir sveikateles tavo suneliui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M@mulyte @ 2009 11 27, 14:20)
Nea, bent jau mums taip nebuvo, glaudziau suneli salia saves nuo pat gimimo wub.gif
Sunny buk stipri 4u.gif  Stiprybes tau ir sveikateles tavo suneliui 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dekui 4u.gif
Rengeno nuotrauka neparode pazeidimu , bet vistiek dar ji laiko naujagymiu skyriuj.. Tikiuosi ryt atiduos, nes jau ir priespienis dingsta, nes kai nueinu pamaitinti, tai buna sotus,misinuku primaitintas, ir vos vos pazinda..o nusitraukti tik 5 ml pavyksta... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunny~ @ 2009 11 27, 22:09)
Dekui  4u.gif
Rengeno nuotrauka neparode pazeidimu , bet vistiek dar ji laiko naujagymiu skyriuj.. Tikiuosi ryt atiduos, nes jau ir priespienis dingsta, nes kai nueinu pamaitinti, tai buna sotus,misinuku primaitintas, ir vos vos pazinda..o nusitraukti tik 5 ml pavyksta...  verysad.gif


Sveikute , sveikinimai sulaukus sunelio 4u.gif
Mano dukryte pralaike 10 valandu inkubatoriuj, poto atidave i palata, bet as negalejau pasirupinti, todel nakti paprasiau, kad pasimtu.
Mazoji verke istisai, negaliu pasakyt nuo ko ar truko pieno ar galvyte skaudejo, ta melyne ant galvos po paros atslugo, bet pora savaiciu dar matesi, tiksliai nepamenu. Dare galvytes echo ir po 5 dienu isleido namo. Poto metus laiko mus stebejo kauno klinikos, kas 3 men reikdavo vaziuoti ir ziuredavo kaip auga, ar neatsilieka, metai buvo pilni ytampos, bet dabar mazajai jau 2.4 metuku, auga zvali, protinga, stipri mergaite.
Matai mus gal ziurejo nes mazoji gime umioj hipoksijoj, pridusus buvo. Nukrito sirdies tonai, todel ja gelbejant buvo naudojamas vakumas, kaip daktaras sake cezario operacija butu nespeja padaryt.Esu labai jam dekinga.
Idomu suzinot kur gimdet ir kodel naudojo vakuma.
Aukit sveiki ir stiprus ir jei tik kils kokiu klausimu drasiai klauskit, kartu lengviau isgyventi, mes cia visos ta pati pereja ir isgyvene 4u.gif


SNIPE didziausi sveikinimai sulaukus sunelio wub.gif
Labai dziugu skaityt, kad lengvai pagimdei thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(~Sunny~ @ 2009 11 27, 11:58)
Labas,
Noreciau isgirsti is mamu kuriu vaikiukai gime vakuumo pagalba:
Kokia eiga buvo po gimdymo? Kiek laiko vaika laike naujagymiu skyriuj, ar kur kitur, bet atskirai nuo jusu?
Ar ilgai laikesi ta hematoma, ar iglai galvyte buvo skausminga?
Kokias pasekmes, kad ir neryskias pastebejote  vaikuciui augant?
Ar reikejo kazkokios ipatingos prieziuros?

Pries kelias dienas gime sunus, teko naudoti vakuma. Jau trecia diena, kai man jo neduoda i palata, sako kad sveikas ir viskas gerai, tik galva yra skausminga. Bet kai sakau, kad saugosiu jo galvyte ir  kad gal jam geriau butu buti salia manes, tai vis sako veliau veliau veliau.. Dabar zada daryti rengeno nuotrauka, nes ta hematoma netipinej vietoj (nugirdau juos tarpusavy snekant apie galimybe kad kazkoks kaulas isitrauke ne vietoje), lauksiu ka sakys, kai padarys..
Man darosi baisu, nes nesako kas gali buti blogai, kokios tikimybes, tik tikina kad sveikas, tik galvyte skausminga,bet neduoda man jo..Ar buvo ir jums taip?

labutis,
gimdziau klinikose Kaune, mano zuiki laike intencyvios prieziuros palatoj apie 12 valandu. Butu anksciau atidave, bet cukrus buvo nukrites, reikejo daznai maitinti ir vis daryti kraujo tyrima. Galvyteje pabrinkimas jautesi tikrai gal koki menesi, tiksliai nepasakysiu, bet man atrode, kad gana ilgai. Jokiu ekoskopiju nedare, nes hematoma buvo virs galvytes kauliuko. Kai isleido mus is ligonines, jokios specialios preiziuros neskyre. Dabar zuikiui jau 3.5 metai, siaip viska pradejo daryti anksciau negu reikia. Vaikscioti pradejo 10 men, raumenuku tonusai visada buvo geri. Siaip labai bijojau iki metuku, izvelgiau visokias ligas, bet viskas gerai. wub.gif Kuo puikiausiai kalba ir protauja.
~Sunny~ nepergyvenkite labai, svarbiausia, kad jusu nepaleidzia namo, be jokiu tyrimu. Geriau tegul ilgiau palaiko, atlieka visus tyrimus ir ramiai galesite buti namuciuose. Sveikateles tavo spinduleliui, o tau kantrybes ir stiprybes. wub.gif
Atsakyti
Mano sūnus gimė ne tik, kad vakuumo, bet ir replių pagalba. Tai buvo prieš 7 metus. Puikiai ir dabar prisimenu, kad tada man buvo visai nesvarbu gimdymo skausmas, o tik begalinė baimė dėl tokių drastiskų pagalbos būdų- pirmiausia vakumas, o paskui ir replės. Sūnaus galvytėje iškart išryskėjo hematoma, kuri pirmą savaitę buvo didelė, o kaktoje netoli smilkinuko matėsi replių įbrėžimas.

Gimęs vaikas neverkė, tik pakniugždėjo ir iškart "apsisisiojo", buvo nedaug pridusęs, niekur nuo manęs jo nenunešė, pridėtas prie krūties, aktyviai žindo.
Gimdymo skyriui buvome tris paras, papildomų tyrimų nedarė, sakė, kad viskas gerai ar normos ribose.

Hematoma mažėjo labai nežymiai, bet mažėjo 4u.gif. Pediatrė atidžiai vaiką stebėjo pirmus tris mėn. Per tą laiką gūzas visai nenunyko, matėsi tarsi truputį deformuota galvytė, darėme rentgeną dėl įtariamos smegenų vandenės. Tyrimai geri, nuotrauka irgi nieko blogo nerodė, vaikas vystėsi gerai. Tad su nerimu širdyje, bet sėkmingai augome... Vaikinas pradėjo vartytis, sėdiniuoti, galvytė įgavo taisyklingą formą, savo tiek fizine, tiek psichologine branda niekuo neatsiliko nuo bendraamžių. Šiandien jis jau pirmokas, nėra klasėje lyderis ar stropus moksliukas, bet, tai, manau, jau ne gimimo aplinkybės ax.gif

O išvada tokia, pasak gydytojos, kad netaip baimintis reikia bėl vakuumo (o mūsų atveju ir replių), kiek daugiau dėl žalos, kurią gali padaryti stiprus pridusimas.

Vat taip vat... Bet čia tik mūsų šeimoje išgyventa patirtis ir išvados. Džiaugiuosi, kad antras dukrytės gimdymas buvo greitas ir sėkmingas.

Stiprybės ir vilties visoms, turėjusioms gimdymo problemų, linkiu nepasiduoti emocijoms, daugiau pasitikėjimo savimi, savo motiniška intuicija, savo vaikais mirksiukas.gif .

Atsakyti