Įkraunama...
Įkraunama...

Bambutės priežiūra

Mum gydytoja liepė valyt bambutę su virintu vandenuku, bet mes valėm su spiritu. Jos vadovaujasi taip, iš pradžių valut su vandeniu, jei kokia infekcija atsiras, tada jau su spiritu. aš galvoju kam laut kol bus infekcija, jei iš karto galima nuo to apsidraust.
Beje tos pačios gydytojos dar mūsų mamas mokė valyt su spiritu ir tikrai jokių infekcijų nebūdavo.
O gydytojos liepia adabar tik taip nes joms taip yra liepiama. Ne visada jos pataria gerai. Tegul jos patarinėja kaip mamos o ne kaip gydytojos.
Atsakyti
QUOTE(ssniege @ 2009 01 15, 18:44)
Mum gydytoja liepė valyt bambutę su virintu vandenuku, bet mes valėm su spiritu. Jos vadovaujasi taip, iš pradžių valut su vandeniu, jei kokia infekcija atsiras, tada jau su spiritu. aš galvoju kam laut kol bus infekcija, jei iš karto galima nuo to apsidraust.
Beje tos pačios gydytojos dar mūsų mamas mokė valyt su spiritu ir tikrai jokių infekcijų nebūdavo.
O gydytojos liepia adabar tik taip nes joms taip yra liepiama. Ne visada jos pataria gerai. Tegul jos patarinėja kaip mamos o ne kaip gydytojos.

Na mano nuomone tai daktarai ir yra tam kad mediciniskai patartu ir padetu, juk jie tiek metu ir mokesi tam smile.gif o jei norime zinoti kaip dare musu mamos tai paklauskime ju ar uosvieniu tongue.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Bambute valiau su spiritu ir uzdegindavau su kalio permanganatu. Nukrito po 5 dienu. Nukritus pavalydavau ryte ir vakare su spiritu. Labai graziai sugijo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 12 14, 01:57)
Spiritas butinas, kalio permanganatas gerai, peroksidas pagal reikala. O valyti vandenuku- tikrai pries, nes juk tai zaizda, papuola visokie mikrobai. Oi kaip daznai isimeta infekcija. As kaip medike jokiu budu nerizikuociau. 4u.gif

O kodėl Jūs prieš? Aš gimdžiau Kaune ir ten taip pat dirba medikai, kurie patarė bambytę valyti tik su vandenuku. Mes taip ir darėme ir viskas thumbup.gif Esu skaičiusi straipsnius, tiek žurnaluose, tiek knygose, kuriuos parašė medikai ir pagal naujausius duomenis bambytę reiktų valyti tik su virintu vandenuku. Ir dar esu skaičiusi, kad permanganas yra nuodingas, net mažomis dozėmis.
Manau, kad kaip ir viskas gyvenime taip ir medicina progresuoja, atliekami nauji tyrimai.
Atsakyti
Aš tik virintu vandeniu valiau, ir kuo geriausiai užgijo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LoretaU: 27 sausio 2009 - 11:23
O stai kaip bambutes valomos Anglijoje - ogi NIEKAIP. Turiu pripazinti, kad stebino is pradziu. Bambute/virksteles liekana niekaip specialiai nevaloma nei ligonineje, nei namuose. Naujagimis paprasciausiai kasdien maudomas ir kasdien perrengiamas svariais rubeliais. Viskas. Sitaip dariau su abiem suneliais, jokiu problemu, virksteles nukrito per 4-5 dienas, bambutes graziai uzgijo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Numenor: 29 sausio 2009 - 11:54
QUOTE(Numenor @ 2009 01 29, 12:54)
O stai kaip bambutes valomos Anglijoje - ogi NIEKAIP. Turiu pripazinti, kad stebino is pradziu. Bambute/virksteles liekana niekaip specialiai nevaloma nei ligonineje, nei namuose. Naujagimis paprasciausiai kasdien maudomas ir kasdien perrengiamas svariais rubeliais. Viskas. Sitaip dariau su abiem suneliais, jokiu problemu, virksteles nukrito per 4-5 dienas, bambutes graziai uzgijo.


niu as siarinej airijoj esu ir man ligonineje liepe valyti bambute su virintu vandenuku.o maudyti liepe tik kas2-3 diena ir iki 6 savaites nenudoti geriau jokiu muiliuku aliejuku ir panasiai tongue.gif
virksteles liekanele mums nueme akusere gal kai buvom savaites laiko ar truputi anxciau,o va pati bambuke mums vis pakraujuoja verysad.gif tai esu susirupinus,nes neturiu cia jokio spirituko ar kalio permaganato verysad.gif ir jauciu net neverta vaistinej ieskoti,nes negausiu verysad.gif tai vis pavalau ta bambuke su alijosiaus skysciuku(turiu specialu,tinka issutimams ir visokioms kitokioms blogybems gydyti)o aplink su spiritinem servetelem..ir labai tikiuosi kad uzgis mums ta bambute greitai,nes kartais tikrai neramu daros verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuleb @ 2009 01 31, 19:59)
niu as siarinej airijoj esu ir man ligonineje liepe valyti bambute su virintu vandenuku.o maudyti liepe tik kas2-3 diena ir iki 6 savaites nenudoti geriau jokiu muiliuku aliejuku ir panasiai tongue.gif
virksteles liekanele mums nueme akusere gal kai buvom savaites laiko ar truputi anxciau,o va pati bambuke mums vis pakraujuoja verysad.gif tai esu susirupinus,nes neturiu cia jokio spirituko ar kalio permaganato verysad.gif ir jauciu net neverta vaistinej ieskoti,nes negausiu verysad.gif tai vis pavalau ta bambuke su alijosiaus skysciuku(turiu specialu,tinka issutimams ir visokioms kitokioms blogybems gydyti)o aplink su spiritinem servetelem..ir labai tikiuosi kad uzgis mums ta bambute greitai,nes kartais tikrai neramu daros verysad.gif

man irgi taip buvo nukrito labai greitao bet poto pradejo kraujuoti, tai dukrytes daktaras liepe plauti peroksidu, ir uzlasinti rifocin thumbup.gif pora dienu ir viskas praejo uzgijo kuo puikiausiai
cia jie be recepto parduodami mirksiukas.gif gal ir airijoj yra pasiteirauk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuleb @ 2009 01 31, 20:59)
niu as siarinej airijoj esu ir man ligonineje liepe valyti bambute su virintu vandenuku.o maudyti liepe tik kas2-3 diena ir iki 6 savaites nenudoti geriau jokiu muiliuku aliejuku ir panasiai tongue.gif
virksteles liekanele mums nueme akusere gal kai buvom savaites laiko ar truputi anxciau,o va pati bambuke mums vis pakraujuoja verysad.gif tai esu susirupinus,nes neturiu cia jokio spirituko ar kalio permaganato verysad.gif ir jauciu net neverta vaistinej ieskoti,nes negausiu verysad.gif tai vis pavalau ta bambuke su alijosiaus skysciuku(turiu specialu,tinka issutimams ir visokioms kitokioms blogybems gydyti)o aplink su spiritinem servetelem..ir labai tikiuosi kad uzgis mums ta bambute greitai,nes kartais tikrai neramu daros verysad.gif

mum ilgai laikes bambute, nes buvo stora, nukrito tik 11 d. poto kelias dienas kraujavo tai valiau salicilo rugstim (panasu kaip spiritas). o jei airijoj ner spirituko tai gal bent degtines yra? sesele kai pirma kart atejo neturejom jokio spirito tai klause ar degtines turim, nes ji is bedos irgi tinka
Atsakyti
QUOTE(Jolantele1717 @ 2009 01 04, 20:53)
Help mamytės,
mums trys savaitės, bet neramu kasdien vis labiau dėlto, kad bambukė labai iššokus (išvirtus) kaip gumbas, o kai mažutė šaukia dar labiau išvirsta... verysad.gif  negi, čia jau reiks chirurgų pagalbos...matyt, turim išvaržėlę verysad.gif ?
Gal kas ką girdėjot? Kaip elgtis?


Taip, atrodytu is aprasymo kaip bambos isvarza, bet jos nepavojingos, neistringa. Kad verkiant padideja - normalu. Vaikuciui augant pilvo raumenukai stipreja ir jos pacios uzsidaro. Jei jau labai didele ir neuzsidaro, tada 3-5 metu amziuje gali operuoti, bet kaip suprantu, tai labai retas dalykas su bambu isvarzomis.
Papildyta:
QUOTE(irmuleb @ 2009 01 31, 21:59)
va pati bambuke mums vis pakraujuoja verysad.gif tai esu susirupinus



Mums irgi nukritus virktelei truputeli (vos lasiukas kitas) pakraujavo gal 2-3 kartus, tai normalu. Akusere irgi ta pati sake. Nieko, be iprastos higienos, nedariau. Viskas graziausiai uzgijo.
Atsakyti
sveikos mamytes, ksip priziureti bambute turi jus pamokyti vaiku sesele gimdymo istaigoje ar patronazine. jei ka pamirsote, primenu-
1.bambute isvalote spiritu taip, kad ji butu svari svarutele, nebijokite, nepalikite nesvarumu
2. i bambutes vidu ikisate pagaliuka su vata ir KMnO4(permanganatu)ir kuo giliau prasukate viena rateli viduje
3. ant pilvuko neturi patekti nei spiritas, nei permanganatas, nes nudeginsite svelnia odele
4. po maudyniu nuslostikite ir pavalykite spiriteliu, isvalant nesvarumus ir permanganatu, tam, kad padziovinti zaizdele , tai BUTINA.
Sekmes ir sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danulexia: 12 vasario 2009 - 11:11
Pasikartosiu smile.gif Man medikai patare ir dar knygoje radau "receptuka", kaip valyti vaikiuko bambyte (as taip ir dariau):
" Po keturių penkių dienų kūdikiui virkštelė tikriausiai nukris, nors gali ir po dviejų savaičių. Liks žaisdelė, kuri per keleta dienu užgis. Kad bambyte neužsikrėstu ir greičiau gytų:
1. Kasdien apvalykite plotą aplink bambytę vata, pamirkyta atvesintame virintame vandenyje;
2. Švelniai ir kruopščiai nusausinkite vata ar rankšluoščiu;
3. Užlenkite vystyklo kraštelį žemyn, kad bambytė kvėpuotų ir į ją nepatektų šlapimo.
Nekrapštykite virkštelės - atėjus laikui ji pati nukris. Virkštelei atsiskiriant gali pasirodyti keletas lašų seno kraujo. Jeigu bambytė pradėjo šlapiuoti arba parausta, pasitarkite su gydytoju."
(literatura: "motina ir vaikas" 2003 m.).
Aš dar su ausų krapštuku apvalydavau vidų. Pirmiau su virintame atvėsintame vandenyje pamirkytu ausų krapštuku, o po to nusausindavau bambytės vidų su sausu ausų krapštuku.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievukas22: 12 vasario 2009 - 11:59