Įkraunama...
Įkraunama...

Šakočiai

Beliko pečių pasisitatyt. pamatai jam sumūryti jau prieš 1,5 metų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2012 01 13, 15:44)
  http://www.youtube.c...player_embedded
sis variantas manau gautusi pigiai  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
MB sumeistravo man kepimo aparatą. Iš pirmo karto rodausi kas išėjo smile.gif kilograminis šakotukas. Seniau ir aš skaitydama šią temą niekada negalvojau, kad pavyks išsikepti smile.gif O štai šis gražuolis jau ant mano stalo!



user posted image


user posted image

Atsakyti
QUOTE(columbija @ 2012 02 24, 17:46)
MB sumeistravo man kepimo aparatą. Iš pirmo karto rodausi kas išėjo smile.gif kilograminis šakotukas. Seniau ir aš skaitydama šią temą niekada negalvojau, kad pavyks išsikepti smile.gif O štai šis gražuolis jau ant mano stalo!


OHO šokotis liuks doh.gif !!! O gal galima kokį aprašymą, kaip čia tas aparačiukas pagamintas, ir foto? thumbup.gif Ar brangiai atsiėjo tas aparačiukas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domi95: 24 vasario 2012 - 16:16
QUOTE(Domi95 @ 2012 02 24, 18:15)
OHO šokotis liuks doh.gif  !!! O gal galima kokį aprašymą, kaip čia tas aparačiukas pagamintas, ir foto? thumbup.gif Ar brangiai atsiėjo tas aparačiukas?    g.gif



Kitą dieną galėsiu ikelti ir aparatą kaip jis atrodo. Viskas paprasta padaryta metalinė dėžė šone pritvirtintas tenas išimtas iš tokio seno naminio griliaus, pats ''buomas'' iš medžio ištekintas ir šonai metalinės dėžės užlenkti tokiu kaip dangčiu kad šiluma neišeitų. smile.gif
Atsakyti
[quote=columbija,2012 02 24, 17:46]


COLUMBIJA esi šaunuolė,tavo šakotis labai skaniai atrodo.Norėčiau dabar pat nusilaužti ragiuką thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
kam idomu sakociai ir ju iranga galit kreiptis...
Atsakyti
Sveikutes, as irgi jungiuosiu prie jusu:) pradejau pries Naujus metus:) Pas mane aparatas trifazis, su reguliuojamu greiciu. Vienintelis ko reikia nauju volu, turimi jau tokie apsilankste:)

Tik man vienintele problema , ne visada ragai gaunasi. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 09 kovo 2012 - 22:04
QUOTE(audroneta @ 2012 03 05, 21:12)
Sveikutes, as irgi jungiuosiu prie jusu:)  pradejau pries Naujus metus:) Pas mane aparatas trifazis, su  reguliuojamu greiciu. Vienintelis ko reikia nauju volu, turimi jau tokie apsilankste:)

Tik man vienintele problema , ne visada ragai gaunasi.  doh.gif

kokiu volu reikia?o ragai auga kai greitis didesnis,o po to ji reik mazinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 09 kovo 2012 - 22:04
QUOTE(naurija+art @ 2012 03 07, 15:57)
kokiu volu reikia?o ragai auga kai greitis didesnis,o po to ji reik mazinti...


Gal as atvirksciai darau, pirmiausia letai suku, o kai pora sluoksniu apsikepu pradedu greiciau sukti kad tie ragai darytusi. O gal kaip tik pirmiau greiciau, o paskui leciau.
Gal i AZ butu galima, kad cia neterstume temeles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audroneta @ 2012 03 07, 19:14)
Gal as atvirksciai darau, pirmiausia letai suku, o kai pora sluoksniu apsikepu pradedu greiciau sukti kad tie ragai darytusi. O gal kaip tik pirmiau greiciau, o paskui leciau.
Gal i AZ butu galima, kad cia neterstume temeles  mirksiukas.gif

nagi nagi rašom viska, labai idomu bigsmile.gif
Atsakyti
terskite terskite, labai i nauda visoms smile.gif Ypatingai toms, kurios tik svajoja apie sakocius biggrin.gif
Kas ten siule iranga? Gal galima i e-maila daugiau info? Su kainom, nuotraukos ? biggrin.gif
gra@nkm.lt
Atsakyti