Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Įdarai krepšeliams, jų tešla
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Aleisaba
QUOTE(Braskyte07 @ 2011 06 06, 22:28)
As pirkau po 1.30 lt. Ju gaunasi 2.5 cm dugnas. Zodziu, vieno kasnio.
*

Aciu, pasiziurinesiu ir as 4u.gif
leandre
QUOTE(Braskyte07 @ 2011 06 04, 23:58)
Sveikos, mergaites. Nusipirkau krepseliu formeles Arevitoje. Pasirinkimas  thumbup.gif Bet kazkaip man rieboki gavosi tie krepseliai. Gaminau 120 g. miltu, 60 sviesto ir 2 tryniai. Ar zinote kuri nors koki lengvesni receptuka?? O is mantingos teslos nesigautu?? Gal kas bandete??
*

Yra tokia tesla Trapi nezinau kieno ji ten, gal ir Mantingos,tik ipokavimas paprastam celofane,jos buna Norfoj Maximoj.Is jos tikrai gaunasi geri krepseliai,bet kodel nesigavo is sio recepto tai nezinau,siaip as dedu visa kiausini ,o ne trynius. smile.gif
Braskyte07
Einu bandyti biggrin.gif

QUOTE(leandre @ 2011 06 07, 10:55)
Yra tokia tesla Trapi nezinau kieno ji ten, gal ir Mantingos,tik ipokavimas paprastam celofane,jos buna Norfoj Maximoj.Is jos tikrai gaunasi geri krepseliai,bet kodel nesigavo is sio recepto tai nezinau,siaip as dedu visa kiausini ,o ne trynius. smile.gif
*

Aleisaba
QUOTE(Braskyte07 @ 2011 06 07, 14:24)
Einu bandyti  biggrin.gif
*

Braskyte07,kaip pavyko? smile.gif
Smagute
Sveikos Supermamkes 4u.gif
Perskaiciau visa tema, sudariau sarasiuka, ir stai mano gamybos rezultatai smile.gif
Visi krepseliai pirktiniai, visi rasti IKI parduotuvei, pavadinimu neprisimenu, visi savotishkai skanus.

Idarai:
Kumpis+zirneliai+kiausinis+majonezas
Krabu lazdeles+kukuruza+ananasas+majonezas
Krabu lazdeles+suris+kiausinis+krapai+majonezas
Suris+kiausinis+cesnakas+majonezas
Varskes kremas su zalumynais + ikrai(pas mane netikrieji)
Varskes kremas su zalumynais + lasisos gabaliukas

Ant krekeriu: lyditas surelis+lasisa+petrazole+citrina
Lyditas surelis + ikrai+petrazole.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

merselle
prisiakiciau, bandysiu klaipedoje iesoti krepseliu 4u.gif ir palepinti vyra.

kokius idarus pasiulytumete Kuciu vakarui? 4u.gif
Centime
QUOTE(merselle @ 2011 11 30, 09:50)
prisiakiciau, bandysiu klaipedoje iesoti krepseliu 4u.gif ir palepinti vyra.

kokius idarus pasiulytumete Kuciu vakarui? 4u.gif
*

Sprotu trintu su kukruzais ar dar kuom bigsmile.gif
Smagute
QUOTE(Smagute @ 2011 07 16, 00:38)
Sveikos Supermamkes  4u.gif
Perskaiciau visa tema, sudariau sarasiuka, ir stai mano gamybos rezultatai smile.gif
Visi krepseliai pirktiniai, visi rasti IKI parduotuvei, pavadinimu neprisimenu, visi savotishkai skanus.

Idarai:
Kumpis+zirneliai+kiausinis+majonezas
Krabu lazdeles+kukuruza+ananasas+majonezas
Krabu lazdeles+suris+kiausinis+krapai+majonezas
Suris+kiausinis+cesnakas+majonezas
Varskes kremas su zalumynais + ikrai(pas mane netikrieji)
Varskes kremas su zalumynais + lasisos gabaliukas

Ant krekeriu: lyditas surelis+lasisa+petrazole+citrina
Lyditas surelis + ikrai+petrazole.

Niu va dingo mano ikeltos nuotraukytes... ax.gif
Priklauso nuo seimos tradiciju... Musu seimoje grieztai nevalgom tik mesyte, o pvz majoneza valgom - o tai jau daug smile.gif Tiks bet koks zuvies, krabu lazdeliu, darzoviu salotu idaras...
merselle
QUOTE(Centime @ 2011 11 30, 21:48)
Sprotu trintu su kukruzais ar dar kuom bigsmile.gif
*

as jau svaigstu kaip skanu wub.gif wub.gif
dorada
Merginos, kaip smagu suradus tokia temele ax.gif
Gal patarsit, kur Vilniuje krepsiuku sveriamu isigyti.Kiek domejausi, gamina Iki, Gulbinienes imone, dar Beatrices saldumynai.Gal dar ka zinote, kurie skaniausi ax.gif
Dekoju,jei atsakysite 4u.gif
Smagute
QUOTE(dorada @ 2011 12 08, 23:08)
Merginos, kaip smagu suradus tokia temele ax.gif
Gal patarsit, kur Vilniuje krepsiuku sveriamu isigyti.Kiek domejausi, gamina Iki, Gulbinienes imone, dar Beatrices saldumynai.Gal dar ka zinote, kurie skaniausi ax.gif
Dekoju,jei atsakysite 4u.gif
*

Pirkau gal kokiu 3-4 rusiu, visi savotoshkai skanus, Iki yra sluoksniotos teshlos- trukumas teshlos gan daug, o vietos salotoms sudeti mazoka - pusei arbatinio saukstelio mazdaug... Yra didesniu ir mazesniu, bet talpumas ir tu ir anu mazokas - viskas beveik ant krepseliu, nei juose...

user posted image

Mantingos labai grazus ir talpesni, skonis savotishkas, man skanesne sluoksniota teshla, bet kaip atrodo, tai man grazesni... smile.gif (per viduriuka)

user posted image

Dar yra pardavime kazkokie uzsenietishki, ir dezute nepermatoma, tai pirkas kokie bus, tokie gerai, nenusiviliau, seip maziuki, bet grazus, skanus, labiau tinka kremui ir ikrams. (leksteje sluosniuoti mazi ir sitie)

user posted image

Seip labai patiko ant paprastu krekeriu: ir laaabai skanu ir zymiai pigiau nei krepseliai...

user posted image

user posted image
dorada
QUOTE(Smagute @ 2011 12 08, 23:44)
Pirkau gal kokiu 3-4 rusiu, visi savotoshkai skanus,

Aciu Jums uz tokia gausia info ir skanias foto 4u.gif Kaip uzsimaniau ju visu paragaut tongue.gif
merselle
smagute, kaip viskas skanu wub.gif
raima.ma
Sveikos,
kai nusipirkau krepšelių keptuvę, juos visada kepu pati - ir saldžius ir užkandžiams. Labai geras daiktas ir nereikia sukti galvos kur pirkti. O pati kepimo procedūra nėra ilga.
merselle
QUOTE(raima.ma @ 2011 12 13, 07:18)
Sveikos,
kai nusipirkau krepšelių keptuvę, juos visada kepu pati - ir saldžius ir užkandžiams. Labai geras daiktas ir nereikia sukti galvos kur pirkti. O pati kepimo procedūra nėra ilga.
*

kokia tesla naudojate?
o neisbega per sonus teslos 4u.gif
*magnifique*
gal zinote kur tu krepseliu galima pigiausiai nusipirkti? nes laiko kepti neturesiu ax.gif
naitas
QUOTE(*magnifique* @ 2011 12 29, 19:54)
gal zinote kur tu krepseliu galima pigiausiai nusipirkti? nes laiko kepti neturesiu ax.gif
*

trapios tešlos krepšelius, tinkamus tiek saldžiam įdarui, tiek pikantiškam, įnikau pirkti Bijoloje. 20 vnt dėžutė kainuoja 4,50 LTL. Gan talpūs. Ir tikrai skanūs. Gražūs. Į viršų platėjantys šiek tiek, sienelės iš išorės banguotos.
merselle
QUOTE(naitas @ 2012 01 04, 22:34)
trapios tešlos krepšelius, tinkamus tiek saldžiam įdarui, tiek pikantiškam, įnikau pirkti Bijoloje. 20 vnt dėžutė kainuoja 4,50 LTL. Gan talpūs. Ir tikrai skanūs. Gražūs. Į viršų platėjantys šiek tiek, sienelės iš išorės banguotos.
*

bet velgi, Bijolos tokiame kaime kaip Klaipeda nera verysad.gif
naitas
QUOTE(merselle @ 2012 01 05, 10:29)
bet velgi, Bijolos tokiame kaime kaip Klaipeda nera  verysad.gif
*

tada reikia nusipirkti keptuve ir kepti pacioms.
Tiek pinigu, kiek as isleidau per sias sventes krepseliams, man jau butu uzteke keptuvei, visiems reikalingiems ingredientams supirkti, ir dar butu like laugh.gif
alinaz
QUOTE(merselle @ 2012 01 05, 08:29)
*

jeigu turit formeliu keksiukams, tai labai lengva padryt is bulviu 4u.gif peiliu skust bulves plonom juostelem supjaustyt bulbe ir isdet dugna formeliu ir iskept kleia sminutes orkaitej, atvesint ir nauduot kaip krepselius smile.gif
Avijacija
prisipirkau formelių krepšeliam. 10 vny tokių talpesnių ir pailgų ir 15 labai mažutėlių. Šiaip kad pilną skardą kept reikėjo dar kokius bent 5 nusipirkt...... už poros savaičių man reiks jau juos gamintis. tai va toks klausimukas iškilo prieš kiek laiko galiu į juos dėt įdarą? nes juos keptis tai žadu dieną prieš. bet įdarą dėsiu aišku kiek įmanoma paskutiniu momentu. Kažin 2-3 valandos nepagadins jų? pasidalinkit patirtim. aš tiesą pasakius anksčiau jų niekad nedarius doh.gif
naitas
QUOTE(Avijacija @ 2012 01 05, 22:10)
prisipirkau formelių krepšeliam. 10 vny tokių talpesnių ir pailgų ir 15 labai mažutėlių. Šiaip kad pilną skardą kept reikėjo dar kokius bent 5 nusipirkt......  už poros savaičių man reiks jau juos gamintis. tai va toks klausimukas iškilo prieš kiek laiko galiu į juos dėt įdarą? nes juos keptis tai žadu dieną prieš. bet įdarą dėsiu aišku kiek įmanoma paskutiniu momentu. Kažin 2-3 valandos nepagadins jų? pasidalinkit patirtim. aš tiesą pasakius anksčiau jų niekad nedarius  doh.gif
*

aš irgi bijojau, kad įdaras nepagadintų krepšelių dugno.
Tai aš dariau du įdarus - pinkantišką (olandiškas sūris, kiaušinis tarkuotas, šiek tiek įspausto česnako, ir majonezas) ir ryžių - krabų lazdelių (ryžiai, šviežias agurkas, krabų lazdelės, konservuoti kukurūzai, majonezas). Aišku, šiek tiek druskytės, pipiriukų pagal skonį.
Tai paprastai aš negailiu majonezo, jeigu nešu į stalą šitas mišraines giliuose induose. Tačiau kai ketinau dėti į krepšelius, tai pagailėjau majonezo. Ir viskas liuks. Nepraskydo, ir gana pagal skonį.

Nežinau kaip yra su kitais krepšeliais. Aš pirkau trapios tešlos krepšelius. tai kad tokį krepšelį sudrėkinti, reikia tikrai gan šlapios mišrainės.

3 - 4 valandos prieš - drąsiai.

Dar valgiau krepšelius šprotų paštetu. Ant viršaus pomidoriukas.. sakyčiau, savotiškas toks skonis ir neestetiškas vaizdas gaunas iš to pašteto.. sau niekada nedaryčiau..
-čiobrelis-
O Bijoloj tų krepšelių visada būna ar reikia užsisakyti iš anksto? smile.gif
Tomawru
labas, o kaip ir is ko kepatre pacios tuos krepselius sluoksniuotos teslos?ar yra kazkokie pusgaminiai kur tik idedi i orkaite ir psio?

nenoriu teslos gaminti kocioti ax.gif
raima.ma
QUOTE(merselle @ 2012 01 05, 09:29)
*

Bet Klaipėdoj yra iki, kurioje 20 krepšelių kainuoja apie 6 lt., rimi parduotuvėj apie 8 lt kainuoja tokie a le krepšeliai, jų daug ir ūkininkų krautuvėlėse mačiau skyriuje, kur duona. Normalūs, jei pati kepti nenori. Yra šaldytų, kur tik orkaitėj pašildyti tereikia.
Nu nevaikštot Jūs po tą Klaipėdą, nevaikštot smile.gif
Erika38
QUOTE(raima.ma @ 2012 03 30, 06:31)
Bet Klaipėdoj yra iki, kurioje 20 krepšelių kainuoja apie 6 lt., rimi parduotuvėj apie 8 lt kainuoja tokie a le krepšeliai, jų daug ir ūkininkų krautuvėlėse mačiau skyriuje, kur duona. Normalūs, jei pati kepti nenori. Yra šaldytų, kur tik orkaitėj pašildyti tereikia.
Nu nevaikštot Jūs po tą Klaipėdą, nevaikštot smile.gif
*

Ir ''norfoje'' yra , kaina apie 4 lt .. Kokybe ir skonis tikrai neblogi . Isbandziau ne karta smile.gif
skyler
šį kartą dariau pyragą, bet toks įdaras puikiai tinka ir krepšeliams

Banoffee
user posted image
Knopkute3
O gal kartais zinote kiek laiko pagaminti namie sie krepseliai be idaro galima stoveti,kad nesugestu?
baline
O man būtų įdomu prieš kiek laiko galima sudėti įdarą. Ar iš vakaro sudėjus per naktį nieko nenutiktų iki pietų maždaug?
Diancikas
QUOTE(baline @ 2012 12 11, 22:25)
O man būtų įdomu prieš kiek laiko galima sudėti įdarą. Ar iš vakaro sudėjus per naktį nieko nenutiktų iki pietų maždaug?
*

Geriau nedėkit - suminkštės krepšeliai.

Kaip darydavau aš:
Paruoštus įdarus sudėdavau į spec. vienkartinius buteliukus, panašius į konditerinį švirkštą. Prieš tiekaint į stalą - tiesiog išpausdavau į krepšelį. Daug laiko neužimdavo. Pirkdavau "Sangaidoje". Kažką panašaus galima pritaikyti wink.gif

upeliai
Mergaites, buciau tokia dekinga, jei pasidalintumet info smile.gif. Ar visose Norfose buna krepseliu vieno kasnio uzkandziams? O konkreciau Justiniskiu Norfoje?
Ir kurioj vienoj jie? Prie sveriamu sausainiu? blush2.gif Vyras nemoka lietuviskai, tai jam reikia konkreciai papasakoti, kur juos rasti g.gif
Rutele_S
O man idomu ar jokio tinkamo idaro nera, kad butu galima is vakaro juos paruosti ar jau blogiausiu atveju, anksti ryte, kad isstovetu neistirpine dugno 7-8 valandas? Noriu krikstynoms pasiruost, ir grizus po visko, namo, juk nepulsiu dar ju idarinet schmoll.gif
anite
O kazin is pirktines pvz bemieles sluoksniuotos teslos gautus krepseliai ar nelabai tiktu is tokios ?
Nes receptu kaip issikept yra daug bet niekas nesako kokie gaunasi, truksta atsiliepimu.
Jelenux:)
QUOTE(anite @ 2013 04 11, 18:06)
O kazin is pirktines pvz bemieles sluoksniuotos teslos gautus krepseliai ar nelabai tiktu is tokios ?
Nes receptu kaip issikept yra daug bet niekas nesako kokie gaunasi, truksta atsiliepimu.
*

Labai gerai gavosi,dariau pirma karta,pabandymui tai gavosi thumbup.gif
ing.
QUOTE(anite @ 2013 04 11, 18:06)
*

Pirmaji karta dariau, gavosi superiniai,
antra karta,kai reikejo baliui prigamint, dariau vel ir gavosi diidelis sss sad.gif
nors darem viska taip pat,kaip ir pirmaji. is tos pacios teslos sad.gif bet vis tiek sunaudojom cool.gif
situos krepselius issikepiau antrad, balius buvo sestad, tai issilaike puikiai. aisku skonis kiek pasikeite, ale niekas nepastebejo mirksiukas.gif
žvilgsnė
labai skanus įdaras krepšeliams: pakepinti žemės riešutai,džiovintos slyvos,tarkuotas sūris,česnakas,majonezas thumbup.gif
aliunte
Merginos, perskaičiau visą temą, bet nuo to aiškiau nepasidarė doh.gif Kažkada bandžiau kepti krepšelius, recepto nepamenu, žinau kad buvo su grietine ir sviestu. Krepšelius bandžiau daryti ne platėjančius, o tokius kaip šulinėlius. Iš tešlos išspaudžiau apvalius skridinėlius, iš dalies jų išspaudžiau viduriukus ir tada tą tuščiavidurį žiedelį dėjau ant pilnavidurio skridinėlio. Abu kartus buvo tas pats: dalis buvo visai pakenčiamų (pakankamai normaliai iškilo ir neišsiklaipė, su įdaru atrodė neblogai), o dalis buvo visiški baisūnai, išsiklaipė, neiškilę kaip blynai... Norėčiau paklausti, gal kuri Jūsų kepate tokius krepšelius ir galėtumėt pasidalinti receptais? Temoje radau receptėlių, bet kiek supratau juos kepat platėjančius (kaip keksiukų formelėse), o gal galima ir šulinėlius kepti? ir ar šulinėliams turite kokias specialias formas ar galima (kaip kad aš dariau) su skirtingo dydžio stikliukais? O gal galima kažkaip panaudoti pirktą tešlą arba pasigaminti savo sluoksniuotą, kad jei iškiltų aukšti ir gražūs? g.gif Labai dėkoju už atsakymus. 4u.gif
raima.ma
QUOTE(aliunte @ 2013 09 25, 22:45)
Merginos, perskaičiau visą temą, bet nuo to aiškiau nepasidarė  doh.gif  Kažkada bandžiau kepti krepšelius, recepto nepamenu, žinau kad buvo su grietine ir sviestu. Krepšelius bandžiau daryti ne platėjančius, o tokius kaip šulinėlius. Iš tešlos išspaudžiau apvalius skridinėlius, iš dalies jų išspaudžiau viduriukus ir tada tą tuščiavidurį žiedelį dėjau ant pilnavidurio skridinėlio. Abu kartus buvo tas pats: dalis buvo visai pakenčiamų (pakankamai normaliai iškilo ir neišsiklaipė, su įdaru atrodė neblogai), o dalis buvo visiški baisūnai, išsiklaipė, neiškilę kaip blynai... Norėčiau paklausti, gal kuri Jūsų kepate tokius krepšelius ir galėtumėt pasidalinti receptais? Temoje radau receptėlių, bet kiek supratau juos kepat platėjančius (kaip keksiukų formelėse), o gal galima ir šulinėlius kepti? ir ar šulinėliams turite kokias specialias formas ar galima (kaip kad aš dariau) su skirtingo dydžio stikliukais? O gal galima kažkaip panaudoti pirktą tešlą arba pasigaminti savo sluoksniuotą, kad jei iškiltų aukšti ir gražūs? g.gif  Labai dėkoju už atsakymus. 4u.gif
*

kepu krepšelių keptuvėje. O šulinėlius kepu iš pirktinės sloksniuotos bemielės tešlos, taip kaip rašėte
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.