Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

NA IR AŠ JAU GALIU PASISAKYTI.. nu gi važinėjau su Aleksandru Giedraičiu iš Rigvedos, laisvės alėjoj, tai nelabai man nusisekė... na jei kam galėčiau patarti ka rinktis, tai sakyčiau, kad ne jį, nors atseit jis bent jau aiškina, o kiti iš Rigvedos neaiškina kokios klaidos, bet labai jis nemaloniai bendrauja... pramokau vairuoti, dabar tik egzus laikyti biggrin.gif .. teorijos dėstytojas tiesa, tai man patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žūžū @ 2007 09 06, 12:22)
Nepriima manes Eugenijus per daug mokiniu turi cray.gif liepe skambint plikiui ( hihihi.gif )

Kaip sekasi, kaip plikis lotuliukas.gif ?
Atsakyti
INGUTAA o pas koki instruktorių vairaldoj mokeisi?
Atsakyti
QUOTE(linavisk @ 2007 09 11, 18:04)
INGUTAA o pas koki instruktorių vairaldoj mokeisi?

As mokiausi pas pati direktoriu Raimonda, mokykla buvo tik atsidarius. Dabar nezinau ar jis pats dar mokina ar jau tik vadovauja mastau.gif Bet galiu pasakyt kad su juo mokintis buvo super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Labai geras instruktorius, tai manau ne prastesnius ir i savo komanda susirinko, kaip matau pagal vairaldos svetaine ten ju nemazai. Jokio rekimo nebuvo jokiu ten dar kazkokiu nesusipratimu, zodziu ejau i vairavima kaip i svente ax.gif Linkiu visoms to paties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(INGUTAA @ 2007 09 11, 17:28)
Kaip sekasi, kaip plikis lotuliukas.gif ?

kol susigaudziau jo nr, is teorijos pamoku paskyre pas kazkoki alguti... unsure.gif
nzn tik 1dieni tarsimes kada susitinkam...
Atsakyti
išlaikiau egzaminus biggrin.gif .. na va, nors ir nenusisekė su instruktorium, bet atrodo tai nepagadino smile.gif ....
Atsakyti
QUOTE(begalvos @ 2007 08 03, 10:39)
Man teko važinėti su Stasiu ir su Vytautu (pavardžių, deja, nežinau). Vytautas patiko labiau, daugiau ir geriau aiškino.




labas, o ka galetum pasakyti apie Aleksandra is RIGVEDOS?man daba ji paskyre tai noriu suzinot kaip ten jis mokina ar nerekia ir pan?>?????
Papildyta:
QUOTE(arjadeva @ 2007 09 15, 18:08)
išlaikiau egzaminus biggrin.gif  .. na va, nors ir nenusisekė su instruktorium, bet atrodo tai nepagadino smile.gif  ....




Sveikinimai....!!! thumbup.gif o dar prasau informuot apie aleksandra..., kaip ten jis, sakei kad nlb, bt kame tas nelabai, rekai labai ar kas???? g.gif
Su juo jau susitariau penktadieni vaziuot, help... su kokia masina mokeis vazinet??ir ar tokia pat regitroj gavai??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(arjadeva @ 2007 08 03, 01:29)
gal žinote koks geriausias instruktorius Rigvedoje? Man atrodo paskiria Aleksandrą Giedraitį? gal kas pas jį mokinotės vairuoti? aš laabai bijau, nes vyras tai sakė, kad man reikia nebent labai gero instruktoriaus, o jei ne tai gausiu daug rėkti, nes vairuoju klaikiai  lotuliukas.gif    ...




help atsiliepimai apie Aleksandra..... g.gif kaip jis????
Atsakyti
Sveikos, gal kas zinot geru paciu instruktoriu mobilius Kaune, kad nereiktu per firmas skambinet?
nes as turiu teises tik praktikos man reikia.
Atsakyti
QUOTE(sypsenele77 @ 2007 09 16, 17:31)
Sveikos, gal kas zinot geru paciu instruktoriu mobilius Kaune, kad nereiktu per firmas skambinet?
nes as turiu teises tik praktikos man reikia.

na, aš turiu tik Lino iš ZEBRO numeriuką ax.gif
man tai jis labai fainas, nors važiavau tik vieną papildomą su juo ax.gif
Atsakyti
tai gal man emeilu atsiustum. labai aciu
Atsakyti
QUOTE(Žūžū @ 2007 09 14, 21:52)
kol susigaudziau jo nr, is teorijos pamoku paskyre pas kazkoki alguti...  unsure.gif
nzn tik 1dieni tarsimes kada susitinkam...

Nu ziurek, jei jis ten nekoks bus tai reikalauk kito, zinai svarbiausiai kad nerekautu arba uz tave viska darytu, nu tipo junk pavara , ziurek i veidrodeli, dabar spausk stabdi, zeminkis pavara, rodyk posuki, pasuk i desine, dabar mums raudona tai stabdyk doh.gif nu ir taip toliau verysad.gif zodziu pirma vaziavima tai taip, bet mano drauge pas kazkuri ten visus 10 taip mokinosi, tai kaip atsisedo viena vairuot ir nezinojo nuo ko pradet. Linkiu sekmes! 4u.gif
Atsakyti