Įkraunama...
Įkraunama...

Kryžiažodžių gerbėjos?

Pa_radize, ir as nesupratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlett @ 2005 02 05, 15:29)
man irgi dar labai patinka japoniški  thumbup.gif

Perku kiekviena menesi. Kai tik menuo ateina, taip ir pradedu ieskoti po visas prekyvietes, kol atrandu. Issprendziu per kelias dienas doh.gif , o paskui ... vel laukiu naujo clap.gif

As pati dar esu susiradus ir parsisiuntus programele "Elite Japan Crossword" thumbup.gif Jei kam idomu, pasiskaitykite cia mirksiukas.gif O cia kiti panasus psl


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 02 10, 09:37)
Man ranka piešimas- visas malonumas ax.gif

Tai gi siais laikais imanomas toks dalykas kaip atsispausdinimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlett @ 2005 02 10, 16:11)

Susidubliavom blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(pa_radize @ 2005 02 10, 22:23)
nu atleiskit jūs man,tundrai,bet nesuprantu kaip kompe sprendžiant spalvint tuos kvadračiukus  blush2.gif


Nu gi tam programa yra, o spalvini pelytes klavisu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(viksrelis @ 2005 02 11, 11:36)
Nu gi tam programa yra, o spalvini pelytes klavisu wink.gif

tai suprantu,kad kažkokia programa turi būt,bet va aš,lama visiška,nežinau... blush2.gif
Atsakyti
Atsisiunčiau programėlę, bet kaip suprantu, ja nemokamai galima bus naudotis tik 2 sav., o po to ji nebeveiks?
Na bet gyvai man maloniau spręsti, nes aš pasižymiu net tik juodus langelius, bet ir tuos, kurie tikrai liks tušti.
Atsakyti
QUOTE(pa_radize @ 2005 02 11, 19:55)
tai suprantu,kad kažkokia programa turi būt,bet va aš,lama visiška,nežinau... blush2.gif

Nu gi pakelk akeles aukstyn ir pasiskaityk apie programa "Elite Japan Crossword" wink.gif
Atsakyti
viksreli, ačiū thumb_yello.gif
Atsakyti
biggrin.gif Anksciau daznokai spresdavau, taciau pastaruoju metu "meciau". T.y. nusibodo, nes labai daznai klausimai kartojasi, o labiausiai nepatinka, kai reikia uzbaigti kryziazodzio kurejo sakini - atspeti koki zodi irasyti. Neaaa. Nepatinka.
Kartais pasprendziu rebusus - visai nieko.
Atsakyti
as kai laukiausi savo 2.gif pastoviai sprendziau,buvo tiesiog kaip liga kazkokia umn.gif,vyras pirkt nespedavo,jau nezinojau kokius issprendziau o kokius dar ne.paskui jau kompe instaliavo,bet man pasirode neidomu verysad.gif dabar kai turiu maziu,ner laiko savo pramogoms.tikriausiai mazius mano bus labai protingas tongue.gif
Atsakyti
Mano visos smegenys prasprestos stupid.gif . Vyras vis šaipydavosi, kad nuprotėsiu. Buvau jau truputį apstojus, bet dabar jau vėl pradedu. Tik va mes namuose trys dėl kryžukų pakvaišę, tai su vaikais dalinamės kokius kuris spręs biggrin.gif . O dėl japoniškų, tai jie man patys fainiausi thumbup.gif . Nemėgstu tik panoraminių, labai jau primityvūs. schmoll.gif
Atsakyti
ir aš prie jūsų jungiuosi smile.gif abu su brangiuoju mėgstam spręsti panoraminius ir kas greičiau smile.gif
Atsakyti