Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

as mokinausi silainiuose esancioje mokykloje,pavadinimo ir vardo nepasakysiu,bet galiu duoti instrutoriaus nr.prasom i az 4u.gif kadangi sis instruktorius man buvo 5-asis,tai tikrai galiu rekomenduoti kaip geriausia,islaikiau is antro karto,pirma karta kai laikiau pats instruktorius sake kad neislaikysiu,beje pas ji kainos,70 lt,jei pasakai kad rekomendavo pazistamas biggrin.gif
Atsakyti
gal ira mergaiciu iregitra vaikstanciu ijonavos regitra mirksiukas.gif
Atsakyti
Pabaigaiu vairavimo mokykla ,,Lekada" Justiniškese thumbup.gif thumbup.gif geras destytojas ir superinis instruktorius Stanislavas teorija irpraktika išlaikau iš pirmo karto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabrelia @ 2009 01 09, 10:06)
Pabaigaiu vairavimo mokykla ,,Lekada"  Justiniškese thumbup.gif  thumbup.gif geras destytojas ir superinis instruktorius Stanislavas teorija irpraktika išlaikau iš pirmo karto  thumbup.gif


Lyg ir temelė apie Kauną... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš baigiau "Mobilūs žmonės" vairavimo mokyklą, lankiau tik vairavimą, kadangi teoriją išsilaikiau pats. Galiu rekomenduoti dėstytoją Arūną, labai geras dėstytojas, aš atėjau net nemokėdamas mašinos vairuoti, o egzaminus išlaikiau iš pirmo karto smile.gif
Atsakyti
Kiek INSTRUKTORIU yra VAIRALDOJE? kokie ju vardai zadu eit teises ten laikyt, koks jusu nuomone geriausias? kokia kaina? gal kasnors irgi ruosias eiti laikyti?
Atsakyti
as issilaikiau Bernatonio vairavimo mokykloje thumbup.gif pats bernatonis deste teorija ir mokino vairuoti, tik vat kvaila buvau kad vairavima pas kita instruktoriu pasirinkau blink.gif bet paskutinius vairavimus vaziavau su Bernatoniu tai praktiskai per tuos kelis kartus kai vaziavau su juo tada ir ismokau vairuoti!!! biggrin.gif buvokad ir vista pavadindavo lotuliukas.gif bet taip juokais.. labai fainas zmogus... tikrai rekomenduoju, ir kainavo tada pigiau nei kitur apie 950 Lt 4u.gif
Atsakyti
Baigiau Auto ABC.
Vazinejau su instruktoriumi Eugenijumi smile.gif
Labai geras, supratingas ir profesionalus instruktorius. thumbup.gif
Atsakyti
noriu pasidalinti informacija, kur galima rasti nuolaida vairavimo kursams

http://www.nuolaidel...iravimo-kursams

sekmes
Atsakyti
sveikos, ieškau vairavimo mokyklos šilainiuose, neišsirenku tarp ARV auto ir Mobilūs žmonės ax.gif apie arv lyg ir daugiau gerų atsiliepimų... Gal kas galėtų palyginti, o gal žinote dar geresnių?
Atsakyti
as laikiausi mobilus zmones, kur prie oazes.
teorija deste labai prikolnas diedukas, paivairindavo teorija savo juokeliais kad per daug nenuobodziautume thumbup.gif
instruktoriu labai gera turejau, atrodo Rimas.. (turiu dar jo nr ) jau nebepamenu.. bet tikrai galiu jam padekoti uz kantrybe, nei karto nepakele balso ir tikrai labai malonus.. o tikrai nebuvau pati geriausia mokine biggrin.gif

kas nepatiko, tai viena sekretore, jau tokia nepatenkinta del visko, turejom jaustis kalti kad i ja kreipiames lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri nors mokesi arba mokosi pas instruktoriu Juoza Ruka anksciau jis moke zebros vairavimo mokykloj, o dabar berods ARV auto. Jej turite jo kontaktus buciau labai dekinga jej parasytumet zinute.
Atsakyti