Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(ausrakns @ 2008 04 09, 10:08)
Nežinau. Kai klausiau jo , kodėl išeinat, sakė, kad algų nemoka, tipo vis rytoj, rytoj, o jam paskolos ir panašiai. Tai aš biškį pakrauųpau, tokia apyvartapasjuos dabar blink.gif ir neatranda pinigų susimokėt.

Oho blink.gif Ech...aš ir pabaigusi Zebrą, dabar dar norečiau kelias papildomas pamokeles pasiimti.Galvojau, kad pas Stasį .Ech...niu dabar net nzn....O pas saviški tai nebenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrakns @ 2008 04 09, 08:48)
Stasys jau išėjo iš Zebro. Ir su juo tartis tik per mokyklą buvo galima, nes taip jis sakė, tipo neturi su kuo mokinti važinėt.

hmmm... unsure.gif gaila. Man tai "Zebra" atrodo tokia patikima firma, net keista...kad taip elgias su instruktoriais g.gif Kazi gal jis jau ir kitoj kokioj mokykloj isidarbint spejo?. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrakns @ 2008 04 09, 10:08)
Nežinau. Kai klausiau jo , kodėl išeinat, sakė, kad algų nemoka, tipo vis rytoj, rytoj, o jam paskolos ir panašiai. Tai aš biškį pakrauųpau, tokia apyvartapasjuos dabar blink.gif ir neatranda pinigų susimokėt.

na, kad algų nemoka tai netikiu...
va, gal dėl algos kėlimo čia taip gali būti... tada patikėčiau smile.gif

bet kad nemoka, netikiu...

nes anksčiau mokėjo normaliai, tik kelt nelabai norėjo, bent jau Juozas taip buvo sakęs ax.gif

dabar apyvarta pas visus diiiidelė biggrin.gif
Atsakyti
aš lankiau vairavimo mokyklą "Mobilūs žmonės" (centre), man labai patiko ir paskaitos, ir dėstytojo dėmesys sėdint prie PC. taip pat labai patiko instruktorė Rimvyda thumbup.gif
Atsakyti
labas, merginos, paraųykit i AZ kokių instruktorių mob.nr., labai reikia dėl papildomų važiavimų tartis. Teises jau turiu kokie 9m, o vairuot vis bijau pradėt. bet jau nėr kur trauktis, reiks vaiką i darzelį pradėt vežiot...
Atsakyti
LABAS VAIRUOTOJOS smile.gif , jus man pasakykite, kaip reikalai su medicininiu. Ar reikia ji praeiti pries uzsiregistravima norint vairuoti? Ar toj pacioj firmoj gal medicinine apziura yra/? Ar kaip? Nu kokia tvarka vyksta sitas popierizmas, ar ten siuncia po uzsiregistravimo i kokia poliklinika? Nu zodziu paaskinkite man, prasau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2008 04 21, 11:44)
Nu kokia tvarka vyksta sitas popierizmas, ar ten siuncia po uzsiregistravimo i kokia poliklinika? Nu zodziu paaskinkite man, prasau.  ax.gif

Šiaip tai mokyklos organizuoja šitą popierizmą kaip tu sakai mirksiukas.gif Žinau, kad prie vairo sėst neleidžia be medicininės, bet teorijos pradžioja suorganizuoja tą apžiūrą.
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2008 04 21, 11:44)
LABAS VAIRUOTOJOS smile.gif , jus man pasakykite, kaip reikalai su medicininiu. Ar reikia ji praeiti pries uzsiregistravima norint vairuoti? Ar toj pacioj firmoj gal medicinine apziura yra/? Ar kaip? Nu kokia tvarka vyksta sitas popierizmas, ar ten siuncia po uzsiregistravimo i kokia poliklinika? Nu zodziu paaskinkite man, prasau.  ax.gif

Sveikatos pažyma reikalinga tik pradedant mokintis važiuoti(prieš praktiką). O kaip ją gauti, čia jau Jūsų reikalas. GAlima eiti į polikliniką, tik ten ilgiau užtrunka. Aš mokiausi ZEBRE, tai jie sudarę sutartį su vienu šeimos sveikatos centru. Nuvažiavau, sumokėjau 30 lt. , ir už penkių minučių išėjau su sveikatos pažyma.
Atsakyti
Aciu atsakiusioms!
Atsakyti
sveiki, man yra toks reikaliukas, kad teises ijau ssilaikius esu (pries 4m), bet visa sita laika galima sakyti nevairavau, nes neturejau ka vairuot tad manau bus ka prisimint, beto jauciu didele atsakomybe, nes kai vazinesiu auto, kartu vesiuosi savo vaika.
Kiek kainuoja papildomos praktinio vairavimo pamokos?beje o kaip su eilemis gal kas zinot? tikiuosi nereiketu ilgai laukti del keliu pamokeliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmutee @ 2008 04 21, 17:12)
sveiki, man yra toks reikaliukas, kad teises ijau ssilaikius esu (pries 4m), bet visa sita laika galima sakyti nevairavau, nes neturejau ka vairuot tad manau bus ka prisimint, beto jauciu didele atsakomybe, nes kai vazinesiu auto, kartu vesiuosi savo vaika.
Kiek kainuoja papildomos praktinio vairavimo pamokos?beje o kaip su eilemis gal kas zinot? tikiuosi nereiketu ilgai laukti del keliu pamokeliu g.gif

eiles milziniskos o kainos ispustos nes instruktoriai nespeja su savais vazineti, o dar is kitur prisiimti tikrai nenori g.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2008 04 21, 22:53)
eiles milziniskos o kainos ispustos nes instruktoriai nespeja su savais vazineti, o dar is kitur prisiimti tikrai nenori g.gif

vajei tai ne kas verysad.gif
Atsakyti