Įkraunama...
Įkraunama...

Bambutės priežiūra

Man Kauno II ligoninėj aiškino, kad pilnai užtenka virinto vandens. O atėjusi pediatrė rekomendavo valyti spiritu. Ji sakė, kad būtent nuo tų pavalymu tik vandeniu ir prasideda pūliavimai. Gal kam šitas būdas ir tiko, bet aš nenorėjau rizikuot tai valiau spiritu, viskas užgijo kuo gražiausiai.
Atsakyti
As valiau virintu vandenuku
Atsakyti
Valėm spiritu ir tepdavom kalio permanganatu. Man tai keista, kad rekomenduoja valyt vandeniu g.gif juk kol bambutė nesugijo maudant negalima jos sudrėkinti, kad nesupuliuotų.
Atsakyti
Gimdžiau KMUK, bambutę valėm virintu vandeniu, užgijo be problemų Bet tai nereiškia, kad kitiems tiks.
O dėl maudymo nenukritus virkštelei - maudėm, šlapinom, kaip kitaip išmaudysi?
Atsakyti
KMUK rekomendavo tik virintu vaneniu, nes spiritas labai sausina odytę. Svarbiausia gerai viską išvalyti ir nebus jokių supūliavimų, mums užgijo labai gražiai. O ir maudėm nevirintam vandeny. Nemanau, kad reikia laikyt steriliom sąlygom vaiką.
O ar pačios po virintu vandeniu maudėtės, kol užgijo cezario pjūvio randas? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 10 gruodžio 2007 - 12:51
QUOTE(mylimuke @ 2007 12 10, 12:49)
KMUK rekomendavo tik virintu vaneniu, nes spiritas labai sausina odytę. Svarbiausia gerai viską išvalyti ir nebus jokių supūliavimų, mums užgijo labai gražiai. O ir maudėm nevirintam vandeny. Nemanau, kad reikia laikyt steriliom sąlygom vaiką.
O ar pačios po virintu vandeniu maudėtės, kol užgijo cezario pjūvio randas?  wink.gif


Maudziau savo mazyle nevirintam vandenyje, bambute visada suslapdavo, nevaliau jokiu spiritu ar virintu vandeniu, tik kaskart po maudymo perisinejau marle. Bambute sugijo graziausiai, nukrito lygiai po 2 savaiciu ir jokiu problemyciu neturejom smile.gif
Tiesa, gimdziau Italijoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginta28: 11 gruodžio 2007 - 15:23
labas mamos
mums dar tik 4d. smile.gif esame anglijoj.gydytoja sako valyti tik virintu vandeniu.taciaupradejo raudonuoti...
Atsakyti
QUOTE(raudonaroze @ 2007 12 11, 18:03)
labas mamos
mums dar tik 4d. smile.gif esame anglijoj.gydytoja sako valyti tik virintu vandeniu.taciaupradejo raudonuoti...

nelabai gerai jei raudonuoja,gal infekciaja kokia
Atsakyti
QUOTE(Ginta28 @ 2007 12 11, 16:20)
Maudziau savo mazyle nevirintam vandenyje, bambute visada suslapdavo, nevaliau jokiu spiritu ar virintu vandeniu, tik kaskart po maudymo perisinejau marle. Bambute sugijo graziausiai, nukrito lygiai po 2 savaiciu ir jokiu problemyciu neturejom  smile.gif
Tiesa, gimdziau Italijoje


O kam ta marlė? Kaip tik reikia, kad bambutė kvėpuotų, GN net pampersu nepridengdavo, kad tik kuo daugiau oro gautų ir greičiau gytų. Mums tai 6 dieną nukrito ax.gif

QUOTE(raudonaroze @ 2007 12 11, 18:03)
labas mamos
mums dar tik 4d. smile.gif esame anglijoj.gydytoja sako valyti tik virintu vandeniu.taciaupradejo raudonuoti...

Pasirodykit gydytojai, nes taip neturėtų būti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 11 gruodžio 2007 - 20:26
Sveikos visos mamytes,
mano sunui taip pat gydytojai rekomendavo bambute valyti spiritu ir kalio permanganatu taciau gryze is ligonines bambute valem MP. Uzgijo puikiai ir jokiu komplikaciju neturejom smile.gif Taip pat gydomes ir jei uzklumpa sloga
Atsakyti
QUOTE(vilmukz @ 2007 12 12, 19:58)
Sveikos visos mamytes,
mano sunui taip pat gydytojai rekomendavo bambute valyti spiritu ir kalio permanganatu taciau gryze is ligonines bambute valem MP. Uzgijo puikiai ir jokiu komplikaciju neturejom smile.gif Taip pat gydomes ir jei uzklumpa sloga

Oho, dar tokio būdo negirdėjau rolleyes.gif Žinojau, kad kai kas gydo slogą MP ar suskirdusius spenelius, bet kažkodėl to medikai nepataria daryt, tik nepamenu, dėl kokių priežasčių g.gif

Šiaip ar taip, imu įtarti, kad valyk nevalęs bambutės su kuo nori, jei jau lemta infekcijai pakliūt, tai ji ir bus unsure.gif
Atsakyti
Matot nestumo metu vaiksciojau i kursus, kur mums tai rekomendavo
Atsakyti