Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kodėl kūdikis dažnai čiaudi?
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 0 iki 1 metų
Pages: 1, 2
Editule
Mamytes, kodel kudikiai taip daznai ciaudi?jiems salta?kazkas dirgina uosle?Kada verta sunerimti?
rikutis
QUOTE(Editule @ 2007 07 28, 12:06)
Mamytes, kodel kudikiai taip daznai ciaudi?jiems salta?kazkas dirgina uosle?Kada verta sunerimti?
*

pastebek- ar tik ne nuo ryskios sviesos jis ciaudi? man mama pasakojo, kad as nuo mazens ciaudedavau, ryskiau pasvietus saulei ar ijungus ryskia lempa- zinok man ir dabar tas pats! tongue.gif o siaip- jei nera slogytes, nemanau kad vertetu nerimauti, paziurek, ar nera namie geliu, kurios galetu alergizuoti, gal dulkiu daug, gal oras sausas kambary, tada padrekink, gal patalyne skalbdama daug minkstiklio pripylei ir jo kvapas erzina mazuliukui nosyte, o jei nieko tokio nera, manau, viskas ok thumbup.gif
sekmes 4u.gif
mylimuke
Maniske irgi daznokai paciaudi, bet kol nera slogos, as nesijaudinu, Juk kudikiai daug jautresni visokioms dulkems, kvapams ir t.t. Net ir suauge kartais paciaudi nesirgdami, o kudikiukai tai ypac.
Simonsita
Aš dar gimdymo namuose klausiau, kodėl ji dažnai čiaudo. Gydytoja sakė,kad kūdikiai čiaudo dažniau nes jų nosytė labai jautri ir bet kokios dulkės, ar kvapas suerzina. Jei nėra slogytės tai čiaudo lai į sveikatėlę !
cnopka
mums irgi ligninej sake,jog jei ciaudo-sveikas vaikas.
Gangyte
Sveikos mamaytes,

Mano suneliui dar tik ryt bus menuo, bet labai smarkiai ir daznai ciaudo. Ar tai normalu, ar tai ligos pozymis? Parasykit prasau kas ka zinot. Aciu.
TimbaLimba
QUOTE(Gangyte @ 2007 08 28, 13:15)
Sveikos mamaytes,

Mano suneliui dar tik ryt bus menuo, bet labai smarkiai ir daznai ciaudo. Ar tai normalu, ar tai ligos pozymis? Parasykit prasau kas ka zinot. Aciu.
*

dazniausiai vaikuciai ciaudeja nuo dulkiu arba sauso oro, taip pat gali ir pakoseti nuo to paties. jei vaikiukas neatrodo sergantis,neverkia istisai, neturi temp., o tik ciaudo, tai tikrai nuo to.
adirgni
Tai tikrai nieko tokio. mirksiukas.gif TimbaLimba teisi. Atsimenu, kai tik gimėm po poros valandų mano sūnelis nusičiaudėjo, tai išsigandau, iškart klausiau akušerės , kas čia, gal peršalo jau. Bet ji pasakė, kad čia nieko tokio, vaikučiui nosytė valosi, tai ir pakutena ir čiaudo dėl to. Manasis ir dar pakosija, kaip kad TimbaLimba sako, tai nuo dulkyčių. O jei jau čiaudytų labai daug ir dar slogelė būtų, tai jau tikrai leliukas peršalęs tada. unsure.gif
katuksss
Ciaudulys tkrai nieko blogo, jei nera slogos, temperaturos ir tt. tik gimus mano mazyte visa nakti ciaudejo, valesi kvepavimo takai smile.gif
mylimuke
Gali ciaudyti del sauso oro, dulkiu, o gal koks sudziuves snargliukas kutena nosyte. Tikrai ne visada ciaudulys reiskia liga.
rikutis
tokia temele jau buvo uzvesta, stai cia yra dar keletas pasisakymu:
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=211222
mirksiukas.gif
onushkis
Maniskis pirmais menesiais taipat daznai ciaudedavo. Kiek zinau tai dauguma vaiku ciaudo. Viskas gerai smile.gif
Reko
Musu Pupa ciaudi iki desimties kartu per diena - ar ir daugiau.
Ir kol nera slogos - tai nesirupiname labai, palinkime kiekviena karta "i sveikatele" ir tiek rolleyes.gif
eglejk
ir mes labai daug ciaudim, bet ir slogutes turim, taciau gydytoja sake, kad cia nuo sauso oro, tai mes kiekvienam kambary pristate indu su vandeniu, kad garuotu ir drekintu ora biggrin.gif
aukaja
Maniškis irgi dažnai čiaudi, čia nieko blogo, kūdikių labai jautri gleivinė, tad ir reaguoja jautriai į dulkeles, kvapus ir t.t. Ypač reaguoja į kvapus. Vieną kartą buvau susiruošusi išeiti ir pasikvėpinau. Dar norėjau pamaitinti savo mažiuką, tai jis prigludo ir užuodęs ne tą kvapą kosėt pradėjo biggrin.gif ir net neėmė krūtinės blink.gif
Vilsen
abu mano vaikučiai čiaudi nuo ryškios saulės biggrin.gif
lely
mano maze irig labai daznai ciaudi, o nusiciaudejus visda pasako ka nors savo kalba, tikriausiai padekoja kad pasakau i sveiketyte biggrin.gif
gudrunia
Maniske, tai visada nusiciaudi, kai pakeiciu pampersa biggrin.gif arba nuo kvepalu.
Miegaliuke S
Ciaudo ir mano mergiote,nuo pat gimimo smile.gif
vetra72
mano tai kai nusiciaudi, tai paskui pradeda balsu juoktis. Kai as nusiciaudau arba tevelis irgi ji juokias balsu biggrin.gif lotuliukas.gif tai net kartais imituojam, kad ciaudim ax.gif
Arsua32
Maziukai daznai ciaudi, nes taip valosi ju nosyte. Bet kai per valanda suciaudi apie 5 kartus, tai jau yra negerai, tai gali buti jau prasidedanti sloga 4u.gif
mikki
sako ciaudo nuo dulkiu namie ir tai normalu biggrin.gif
lely
va maniske jau apstojo ciaudeti, dabar labai retai ciaudo ax.gif
egzigo
mano maze irgi daznai ciaudejo.Pasak gyd.nuo dulkiu.Kilimine danga,tapetai,uzuolaidos...Reikia dazniau vedint kambari ir uzdedavau dregna ranksluosti ant radiatoriaus,kad oras toks sausas nebutu.
Menulio akmuo
Mano mazule tai pat daznai ciaudejo,nors as nieko blogo neitardavau.Karta paklausiau gyd.,ji man atsake ,dazniausiai nuo dulkiu. smile.gif
lely
mano maze jau senokai nustojo daznai ciaudeti, dabar tik retkarciais nusiciaudi.
Miegaliuke S
manoji anksciau ciaue,bet dabar tik retsykiauis
lina.k
Man ligonineje pasake, kad pradzioje kudikis ciaudo, nes jo plauciuose dar like skysciu, o veliau - nes jautrus dulkems, kvapams. todel nepatariama toje pacioje ir net gretimoje patalpoje naudot oro gaiviklius, purksti kvepalus, plauku laka ir t.t.
dia.dia
Ir maniske taip pat ciaudi. Kai pas mama nuvaziuoju ir ji nusiciaudi, tai mociute tuoj pat ligu pripaiso lotuliukas.gif
giedrezu
Mano dukrytė ir čiaudo. Bet nemanau, kad čia kas blogo. Kai buvo slogytė visai kitaip ir daugiau čiaudėjo ir nosytė užsikimšus buvo. Buvo pikta, verkė. O dabar pačiaudo ir liksma biggrin.gif
Aniutik
musu maziliukas pradejo ciaudeti dar ligonineje, vos ne kita siena po gimdymo.
tai vaiku gydytoja pasake, jog taip jis reguoja i aplinkos dirgiklius, dulkes ax.gif
smelita
gerai kai vaikas ciaudi.taip pasisalina visos bacilos.netgi patartina vatos gabaleliu sukelti ciauduli.mes pav.kai gryztam is lauko tada daug ciaudi.anksciau galvodavau kad nu va jau persalom.bet nieko.
Ilmeriux
mes irgi ciaudom daznokai, bet as net nepagalvojau, kad cia kas nors negerai g.gif
laura79
sveikuciai
mano mazylis irgi ciaudi, bet dazniausiai kai iseinam i lauka o ypac sauleta diena. As manau kad nuo saulutes ir nuo dulkiu. Ir visiskai pritariu ,kad ciaudulys nera taip jau blogai blink.gif
kitisan
Kotryna nuo pat gimimo ciaudi iki siol..
alize
mano mazoji irgi ciaudo, bet gydytoja sake, kad vaikiukam uztenka kokia dulkele itraukti ir jiem jau kutena, taip kad nieko baisaus, jei slogos ir temperaturos ner
19860526
as ligoninej net pasiteiravau ar neserga kad ciaudi lotuliukas.gif tai pasake kad tikrai nea tik kvepavimo takus issivalo juk nosiuko nemoka issivalyti tongue.gif
Irmutė
Mūsų mažulis irgi pačiaudo. Gydytoja sakė, kad dar gali čiaudėti ir nuo atpilto pienuko jei patenka ir kutena nosytę.
vaidavel
maniškis irgi čiaudi 4u.gif ir labai gerai, kad čiaudi, taip visi nereikalingi liuliukai pasišalina biggrin.gif
Deissy
mano babaliukas irgi ciaudo mirksiukas.gif
mamenka
As kai paklausiau AK, tai sake gerai, nes taip isvalo nosyte
milkshake
Nieko bloga-valosi nosyte naturliai thumbup.gif
Angeliuxxx
Ciaudedami mazyliai, valosi nosyte... Gi issikrapstyti dar negali biggrin.gif
dirishka
Mano sunelis irgi nuo pat gimimo daug ciaudo ir butinai kelis kartus is eiles bigsmile.gif . Manau cia nieko bloga
inetata
QUOTE(19860526 @ 2008 12 29, 20:11)
as ligoninej net pasiteiravau ar neserga kad ciaudi lotuliukas.gif  tai pasake kad tikrai nea tik kvepavimo takus issivalo juk nosiuko nemoka issivalyti tongue.gif
*

ir man taip pat ligoninej sake smile.gif
aslin
Maniškis daugiau čiaudėjo pirmus tris mėnesius dabar mažiau. Kaip teisingai rašė mamytės mažiukas tik taip gali išsivalyti nosytę. tongue.gif
SuperMeska
QUOTE(mamenka @ 2009 03 14, 19:13)
As kai paklausiau AK, tai sake gerai, nes taip isvalo nosyte
*

As jau buvau issigandusi ligoninej, pamaniau, kad susirgo biggrin.gif
Man sake, kad del sauso oro ir, zinoma, turi issivalyt nosyte.
Lavrynka
Dažnai čiaudo ir mano mergytė, bet kaip ir kitoms ligoninėje sakė , kad nosytė valosi.
erikiuxxx

Dažnai čiaudo ,taip nosytė valosi naturaliai thumbup.gif
Raselelyte
Tai mazuciai ciaudo del tu paciu priezasciu kaip ir suauge smile.gif nuo dulkiu esanciu ore ir pan smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.