Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(vvandene @ 2007 08 08, 17:35)
labai grazi virtuve 4u.gif  o stalvirsis akmens mases?


4u.gif nea, ne akmens mases, bet atrodo panasiai, tik matinis. Kisene neisnese granitinio blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Žibuoklė @ 2007 08 09, 08:16)
Sveiki,
Labai gražios nuotraukos  thumbup.gif  Sakyk, ar tu savo virtuvę užsakinėjai šitoje firmoje ? Ar patikima firma ? Ar kokybiškai dirba ?


biggrin.gif jo sitoj. Kol kas nusiskundimu neturim, jie praejusi rudeni mums vonios spinteles dare. Atrodo rimti meistrai ir susikalbet ir pasideret eina mirksiukas.gif
Atsakyti
Na pasidziaugsiu ir as savo kuriniu thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Nagrinekit, kritikuokit 4u.gif nesupyksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Blue virtuvė super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir spalvą man labai patinka thumbup.gif

O kur yra indaplovė ?
Atsakyti
Blue, labai gražu thumbup.gif
Mūsų virtuvės pradinis variantas irgi turėjo būt su tokiom rankenėlėm, bet kai jas ekspozicijoje patampėm, ir įvertinom, kad vis gi stalčiai tušti tai nebus, tai rinkomės kitokias rankenas, o kaip Jums ar patogu ?
Atsakyti
Blue grazi virtuve labai idomu pasidare kaip atsidaro spinteles nes rankeneliu nematyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 08 10, 11:52)
Blue grazi virtuve labai idomu pasidare kaip atsidaro spinteles nes rankeneliu nematyti  blush2.gif

iškarto po stalvišiu kur metalinė juosta, ten toks kaip griovelis būna




merginos sakykit, koks aukštis pas jus spintelių nuo grindų iki stalviršio viršaus ir jei sakoma indaplovė nuo 81cm prasideda, tai ji ar statosi ant grindų ir iki stalvišio tiek, ar i spintelę, nežinau kaip paaiškinti, kad suprastumėt, ar po įmontuojama indaplove yra spintelės dugnas, ar ne, nes pas mus iki stalviršio t.y. iki palangės apačios tik 81cm, tai jei indaplovė dedama ant kojelių ar baldinės lentos, tai mums netilps, pas mus maximalus spintelių aukštis nuo grindų iki stalviršio viršaus, galėtų būti iki 84cm, kitaip langas neatsidarys, o kiek pas jus?
Atsakyti
QUOTE(Blue @ 2007 08 10, 10:50)
user posted image

Nagrinekit, kritikuokit  4u.gif  nesupyksiu  lotuliukas.gif

Man noretusi dar vienos eiles plyteliu iki gartraukio kad butu. O siaip viskas grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 08 10, 12:09)
iškarto po stalvišiu kur metalinė juosta, ten toks kaip griovelis būna



Turejau omenyje virsutines biggrin.gif g.gif tikriausiai azkaip is apacios
Atsakyti
QUOTE(Žibuoklė @ 2007 08 10, 09:57)
Blue virtuvė super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Ir spalvą man labai patinka  thumbup.gif

O kur yra indaplovė ?


Indaplove i desine puse nuo kreiuakles.

QUOTE(SoJa @ 2007 08 10, 10:08)
Blue, labai gražu  thumbup.gif
Mūsų virtuvės pradinis variantas irgi turėjo būt su tokiom rankenėlėm, bet kai jas ekspozicijoje patampėm, ir įvertinom, kad vis gi stalčiai tušti tai nebus, tai rinkomės kitokias rankenas, o kaip Jums ar patogu ?


o rankeneles superines, jos yra labai patogios, mane irgi daug kas atkalbinejo, bet vienas baldininkas yra nupaises is sono kaip jos atrodo, as iskart sutikau jas pirkti, jos yra galima sakyti naujos, nes sis baldidinkas kuris man montavo, tokias dar tik pirma karta dejo. Jos yra uzkabinamos uz virsaus, pirstams vietos sociai tvirtai uzkabinti. ir stalciai pas mane yra vieni didedli, kiti trumpesni bet gilus, pilnus prikroviau ir jokiu problemu thumbup.gif

QUOTE(jufka @ 2007 08 10, 10:52)
Blue grazi virtuve labai idomu pasidare kaip atsidaro spinteles nes rankeneliu nematyti  blush2.gif


o spinteles atsidaro labai paprastai, uz apacios, dureles yra paleisto (padidintos) i apacia, kad butu uz ko uzkabina ir atidaro. thumbup.gif

QUOTE(Laura @ 2007 08 10, 11:12)
Man noretusi dar vienos eiles plyteliu iki gartraukio kad butu. O siaip viskas grazu thumbup.gif


o plyteles dar bus priklijuotos iki gartraukio. 55 cm nuo stalvirsio iki gartraukio man pasirode per zemai, todel paprasiau, kad pakeltu dar per viena eilute plyteliu. Jas mes dar prisiklijuosim ax.gif


O apatiniu spinteliu aukstis yra 90 cm, bet kaip as suprantu, ju auksti daro toki, koki Jus pageidaujate mirksiukas.gif

Aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
grazi virtuve, Blue bigsmile.gif

QUOTE(Blue @ 2007 08 10, 13:24)
o spinteles atsidaro labai paprastai, uz apacios, dureles yra paleisto (padidintos) i apacia, kad butu uz ko uzkabina ir atidaro.  thumbup.gif

mano pakabinamos taip pat darinejasi. kartu ir apsvietima pridengia rolleyes.gif
Atsakyti
Blue, labai jauki virtuve . o firmoj daret ar pas privatininka. ir kokia kaina tokios virtuves? pas mane mazdaug tokio dydzio ir formos virtuve, tai nezinau kiek mazdaug kainuotu.
Atsakyti
QUOTE(Tigrutė @ 2007 08 10, 14:06)
Blue, labai jauki virtuve . o firmoj daret ar pas privatininka. ir kokia kaina tokios virtuves? pas mane mazdaug tokio dydzio ir formos virtuve, tai nezinau kiek mazdaug kainuotu.

dare mums zmogus dirbantis individualiai, beginio metro gaunasi virs 5 m, beveik 6m. Mums kainavo 8400 lt
seip pagrindine kaina sudaro visa vidaus technika. Ka nori montuoti i vidu, patogumas ir grazumas kaina labai didina doh.gif
bet as uz tai labai labai kolkas esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue: 10 rugpjūčio 2007 - 15:50