Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vairavimo mokyklos ir instruktoriai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ambro
3 dalis

Kaip tik ieškau info, atsiliepimus apie Kauno vairavimo mokyklas. Pageidautina Dainavos raj smile.gif Kiek vidutiniškai kainuotų, jei patirties važiavimo jau turi?

Čia šiaip, gal kam padės:
Renkantis vairavimo mokyklą reikėtų žinoti šiuos dalykus
aktema
sveiki 4u.gif
na ka ir as sugalvojau kad noreciau teisiu bigsmile.gif tik va reiketu patarimo g.gif jei as visai nemoku vaziuoti, ar verta ten eiti ar geriau pirma pasimokyti kurnors blush2.gif o gal ismokytu instruktorius? g.gif i kokia vairavimo mokykla geriausia eiti? gal kas galetu patarti man siais klausimais bigsmile.gif taip pat gal butu norinciu lankyti kartu wink.gif
LOCKETS
labukas smile.gif

aš prieš užsirašymą į vairavimo mokyklą buvau sėdėjusi už vairo 3k, kaime, ir tai jau apie 8 mėn buvo praėję...
birželio 5d užsirašiau į vairavimo mokyklą ZEBRAS thumbup.gif Išklausiau teoriją, išsilaikiau egzą Regitroj smile.gif
Dabar jau esu turėjusi 3 praktinius važiavimus, manau, kad sekasi visai neblogai kaip 3 kartui ax.gif
Tiesa, aš iškart susimokėjau už 30 akademinių valandų, t.y. 15 važiavimų, o ne 10 ax.gif

Žiūrėsim kaip čia bus smile.gif

kolkas noras niekur nedingo wub.gif
ZIGOTA...
as ejau y SAUGUS EISMAS, prie berzelio parduotuves.ejau nes ten eksternu buvo galima.dabar dar zinau galima NORIU VAIRUOTI mokykoje eksternu.tas saugus eismas prie berzelio. niekam nelinkiu eiti y sia mokykla, geriau sumoketi daugiau, bet eiti y kita.
aktema
QUOTE(ZIGOTA... @ 2007 07 28, 23:37)
as ejau y SAUGUS EISMAS, prie berzelio parduotuves.ejau nes ten eksternu buvo galima.dabar dar zinau galima NORIU VAIRUOTI mokykoje eksternu.tas saugus eismas prie berzelio. niekam nelinkiu eiti y sia mokykla, geriau sumoketi daugiau, bet eiti y kita.
*

as girdejau daug geru atsiliepimu apie "Auto ABC" thumbup.gif jei eisiu tai tik ten thumbup.gif
arjadeva
gal žinote koks geriausias instruktorius Rigvedoje? Man atrodo paskiria Aleksandrą Giedraitį? gal kas pas jį mokinotės vairuoti? aš laabai bijau, nes vyras tai sakė, kad man reikia nebent labai gero instruktoriaus, o jei ne tai gausiu daug rėkti, nes vairuoju klaikiai lotuliukas.gif ...
begalvos
QUOTE(arjadeva @ 2007 08 03, 01:29)
gal žinote koks geriausias instruktorius Rigvedoje? Man atrodo paskiria Aleksandrą Giedraitį? gal kas pas jį mokinotės vairuoti? aš laabai bijau, nes vyras tai sakė, kad man reikia nebent labai gero instruktoriaus, o jei ne tai gausiu daug rėkti, nes vairuoju klaikiai  lotuliukas.gif    ...
*

Man teko važinėti su Stasiu ir su Vytautu (pavardžių, deja, nežinau). Vytautas patiko labiau, daugiau ir geriau aiškino.
arjadeva
gaila, kad su aleksandru nevažinėjai doh.gif .. tai[p baisu , nu gal geras bus biggrin.gif
LOCKETS
QUOTE(begalvos @ 2007 08 03, 10:39)
Man teko važinėti su Stasiu ir su Vytautu (pavardžių, deja, nežinau). Vytautas patiko labiau, daugiau ir geriau aiškino.
*

jei Stasys toks neaukštas, su ūsiukais berods, tai jis dabar jau ZEBRE dirba 4u.gif smile.gif
LOCKETS
oho, kaip apmirusi tema...
ax.gif
zossia
Sveikutes, as nedarysiu antireklamos savo mokyklai, tegu jie ten zinosi, bet tik viena patarima galiu duoti: ieskoti mokyklos, kuri moko su tokiom masinom kaip Regitroj, ir kur instruktorius nemindo uz tave sankabos ir nenusukineja vaziavimo laiko, neparodo marsrutu ir nepasakoja kazkokiu nesamoniu per kiekviena pamoka vis lygiai ta pati. Nes kitaip nueje laikyti egzamino apsigedinsit kaip as apsigedinau nes atejau visai neismokyta zmoniskai sankabos valdyt ir ardziausi po ta aikstele kaip su traktorium, ir dabar turiu papildomai ieskoti kas pamokintu, ir sugaisau veltui sitiek laiko ir pinigu ir nervu frusty.gif !!! Beje, gal kas zinot mazdaug jei neoficialiai pasisamdyt instruktoriu kiek jie Kaune uz pamoka ima? Bet su nauja masina, geriausiai golfu kaip Regitros? help.gif
aktema
QUOTE(zossia @ 2007 08 19, 10:35)
Sveikutes, as nedarysiu antireklamos savo mokyklai, tegu jie ten zinosi, bet tik viena patarima galiu duoti: ieskoti mokyklos, kuri moko su tokiom masinom kaip Regitroj, ir kur instruktorius nemindo uz tave sankabos ir nenusukineja vaziavimo laiko, neparodo marsrutu ir nepasakoja kazkokiu nesamoniu per kiekviena pamoka vis lygiai ta pati. Nes kitaip nueje laikyti egzamino apsigedinsit kaip as apsigedinau nes atejau visai neismokyta zmoniskai sankabos valdyt ir ardziausi po ta aikstele kaip su traktorium, ir dabar turiu papildomai ieskoti kas pamokintu, ir sugaisau veltui sitiek laiko ir pinigu ir nervu  frusty.gif !!! Beje, gal kas zinot mazdaug jei neoficialiai pasisamdyt instruktoriu kiek jie Kaune uz pamoka ima? Bet su nauja masina, geriausiai golfu kaip Regitros?  help.gif
*

o kur tu cia laikeisi? blink.gif
soera
QUOTE(zossia @ 2007 08 19, 10:35)
ir kur instruktorius nemindo uz tave sankabos ir nenusukineja vaziavimo laiko, neparodo marsrutu ir nepasakoja kazkokiu nesamoniu per kiekviena pamoka vis lygiai ta pati. Nes kitaip nueje laikyti egzamino apsigedinsit kaip as apsigedinau nes atejau visai neismokyta zmoniskai sankabos valdyt ir ardziausi po ta aikstele kaip su traktorium

visi uz tave mindys sankaba, kol neisitikins, ka tikrai moki su ja elgtis, juk instruktoriai yra samdomi iskart su savo masinomis, todel naturalu, kad jie saugo masinas. lygiai tas pats ir su laiko nusukinejimu mirksiukas.gif
as irgi pykau ant viso svieto, kad neislaikiau, buvo kaltas instruktorius, masina, regitrininkas, bet juk is tiesu tik as pati ir mano nemoksiskumas ax.gif todel manau gana pykti ant kitu, uzpyk ant saves ir nebus kaltu nei masinu, nei instruktoriu schmoll.gif

neoficialiai instruktoriai ima 40-50 Lt smile.gif
zossia
QUOTE(soera @ 2007 08 19, 15:19)
visi uz tave mindys sankaba, kol neisitikins, ka tikrai moki su ja elgtis, juk instruktoriai yra samdomi iskart su savo masinomis, todel naturalu, kad jie saugo masinas. lygiai tas pats ir su laiko nusukinejimu mirksiukas.gif
as irgi pykau ant viso svieto, kad neislaikiau, buvo kaltas instruktorius, masina, regitrininkas, bet juk is tiesu tik as pati ir mano nemoksiskumas ax.gif todel manau gana pykti ant kitu, uzpyk ant saves ir nebus kaltu nei masinu, nei instruktoriu schmoll.gif

neoficialiai instruktoriai ima 40-50 Lt smile.gif
*

Ne, as nemoksa tik todel, kad ne su tokia masina mokiausi, nezinojau koks skirtumas. Su trantais ismokes naujom nelabai pavaziuosi is pirmo karto smile.gif . Aciu uz atsakyma 4u.gif
Žūžū
QUOTE(bagiriukas @ 2007 07 29, 09:59)
as girdejau daug geru atsiliepimu apie "Auto ABC"  thumbup.gif  jei eisiu tai tik ten  thumbup.gif
*

Galiu gincytis.... ax.gif
Dar tik teorija einu Donelaicio g tai be komentaru....
Sumokejau 750lt kaip studente uz teorija+20ak val vairavimo.
Kita 1dieni skirsto instruktorius, galvojau rasiu kokios nors info ale kad cia tyluma sad.gif
aktema
QUOTE(Žūžū @ 2007 08 22, 23:15)
Galiu gincytis....  ax.gif
Dar tik teorija einu Donelaicio g tai be komentaru....
Sumokejau 750lt kaip studente uz teorija+20ak val vairavimo.
Kita 1dieni skirsto instruktorius, galvojau rasiu kokios nors info ale kad cia tyluma sad.gif
*

blink.gif as jau uzsirasius i sia mokykla, taciau teorija eisiu prie muravos, ten sake gerai isaiskina smile.gif
Žūžū
Gal prie muravos ir gerai...
bet donelaicio doh.gif
per tv rodo lyg 'auksciausia pavara' aiskina apie nauja taisykle, as nueinu i paskaita klausiu destytojo kad paaiskintu tas man pila: kur cia tokias pasakas skaitai ir zvengia.. paklausi kaip butu jei pakeistum situacijoj kazkoki zenkla ar pan tai paaiskina: palaukit, neskubekit, prieisim ir prie tokios situacijos... kazkaip nzn nesinori prigasdint ar primeluot, bet galima kartais pagalvot kad destytojas kartais ant silumikes paima... blink.gif nzn gal cia tik man vaidenasi...
doovka
QUOTE(arjadeva @ 2007 08 02, 23:29)
gal žinote koks geriausias instruktorius Rigvedoje? Man atrodo paskiria Aleksandrą Giedraitį? gal kas pas jį mokinotės vairuoti? aš laabai bijau, nes vyras tai sakė, kad man reikia nebent labai gero instruktoriaus, o jei ne tai gausiu daug rėkti, nes vairuoju klaikiai  lotuliukas.gif    ...
*

parasyk butinai paskui kaip tau su juo sekes ax.gif nes labai idomu kaip jis laikosi is seniau pazistu, bet nesimokius pas ji mirksiukas.gif
dEdRA
QUOTE(bagiriukas @ 2007 08 22, 23:26)
blink.gif  as jau uzsirasius i sia mokykla, taciau teorija eisiu prie muravos, ten sake gerai isaiskina  smile.gif
*

Teorija mane ten gerai ismokino, bet aisku ir pati nesnaudziau book.gif Nu bet jau ju parkas tai DIeve padek mega_shok.gif as pati pries tris metus vazinejau su reno twingo, toks mazas melynas "kibiriukas", antra pavara tik labai pasistengus ijungdavau doh.gif ir siaip senas trantaliukas jau buvo, bet maciau ir dabar ji dar vazineja hihihi.gif Nu zodziu, duok Dieve kad tau pasisektu bent kiek naujasne masina gaut, nes kiek zinau ten nelabai kas ir pasikeite, viena astrike prie kurios visi verziasi o visa kita senienos, sakau nezinau, gal kas ir atsinaujine. Zodziu vairuot as ismokau kitoje mokykloje "VAIRALDOJ" ten ir automobiliu normaliu pasirinkimas ir instruktoriu normaliu ir teorija su nepasenusiom vaizdo priemonem desto ir kolektyvas super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif. Aisku jei jau uzsirasiai ir uzstata nemaza palikai tai nebegiosi gi, bet del idomumo atsiversk WWW.VAIRALDA.LT, tikrai rasi daug skirtumu tarp kazkada buvusios prestizines auto ABC. SEKMES!!!
Papildyta:
QUOTE(soera @ 2007 08 19, 15:19)
visi uz tave mindys sankaba, kol neisitikins, ka tikrai moki su ja elgtis, juk instruktoriai yra samdomi iskart su savo masinomis, todel naturalu, kad jie saugo masinas. lygiai tas pats ir su laiko nusukinejimu
*

TIKRAI NE VISI nono.gif ax.gif
Flos
o as tai jau wisi metai su virsum vargstu se teisem.. o situacija mano tokia: issilaikiau pernai teorija, o po to isvaziavau studinti i kita miesta.. tik savaitgaliais vairuodavau.. ir tai ne wisais.. pravaziavau wisas pamokas, ir nieko neismokau doh.gif vaziuodavau wisada panasiu marsrutu, bet nei karto nevaziavau Vilijampolej, kur wisi marsrutai driekiasi, o link Sawanoriu vaziuodavau.. kitoj mokykloj paiemiau pamokas dabar, gatvej lyg ir prakutau, bet aikstutej wisai nesijauciu stipri.. g.gif daba wel moxlai prasides, turbut nespesiu issilaikyti ir vel pasaka be galo.. verysad.gif
dEdRA
QUOTE(Flos @ 2007 08 25, 00:32)
o as tai jau wisi metai su virsum vargstu se teisem.. o situacija mano tokia: issilaikiau pernai teorija, o po to isvaziavau studinti i kita miesta.. tik savaitgaliais vairuodavau.. ir tai ne wisais.. pravaziavau wisas pamokas, ir nieko neismokau  doh.gif  vaziuodavau wisada panasiu marsrutu, bet nei karto nevaziavau Vilijampolej, kur wisi marsrutai driekiasi, o link Sawanoriu vaziuodavau.. kitoj mokykloj paiemiau pamokas dabar, gatvej lyg ir prakutau, bet aikstutej wisai nesijauciu stipri..  g.gif  daba wel moxlai prasides, turbut nespesiu issilaikyti ir vel pasaka be galo..  verysad.gif
*

Uzjauciu tave, aikstutej su kuo nors is savu, pazystamu pasimanevruok, kad nekainuotu tiek, bet aisku tik reik kad normaliai isaiskintu kur ziuret reik parkuojantis ir t.t., tada tikrai nebus sunku. Netemk tiek, susiimk ir i paskaitas pati dumsi, kuo ilgiau dar uztemsi tuo dar sunkiau bus. Sekmes bigsmile.gif
Žūžū
Tai nieks nepatars del auto abc instruktoriu? verysad.gif
dEdRA
QUOTE(Žūžū @ 2007 08 27, 13:36)
Tai nieks nepatars del auto abc instruktoriu? verysad.gif
*

Ten toks praplikes kokiu 40-45metu vyrukas, anksciau su opel astra vazinejo man rodos ir dabar dar jis ten dirba. Jis neblogas, bet kadangi jo vienintelio automobilis buvo naujausias tai pas ji visi ir verzesi, gal dabar kas ir pasikeite. Nugi pavarciau ju puslapi, tai lyg ir yra daugiau naujasniu automobiliu, gal tau pasiseks ne su tokiu senu vazinet kaip man, turiu omeni automobiliu o ne instruktorium biggrin.gif . Mano auto buvo senas, bet instruktorius laaabai geras papuole thumbup.gif , tik jis jau ten nebedirba, man besimokinant pradejo dirbti VAIRALDOJ tai as pas ji pabegau ir baigiau mokintis jau su nauja masina good.gif . Sekmes ir jums, duok Dieve kad ne koks isterikas pasitaikytu, tai ne naujas auto nepades 4u.gif
Žūžū
aciu, Ingutaa, prasysim instruktoriaus plikio hihihi.gif
QUOTE(INGUTAA @ 2007 08 27, 12:45)
duok Dieve kad ne koks isterikas pasitaikytu, tai ne naujas auto nepades 4u.gif
*

unsure.gif
nzn luo toliau tuo labiau galiuosi kad papuoliau i sita durniu laiva, siand turejo skirstyt vairavimo laika, nes LYGTAIS nuo kitos sav pradedam vairuot. bet teorijos destyt pagalvojo kad irnesakyk.gif ai, dar spesim doh.gif
dEdRA
QUOTE(Žūžū @ 2007 08 27, 22:03)
unsure.gif
nzn luo toliau tuo labiau galiuosi kad papuoliau i sita durniu laiva, siand turejo skirstyt vairavimo laika, nes LYGTAIS nuo kitos sav pradedam vairuot. bet teorijos destyt pagalvojo kad irnesakyk.gif ai, dar spesim  doh.gif
*

nu su tuo pirmu vairavimu jie ten neskuba, as jau beveik teorija baiginejau tada maniskis man ir paskambino, gal po menesio nuo kursu pradzios. Bet paskui tai gan greit isvazinejau as tas valandas. Na dabar jau nesigailek, pinigai sumoketi. O kas teorija desto, gal toks zilstelejas vyras vardu Mykolas? jeigu jis tai gerai isdesto, tik atidziai klausyt reik ir skaityt paciai nereiks, tik va prie kompo nepatingek ir kiek gali daugiau ten maigyk tuos bilietus nors ir 100% atsakymai bus. 000164.gif
dEdRA
[quote=Žūžū,2007 08 27, 22:03]aciu, Ingutaa, prasysim instruktoriaus plikio hihihi.gif

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai gal geriau prasyk su opel astra, balta biggrin.gif , nu blyn uzmirsau as jo varda, tu zinai gal as savo buvusiam instruktoriui paskambinsiu ir konkreciau ka suzinosiu, visgi konkurentai dabar tai manau vistiek daugiau zino, gal ka rekomenduos kai pats ten dirbo. Nu zodziu parasysiu dar kai tik ka suzinosiu apie pliki hihihi.gif
dEdRA
QUOTE(INGUTAA @ 2007 08 28, 01:40)

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai gal geriau prasyk su opel astra, balta biggrin.gif , nu blyn uzmirsau as jo varda, tu zinai gal as savo buvusiam instruktoriui paskambinsiu ir konkreciau ka suzinosiu, visgi konkurentai dabar tai manau vistiek daugiau zino, gal ka rekomenduos kai pats ten dirbo. Nu zodziu parasysiu dar kai tik ka suzinosiu apie pliki hihihi.gif
*

Tai va Žūžū! patarimas tau toks, pirmiausiai nuejus i mokymo dali prasykis pas Eugeniju-Augis su mazda vazineja, bet pas ji sake labai daug norinciu nes tikrai geras instruktorius, o tas plikis kaip as sakiau jau antroj vietoj, jo pavarde Zavistunavicius, nu zodziu jei pas ta Augi nepateksi, na zinai gal ilgiau palaukt reiks o tu nenoresi tai tada pas pliki lotuliukas.gif su opeliu prasykis. SEKMES TAU! 4u.gif
tuktuk
Panikės, kas gali rekomenduoti Kaune kokią instruktorę moterį, kuri būtų nerėksnė, tiktų jautrios nervinės sistemos žmonėms biggrin.gif Ir, aišku, gerai išmokintų ax.gif Girdėjau, kad "Mobiliuose žmonėse" dirba kelios moterys, gal kas turit kokių atsiliepimų? 4u.gif
LOCKETS
QUOTE(tuktuk @ 2007 08 28, 23:37)
Panikės, kas gali rekomenduoti Kaune kokią instruktorę moterį, kuri būtų nerėksnė, tiktų jautrios nervinės sistemos žmonėms biggrin.gif Ir, aišku, gerai išmokintų ax.gif Girdėjau, kad "Mobiliuose žmonėse" dirba kelios moterys, gal kas turit kokių atsiliepimų? 4u.gif
*

o kodėll tu nori būtent moters?

juk yra ir vyrų nerėksnių wub.gif thumbup.gif
Linas iš ZEBRO ax.gif Juozas ax.gif , na jis aišku greit bus ARV auto mokykloje, bet irgi ne rėksnys smile.gif
sąvaržėlė
man rods gali bandyti mobiliuose raz už reikia moters..girdėjau lyg ir neblogus atsiliepimus. O kodėl būtinai moters? bigsmile.gif Juk būna ir vyrų nerėksnių ir pasirinkimas iš instruktorių biski padidėtų smile.gif
Pritariu dėl tų pačių kaip ir Lockets bigsmile.gif Ir trečias man rods ten yra nuo kažkada . Irgi viskas OK kiek teko girdėt. smile.gif

Šiaip dėl temos jaučiu būtų tikslinga pirmojoje žinutėje palikti nuorodas į ankstesnes temas, o tai prasideda nauja tema ir vėl viskas iš naujo. Ogi ir ten sukaupta nemažai info.
tuktuk
QUOTE(LOCKETS @ 2007 08 28, 23:50)
o kodėll tu nori būtent moters?

juk yra ir vyrų nerėksnių  wub.gif  thumbup.gif
Linas iš ZEBRO ax.gif Juozas ax.gif , na jis aišku greit bus ARV auto mokykloje, bet irgi ne rėksnys smile.gif
*

QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 08 28, 23:53)
man rods gali bandyti mobiliuose raz už reikia moters..girdėjau lyg ir neblogus atsiliepimus. O kodėl būtinai moters?  bigsmile.gif Juk būna ir vyrų nerėksnių ir pasirinkimas iš instruktorių biski padidėtų  smile.gif
Pritariu dėl tų pačių kaip ir Lockets  bigsmile.gif Ir trečias man rods ten yra nuo kažkada . Irgi viskas OK kiek teko girdėt.  smile.gif
*

Na žinokit, kažkaip net į galvą neatėjo, kad vyras instruktorius gali būti nerėksnys blush2.gif biggrin.gif Tokiu atveju jamčiau ir vyrą ax.gif
Dėkui, mergytės, už rekomendacijas 4u.gif
LOCKETS
QUOTE(tuktuk @ 2007 08 29, 00:12)
Na žinokit, kažkaip net į galvą neatėjo, kad vyras instruktorius gali būti nerėksnys blush2.gif  biggrin.gif Tokiu atveju jamčiau ir vyrą ax.gif
Dėkui, mergytės, už rekomendacijas 4u.gif
*

tikrai yra 4u.gif

sėkmės renkantis 4u.gif
Žūžū
QUOTE(INGUTAA @ 2007 08 28, 12:34)
Tai va Žūžū! patarimas tau toks, pirmiausiai nuejus i mokymo dali prasykis pas Eugeniju-Augis su mazda vazineja, bet pas ji sake labai daug norinciu nes tikrai geras instruktorius, o tas plikis kaip as sakiau jau antroj vietoj, jo pavarde Zavistunavicius, nu zodziu jei pas ta Augi nepateksi, na zinai gal ilgiau palaukt reiks o tu nenoresi tai tada pas pliki lotuliukas.gif su opeliu prasykis. SEKMES TAU!  4u.gif
*

aciuuuuuuu labai notworthy.gif aciuks.gif
dEdRA
QUOTE(Žūžū @ 2007 08 29, 10:58)
aciuuuuuuu labai notworthy.gif  aciuks.gif
*

Nera už ka irnesakyk.gif visada prašom, kad tik mačytu bye1.gif SĖKMĖS! 4u.gif
Žūžū
Nepriima manes Eugenijus per daug mokiniu turi cray.gif liepe skambint plikiui ( hihihi.gif )
aktema
kaip tylu sioje temoje unsure.gif
arjadeva
NA IR AŠ JAU GALIU PASISAKYTI.. nu gi važinėjau su Aleksandru Giedraičiu iš Rigvedos, laisvės alėjoj, tai nelabai man nusisekė... na jei kam galėčiau patarti ka rinktis, tai sakyčiau, kad ne jį, nors atseit jis bent jau aiškina, o kiti iš Rigvedos neaiškina kokios klaidos, bet labai jis nemaloniai bendrauja... pramokau vairuoti, dabar tik egzus laikyti biggrin.gif .. teorijos dėstytojas tiesa, tai man patiko mirksiukas.gif
dEdRA
QUOTE(Žūžū @ 2007 09 06, 12:22)
Nepriima manes Eugenijus per daug mokiniu turi cray.gif liepe skambint plikiui ( hihihi.gif )
*

Kaip sekasi, kaip plikis lotuliukas.gif ?
Liniuote
INGUTAA o pas koki instruktorių vairaldoj mokeisi?
dEdRA
QUOTE(linavisk @ 2007 09 11, 18:04)
INGUTAA o pas koki instruktorių vairaldoj mokeisi?
*

As mokiausi pas pati direktoriu Raimonda, mokykla buvo tik atsidarius. Dabar nezinau ar jis pats dar mokina ar jau tik vadovauja mastau.gif Bet galiu pasakyt kad su juo mokintis buvo super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Labai geras instruktorius, tai manau ne prastesnius ir i savo komanda susirinko, kaip matau pagal vairaldos svetaine ten ju nemazai. Jokio rekimo nebuvo jokiu ten dar kazkokiu nesusipratimu, zodziu ejau i vairavima kaip i svente ax.gif Linkiu visoms to paties 4u.gif
Žūžū
QUOTE(INGUTAA @ 2007 09 11, 17:28)
Kaip sekasi, kaip plikis lotuliukas.gif ?
*

kol susigaudziau jo nr, is teorijos pamoku paskyre pas kazkoki alguti... unsure.gif
nzn tik 1dieni tarsimes kada susitinkam...
arjadeva
išlaikiau egzaminus biggrin.gif .. na va, nors ir nenusisekė su instruktorium, bet atrodo tai nepagadino smile.gif ....
bezdzionele_www
QUOTE(begalvos @ 2007 08 03, 10:39)
*

labas, o ka galetum pasakyti apie Aleksandra is RIGVEDOS?man daba ji paskyre tai noriu suzinot kaip ten jis mokina ar nerekia ir pan?>?????
Papildyta:
QUOTE(arjadeva @ 2007 09 15, 18:08)
išlaikiau egzaminus biggrin.gif  .. na va, nors ir nenusisekė su instruktorium, bet atrodo tai nepagadino smile.gif  ....
*

Sveikinimai....!!! thumbup.gif o dar prasau informuot apie aleksandra..., kaip ten jis, sakei kad nlb, bt kame tas nelabai, rekai labai ar kas???? g.gif
Su juo jau susitariau penktadieni vaziuot, help... su kokia masina mokeis vazinet??ir ar tokia pat regitroj gavai??? unsure.gif
bezdzionele_www
QUOTE(arjadeva @ 2007 08 03, 01:29)
*

help atsiliepimai apie Aleksandra..... g.gif kaip jis????
sypsenele77
Sveikos, gal kas zinot geru paciu instruktoriu mobilius Kaune, kad nereiktu per firmas skambinet?
nes as turiu teises tik praktikos man reikia.
LOCKETS
QUOTE(sypsenele77 @ 2007 09 16, 17:31)
Sveikos, gal kas zinot geru paciu instruktoriu mobilius Kaune, kad nereiktu per firmas skambinet?
nes as turiu teises tik praktikos man reikia.
*

na, aš turiu tik Lino iš ZEBRO numeriuką ax.gif
man tai jis labai fainas, nors važiavau tik vieną papildomą su juo ax.gif
sypsenele77
tai gal man emeilu atsiustum. labai aciu
dEdRA
QUOTE(Žūžū @ 2007 09 14, 21:52)
kol susigaudziau jo nr, is teorijos pamoku paskyre pas kazkoki alguti...  unsure.gif
nzn tik 1dieni tarsimes kada susitinkam...
*

Nu ziurek, jei jis ten nekoks bus tai reikalauk kito, zinai svarbiausiai kad nerekautu arba uz tave viska darytu, nu tipo junk pavara , ziurek i veidrodeli, dabar spausk stabdi, zeminkis pavara, rodyk posuki, pasuk i desine, dabar mums raudona tai stabdyk doh.gif nu ir taip toliau verysad.gif zodziu pirma vaziavima tai taip, bet mano drauge pas kazkuri ten visus 10 taip mokinosi, tai kaip atsisedo viena vairuot ir nezinojo nuo ko pradet. Linkiu sekmes! 4u.gif
arjadeva
QUOTE(bezdzionele_www @ 2007 09 16, 13:39)
help atsiliepimai apie Aleksandra..... g.gif  kaip jis????
*

NU VA ATSILIEPIMAI MANO TAI TIKRAI LABAI BLOGI, NA JIS GAL IR NERĖKIA, BET JAU BJAURUS, TAI NE TAS ŽODIS, NORIS MAN JI PAKRATYTI UŽ PAKARPOS KAI PRISIMENU, SU ASTRA VAŽINĖJAU, TAIGI IŠ KARTO PATARIMAS VAŽIUOJANT SU TA MAŠINA, SU KURIA BENT JAU ALEKSANDRAS VAŽINĖJA, TAI PAPRAŠYKIT, KAD IŠMOKINTŲ SU RANKINIU STABDŽIU ELGTIS, NES RIGVEDOS AIKŠTELĖJ YRA TOKS LIEVAS KALNIUKAS, ANT KURIO NEĮMANOMA SU RANKINIU DARYTT, TIK SU DARBINIU, TAI IR TURĖJAU PROBLEMU, NES JIS NELIEPIA SPAUSTI GAZO, O PER EGZA 4 KART UŽGESAU ANT ESTAKADOS, DAR VIENAS KARTAS IR BŪČOIU NEIŠLAIKIUS, TAIGI , ŽINOKIT, KAD REIKIA SPAUSTI GAZA!!!! ... O SUSTOJUS SU DARBINIU KOJINIU STABDŽIU TO PADARYT NEĮMANOMA, TAI VAT, SAKĖ MAN EGZAMINATORIUS, KAD ČIA daug tokiu instruktorių, kurie moko nespaudžiant gaza ir tai didelė problema, tipo gal kura taupo ar kas doh.gif , tai gi mačiau ir dauygiau tokiu vaizdeliu, kai net per egza neišvažiavo iš vietos, nes nemokėjo su gazu aikštelėj važiuot.ir dėl to neišlaikė blink.gif .. tai va, čia rimtas patarimas.. kas dar ... na regitroj per egza žiūrint kokia mašina, aš su polo važiavau, tai nieko, bet ten astra žinau viena, kur labai labai mažos apsukos, tai tikrai būtina spausti gaza ir labai nesijaučia sankaba kai atleidi ,kada pradėt važiuot smile.gif . tai štai .. kas dar smile.gif ... o Aleksandras tai labai jau bjauriai šneka, atrodo, kad iš pirmo karto gali mokėt važiuot, ir taip negražiai įžeidinėja, jau vien prie manes, ;labai daug kas ji keitė i kita instruktoriu, nu tikrai, karta net apsiverkus iš mašinos išlipau... jeigu net ir pagyvenusiai motėriai jis gali pasakyt (kalbėjom su keliom apie ji per teorijos paskaitas) kad ji sėdi kaip daržovė, nieko nmesugeba ir pan, tai šlykštu, vos moteris iš vis vairuoti nemetė, o varo ir varo, tai tu čia tipo žaisti atėjai, žiūrėkit kad pirmnaisiais kartais nenusuktu po pusvalandį važiavimo, nes ne tik man nusuko, o po to aiškina kad aš pati pavargus buvau ir kai pakalbėjau su kitom tas pats, o kai pasiskundžiau salone, tai ten aiškina kad tipo mokiniai patys nežiūri kada įlipa i mašina, o tik žiūri kada išlipa , o jau aš prieš kiekviena važiavima pažiūrėdavau.. nu žodžiu, aš jau jo niekada niekam gyvenime nerekomenduosiu schmoll.gif ... tiesa, turiu nuoladų kupona i rigveda, kursam nuolaida 7 procentai, jei norit galiu kam padovanot, man nebereikės turbūt niekda ... smile.gif nors teorijos dėstytojas, kuris nuo 6 val būdavo, tai tikrai labai fainas wink.gif ... jo tai aš net pasiilgsiu smile.gif .... jei dar klausimų ? rašykit lotuliukas.gif
kriste88
cia tokia nuoroda su vairavim mokyklu mokiniu egzaminu laikymo statistika. nezinau, ar jau apie tai kalbejot cioj temoj, bet del viso pikto idedu http://www.regitra.lt/index.php?Action=sta...amp;s=4&f=0
tikiuosi pravers renkantis vairavimo mokykla smile.gif sekmes moksluose ir egzaminuose visoms
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.