Įkraunama...
Įkraunama...

Kryžiažodžių gerbėjos?

QUOTE(smilsee @ 2007 12 01, 11:45)
o jeigu eilutej/stulpely yra po 2 ir daugiau skaiciu,tai kaip tada? ax.gif

tada nieko neišspręsi, pradėk nuo didžiausio skaičiaus 4u.gif
Atsakyti
vis delto nusprendziau nebesitampyt nervu ir padet tuos kryziazodzius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2007 12 01, 20:17)
Patinka ir man visokie kryžiažodžiai,o ypač sudoku  4u.gif  thumbup.gif

ir man ir man thumbup.gif sudoku gerai galvai palauzyti, ypac tie su vinim (lygiais) cool.gif
Atsakyti
Gal kas perkat japoniškus kryžiažodžius ir žinot kaip vadinasi angliškai ir kur rasti kryžiažodžius, kurie būna įdėti į tuos japoniškus? Nemoku suformuluoti normaliai klausimo biggrin.gif Ten prie japoniškų būna dar pridėti kitokie du (atrodo) kryžiažodžiai.. unsure.gif
Atsakyti
Man labai patinka spresti kryziazodzius wink.gif cia yra vienas is pagrindiniu laisvalaikio praleidimo grizusi is darbo wink.gif taip as atsipalaiduoju po darbu smile.gif
Atsakyti
Jeigu dar kuri nors skaitot šitą temą, tai pasidalinkit išmintim, m? g.gif is japonisku kryziazodziu serijos, bet skaiciukai ne sone ir apacioj buna surasyti, o paciam breziny, juos turi sujungti taip, kad nesikirstu (pvz 8 sujungi su 8 ir 9 su 9, bet tos užtušuotų langelių linijos nesikerta). Kaip toks dalykas vadinasi angliškai? Dekui ax.gif
Atsakyti
Naujinu temą ir keliu į viršų ax.gif

Na, kur kryžiažodžių sprendėjos? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naktinetoja @ 2008 07 07, 00:58)
Jeigu dar kuri nors skaitot šitą temą, tai pasidalinkit išmintim, m?  g.gif is japonisku kryziazodziu serijos, bet skaiciukai ne sone ir apacioj buna surasyti, o paciam breziny, juos turi sujungti taip, kad nesikirstu (pvz 8 sujungi su 8 ir 9 su 9, bet tos užtušuotų langelių linijos nesikerta). Kaip toks dalykas vadinasi angliškai? Dekui  ax.gif

Kiek suprantu iš aprašymo, tai- sudoku.
Atsakyti
turiu klausima o gal kas zinot internete panoraminiu kryziazodziu svetainiu? g.gif butu labai nuostabau 4u.gif
Atsakyti
Stoju ir aš į jūsų būrį. 4u.gif Prieš keletą mėnesių išmokau spęsti japoniškus kryžiažodžius, tai jau tik naujas numeriukas pasirodo, taip ir įlengu į jį... Nieko aplink nematau... blush2.gif



QUOTE(naktinetoja @ 2008 07 07, 00:58)
Jeigu dar kuri nors skaitot šitą temą, tai pasidalinkit išmintim, m?  g.gif is japonisku kryziazodziu serijos, bet skaiciukai ne sone ir apacioj buna surasyti, o paciam breziny, juos turi sujungti taip, kad nesikirstu (pvz 8 sujungi su 8 ir 9 su 9, bet tos užtušuotų langelių linijos nesikerta). Kaip toks dalykas vadinasi angliškai? Dekui  ax.gif



Man rodos čia apie
Link-a-Pix (also known as "Paint by pairs") consists of a grid, with numbers filling some squares; pairs of numbers must be located correctly and connected with a line filling a total of squares equal to that number. Squares containing '1' represent paths that are 1-square long. Paths may follow any horizontal or vertical direction. Paths are not allowed to cross other paths.

http://www.cross-plu...com/puzzles.htm (žemiau yra)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auryte: 28 sausio 2009 - 21:21
Sveikutes 4u.gif labai megstu japoniskus kryziazodzius ax.gif
Bet ziuriu labai jau ramu cia pas jus blush2.gif Ar dar yra gyvu?
Atsakyti
Gyvų yra, bet panašu, kad nelabai daug g.gif Oi, aš ir japoniškų gerbėja pasidariau. Tik naujas numeriukas pasirodo, taip ir nemato manęs aplinkiniai (o ir aš aplink nieko nematau) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auryte: 25 gegužės 2009 - 21:17