Įkraunama...
Įkraunama...

Bambutės priežiūra

na, matai, kaip viskas yra gerai mirksiukas.gif . O del peroksido, tai kazkur girdejau, kad naudoja bambutes gydymui mirksiukas.gif parasyk veliau kaip gyja bambute
Atsakyti
su spiritu patepti smile.gif
Atsakyti
O mes kol bambute nukrito naudojome tik virinta vandeni, tik veliau pradejome naudoti spirita ir mums graziai gija smile.gif nors kartais kraujukas pasirodo. tik va man itartinas kvapas yra g.gif o del peroksido, paskaitelese pasakojo, kad jo nenaudoti.
Atsakyti
QUOTE(Nendre008 @ 2009 07 03, 10:12)
O mes kol bambute nukrito naudojome tik virinta vandeni, tik veliau pradejome naudoti spirita ir mums graziai gija smile.gif nors kartais kraujukas pasirodo. tik va man itartinas kvapas yra g.gif o del peroksido, paskaitelese pasakojo, kad jo nenaudoti.


na net nezinau, man kaip slapiuoti pradejo pati sesute liepe peroksidu valyti ir tada labai greitai viskas susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendre008 @ 2009 07 03, 10:12)
O mes kol bambute nukrito naudojome tik virinta vandeni, tik veliau pradejome naudoti spirita ir mums graziai gija smile.gif nors kartais kraujukas pasirodo. tik va man itartinas kvapas yra g.gif o del peroksido, paskaitelese pasakojo, kad jo nenaudoti.

Pas mus irgi yra kvapas,bet gydytoja sakė čia normalu.Vasara dabar o ne žiema.Todėl ir bambutę geriau valyti su spirituku o ne vandenuku.
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2009 07 03, 17:48)
na net nezinau, man kaip slapiuoti pradejo pati sesute liepe peroksidu valyti ir tada labai greitai viskas susitvarke  thumbup.gif

dziugu, kad viskas susitvarke, musu bambyte jau irgi baigia uzgyti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(delfiniux @ 2009 07 04, 13:35)
Pas mus irgi yra kvapas,bet gydytoja sakė čia normalu.Vasara dabar o ne žiema.Todėl ir bambutę geriau valyti su spirituku o ne vandenuku.

Mums gimdymo namuose liepe tik virintu vandeniu valyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendre008 @ 2009 07 04, 19:24)
dziugu, kad viskas susitvarke, musu bambyte jau irgi baigia uzgyti  rolleyes.gif
Papildyta:

Mums gimdymo namuose liepe tik virintu vandeniu valyti rolleyes.gif


Pas mus šiandien daktarytė buvo, ir irgi sakė, kad geriau visgi spiritukas, nes babutė biškiuką krauju teplioja tai kad dezinfekuotų o ir šiaip sakė geriau mažesnė tikimybė infekcijai įsimest kol nepilnai užgijus, nes sakė jau turėjo vargšę mamytę kuri tik virintu vandeniu valė, sakė vos atkapstė vaikiuko bambą smarkiai supūliavus buvo doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Na kas liecia bambute tai , nesenai teko guleti ligonineje, kur gydytoja griestai pasake, nesugijus bambutei per 2 sav. reikia gydyti .

Atsakyti
iskilo klausimas "zaliai" mamytei.. mums virkstele nukrito pries pora dienu, nera dar viskas sugije, gyd. sake priziureti kaip iki siol. bet dabar iskilo klausimas apie maudyma. maudyti kaip iprasta, poto naudoti spirita? g.gif kaip jus priziurite? kiek kartu dienoj spirituojate?
Atsakyti
O as turiu toki klausima.Mums jau dvi savaiteles ir ant bambutes susidare toks kaip sasas rudas. Ar ji reik nuvalyti vis?nes jis gan lengvai nueina pamirkius su virintu vandenuku.Ar jis turi nukristi pats?
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2009 07 31, 12:50)
O as turiu toki klausima.Mums jau dvi savaiteles ir ant bambutes susidare toks kaip sasas rudas. Ar ji reik nuvalyti vis?nes jis gan lengvai nueina pamirkius su virintu vandenuku.Ar jis turi nukristi pats?

specialiai jo lupti nereikia, bet drąsiai valyti, kad nusivalytų atšokusios šašiuko dalys, po truputį nueis jis mirksiukas.gif
Atsakyti
kai gryzom 3diena is ligonines nuo to laiko valem babute ramuneliu arbatele arba virintu vandenuku.tik einant pas gydytoja uztepdavom permanganato, nes ji labai pasibaisejo suzinojusi kaip mes bambute priziurim.ir ka labai graziai uzgijo be spirito ir kalio permanganato.nes kai patepdavom permanganatu tai slapuodavo bambute o kai ramunelem ar vandenuku viskas thumbup.gif
Atsakyti