Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(lapyte007 @ 2008 02 01, 20:59)
Noreciau daugiau komentaru apie ZEBRA kaip ten instruktoriai, ar kantrus, nerekiantys? Ir kokios ten masinos? Ar tokios kaip ir regitroje?
Girdejau neblogus atsiliepimus apie Stasi is zebros, gal kas turite jo telefono Nr ?

Aš irgi zebre mokiausi... teoriją Linas vesdavo, o važinėjau su Stasiuku thumbup.gif , labai fainas, ramus, auksinės kantrybės žmogus... į kiekvieną važiavimą su džiaugsmu eidavau... gaila, kad pasibaigė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jooratuke: 06 vasario 2008 - 21:10
As Zebre dabar lankau. Vazineju su Stasiu ,tikrai labai fainas zmogelis. Viska labai is aiskina, pajuokaut megsta, jiokio balso pakelimo.
Atsakyti
Man ARV teorija destys Liudas. gal kas ejot pas ji? kas jis per zmogus?
gal dar koki instruktoriu patarsit? unsure.gif
Atsakyti
laba smile.gif
As tai mokausi "noriu vairuoti" prie PC "SAVAS". Labai patiko paskaitos - idomios, praktiskos. Prie kompu galima sedet kiek nori! O jau instruktoriaus tai i nieka neiskeisciau. Tiesiog svajoniu instruktorius. Cia, buvo anksciau minetas - dainuojantis instruktorius - Kestutis.
As pries tai buvau bandziusi su vyru vaziuot. tai jo isvada buvo - beviltiska, sake damokesiu tam, kuris tave mokys doh.gif . Tai taip zauriai as bijojau to vaziavimo, bet viskas buvo thumbup.gif .
Pravaziavimus ( tuos butinus - 10) jau baigiau. Laukia teorijos egzaminas, (kurios dar nelabai moku blush2.gif ) ir vaziavimas. Bet as to vaziavimo neismokau, taip gerai, kad drasiai jausciausi ir klaidu nedaryciau... Ar Jus daug emet papildomu vaziavimu, kol ismokot pakankamai gerai vaziuot?
Atsakyti
greit gudruoles rasykit to jusu išgirtojo stasiuko pavarde...ar tik jis kartais ne stankūnas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2008 02 11, 20:45)
Man ARV teorija destys Liudas. gal kas ejot pas ji? kas jis per zmogus?
gal dar koki instruktoriu patarsit? unsure.gif

man liudas deste teorija. geras zmogus smile.gif man jo destymas patiko.bet zinau, kad valdo paskaitos fainesnes, ta prasme bairius skaldo belenkaip thumbup.gif
o mapie instruktorius jau rasiau... nepatingek atsiversti praeito puslapio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 02 12, 18:27)
greit gudruoles rasykit to jusu išgirtojo stasiuko pavarde...ar tik jis kartais ne stankūnas? g.gif

Vat ir ne. Jis- Martinkus.
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2008 02 13, 20:42)
man liudas deste teorija. geras zmogus smile.gif  man jo destymas patiko.bet zinau, kad valdo paskaitos fainesnes, ta prasme bairius skaldo belenkaip thumbup.gif
o mapie instruktorius jau rasiau... nepatingek atsiversti praeito puslapio mirksiukas.gif

na apie Staini skaiciau... bet sakau gal dar ka zinot smile.gif nes kazkaip visi pas ji verziasi..
Atsakyti
QUOTE(ausrakns @ 2008 02 13, 20:16)
Vat ir ne. Jis- Martinkus.


mhm gaila rolleyes.gif bet ir as vakar buvau pas viena Stasy, irgi visai nieko labai jau per daug spakainas, bet aš buvau dėl vairavimo ypatumų lietuvoje... doh.gif tai tas žmogus taip man kažką komentuoja o aš sakau gal galėtumėt savo emocijas labiau išraiškingiau reikšt, nes kai ramiai šnekat nesuprantu ar čia gerai ar blogai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2008 02 13, 23:54)
na apie Staini skaiciau... bet sakau gal dar ka zinot smile.gif nes kazkaip visi pas ji verziasi..

tai jau taip... pas staini visi nori. siandien man buvo vairavimas tai v.stainio telefas netilo. labai puikus instruktorius thumbup.gif
nu pabandyk pas andriuska zinau, kad ir jis instruktorius laaaaaaaaaaaabai puikus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2008 02 14, 23:28)
tai jau taip... pas staini visi nori. siandien man buvo vairavimas tai v.stainio  telefas netilo. labai puikus instruktorius thumbup.gif
nu pabandyk pas andriuska zinau, kad ir jis instruktorius laaaaaaaaaaaabai puikus mirksiukas.gif

na paprasiau kad uzrasytu pas staini smile.gif norejau pas kura, bet jis silainiuose...
kazkaip ir laukiu tu pravaziavimu ir bijau 4u.gif
Atsakyti
Aš lankiau ARV auto mokykloj tai profesanali mokykla thumbup.gif atsiliepimai patys geriausi. Džiaugiuos,kad ten mokiaus ir rekomenduoju blush2.gif Tikrai profesionali komanda tiek teorijai tiek praktikai.
Instruktorius Edmundas super šaltų nervų thumbup.gif ne karto neapšauke, visada mielai aiškina net ir kelius kartus jei reikia... man patiko su juo mokytis vairuoti thumbup.gif
Atsakyti