Įkraunama...
Įkraunama...

Įdarai krepšeliams, jų tešla

gal galite pasidalinti informacija, kur galima nusipirkti krepseliu didesni kieki ir pigiau, nei mantingos? 4u.gif
Atsakyti
noreciau skaniu krepseliu receptuko, please.......................
keleta esu isbandziusi, bet........ kepdami formyteje jie susitraukai ir iseina nevienodi tokie ir nelabai grazus. blush2.gif
Atsakyti
Gal galetumete pasakyti, kur galima nusipirkti formeles krepseliams kepti?
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2009 12 10, 16:45)
Gal galetumete pasakyti, kur galima nusipirkti formeles krepseliams kepti?



Aš pirkau ūkinių prekių parduotuvėje, bet kažkuri forumietė minėjo, kad yra senukuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 27 gruodžio 2009 - 19:38
Kaledoms dariau krepselius su grybu idaru. Turejau baravyku uzsivakavus. juos pakepinau su spirguciais ir svogunais ir sudejau i krepselius teslos. tada viska iskepiau orkaitej mirksiukas.gif
labai skaniai gavosi. thumbup.gif
Atsakyti
Gal jums ir labai kvailai atrodys, bet visties paklausiu........
Ar netiktų krepšeliams kepti tokios keksiukų popierinės formytės plonytės vienkartinės blush2.gif
Atsakyti
Gal kas Kaune jau atrado,kur galima nusipirkti krepšelių neskaitant Maximoj, Iki ir kitų PC, sveriamų gal kur nors? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2010 02 05, 00:39)
Gal kas Kaune jau atrado,kur galima nusipirkti krepšelių neskaitant Maximoj, Iki ir kitų PC, sveriamų gal kur nors?  blush2.gif

žinau kad šilainių turguj kažkur yra bet nežinau kurioj vietoj, bet tikrai jie ten super, ir skanūs ir nebrangūs thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine-pantera2: 09 vasario 2010 - 10:25
gal kas galite pasidalinti patirtimi, kaip idaryti krepselius su lasisa, aciuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine-pantera2 @ 2010 02 09, 10:24)
žinau kad šilainių turguj kažkur yra bet nežinau kurioj vietoj, bet tikrai jie ten super, ir skanūs ir nebrangūs thumbup.gif


Ačius 4u.gif Tačiau aš nepažįstu to turgaus, tad nerasiu doh.gif


Gal kam reikės ir padės- krepšelių (sūrių) netikėtai radau Norfoje. Supakuota po 16 vnt, tokie kietoki, tvirti ir kainuoja 3.69 lt, kai tuo tarpu Iki kažkokie pikantiški ir sutrupėję 12 vnt kainuoja 6.99 lt

Vat 4u.gif

Aš tai nuspirkau Norfiniu- pamėginsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Centime: 16 vasario 2010 - 20:18
QUOTE(Centime @ 2010 02 16, 21:16)
Ačius  4u.gif  Tačiau aš nepažįstu to turgaus, tad nerasiu  doh.gif
Gal kam reikės ir padės- krepšelių (sūrių) netikėtai radau Norfoje. Supakuota po 16 vnt, tokie kietoki, tvirti ir kainuoja 3.69 lt, kai tuo tarpu Iki kažkokie pikantiški ir sutrupėję 12 vnt kainuoja 6.99 lt

Vat  4u.gif

Aš tai nuspirkau Norfiniu- pamėginsiu bigsmile.gif



prie kokiu produktu jie padeti??? jau viena norfa ismaisiau bet neradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renooshka @ 2010 02 22, 16:24)
prie kokiu produktu jie padeti??? jau viena norfa ismaisiau bet neradau ax.gif


Prie sausainiu lentynose, ten padeti ir lakstai napaleonui, sausainiukai surus zuvytes, keksiukai kepti visokie...rodos ir kukuruzai vaikams mirksiukas.gif

Konkrečiai aš pirkau Kaune, Šilainių Norfoje wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Centime: 22 vasario 2010 - 18:15