Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

Bukra graži virtuvė thumbup.gif bet tikrai jeigu gerai šeimininkei, man spintelių mažokai ax.gif
Atsakyti
Aš irgi nemėgstu lentynų, nes mėgstu jau užkrauti visokiom nesąmonėm blush2.gif rankšluostinės nedaryčiau, nes ta skylė baisiai atrodo, ir šlapias panaudotas rankšluostis turi keliauti į skalbinių dėžę, o ne kažkur džiūti, be to toje ekylėje nebus ventiliacijos tai daugiau jis ges negu džius ax.gif , na blogiausiau atveju jai jau taip reikalinga galima padaryti jam kabliuką arba ant radiatoriaus padžiaut doh.gif švarūs rankšluosčiai stalčiui 4u.gif man ir patinka minimalizmas, bet tik ne virtuvėje biggrin.gif ten turi būti talpios spintelės sukrauti turtui, nes jis vis kaupiasi ir kaupiasi, nesvarbu kad šiandien pustuštės, po kelių metų prisirinks, aišku jai gyveni dviese, gryžti po darbo vėlai vakare ir negamini, tai kam tų spintelių ir to turto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina_S @ 2007 08 28, 15:22)
Idedu nuorodele i savo virtuves projektuka...  4u.gif

http://public.fotki....araite/virtuve/

Mano patarimas spintelių su kojelėmis nedarykit , nes visokios šiukšlės palenda po apačia ir labai sunku išvalyti!
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 08 28, 14:40)
Burka, o ten dar matosi spinta, kur tikriausiai ir šaldytuvas įmontuotas  g.gif

Man regis,kad saldytuvas,as ten galvoju saldikli ir mikrobange montuot,o saldytuvas bus pas mus kitoj vietoj ax.gif

QUOTE(lavilazaira @ 2007 08 28, 14:43)
O kiek tokia virtuvė kainuoja? Mano labai panaši, pakabinamos spintelės identiškos...

Nezinau kiek tokia kainuoja,kol kas tik kaip pavyzdi naudoju ir bandysiu sau pakoregavus prisitaikyt panasia ax.gif

QUOTE(linnn @ 2007 08 28, 14:48)
nu jau man geriau ant sienos kabinti, negu skylę vidury spintelių daryti rankšluostinei. O dabar kur dedi rankšluostuką, pagalvok ar tau reikia rankšluostinės. Nors aš čia žiūriu iš savo pusės, nes man jos labai nepatinka  schmoll.gif

Man tai reik ranksluoscio,daba kabinu ant virykles dureliu,tikrai ner patogu schmoll.gif ant sienos nebus kur kabint,nes sienu kaip ir ner,tai belieka ranksluostine daryt biggrin.gif

QUOTE(skarinka @ 2007 08 28, 17:56)
Burka, tavo parodyta virtuve labai grazi. Ir ranksluostines as nedaryciau. Bet spinteliu man mazoka. Pabandziau sudeliot viska, tai man pritruko. Ir tikrai negaliu pasakyti, kad turiu daugybe indu.

Nezinau koks tiksliai sios virtuves ilgis,jei mums tilps,tai as dar viena spintele darysiu,bet jei ne,tai uzteks ir tiek,blogiausiu atveju padarysim dar spintele priesais, po baru rolleyes.gif

QUOTE(Nikoleta @ 2007 08 28, 18:07)
...aišku jai gyveni dviese, gryžti po darbo vėlai vakare ir negamini, tai kam tų spintelių ir to turto  4u.gif

Niu,mes tikrai ne dviese gyvenam,o valgom tai doh.gif sutalpinsim ta turta blush2.gif

QUOTE(staselė @ 2007 08 28, 18:12)
Mano patarimas spintelių su kojelėmis nedarykit , nes visokios šiukšlės palenda po apačia ir labai sunku išvalyti!

Pas mus bus sildomos grindys,tai kaip tik rekomenduojamos spinteles su kojelem,ale man jos labai nepatinka,tai as darysiu be kojeliu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 28, 13:26)
Gal galit pakomentuot va tokia virtuvele ax.gif kokius trukumus matot?
user posted image

as tai daryciau tarp spinteliu ir gartraukio sujungima,man asmeniskai tas plysys nepatinka,o siaip viskas labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Reikalingas patarimas. Įmontuojamai indaplovei turim Įrengt rozetę - kur ją patogiau daryt:žemai, virš stalviršio ar paslept už nugarėlęs indaplovės?
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2007 08 29, 07:20)
Reikalingas patarimas. Įmontuojamai indaplovei turim Įrengt rozetę - kur ją patogiau daryt:žemai, virš stalviršio ar paslept už nugarėlęs indaplovės?

Šone, šalia idaploves. Paprastai daroma indaplove salia kriaukles, ir rozete uz tos spinteles kurioje istatyta kriaukle. TIk nedarykit uz indaploves nugareles, nes tada indaplove neprisistums iki sienos.
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2007 08 29, 08:20)
Reikalingas patarimas. Įmontuojamai indaplovei turim Įrengt rozetę - kur ją patogiau daryt:žemai, virš stalviršio ar paslept už nugarėlęs indaplovės?


daryk žemai,tikrai ne virš stalviršio, bet ir ne už indaplovės, kad galėtum išjungti (maža kas smile.gif ) lengviau, bet nereikėtų indaplovės judinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2007 08 29, 07:20)
Reikalingas patarimas. Įmontuojamai indaplovei turim Įrengt rozetę - kur ją patogiau daryt:žemai, virš stalviršio ar paslept už nugarėlęs indaplovės?


Paprastai rozetė indaplovei statoma apačioje, ten kur būna indaplovė (ar šalia). Jokiu būdu ne virš stalviršio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 28, 19:06)

Pas mus bus sildomos grindys,tai kaip tik rekomenduojamos spinteles su kojelem,ale man jos labai nepatinka,tai as darysiu be kojeliu rolleyes.gif


dabar dažniausiai spinteles daro su kojelėm, meistrams patogiau suvienodinti spintelių aukščius ir t.t., o tos kojelės sumontavus uždengiamos plokšte, plokštė tokiais ala kabliukais prisitvirtina prie kojelių, karts nuo karto darant virtuvėj generalinę, galima nuimti tą plokštę ir išvalyti visą turtą susikaupusį po spintelėm, super patogu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif daryk virtuvę tik ant kojelių, bet jas uždenk plokšte, kad nesimatytų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2007 08 29, 09:03)
dabar dažniausiai spinteles daro su kojelėm, meistrams patogiau suvienodinti spintelių aukščius ir t.t., o tos kojelės sumontavus uždengiamos plokšte, plokštė tokiais ala kabliukais prisitvirtina prie kojelių, karts nuo karto darant virtuvėj generalinę, galima nuimti tą plokštę ir išvalyti visą turtą susikaupusį po spintelėm, super patogu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif daryk virtuvę tik ant kojelių, bet jas uždenk plokšte, kad nesimatytų  4u.gif


o tai kaip tu kitaip padarysi, jei ne ant kojelių g.gif , tik vieni dengia plokšte, kiti ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 29 rugpjūčio 2007 - 08:10
QUOTE(Burka @ 2007 08 28, 19:06)
:
Pas mus bus sildomos grindys,tai kaip tik rekomenduojamos spinteles su kojelem,ale man jos labai nepatinka,tai as darysiu be kojeliu rolleyes.gif



Tai jei jos dar tik bus, bet jų dar nėra, tai ir nevedžiokit vamzdelių toj vietoj, kur stovės virtuvinis komplektukas. Mūsų santechnikai, tai vos tik pradėję darbą, pareikalavo tikslai pasakyti, kur bus virtuvinis komplektas, nes sakė, kad ne tik nerekomenduojama, bet ir negalima. Sakė pirmas pareis šaldytuvas ir labai greitai, paskui visa kita buitinė technika. Kiek tame teisybės tai nežinau, bet neturiu pagrindo jiems netikėti, nes jiems gi labiau apsimoka daugiau patiesti, nei mažiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoJa: 29 rugpjūčio 2007 - 08:38