Įkraunama...
Įkraunama...

Šakočiai

QUOTE(zuikispuikis @ 2007 01 05, 21:16)
drinks_cheers.gif
as irgi prisijungciau  drinks_cheers.gif
thumbup.gif
ir laukiu kvietimo  4u.gif  wub.gif

Sveiki,
namas ir pastatytas ir parduotas, ir dar vienas pastatytas, bet vis prie kepimo niekaip neprieinu. Turbut suprantat kai stataisi tai darbuku iki kaklo.
Bet pečius tikrai bus ir šakočius tikrai kepsim, mes dar statom ir pirtele, už mėnesio paradėsiu statyti dar vieną pirtelę, kurioje vietoj židinio ir suplanavau pasistatyti pečių ir įrengti kažką panašaus į amatų kiemelį, kuriame bandysime kepti ir kitiems rodyti kaip tai darosi. Šiaip aš manau, kad pardavimui kepti nelabai apsimoka, nes savikaina žiauri , šiaip susimetus išsikepti ir suvalgyti , o ypač kol šiltas tai kaifas.
Atsakyti
QUOTE(ashmindis @ 2008 02 19, 16:24)
Sveiki,
namas ir pastatytas ir parduotas, ir dar vienas pastatytas, bet vis prie kepimo niekaip neprieinu. Turbut suprantat kai stataisi tai darbuku iki kaklo.
Bet pečius tikrai bus ir šakočius tikrai kepsim, mes dar statom ir pirtele, už mėnesio paradėsiu statyti dar vieną pirtelę, kurioje vietoj židinio ir suplanavau pasistatyti pečių ir įrengti kažką panašaus į amatų kiemelį, kuriame bandysime kepti ir kitiems rodyti kaip tai darosi. Šiaip aš manau, kad pardavimui kepti nelabai apsimoka, nes savikaina žiauri , šiaip susimetus išsikepti ir suvalgyti , o ypač kol šiltas tai kaifas.

Sekmes statybose 4u.gif
O siltas sakotie tai man schmoll.gif neeea. Minkstas labai jau doh.gif . Va atausintas tai thumbup.gif . Pamenu laukdavau kol nukris nors ragelis blush2.gif , kol baba nuo kocelo nuiminedavo. O savikaina tai ziauri dabar butu blink.gif . As vien kiek darba ivertinciau. 2 val. prie peciaus kepant 1 sakoti doh.gif . O kur dar produktai, ju sumaisymas, ir malkos. O kazkada kepdavom uz 10 rubliu viena sakoti. Didesnis kainuodavo 15-20 rubliu, priklausomai ar duodavo kiek produktu. dar ir gandrus islipdydavom ant virsaus smile.gif lizda sukraudavom tongue.gif
Atsakyti
Ashmindis, o jus pats gaminates meciu ar kazkur uzsisakete? Mano tevai noretu pirkti peciu, tik nelabai zino i ka kreiptis siuo klausimu. Galbut jus galite patarti? 4u.gif

Galbut dar kazkas zino kur galima isigyti specialu kepimo peciu???

Prasau, prasykite i az, labai aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin. @ 2008 02 25, 19:59)
Ashmindis, o jus pats gaminates meciu ar kazkur uzsisakete? Mano tevai noretu pirkti peciu, tik nelabai zino i ka kreiptis siuo klausimu. Galbut jus galite patarti?  4u.gif

Galbut dar kazkas zino kur galima isigyti specialu kepimo peciu???

Prasau, prasykite i az, labai aciu.  4u.gif

Manu, jei jis statosi nama tai ir peciu statysis. Tokie peciai kazkuom panasus i zidinius. O vat jei jums reikia elektrinio peciaus, tai gal reiktu dometis imonese kurios prekiauja gamybine iranga g.gif .
Atsakyti
QUOTE(tusiukas8 @ 2008 02 25, 17:13)
Manu, jei jis statosi nama tai ir peciu statysis. Tokie peciai kazkuom panasus i zidinius. O vat jei jums reikia elektrinio peciaus, tai gal reiktu dometis imonese kurios prekiauja gamybine iranga g.gif .


Taip, turbut statysis. Reikes paieskoti internete, gal rasime ka, na, o jei kas netycia rastu kazka, imeskite cia ar i az. smile.gif
Atsakyti
O aš manau, kad galima pabandyti daryti pagal šakočio receptuką ir paprastoje orkaitėje. Žinoma, neišeis gaminys toks kaip tikras šakotis, bet... pagal tokį receptą galima pabandyti išsikepti sausainukų ar keksuikų kokių. mirksiukas.gif Na, tik reikia laikytis visų nurodymų gamybos, kad, kaip rašo, viską reik dėti ir maišyti po truputį, šaltoje patalpoje ir pan. Manau tikrai kas beišeitų nereikės mesti į šiukšlių dėžę, bet bus valgomi. Na, juk nereik bijoti pabandyti...juk ir duoną galima orkaitėj išsikepti:) Svarbu bandomąjį kartą daryti iš mažo kiekio produktų. Manau, kad velykoms pabandysiu, nors man taip pat seniai galvoj sukosi mintis pabandyti panaudoti šakočio receptą g.gif ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif ieskome, kur butu galima uzsisakyti sakoti, kad iskeptu ax.gif jei kas esate susidure, butu gerai jei parasytumete mirksiukas.gif Zinoma, noretusi, jog tai butu kokie fiziniai asmenys, kepantys tik siauram ratui, nes nuo tu parduotuviniu, tai pacios zinot doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruju: 08 kovo 2008 - 21:39
Na, kažkada beieškant info apie šakočius užkliuvo akis už Himeko kažkada rašytos žinutės, kad ji gali pagelbėti kaunietėms, kurioms reik šakočių, nes jos draugė, kiek pamenu, kepa šakočius draugams ir šiaip kam reik. Tai štai kokią tiek info.
Atsakyti
o as atsimenu esam kepe sakoti ant paprasto lauzo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauvire @ 2008 02 28, 18:43)
O aš manau, kad galima pabandyti daryti pagal šakočio receptuką ir paprastoje orkaitėje. Žinoma, neišeis gaminys toks kaip tikras šakotis, bet... pagal tokį receptą galima pabandyti išsikepti sausainukų ar keksuikų kokių.  mirksiukas.gif  Na, tik reikia laikytis visų nurodymų gamybos, kad, kaip rašo, viską reik dėti ir maišyti po truputį, šaltoje patalpoje ir pan. Manau tikrai kas beišeitų nereikės mesti į šiukšlių dėžę, bet bus valgomi. Na, juk nereik bijoti pabandyti...juk ir duoną galima orkaitėj išsikepti:) Svarbu bandomąjį kartą daryti iš mažo kiekio produktų. Manau, kad velykoms pabandysiu, nors man taip pat seniai galvoj sukosi mintis pabandyti panaudoti šakočio receptą  g.gif  ...  mirksiukas.gif


Nu nezinojau,kad reikia maisyt tesla saltoje patalpoje g.gif niekad taip nedarom.O sausainiai gal ir skanus ir galima kepti is tos teslos.atsimenu mama kepe vestuvem daug bankuku vienu metu,o baltymus padejo lauke atsalti,tai dede,eidamas nustume doh.gif netycia,tai teko kepti sausainius hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ruju @ 2008 03 08, 21:38)
Sveikos mielosios  4u.gif  ieskome, kur butu galima uzsisakyti sakoti, kad iskeptu  ax.gif  jei kas esate susidure, butu gerai jei parasytumete  mirksiukas.gif Zinoma, noretusi, jog tai butu kokie fiziniai asmenys, kepantys tik siauram ratui, nes nuo tu parduotuviniu, tai pacios zinot  doh.gif

Dar pries kokius metus girdejau jog moterele kepa Traku rajone Biciunu kaime, prie pat Biciunu autobusu st. Tiksliai nieko daugiau nezinau schmoll.gif .
Atsakyti
Gal galima suzinoti kokie tai sakociai ir kur jusu sakocius galima nusipirkti? 4u.gif
Atsakyti