Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

o kokie atsiliepimai apie noriuvairuoti instruktorius? ar verta ten mokytis?
Atsakyti
Laba 4u.gif
Gal kas mokinosi ARV AUTO mokykloje?kokie atsiliepimai apie instruktorius?
Atsakyti
vat ir mane domintu noriu vairuoti mokykla g.gif kaip instruktoriai. nes neapsisprendžiu eit į vairaldą ar į noriu vairuoti unsure.gif
Atsakyti
o kokiom dabar kainom vairavimas mokyklose?
Atsakyti
Labai noriu išgirsti nuomonių apie SG (saugus greitis) čia iš teisės.lt Donelaičio g. Ką galvojate? Kaip instruktoriai. kuris geras?
Ir dar, kaip manote, ar geriau mokytis pačiai teoriją, ar mokykloje? Esu visai žalia, bet manau teoriją turėčiau lengvai išlaikyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wiktei @ 2009 06 14, 23:30)
Labai noriu išgirsti nuomonių apie SG (saugus greitis) čia iš teisės.lt Donelaičio g. Ką galvojate? Kaip instruktoriai. kuris geras?
Ir dar, kaip manote, ar geriau mokytis pačiai teoriją, ar mokykloje? Esu visai žalia, bet manau teoriją turėčiau lengvai išlaikyt blush2.gif


Aš tai pasigailėjau, kad ėmiau teorijos kursą. Buvo 8 paskaitos, buvau turbūt 5 ir nieko nesužinojau. O ėjau į Regitrą su atestatu ir išlaikiau iš pirmo karto. Tikrai pačiai galima išmokti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 06 12, 00:16)
o  kokiom dabar kainom vairavimas mokyklose?

Kainos 800-900lt
Atsakyti
QUOTE(maja2 @ 2009 06 22, 13:36)
Kainos 800-900lt

Nezinau kokiame cia mieste tik tiek, Vilniuje kai ieskojau buvo dauguma apie 1200-1300. g.gif

O i tema, baigiau DORKANA (Antakalnio), o mano instruktorius buvo placiai kazkada isgirtas Aloyzas. Islaikiau is pirmo karto, teko nesti jam saldainiu, nes jis sake, kad jam ramu, islaikysiu, o as lazinausi kad vargiai hihihi.gif
Atsakyti
Kaune 800-900Lt smile.gif
Atsakyti
Noriu išgirsti nuomonių apie Teises.lt Saugus greitis. Taikos pr.113b. Ką galvojate. Kiek mazdaug laiko vyksta teorija,nuo kada pradedama mokinti vairuoti.Kokios ten kainos. Koki rekomenduotumet instruktoriu.
Atsakyti
Sveikos. Gal galit patart neblogą instruktorių? Ilgai nevažinėjau, dabar reikia atgaivint įgūdžius, noriu pasitobulint biggrin.gif
Atsakyti
ARV AUTO
noreciau apie sia mokykla paklausti. Kaina rasoma nuo 850lt, o ar yra kokiu akciju, nuolaidu? Ir nuo ko priklauso kaina?
Atsakyti