Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

Plepam toliau
senoji tema čia
Atsakyti
Imetu keleta virtuviu pavyzdeliu:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=jufka,2007 08 03, 17:41]
Imetu keleta virtuviu pavyzdeliu:
user posted image
[
cia visai gera ideja kaip plyteles suklijuoti thumbup.gif aplamai grazi virtuve...
Atsakyti
Nieko visai si, tik virsutiniu spinteliu noretusi ne tokiu griozdizku smile.gif
mano MB gamina baldelius, tai jo nuomene tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu geriausia stiklas arba plokste. Kai man virtuvini padarys, butinai ikelsiu 4u.gif
Atsakyti
štai manieji...jūsų teismui...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drakosa: 03 rugpjūčio 2007 - 20:08
QUOTE(drakosa @ 2007 08 03, 21:05)
štai manieji...jūsų teismui...
user posted image

bigsmile.gif labai faina virtuvikė, man patinka thumbup.gif
Atsakyti
seniai vartau sia temele, nes isirenginejam nama - aktualu baisiai ax.gif bandziau pasiprojektuoti ir as sau virtuve... laukiu vertinimu ir aisku pasiulymu bei ideju:

My Webpage
My Webpage
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hetera: 03 rugpjūčio 2007 - 21:55
Truputėlį čia aš ne į temą blush2.gif drakosa kaip vadinas virtuvės sienų spalva ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2007 08 03, 20:05)
štai manieji...jūsų teismui...
user posted image

Labai faina virtuvike,man patinka thumbup.gif

QUOTE(Hetera @ 2007 08 03, 21:50)
seniai vartau sia temele, nes isirenginejam nama - aktualu baisiai  ax.gif bandziau pasiprojektuoti ir as sau virtuve... laukiu vertinimu ir aisku pasiulymu bei ideju:

Va,ir pas tave uzmaciau po baro staliuku spinteles,man irgi taip noretus padaryt,bet kazi kaip del sedejimo,ar patogu bus g.gif

QUOTE(ANDI @ 2007 08 03, 21:53)
Truputėlį čia aš ne į temą  blush2.gif  drakosa kaip vadinas virtuvės sienų spalva ?  4u.gif

Man irgi tokia spalvyte labai liuksiska,as toki kambari planuoju daryt blush2.gif
Papildyta:
Pas ka virtuve bendra su svetaine, ka su grindim darysit? As kazkai linkus neskaidyt zonom ir daryt vientisas visur vienodas grindis rolleyes.gif ale MB kai isgirdo,kad virtuvej plyteliu ant grindu nebus,sako schmoll.gif kaip virtuve be plyteliu doh.gif ar tikrai ju butinai reik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 04, 06:10)
Labai faina virtuvike,man patinka thumbup.gif
Va,ir pas tave uzmaciau po baro staliuku spinteles,man irgi taip noretus padaryt,bet kazi kaip del sedejimo,ar patogu bus g.gif
Man irgi tokia spalvyte labai liuksiska,as toki kambari planuoju daryt blush2.gif
Papildyta:
Pas ka virtuve bendra su svetaine, ka su grindim darysit? As kazkai linkus neskaidyt zonom ir daryt vientisas visur vienodas grindis rolleyes.gif ale MB kai isgirdo,kad virtuvej plyteliu ant grindu nebus,sako schmoll.gif kaip virtuve be plyteliu doh.gif ar tikrai ju butinai reik g.gif

pas mus bendra, bet tikrai bus su plytelem, nes kazkaip nerealu man parketas virtuvej schmoll.gif
Atsakyti
aš tai tik už plyteles virtuvėj, nu bent pora eilių kad prie spintelių būtų, nes po kelių metų parketlentės pakeis vaizdą nuo dažnesnio valymo, išryškės ir pajuos sujungimai
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 04, 08:10)
Va,ir pas tave uzmaciau po baro staliuku spinteles,man irgi taip noretus padaryt,bet kazi kaip del sedejimo,ar patogu bus g.gif

Pas ka virtuve bendra su svetaine, ka su grindim darysit? As kazkai linkus neskaidyt zonom ir daryt vientisas visur vienodas grindis rolleyes.gif ale MB kai isgirdo,kad virtuvej plyteliu ant grindu nebus,sako schmoll.gif kaip virtuve be plyteliu doh.gif ar tikrai ju butinai reik g.gif


as irgi galvoju, ar patogu sedet bus g.gif bet man labai truksta vietos, daugiau spinteliu norisi... galima vienoj pusej stalvirsi isnest daugiau, tik nemokejau padaryt su sita programele blush2.gif

pas mane visa svetaine su virtuve bus plytelem isklota - juk dabar tu plyteliu visokiu yra: medzio imitacija, ivairiu dydziu bei formu, matiniu... o jei sildomos grindys, tai salta tikrai nebus wink.gif
Atsakyti