Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(Zydrulyte @ 2008 02 20, 14:15)
lauksiu tavo atsiliepimų  ax.gif  aš makiaus pagrindiniam  mirksiukas.gif
kaip ten sakoma,ankščiau pradesi greičiau išmoksi  ax.gif

Ir aš norėjau tam pagrindiniam, bet ten jau vietų nebuvo, nebent gegužės mnesį, ir taip sakė grupės perpildytos, tai kadangi MB truputį turi ten ryšių tai į šilainius dar priėmė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2008 02 20, 13:22)
Ir aš norėjau tam pagrindiniam, bet ten jau vietų nebuvo, nebent gegužės mnesį, ir taip sakė grupės perpildytos, tai kadangi MB truputį turi ten ryšių tai į šilainius dar priėmė blush2.gif

ir aš ta girdejau,kad grupes perpildytos doh.gif o kas desis paskutiniais dviem menesiais g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrakns @ 2008 02 19, 21:04)
Tai ,kad Stasys su golfu vazineja, o Linas su polo.

Linas su golfu, pati pas jį 15 pamokų turėjau.

QUOTE(LiaLiaka @ 2008 02 20, 02:39)
  Jei taip pasakysi, tai tau atsakys, kad ateik kitą kartą bet už egzą mokėsi išnaujo. Skaitysis, kad neišlaikiai. Nes reik atsisakyt egzo kol dar tau nepaskirtas egzaminatorius, ten nėra taip, kad mašina nepatiko ar egzaminatorius ne tas kaip tikėjaisi.

Nu kad ne.Egzaminą laikyti gali atsisakyti, kol nepradėjai pirmojo pratimo, Kaune pvz estakados.Ir pinigėliai, sumokėti už egzaminą pereina sekančiam laikymui.Nebent kas nors nuo Naujų metų būtų pasikeitę. g.gif
Papildyta:
QUOTE(LOCKETS @ 2008 02 20, 13:25)
vistiek aš už ZEBRĄ wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aš taip pat. ax.gif
Ir žinau kuo dar man ši m-kla patiko- darbuotojų nedaug, visus pažįsti, ateini ir kaskart pakalbi su direktore, administratore, instruktoriumi kaip su geru pažįstamu.Linas man dar 1 važiavimą skolingas, tai vis rezgu mintį nukeliauti iki Zebro ir jam priminti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LiaLiaka @ 2008 02 20, 02:39)
1.  blink.gif  Tikrai nesamonė.
2. Jei taip pasakysi, tai tau atsakys, kad ateik kitą kartą bet už egzą mokėsi išnaujo. Skaitysis, kad neišlaikiai. Nes reik atsisakyt egzo kol dar tau nepaskirtas egzaminatorius, ten nėra taip, kad mašina nepatiko ar egzaminatorius ne tas kaip tikėjaisi.
Jie burtų keliu traukia ir jau kuris išpuls su to mašiniuku ir važiuosi.
Jie žinok masto taip, jei žmogus moka vairuot, tai jam mašinos markė neturi reikšmės. Aišku nekalbu jei tave pasodintų ant miniveno, bet ten tokių nėra.

Nedemonstruokite, kad bijot nes jiems tai ne naujiena, daugiau pasitikėjimo savim, juk baisiausia yra ne egzaminas o tai, kad po kelių dienų vienai į gatvę teks važiuot, na gal su vyru ar draugu, bet atsakomybė visa tenka naujai iškeptai vairuotojai.

Sėkmės visoms(iems) besimokantiems user posted image
Po kiek laiko skaitysit čia kitų besimokančių pokalbius ir galvosit, kaip viskas pažystama ir išgyventa rolleyes.gif
Egzamino galima atsisakyt, pakol nepradejai daryt pratimu. ATsisakius pinigai nukeliami kitam kartui. Tikrai zinau.
Atsakyti
QUOTE(ausrakns @ 2008 02 20, 16:00)
Egzamino galima atsisakyt, pakol nepradejai daryt pratimu. ATsisakius pinigai nukeliami kitam kartui. Tikrai zinau.

Nu gal ir taip. Bet kažkaip beryšio atrodyčiau g.gif , atvažiuoju laikyt egzo ir prie mašinos apsigalvoju blush2.gif mega_shok.gif
Dar pvz.; Opel Astros egzaminatoriui belieka pasakyt, kad aš moku tik su WW golfu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2008 02 20, 12:38)
Taigi jau galiu girtis, užsirašiau į ARV auto clap.gif

sveikinu 4u.gif saunuole, kad pagaliau prisiruosei mokintis smile.gif
Atsakyti
o as jau pora savaiciu teorija lankau, kuo toliau tuo labiau patinka:) kita savaite i pirma pravazivima uzsirasiau....biskuti bijau bet ir laukiu:)
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2008 02 20, 21:27)
sveikinu 4u.gif  saunuole, kad pagaliau prisiruosei mokintis smile.gif

wub.gif Ačiū, pirmas žingsnis jau žengtas blush2.gif

QUOTE(harmoneta @ 2008 02 21, 00:03)
o as jau pora savaiciu teorija lankau, kuo toliau tuo labiau patinka:) kita savaite i pirma pravazivima uzsirasiau....biskuti bijau bet ir laukiu:)

Aš irgi su baime ir nekantrumu laukiu važiavimų blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

aš irgi ruošiuos į kursus, gyvenu Šilainiuose, tai turiu du pasirinkimus, kurie netoli namų "Mobilūs žmonės" ir "ARV auto mokykla" neseniai atsidare ax.gif apie ARV matau, neblogi atsiliepimai, o kaip "MŽ", gal kas turite atsiliepimų g.gif

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trola @ 2008 02 24, 14:50)
Sveikos 4u.gif

aš irgi ruošiuos į kursus, gyvenu Šilainiuose, tai turiu du pasirinkimus, kurie netoli namų "Mobilūs žmonės" ir "ARV auto mokykla" neseniai atsidare ax.gif apie ARV matau, neblogi atsiliepimai, o kaip "MŽ", gal kas turite atsiliepimų g.gif

ax.gif

Aš šilainiuose į ARV eisiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(trola @ 2008 02 24, 14:50)
Sveikos 4u.gif

aš irgi ruošiuos į kursus, gyvenu Šilainiuose, tai turiu du pasirinkimus, kurie netoli namų "Mobilūs žmonės" ir "ARV auto mokykla" neseniai atsidare ax.gif apie ARV matau, neblogi atsiliepimai, o kaip "MŽ", gal kas turite atsiliepimų g.gif

ax.gif

MZ masinos senos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2008 02 24, 14:21)
Aš šilainiuose į ARV eisiu blush2.gif


įdomu, ar dar priimtų i ARV. reiks turbut ryt nulekti pasiklausti smile.gif
Atsakyti