Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vairavimo mokyklos ir instruktoriai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
zuza*
QUOTE(rembiene @ 2009 08 15, 12:56)
aš pasirinkau ARV auto, ir esu begalo patenkinta thumbup.gif  pirmadienį pirmas važiavimas, tačiau nei kiek nepergyvenu ir nebijau, nes pasirinkau labai išgirtą, bei ten lankiusių rekomenduotą instruktorių. paskaitos SUPER, dėstytojas netik labai aiškiai viską išdėsto, bet ir bairių priskaldo biggrin.gif atmosfera labai gera, į kiekvieną paskaitėlę kaip į šventę einu  wub.gif
*

jei ne paslaptis koks instruktorius?
Juodoji Fėja
QUOTE(zuza* @ 2009 08 15, 13:06)
jei ne paslaptis koks instruktorius?
*

Kęstutis Kuras smile.gif
zvaigzdutee
QUOTE(rembiene @ 2009 08 15, 14:14)
Kęstutis Kuras smile.gif
*

Su kokiu automobiliu jis moko vairuoti?
Juodoji Fėja
QUOTE(zvaigzdutee @ 2009 08 15, 13:22)
Su kokiu automobiliu jis moko vairuoti?
*

su audi A3 (būtent šituo http://www.automokyklos.lt/images/vairavimo-mokykla/63-0.jpg )
perliux79
smile.gif aciu kaskuriai mamytei,kuri rekomendavo Siauliu miesto instruktoriu is Andriulio firmos ,Dariu:) Jaunas ,saunus instruktorius.Teko vaziuoti ir su Kriksciuno firmos instruktoriais,jie lupikai,norintis,kad tik papildomai imtumemes pamokas.Vazinejau ir su nugirtuoju Algiu,nieko jis,bet Darius saunesnis:) Pati sendiena issitikinau. 4u.gif
Dalytukas
Gal kas ruosetes mokytis Teises.lt Saugus greitis. Taikos pr.113b,galiu padovanoti sios mokyklos nuolaidu 100 lt,dovanu kupona .
renaciukea
sveikos mergaites, vakar uzsirasiau mokykloje NORIU VAIRUOTI mirksiukas.gif
labai patiko administratore, maloniai prieme. taip pat buvau ir pirmojoje paskaitoje - labai liux destytojas, toks malonus, ir pajuokauja, ir gerai paaiskina cool.gif
rasulensija
as lankiau noriu varuoti smile.gif teoriją jau kaip ir pabaigiau tai db uzsiimsiu vairavimu. renaciukea dėstytojas yra pats savininkas, labai fainas ir neitikėtinai kantrus žmogus mano manymu aiskint gali tą patį kiek tik reikės. jis ir vairuoti mokina, bet eiles nežmoniškos pas jį g.gif
Mexxica
O kaip jūs renkatės, ar geriau prie namų, ar prie darbo kad būtų vairavimo mokykla, kaip jums atrodo?
rasulensija
QUOTE(Mexxica @ 2009 08 27, 14:58)
O kaip jūs renkatės, ar geriau prie namų, ar prie darbo kad būtų vairavimo mokykla, kaip jums atrodo?
*

aš rinkaus netoli namų kad būtų ir aišku pasiklausinėjau kaip ten instruktoriai smile.gif manau esminis dalykas yra kokybė, bet ne visad noris dėl tos kokybės trenktis į kitą miesto galą g.gif
renaciukea
o as butent rinkausi kokybe, nes girdejau kad Noriu vairuoti mokykla yra tikrai gera. ir nesiskundziu kad reikia trenktis i kita miesto gala biggrin.gif
vilma19831025
sveikos senokai jau cia buvau bet ir as pasiguosti noriu uzsirasiau panasiai pries 3 men i kursus galvojau kad viskas bus gerai mokykla nebloga bet stai problema vairuoju klaikiai verysad.gif galvojau kad ismokins.bet ne.........sory bet mokyklos pavadinimo neskelbsiu tiesiog nenoriu.rezultatas po m,okinimosi valstybinis teorijos egzaminas islaikytas is antro karto o vaziavimas jau ant nosies taigi nusprendziau pasiimti papildomu pamoku ir paskambinau i vairalda cia prie girstupio turgaus,ir gavau instruktoriu vardu Kestas gal kas turit atsiliepimu apie ji prasau parasykit o gal begt kitur ieskoti
robertinas
O Gineidoje pylimo dar yra tas instruktorius Laurynas ?
joli84
o kiek dabar kainuoja vienas papildomas pravaziavimas kaune?
rasulensija
QUOTE(joli84 @ 2009 09 01, 22:25)
o kiek dabar kainuoja vienas papildomas pravaziavimas kaune?
*

noriu vairuoti kiek žinau ima 60lt. manau tariantis asmeniškai su instruktorium galima ir pigiau 4u.gif
renaciukea
mergaites, dar toks klausimukas blush2.gif
koks jausmas buvo, kai dar nebuvot mokykloj vairave ne karto, tik teorija moketes, tai ar bijojot pries pirma vairavima? blush2.gif
as pati dar nevairavau, nes reikia pirma sveikata pereiti....... smile.gif
Freedom
man pirma pamoka buvo labai.. keista biggrin.gif nes buvau susitarus vairavimą į vakarą,o man paskambina instruktorius po pietų,paklausė ar laisva,kur gyvenu ir atvažiavo biggrin.gif malonus vyrukas buvo,bet pirma pamoka buvo tokia kupina baimės,nes pirmą kartą buvau už vairo taip normaliai (na seniau buvau važiavus tiesiai žvyrkeliu biggrin.gif) ir iš karto važiavom pro Kauno senamiestį, Donelaičio gatvę ir ten visur ratus sukom biggrin.gif
bet visų pirma bijot ten nėra ko,nes šalia šiaip ar taip profesionalas,kuris turi patirties ir aišku savus pedalus,tad nieko blogo nepadarysi. kitas dalykas,koks instruktorius papuls. Man buvo malonus žmogus,todėl jaučiausi laisvai, linkiu,kad ir tau malonus papultų ;]
klik
QUOTE(renaciukea @ 2009 09 03, 14:34)
mergaites, dar toks klausimukas  blush2.gif
koks jausmas buvo, kai dar nebuvot mokykloj vairave ne karto, tik teorija moketes, tai ar bijojot pries pirma vairavima?  blush2.gif
as pati dar nevairavau, nes reikia pirma sveikata pereiti.......  smile.gif
*

Pirma karta buna jauduliukas, bet ramu, kad nieko nenutiks, nes instruktorius blogiausiu atveju paspaus stabdzius, gaza ar dar ka nors smile.gif
Mano drauge dabar jau keliu dienu begyje turi pirma karta sest uz vairo, tai bijo, kad kur ne ten ivaziuotu, dar ko nors nepadarytu. Tai vis raminu, kad taip nebus, nes instruktorius sito neleis, sustabdys, vaira pasuks ir pan smile.gif
rasulensija
QUOTE(renaciukea @ 2009 09 03, 14:34)
mergaites, dar toks klausimukas  blush2.gif
koks jausmas buvo, kai dar nebuvot mokykloj vairave ne karto, tik teorija moketes, tai ar bijojot pries pirma vairavima?  blush2.gif
as pati dar nevairavau, nes reikia pirma sveikata pereiti.......  smile.gif
*

žiaurus blush2.gif pirmas minutes sėdus mašinon tai panika totali, bet paskui praėjo.. gi sėdi šalia žmogus paspaus stabdi ar gazą ten kur reikia ir tikrai neduos nesąmonių daryti. pirmąkart tai aš laikiau vairą ir sankabą spaudžiau, o jau instruktorius visą kitą darė smile.gif jau 3kart važiavau žinok po biški gerėja tas jausmas 4u.gif
Lara22
kokios teisiu kainos dabar? gal atpigo? gal zinote kiek kainuoja vairaldoj?
renaciukea
QUOTE(Lara22 @ 2009 09 07, 12:54)
*

kiek vairaldoj kainuoja tai nzn, bet siaip kainos +/- 800 - 900lt
Avocado
QUOTE(Lara22 @ 2009 09 07, 13:54)
*

Ar sudetinga surinkti www.vairalda.lt? smile.gif Moksleiviams ir studentams 850, o kitiems - 900. Na, bet dar kainuoja sveikatos patikrinimas 40Lt, medicinines pagalbos paskaita 20Lt, keliu eismo knygute lyg 25Lt.. Sakyciau su vazinejimu i mokyklele tikrai ir 1000 perzengiamas smile.gif
Pradzioj galima susimoket pagal savo galimybes, maziausiai lyg 300Lt, jei neklystu.
Juodoji Fėja
galiu parekomenduot ARVauto, instruktorių Kęstutį Kurą, geresnio instruktoriaus ir būt negali (palygint turiu su kuo...), žodžiu instruktorius thumbup.gif vairuot norėjau beprotiškai, bet turėjau liguistą baimę, bei nepasitikėjimą savim, bet dabar sėdant už vairo net pamiršau ką reiškia bijot ir kad kažkada bijojau vairavimo , gatvėj jaučiuosi kaip namie thumbup.gif , o ir pagirti Kęstutis nepamiršta, ir nei karto nėra pakėlęs balso, atvirkščiai, jei padarai klaidą paaiškina kas ne taip ir nuramina-juk męs mokomės smile.gif o ir dėstytojas nerealus thumbup.gif žodžiu geresnės mokyklos, bei instruktoriaus net neįsivaizduoju wub.gif
Lara22
o tai atpige thumbup.gif
renaciukea
QUOTE(Lara22 @ 2009 09 08, 10:37)
o tai atpige  thumbup.gif
*

atpigo? blink.gif
kad sakyciau kaip tik nepigu... unsure.gif
renaciukea
dar turiu toki klausima.... gal kvailai skamba, bet kiek per mokykline teorijos egza galima padaryti klaidu? ar cia kiekvienoj mokykloj skitingai, ar yra nustatyta? blush2.gif
zuza*
QUOTE(renaciukea @ 2009 09 09, 13:56)
dar turiu toki klausima.... gal kvailai skamba, bet kiek per mokykline teorijos egza galima padaryti klaidu? ar cia kiekvienoj mokykloj skitingai, ar yra nustatyta?  blush2.gif
*

na mums buvo galima tik 3 klaidas padaryt,kad butu islaikyta smile.gif
Freedom
renaciukea,mano mokykloje, Auto ABC, tik dvi klaidas leido padaryti unsure.gif bet ten mokykloje užtenka išmokti teoriją ir pasėdėti porą valandų prie mokyklos programos,tada rodos visus klausymus atmintinai moki biggrin.gif
renaciukea
QUOTE(Freedom @ 2009 09 09, 14:46)
renaciukea,mano mokykloje, Auto ABC, tik dvi klaidas leido padaryti  unsure.gif bet ten mokykloje užtenka išmokti teoriją ir pasėdėti porą valandų prie mokyklos programos,tada rodos visus klausymus atmintinai moki  biggrin.gif
*

jetau, siandien reikes paklausti pas save mokykloj blink.gif gal cia leis kokias 5 padaryti lotuliukas.gif
Lietaus_mergaite
O "Noriu vairuoti", ir "auto abc" idomu reikia moketi uz mokyklini teorijos egzamina, jei neislaikai is pirmo karto? g.gif
renaciukea
QUOTE(Lietaus_mergaite @ 2009 09 09, 15:27)
O "Noriu vairuoti", ir "auto abc" idomu reikia moketi uz mokyklini teorijos egzamina, jei neislaikai is pirmo karto?  g.gif
*

as pati lankau Noriu vairuoti, bet sito nezinau blush2.gif
reikes pasiklausti
Sandručiuk69
Aš prieš metus mokiausi ARV auto Kaune, tikrai gerai išmokė ir instruktoriai geri, ir mašinos geros thumbup.gif Vienu žodžiu super vairavimo mokykla, viena iš geriausiu rolleyes.gif
Freedom
auto abc sakė,jog gali laikyti tris kartus,neišlaikius reikia važiuoti į islandijos pl (aš donelaičio gatvėje mokiausi ) ir už ketvirtą kartą jau reikės mokėt,bet kiek žinau viena mergina iš mano grupės ir ketvirtą kartą laiką nemokamai rolleyes.gif
renaciukea
taigi suzinojau, kad galima padaryti 3 klaidas g.gif
imanoma, ir kas svarbiausia reikia tris kartus spresti, padaryti ne daugiau 3 klaidas ir teorija islaikyta thumbup.gif
Dalytukas
Gal kas ruosetes mokytis Teises.lt Saugus greitis. Taikos pr.113b,galiu padovanoti sios mokyklos nuolaidu 100 lt,dovanu kupona ,
joli84
o gal kuri mokinates vairuoti su automatine pavaru deze? galetumete parekomenduoti instruktoriu? ax.gif aciu
mickute7
QUOTE(Z*rena @ 2008 02 19, 16:29)
Dar teko važinėti su instruktorium Alfredu. Tai buvo mano pirmas instruktorius, kaip sako instruktorius Laurynas, padėjo mano vairavimo pamatus, buvau mokinė labai sunkiai įsisavinanti žinias. Alfredas kantrus, nerėkia, gal kiek yra linkęs daryti nuolaidas, prisitaikyt prie mano norų (man toks įspūdis), bet važinėjau ir buvau patenkinta.
*

Ir man teko su Alfredu is ARV vazinet thumbup.gif drinks_cheers.gif labai fainas zmogus, tikrai nerekia, greiciau dar koki bajeri uzmes . Po to dar draugei ji rekomendavau, tai ir toji liko patenkinta thumbup.gif ir abi is 1 -o karto issilaikem thumbup.gif
stg
Ruosiuosi i vairalda uzsirasyti,gal kas irgi galvoja is merginu,butu smagiau 4u.gif
vpusku
Mergaitės, gal galit pasakyt, kas per instruktorius Arūnas iš mokyklos "Noriu vairuoti". mano mergaitei jį paskyrė, bet ji dar nevairavo. Gal kurįkitą geriau pasirinkt unsure.gif
renaciukea
QUOTE(vpusku @ 2009 09 22, 18:13)
Mergaitės, gal galit pasakyt, kas per instruktorius Arūnas iš mokyklos "Noriu vairuoti". mano mergaitei jį paskyrė, bet ji dar nevairavo. Gal kurįkitą geriau pasirinkt unsure.gif
*

Na Arūno tai nezinau, bet va Valdas ir Kęstutis iš Noriu vairuoti tai liuks instruktoriai mirksiukas.gif
vpusku
QUOTE(renaciukea @ 2009 09 23, 13:11)
Na Arūno tai nezinau, bet va Valdas ir Kęstutis iš Noriu vairuoti tai liuks instruktoriai  mirksiukas.gif
*

Ačiū, Renaciukea 4u.gif , ten atrodo yra apie aštuonis instruktorius ir visi sakė, kad geri, bet visada norisi pačio geriausio, kad nešauktų, kad kantrus būtų blush2.gif
man_patinka_lietus
Mergaitės, patarkit 4u.gif
Ar normalu, kad su instruktorium visai nevažinėjam Regitros maršrutais? Liko tik keli važiavimai, o mes vis malamės po Kauno centrą doh.gif Man, kaip pradėjusiai nuo nulio, ta begalybė mašinų centre apskritai košmaras kažkoks verysad.gif
norita
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2009 09 24, 10:37)
Mergaitės, patarkit  4u.gif
Ar normalu, kad su instruktorium visai nevažinėjam Regitros maršrutais? Liko tik keli važiavimai, o mes vis malamės po Kauno centrą  doh.gif Man, kaip pradėjusiai nuo nulio, ta begalybė mašinų centre apskritai košmaras kažkoks  verysad.gif
*

Tikrai nenormalu smile.gif
vilma19831025
Ar normalu, kad su instruktorium visai nevažinėjam Regitros maršrutais? Liko tik keli važiavimai, o mes vis malamės po Kauno centrą  doh.gif Man, kaip pradėjusiai nuo nulio, ta begalybė mašinų centre apskritai košmaras kažkoks  verysad.gif
*

nenormalu nes instruktorius turi vazineti su tavima regitros marsrutais smile.gif
miilunela
*

gal pratina prie masinu,bet pagal vairavimo valandas jau senai turejai pradet maltis vilijampolej biggrin.gif
dEdRA

Visiškai NORMALU nes jei moki vairuot ir pažįsti taisykles nuvažiuosi bet kuriuo maršrutu kur tik tau pasakys. mirksiukas.gif
Aš pati kai mokiausi, mes tik kartą buvom privažiavę prie regitros tiesiog apžiūrėt kas kur ir kaip, o ten maršrutai tikrai kur kas lengvesni nei KAUNO centras mirksiukas.gif
Tau pasisekė, kad instruktorius išdrysta su tavim važiuot centre, nes kiti tik pakrasčiais ratus suka.
Mažiau galvok apie kažkokį tai maršrutą, aš nuoširdžiai sakau, ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Vilmora
Esu baigus prieš metus mokyklą "Mobilūs žmonės", bet regitros taip ir neįveikiau. Norėčiau atnaujinti važinėjimus, ką rekomenduotumėt iš šios mokyklos instruktorių (turbūt pigiau rinktis iš savos mokyklos, nei iš kitų, ar aš čia klystu?). Važinėjau anksčiau su Laisvidu, bet jis jau nebedirba, patarkit 4u.gif
Juodoji Fėja
QUOTE(Vilmora @ 2009 09 29, 15:20)
Esu baigus prieš metus mokyklą "Mobilūs žmonės", bet regitros taip ir neįveikiau. Norėčiau atnaujinti važinėjimus, ką rekomenduotumėt iš šios mokyklos instruktorių (turbūt pigiau rinktis iš savos mokyklos, nei iš kitų, ar aš čia klystu?). Važinėjau anksčiau su Laisvidu, bet jis jau nebedirba, patarkit  4u.gif
*

gal visgi geriau nepagailėk kelių litų ir rinkis iš kitos mokyklos, nes trys artimos draugės ten mokinosi ir jokių gerų atsiliepimų sad.gif o ir mano instruktorius pasakojo, kad procentaliai daugiausiai pas juos būtent iš mobilių žmonių perbėga papildomoms pamokoms, žodžiu tikrai turiu susidarius bent aš nekokią nuomonę apie juos, nes prieš einant laikytis, tikrai labai daug domėjaus, rinkausi iš "mobilių žmonių" ir arv, nes man buvo arti namų, arčiau buvo mž, bet labai džiaugiuosi, kad prieš tai labai pasidomėjau smile.gif o šiaip kiek žinau arv tai kad ir iš kitų mokyklų 60lt važiavimas, labai didelis pliusas, kad turi savo atskirą aikštelę su estakada, bei gali pasiimt pamoką su astra 1,3 tada jau regitra visiškai bus nebaisi thumbup.gif
bolsiaka
rembiene, kaip suprantu arv mokėtės? o instruktorius koks? aš beveik baigiu savo 10 važiavimų ir galvoju, kad reiktų kitą instruktorių iš kokios mokyklos pabandyti visgi bus ir mašiniukas kitas ir gal nedamokė kažko tai kaip tik pataisytų smile.gif ir dar klausimas, o kai baigiat 10 važiavimų tai tiesiog atkeliaujat pas administratorę ir pasakot, kad vat atvažinėjau savo važiavimus ir viskas, jokių ten popierukų ir t.t.? nu aišku dar M pasiprašot smile.gif
STTELA
MAN IRGI REIKTU GERO INSTRUKTORIAUS,GAL CIA YRA ZINANCIU IR PASIRUOSUSIU PASIDALINTI TURIMA INFO 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.