Įkraunama...
Įkraunama...

Kašmyro siūlai mezgimui ir jų pirkimas internetu

Turiu norą nusimegzti kašmyro megztuką, tačiau nežinau, kaip tie siūlai dėvisi, skalbiasi, ar malonūs nešioti.

Kitas klausimas - jų kaina. Vienoje parduotuvėje radau, tai kaina apie 30 Lt už matkelį (25g., 62 m.) Megztukui reiketų minimum 10 matkelių, kas yra 300 LT g.gif Brangu nu bigsmile.gif Internete (ebay) kašmyro siūlai teoriškai kainuoja (čia be siuntimo, išmuitinimo) apie 8-10 Lt už tokį patį matkelį (skaičiavau pagal siūlo ilgį, nesugebu paskaičiuoti pagal siūlo svorį).

Gal kas pirkote ebay ar šiai iš interneto, ar pasiteisino siūlų pirkimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prabegom: 26 liepos 2007 - 11:28
Turiu kašmyro megztinį. Labai švelnus, malonus nešioti, net ant nuogo kūno, nedirgina odos. Kadangi manasis storokas, tai labai šiltas. Tik skalbti gal geriau rankomis, nes ilgokas plaukas veliasi. Kadangi tai 100 proc. vilna tai gali ir gerokai pasitraukti, skalbiant skalbimo mašinoje ar nenutaikius vandens temperatūros.

O siūlų nepirkau, megztinis buvo gatavas. Todėl negaliu nieko pasakyti nei apie kainą, nei apie reikiamą kiekį. Tik tiek, kad maniškis, kaip minėjau, pūkuotas. Taigi, turbūt reikėtų megzti nelabai tankiai, be įmantrių raštų, nes per plauką gali nesimatyt.

Sėkmės! smile.gif
Atsakyti
Sesuo Vokietijoje man nupirko man gatavą kašmyro megztuką trumpomis rankovėmis, tai perkant paradvėja įspėjo, jokiu būdu neskalbti, o nešti į valyklą.
Atsakyti
perka is ebay siulus. bet visada yra rizika. 100% niekas negerantuos kol negausi.
Atsakyti
NESKALBTI rūbų iš kašmyro!

Gavau megztinį, išmiera netiko - didokas, tai įdėjau i skalbyklę (temperatūra max 30 užstačiau) tai kai išdžiuvo nebeįlindau doh.gif blush2.gif

Bet man šis materiolas toks mielas. Švelnutis, lengvutis. Brangūs siūlai ir rūbai tik...
Atsakyti
Kasmyro siulai ir turetu buti brangus, kitaip suabejociau ar tai tikrai kasmyras g.gif
Pirkau tik gatavus drabuzius is kasmyro - man jie tiesiog puikus, svelnus, silti... thumbup.gif Savo skelbiau pati (saltas vanduo, neagresyvi skalbimo priemuone (tipo Perla ar pan, dziovinimas patiesta ant ranksloscio), nieko blogo nenutiko...
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 08 29, 21:03)
NESKALBTI rūbų iš kašmyro!

Gavau megztinį, išmiera netiko - didokas, tai įdėjau i skalbyklę (temperatūra max 30 užstačiau) tai kai išdžiuvo nebeįlindau  doh.gif  blush2.gif

Bet man šis materiolas toks mielas. Švelnutis, lengvutis. Brangūs siūlai ir rūbai tik...

Skalbti, bet rankomis - nenorėčiau mokėti kelių šimtų litų už megztinį, kurį dėvėti galima iki pirmojo skalbimo unsure.gif
Dėl siūlų iš ebay - esu pirkusi ne kartą, viskas buvo ok - tik feedbacka pasižiūrėk, kad būtų teigiamo daugiau mirksiukas.gif mano nuolatinis pardavėjas kartą pasiklydus siuntai antrą siuntinį gan vertingą atsiuntė nemokamai wub.gif
Atsakyti
As turiu kelis kasmyrinius megstukus, skalbiu juos sampunu plaukams ir saltu vandeniu. Kol kas nieko nenutiko.
Valyti sakyciau barngokai gaunasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(BONANSAS @ 2008 12 08, 00:09)
As turiu kelis kasmyrinius megstukus, skalbiu juos sampunu plaukams ir saltu vandeniu. Kol kas nieko nenutiko.
Valyti sakyciau barngokai gaunasi verysad.gif


Aš irgi megztinius skalbiu su šampūnu, visai gerai kad ir pats pigiausias. Svarbu tik kad vanduo nebūtų karštas ir nemirkinti ilgai, nes tada veltinis gaminasi.

O dėl to pirkimo internetu, tai nereikia ir e-bay, yra nemažai dabar specializuotų parduotuvių kurios online siūlais prekiauja, na pavyzdžiui http://www.laughingh...com/default.asp
Atsakyti
QUOTE(BONANSAS @ 2008 12 08, 01:09)
As turiu kelis kasmyrinius megstukus, skalbiu juos sampunu plaukams ir saltu vandeniu. Kol kas nieko nenutiko.
Valyti sakyciau barngokai gaunasi verysad.gif


Aš irgi kašmyrinius megztukus skalbiau rankom su šampūnu . Tik šioj temelėj ir perskaičiau, kad juos galima tik į valyklą nešti. Nieko neatsitiko.
Atsakyti
Merginos, o gal žinot kur pigiau nusipirkti kašmyrinių siūliukų arba bent , kad kašmyras būtų sudėtyje. Nes Casa Lanoj 25 g 32 Lt. doh.gif doh.gif doh.gif
Radau iš kur parsisiūsti, bet siūlų niekad nesisiunčiau. Gal kas bandėt siūstis siūliukus. Ir dar norėjau paklausti ar siunčiatės žinomas rūšis ar pabandot visai naujas sudėtis?
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 10 01, 07:24)
yra nemažai dabar specializuotų parduotuvių kurios online siūlais prekiauja, na pavyzdžiui http://www.laughingh...com/default.asp


o bandėt iš jos pirkti - kaip parduotuvės patikimumas?
Atsakyti