Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių alkoholinių gėrimų receptai

Citrinufka

user posted image



Taigi reikės:

0.7 degtinės
300 ml. šviežiai spaustų citrinos sulčių
2 citrinų
20 gr. imbiero šaknies
200 gr. cukraus
šakelė mėtos

Į stiklainį pilti išspaustas citrinos sultis, berti supjaustytas citrinas, įtarkuoti imbierą, dėti mėtas ir užpilti cukrumi, mėtas šiek tiek patrinti, viską gerai išmaišyti ir užpilti degtinę.


Pastatyti vėsiai parai.
Aš išlaikiau 5 val.

Perkošti 2 kartus. Supilstyti į butelius ir pastatyti šaltai

Smulkiau viskas My Webpage



Atsakyti
Gal kas bandėt tokią užpiltinę?Ar galima naudoti naminį medų be korio?

http://www.gaspadine..._trauktine.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamytė23: 09 rugpjūčio 2011 - 14:03
sveikos, nusprendziau artejanciu kaledu proga pasigaminti romo ir kiausiniu likeri, tik nelabai suprantu ka reiskia recepte nurodyti "blansiruoti migdolai".. gal kuri galit pasakyti? ax.gif
Atsakyti
blanširuoti migdolai tai užpilti verdančiu vandeniu ir po to nuluptos odeles biggrin.gif Palaikykit užpilus vandeniu keletai min ir paskui labai lengvai lupsis.
Atsakyti
Gal zinot ar tinka vyno gamybai tos obuoliu sultys kurios jau uzvokuotos stiklainiuose?(arba vysniu,slyvu,braskiu kompotai? 4u.gif
Atsakyti
MB verdasi alų kokiu receptu- o velnias jį žino bet alus gaunasi l skanus daug skanesnis nei kad pirktinis- dabar alų perkasi tik tam kad paragaut jei koks naujas atsiranda...
o receptus renkasi iš čia:

alus

gal ir jūsų brangieji susidomės ... litro kaina gaunasi kažkur apie 1 litas- žiūrint ką naudosi- pvz alaus mielių pokelis kainuoja nuo 6 iki 20 litų ir t.t. visokių salyklų, visokių apynių nu trumpiau čia jau nuo finansų priklauso va paskutinį kartą MB po miškus lakstį kadagio uogų ieškojo- miške sakė nu nei vienos nerado... teko pikrit- verda ir vien iš morkų , dar su pušų ūgliais ir .t.t.t.t.t.t. nu trumpiau eksperimentuoja- Mb ne taip žiauriai aišku kadaagio žolelių bet ne ekstremaliai... dar tpfu tpfu nebuvo kad virimą mestų lauk- darbo nesakau daug bet mmmmm kaip skanu
laipsniai nu nuo MB priklauso maždaūug 4 būnanu 5 jei daugiau cukraus dėsi bus stipresnis bet ir brandinti reikia ilgiau

nu tai tiek 4u.gif
Atsakyti


Vyšnių užpiltinė

600 gramų vyšnių be kauliuko
160 ml vandens
160 gramų cukraus
8 gramai vanilinio cukraus
250 gramų romo, arba konjako, arba tiesiog degtinės (aš dariau su degtinė)

Vyšnias sudedame į stiklainį.
Puode užverdame vandenį su cukrumi.
Maišome kol cukrus ištirps.
Karštu sirupu užpilame vyšnias, atvėsiname.
Į šaltą sirupą supilame alkoholį.Sandariai uždarome stiklainį ir pastatome vėsioje vietoje.
Laikome mažiausiai 3 savaitės.

Skanaus!

user posted image

user posted image

user posted image

[/color]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 04 liepos 2012 - 22:42
QUOTE(Elena @ 2012 07 04, 11:59)

Vyšnių užpiltinė


Prisiminiau, kad tokią laikau spintelėje, ką tik mano persiuntė iš lt thumbup.gif thumbup.gif Reiks paragaut kas gavosi, bet aš laikiau nuo praeitų metų vasaros, su kauliukais ir dar berods su braškių sirupu. ir nevirta, o tiesiog laikyta su cukrum ir tiek..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 04 liepos 2012 - 22:42
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 07 04, 14:28)
Prisiminiau, kad tokią laikau spintelėje, ką tik mano persiuntė iš lt  thumbup.gif  thumbup.gif Reiks paragaut kas gavosi, bet aš laikiau nuo praeitų metų vasaros, su kauliukais ir dar berods su braškių sirupu. ir nevirta, o tiesiog laikyta su cukrum ir tiek..

mano ziniomis darant su kauliukais ir ilgai laikant issiskiria nuodingos medziagos, taip kad atsargiai...
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 07 04, 12:28)
Prisiminiau, kad tokią laikau spintelėje, ką tik mano persiuntė iš lt  thumbup.gif  thumbup.gif Reiks paragaut kas gavosi, bet aš laikiau nuo praeitų metų vasaros, su kauliukais ir dar berods su braškių sirupu. ir nevirta, o tiesiog laikyta su cukrum ir tiek..

laikant su kauliukais ilga laika atsiranda kartumo skonis ir turbut kaip jau rase indria, kad issiskiria kazkas 4u.gif pati niekad nedarau, bet tevai senais laikais daug darydavo, tai va tas islike atmintyje smile.gif
Atsakyti
Mano uošviai daro su kauliukais, bet su jais laiko neilgai, gal porą savaičių, gal mažiau, nepamenu kiek laikiau, kol cukrus ištirpsta, po to perpila ir užpila šnapsiuku biggrin.gif Irgi senai daro, teisybės nežinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2012 07 04, 13:53)
mano ziniomis darant su kauliukais ir ilgai laikant issiskiria nuodingos medziagos, taip kad atsargiai...

ne tik ilgai laikant.. kaitinant irgi.. todel vysniu kompotus be kauliuku virti reikia..
Atsakyti