Įkraunama...
Įkraunama...

Kryžiažodžių gerbėjos?

Pati nusipirkus koki zurnala, visa "sugrauziu" per dvi dienas. Taciau issiunciau kupona tik viena karta, nes kazkaip siais laikais sunku nukeliauti iki paprasto pasto blush2.gif BET... laimejau skieti tongue.gif


kaip jums sekasi spresti kryziazodzius? Ar esat ka laimeje?



Atsakyti
100lt , kasetes, bilietus clap.gif bet čia ne lietuviškuose. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlett @ 2005 02 04, 13:11)
100lt , kasetes, bilietus  clap.gif  bet čia ne lietuviškuose.  tongue.gif



o kokiuose? g.gif
Atsakyti
Anksciau labai megau spresti kryziazodzius, bet dabar aptingau blush2.gif Atsakymu niekada nesiunciau, kiek prisimenu g.gif , todel nieko ir nelaimejau smile.gif
Labiausiai patinka "Aha", nes ten daug ivairiu kryziazodziu - vien panoraminius spresti man nuobodu...
Atsakyti
ir as prisidedu-tik kad man tai siokia tokia pramoga, bet ne jokiu budu ne liga. Kaip anadien maciau laidoj Labirintai kai vyras tiek sperndzia kryziazodzius, kad zmona jau ji meta lauk is namu.... tongue.gif

kas yra panoraminiai kryziazodziai?

man patinka tokie, kur yra visas kryziazodis tuscias, po juo pagal ilgis surikiuoti zodziai ir juos reik irasyti i ta kryziazodi ax.gif labai patinka, bet kad nelabai daznai tokiu randu...

Kai buvau kokiu 15-16 visada pirkdavau zurnala Laima ir spresdavau ir siusdavau ir pasakiau sau, kad siusiu tol, kol ka nors laimesiu. Galu gale laimejau kosmetikos rinkini Oriflame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 02 04, 19:27)
kas yra panoraminiai kryziazodziai?


Tai tie, kurie panasus i matematikos sasiuvinio lapa, sudaryti is langeliu, kai kuriuose langeliuose uzrasyta uzduotis ir nurodyta rodyklele, kuria kryptimi rasyti atsakyma.
Atsakyti
Nelabai didelė mėgėja esu, bet įdomūs pasirodė japoniški. Šiap loginiai visi patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kveli @ 2005 02 04, 19:46)
Tai tie, kurie panasus i matematikos sasiuvinio lapa, sudaryti is langeliu, kai kuriuose langeliuose uzrasyta uzduotis ir nurodyta rodyklele, kuria kryptimi rasyti atsakyma.


va tokiu as nemegstu, man labiau patinka is tu senuju laiku, na gal suprantat apie ka as kalbu, pvz senuosiuose Moters ar Laimos zurnaluose budavo.... kai yra atskirai kryziazodis ir po jo apacia surusiuoti klausimai- vertikaliai ar horizontaliai ax.gif

Kopa, o kokie yra japoniski kryziazodziai? smile.gif
Atsakyti
man irgi dar labai patinka japoniški thumbup.gif
Atsakyti
japonishki - tai paveiksliuku piesimas. Yra pazymeta kiekvienoj eiluteje, kiek kvadratuku turi buti uztusuota, o sprendejui reikia rasti, kurioj vietoj smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat mėgstu spręsti kryžiažodžius. Perku daugiausiai OHO - galvosūkiai be klausimų, arba 2xOHO. Panoraminiai nepatinka. Mėgstu tokius, kur reikia išbraukyti žodžius, skaičius, taip pat tokie, kur raidės būna "užkoduotos" simboliais, skaičiais ar kitomis raidėmis. Arba išmaišyta raidžių eilės tvarka. Japoniški irgi nieko. Dar patinka tokie, kur reikia į langelius surašyti skirtingus skaičius, sudarančius nurodytą sumą.

Kuponų niekur nesiunčiu - man tiesiog malonu spręsti.
Atsakyti
O gal galit isduoti paslapti, kaip jus tuos japoniskus galvosukius sprendziate? ax.gif Ar daug laiko uzima ispresti? "AHA" irgi buna po viena japoniska kryziazodi, bet as niekada nesiryzau spresti. Tuos langelius juk galima uztusuoti ir vienaip, ir kitaip...
Atsakyti