Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kryžiažodžių gerbėjos?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4
Smilpa
Aš ir mėgėja japoniškų,man jie patys pačiausi,beje vakar pasirodė naujas numeriukas
timekiller
O man labiausiai patinka žurnalai, kuriuose yra kuo įvairesnių kryžiažodžių ir galvosukių :] tik panoraminių nemėgstu, man jie nuobodūs.
Cheriita
Anksciau tai labai patikdavo presti, tik atsakymu kazkodel nesiusdavau 4u.gif o dabar tik per paskaitas pasprendziu nuobodzias kad neuzmigciau biggrin.gif
Pliushke
QUOTE(timekiller @ 2009 07 29, 12:41)
O man labiausiai patinka žurnalai, kuriuose yra kuo įvairesnių kryžiažodžių ir galvosukių :] tik panoraminių nemėgstu, man jie nuobodūs.
*

Man taip pat panoraminiai ziauriai nuobodus. Nesuprantu, kodel jie tokie populiarus Fuj
aggressive.gif
nirce
As taip laukiau naujo japonisku kyziazodziu numeriuko,o jis pasirodo lengvesnis ir uzduociu maziau doh.gif nusivyliau doh.gif jau issprestas,o kito dar ilgai laukti teks mirksiukas.gif
daugiau lyg ir nera japonisku kryziazodziu,tik oho grupes g.gif
gal kuri zinot,gal yra kur daugiau gauti tokio tipo kryziazodziu g.gif
Calaquendi
Labas 4u.gif

Gal kur nors matėte, ar yra žurnalai su nonogramom (dar tie kryžiažodžiai vadinami Picross arba „Piešimas skaitmenimis“)? Po vieną tokią užduotį būna „aha“ žurnaluose, bet gal kartais yra išleistas žurnalas, kuriame būtų vien tik nonogramos? g.gif
nirce
QUOTE(Calaquendi @ 2009 09 18, 13:53)
Labas  4u.gif

Gal kur nors matėte, ar yra žurnalai su nonogramom (dar tie kryžiažodžiai vadinami Picross arba „Piešimas skaitmenimis“)? Po vieną tokią užduotį būna „aha“ žurnaluose, bet gal kartais yra išleistas žurnalas, kuriame būtų vien tik nonogramos?  g.gif
*

o tu kartais ne apie japoniskus kryziazodzius kalbi g.gif nes labai panasu
jei netingi paziurek yra OHO lengvi japoniski kryziazodziai,manau ten tas pats 4u.gif
Calaquendi
Aga, tie smile.gif Nusipirkau jau.
Bet nemanau, kad nonogramas vadinti Japoniškais kryžiažodžiais yra teisinga x) Nes juk ir Sudoku bei Kakuro yra japoniški kryžiažodžiai.
liusė
QUOTE(nirce @ 2009 09 04, 11:40)
As taip laukiau naujo japonisku kyziazodziu numeriuko,o jis pasirodo lengvesnis ir uzduociu maziau doh.gif  nusivyliau doh.gif jau issprestas,o kito dar ilgai laukti teks mirksiukas.gif
*

Va va, aš tai kakuro ir sudoku mėgėja, bet nebeperku, kai lengvus pradėjo leist mad.gif. Iš interneto spausdintis man nepatinka, tai atsisiunčiau paštu šitą thumbup.gif user posted image
mildaj
gal kartais kas žinot, kur būtų galima gauti senų kryžiažodžių žurnalų? bigsmile.gif
aš čia pagalvojau, kad vistiek juk visų žurnaliukų kogera neišparduoda kioskai ir prekybos centrai.... kaži kur jie nukeliauja? unsure.gif
mamytelaiciuke
o kam patinka labirintai? mirksiukas.gif blush2.gif

paisau laisvalaikiu... galit paziuret cia kelis pvz ikeliau smile.gif
dindriux
Man tik sudoku kryžiažodžiai patinka smile.gif
riana
na man labiausiai patinka galvosukiai be klausimu. sedziu per paskaitas ir sprendziu juos biggrin.gif
Someday_Somewhere
QUOTE(riana @ 2010 02 01, 01:37)
na man labiausiai patinka galvosukiai be klausimu. sedziu per paskaitas ir sprendziu juos  biggrin.gif
*

Sveikos,

Man irgi labiausiai galvosūkiai patinka. Užsikabinau ant "aha" žurnaliuko. O pats mėgstamiausias tai toks loginis, kuris atrodo kaip "turnyrinė lentelė" ir reik pagal užuominas ją visą užpildyt.. kas ką pirko, kieno kokia pavardė ir panašiai.. labai kabliuojantis, tik gaila niekur daugiau jų nemačiau, tik aha, o man per mėnesį vieno neu-tenka ax.gif smile.gif
Japoniški picross irgi pasirodė įdomūs, dar tik porą bandžiau spręsti.. Ano "Aha" nr "obuoliuką" nesunkiai perkandau, bet šio mėnesio nebeįveikiu.... reikės pasiknaisyt internete, kokių pradedantiesiems skirtų paieškot.

Įmetu pirmą rastą puslapį, dar nesprendžiau, bet kiek suprantu, reikia online spręsti: http://www.wiipicross.com/play.php?potd=9369
Petriukx
Sveiki kryžiažodžių mėgėjai ir mėgėjos.

Aš irgi norėčiau pasiūlyti online kryžiažodžių sprendimą.
Taip pat ar mėginote kurti kryžiažodžius pačios?.. Kadangi puslapis padarytas su žodžių bibliotekomis (lietuvių, anglų kalboms) ir paieškomis jose tai yra visiškai paprasta.

Taigi siūlau išbandyti: www.getcrossword.com

P.S.: Kadangi svetainė yra visiškai nauja ir noriu ją kuo labiau ištobulinti, būčiau labai dėkingas už bet kokias jūsų pastabas ir siūlymus!
blush2.gif
liepa68
QUOTE(Petriukx @ 2010 04 05, 21:39)
Sveiki kryžiažodžių mėgėjai ir mėgėjos.

Aš irgi norėčiau pasiūlyti online kryžiažodžių sprendimą.
Taip pat ar mėginote kurti kryžiažodžius pačios?.. Kadangi puslapis padarytas su žodžių bibliotekomis (lietuvių, anglų kalboms) ir paieškomis jose tai yra visiškai paprasta.

Taigi siūlau išbandyti: www.getcrossword.com

P.S.: Kadangi svetainė yra visiškai nauja ir noriu ją kuo labiau ištobulinti, būčiau labai dėkingas už bet kokias jūsų pastabas ir siūlymus!
blush2.gif
*

Sveiki,bet man ši nuoroda kažkodėl neatsidaro
mmartaa
ir man neatsidaro kazkokia klaida g.gif
Petriukx
Labas rytas,

Atsiprašau už neteisingą nuorodą.
Žemiau pateikta nuoroda turėtų veikti:

Kryžiažodižių sprendimas ir sudarymas

dar karta atsiprašau už išsiblaškyma blush2.gif
zeminta
Sveiki, gal netycia zinot kaip anglijoje galima butu nusipirkti japonisku kriziazodziu, piesimas skaitmenimis ? smile.gif
Petriukx
Kryžiažodžių mėgėjoms siūlau prisijungti ir prie Facebook kryžiažodžių grupės:
Kryžiažodžiai
Taip visada gausit pranešimus apie naujai sukurtus kryžiažodžius.
Petriukx
Nuo šiol kryžiažodžius galite tiesiog atsispausdinti ir spręsti ne prie kompiuterio.

Tai ypač aktualu kalbant apie vaikams skirtus kryžiažodžius.
elantra
prisijungiu ir aš prie kryžiažodžių mėgėjų thumbup.gif
labiausiai patinka japoniški (paveikslėlių atkūrimas) ir sudoku.
su japoniškais jau draugauju senoookai cool.gif
niekoda atsakymų kuponų nesiūsdavau nes iki pašto markučių nenueidavau nusipirkti doh.gif
dabar kai oho kryžiažodžių atsakymus jau senokai galima siūsti internetu, tai taip ir darau,ir va jau antrą kartą laimėjau 25 lt ax.gif
Pliushke
Hm, man taj japoniski paveiksleliu kr nesuprantami. Labiausiai patinka klasikiniai. O panoraminiai feee banalu. Aha, super, kad jau kai kuriu kr zurnalu kuponus JAU galima siust internetu.
Calaquendi
O kas neaišku tuose paveikslėlių kryžiažodžiuose?

Skaičiai nurodo, po kiek užspalvintų kvadratėlių yra eilutėje (stulpelyje). Tarkim, jeigu yra lentelė 10x10 ir prie vienos eilutės skaičiai 3 2 3, tai reiškia, kad reikia spalvinti taip: ###0##0###.

Ar aiškiau?
elantra
na gal jau kas ir buvot radę, bet visvien pasakysiu... ax.gif
landžiodama po internetą aptikau spalvotus japoniškus kryžiažodžius.
o kaip įdomu thumbup.gif tik labai lengva suklysti ir su kompu nelabai patogu juos spręsti g.gif
užsukit ir jūs gal ir jums patiks 4u.gif
http://www.fupa.com/play/Puzzles-free-games/picma.html
Pliushke
QUOTE(Calaquendi @ 2010 06 16, 22:12)
O kas neaišku tuose paveikslėlių kryžiažodžiuose?

Skaičiai nurodo, po kiek užspalvintų kvadratėlių yra eilutėje (stulpelyje). Tarkim, jeigu yra lentelė 10x10 ir prie vienos eilutės skaičiai 3 2 3, tai reiškia, kad reikia spalvinti taip: ###0##0###.

Ar aiškiau?
*

Na sitas pavyzdys aiskus kai eilute, bet kai buna daug skaiciu is visu pusiu taj pasimeti zmogus ir grybas gaunas smile.gif
Calaquendi
Nuuu... nevisad būna labai lengva wink.gif Aš sprendžiu telefone. Popieriniai variantai nelabai patinka smile.gif Tai dar yra keli paveiksliukai, kurių niekaip neišsprendžiu. Per mažai skaičių eilutėj...
elantra
o man daug patogiau popierinis variantas. jei netyčia suklysti, ištrini ir iš naujo.
o suklysti tikrai labai lengva...
bet japoniški kryžiažodžiai man jau kelinti metai nenusibosta thumbup.gif
užsikabinau kaip reikalas cool.gif
Calaquendi
QUOTE(elantra @ 2010 06 17, 19:28)
o man daug patogiau popierinis variantas. jei netyčia suklysti, ištrini ir iš naujo.
*

Telefone irgi galima ištrint biggrin.gif
Aš turiu 3 skirtingus variantus:
1) Reikia paveiksliuką sudėti per 20 ar 30 min. Jeigu suklysti, atima laiko. Nesunkūs paveiksliukai.
2) Duoda kažkiek taškų, ir, jeigu suklysti, juos numinusuoja. Paveiksliukai irgi nesunkūs, bet yra daugiau nei pirmam.
3) Yra 3 lygiai. Iš vidutinio niekaip nesudedu 1 paveiksliuko unsure.gif O sunkiausiam dar kokie 4 liko. Sudėtingi schmoll.gif Bet šitam nerodo, jeigu padarai klaidą. Tik kai jau matau, jog nesueina galai, viską ištrinu ir iš naujo spalvinu.
elantra
as neturiu telefone japonisku kryziazopdziu, todel nesiginciju
bet itariu idomu butu ir telefone pazaisti... ax.gif
nirce
QUOTE(Calaquendi @ 2010 06 17, 19:07)
Nuuu... nevisad būna labai lengva wink.gif Aš sprendžiu telefone. Popieriniai variantai nelabai patinka smile.gif Tai dar yra keli paveiksliukai, kurių niekaip neišsprendžiu. Per mažai skaičių eilutėj...
*

pirma karta girdziu,kad japoniskus gallima telefone spresti g.gif
gal butu galima tiksliau,kaip vadinasi,kaip atsisiusti 4u.gif
Calaquendi
Daug ką galima telefone žaist smile.gif Aš ir sudoku bei Klondike Solitaire kelis variantus turėjau.

1) Mobile Picross
2) PicoPix
3) Pixudoku 176x208 / 176x220 (šičia reikia registracijos arba galima siųsti per wap) / 240x320 ------- gal dar kitokių dydžių yra. Reiktų googlint. Aš turiu kažkokią versiją būtent savo telefono modeliui. Kadangi nežinau, koks pas jus, tad ir negaliu konkrečiau ieškot wink.gif
4) PicoPix Winter Edition (šito nežaidžiau, bet radau, kai ieškojau PicoPix smile.gif Pasirodo, dar viena versija yra. Siunčiu ir tą thumbup.gif 176x220 / 240x320

4u.gif
nirce
QUOTE(Calaquendi @ 2010 06 18, 08:49)
Daug ką galima telefone žaist smile.gif Aš ir sudoku bei Klondike Solitaire kelis variantus turėjau.
*

aciu 4u.gif
bandysiu atsisiusti,nes japoniski labai patinka ax.gif
Petriukx
Dar naujienų iš kryžiažodžių svetainės www.getcrossword.com:
1. Jau veikia japoniški kryžiažodžiai, turime jų nemažai ir įdomių.
2. Gera žinia tiems, kam patinka azartas kaunantis dėl prizų - rugpjūčio 1 d. daugiausiai taškų surinkęs registruotas lankytojas laimės originalius getcrossword marškinėlius. thumbup.gif Taigi, laiko prisirinkti taškų ir pasivaržyti dar daug. Kviečiu spręsti ir kurti smile.gif
<LaPeLis>
sveikutės, esu taip pat japoniškų kryžiažodžių megėja thumbup.gif , bet va bėda, liepos mėnesio numeriuko niekur negaunu... g.gif
NoSmoking
Na va, kryžiažodžių mėgėjoms vienas online kryžiažodukas yra, ir dar prizų laimėti galima http://www.facebook.com/Druskininku.RASA?sk=app_10442206389
mamulyte_ohoho
o man patinka ivairus kryziazodziai, spredzias kazkaip pagal nuotaika ax.gif o kaip su prenumertom, ar prenumeruojat kryziazodzius?
AistraGyventi
Labai mėgstu spręsti kryžiažodžius. Dabar, kai pasiskaičiau daugiau komentarų, kyla noras pradėti spręsti ir japoniškus, tik, vargu, ar pavyks iš karto viską taip lengvai suprasti unsure.gif
Petriukx
QUOTE(VanillaSky @ 2011 05 03, 00:42)
Labai mėgstu spręsti kryžiažodžius. Dabar, kai pasiskaičiau daugiau komentarų, kyla noras pradėti spręsti ir japoniškus, tik, vargu, ar pavyks iš karto viską taip lengvai suprasti  unsure.gif
*

Siūlau pamėginti spręsti pradžiai mažus vienspalvius, - taip greičiau perprasi sistemą. Pavyzdžiui Lengvas japoniškas kryžiažodis

www.getcrossword.com svetainėje jų rasi ir daugiau paprastų, o pramokus ir sudėtingesnių - spalvotų japoniškų dėlionių, o jeigu nepatinka spręsti kompiuteriu visus kryžiažodžius gali lengvai atsispausdinti.

Sėkmės
NoSmoking
Kryžiažodukas, kuri pristato ale žuvų taukai, tai dalis klausimų apie visokias Omega rūgštis ir sveikata.

http://www.facebook.com/NEligoms?sk=app_129823380427067
NoSmoking
Gal žinote atsakymą? "Ką reikia daryti, kad jūsų odinis drabužis būtų švarus ir tarnautų ilgiau?"
http://www.facebook.com/Delicato.svara.vis...115019185250235
Petriukx
QUOTE(NoSmoking @ 2011 05 19, 12:07)
Gal žinote atsakymą? "Ką reikia daryti, kad jūsų odinis drabužis būtų švarus ir tarnautų ilgiau?"
#url=http://on.fb.me/jXwr3P#http://www.facebook.com/Delicato.svara.vis...115019185250235#/url#
*

Cia gali buti virusas nes skiriasi nurodytas url ir realus
balti.drambliai
Prisidedu prie japoniškų kryžiažodžių mėgėjų. Šia "liga" esu jau užsikrėtusi ilgą laiką, užkrėčiau taip pat visai daug žmonių. Tik gaila, kad Lietuvoje tėra vienas žurnalas, o ir kryžiažodžiai parinkti labai nesunkūs.
Praėjusią vasarą Prancūzijoje nusipirkau vieną žurnalą, tai ir dabar turiu, ką veikti. Norėtųsi, kad ir mūsų šaly būtų kiek didesnis asortimentas.smile.gif
Laura777
Sveiki 4u.gif

Gal yra sprendžiančių OHO kryžiažodžius?
inforManas
Kaip matau yra pakankamai daug spręndžiančių kryžiažodžius smile.gif Manau pravers: koksZodis.lt - puslapiukas žodžių paieškai pagal ilgį ir žinomas raides.

Per daug nesukčiaukit ax.gif
Uzsispyrus ozka
Oho galvosukiai, 2xOho, Aha ir Kakuro mano favoritai, o sudoku neprilipo schmoll.gif
linkakalinka
SUDOKU, KAKURO, JAPONIŠKI.
Kažkada buvo oho, panoraminiai ir visi kt...
Gal kas žinote kur sudoku (16 skaičių) internete galima rasti..... ax.gif
Petriukx
QUOTE(linkakalinka @ 2011 11 15, 11:54)
SUDOKU, KAKURO, JAPONIŠKI.
Kažkada buvo oho, panoraminiai ir visi kt...
Gal kas žinote kur sudoku (16 skaičių) internete galima rasti..... ax.gif
*

O koki pavyzdi 16 skaiciu gal gali parodyti?
Svetaineje getcrossword.com turim ivairiu galvosukiu - tame tarpe ir sudoku standartini.
Jeigu bus poreikis galima suorganizuoti ir kitokio tipo galvosuki, bet reiktu informacijos kokio zmonems reikia wink.gif
linkakalinka
QUOTE(Petriukx @ 2011 11 15, 15:14)
O koki pavyzdi 16 skaiciu gal gali parodyti?
Svetaineje getcrossword.com turim ivairiu galvosukiu - tame tarpe ir sudoku standartini.
Jeigu bus poreikis galima suorganizuoti ir kitokio tipo galvosuki, bet reiktu informacijos kokio zmonems reikia wink.gif
*

kur nuo 1 iki 16 skaičių atspėti reikia, langelis 4 x 4
Sofija11
Sveiki,

Bukite mielos paaiskinkite kaip jus sprendziate tuos japoniskus kryziazodzius?
Nusipirkau ta knygute pries pora dienu bet nesuprantu kaip ji spresti.

Supratau tik ta kad skaiciai stulpeliuose ir eilutese reikia kiek langeliu reikia uzspalvinti. Reikia pradeti nuo dideliu skaiciu ir skaiciuoti nuo vieno krasto, tada nuo kito ir nuspalvinti tuos kuresusikerta. Taciau kaip atspeti kur eina kiti langeliai, nesuprantu.

Noriu pradeti spresti nes labai jie mane jau sudomino.

Aciukas. g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.