Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Virtuvės baldai, rodom ka turim
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Burka
QUOTE(cudo @ 2007 08 06, 08:11)
Kad problema su blizgios virtuvė tai FAKT.As pas viena valousi tai sunkei pasalint antspaudu.Atrodu isvalijou,o velijou vel matosi.Ta pati ir problema su saldetuvu ir gartraukiu metalo spalvos.matosi anspaudai.Ir reike valit ir valit kad blizgetu.

Niu,pas mus saldytuvas metalo spalvos,tai tikrai nieks nelieka ir nereik vis lakstyt su skudureliu schmoll.gif va,mikrobange tai doh.gif nezinau nuo ko priklauso,bet ne visur tie antspaudai taip lieka mirksiukas.gif
ANŽELINA
Nu aš tikiuosiu kad ant mano naujos virtuvės irgi neliks pirščiuku, ypač mano dukrytės
Miglute
QUOTE(SoJa @ 2007 08 06, 08:02)

Stengiuosi šią temą skaityti visą, bet vis pasitaiko, kad kažko nedaskaitau, todėl dar norėčiau paklausti apie plintusus virtuvėje  blush2.gif Kokius darote jei virtuvės grindys bus išklotos plytelėmis ?

*

Man irgi labai aktualu... Pusmetis gyvenam be plintusų, nes nesumąstau,kokius dėti blush2.gif
Merginos, patarkit 4u.gif
okkey

QUOTE(Miglute @ 2007 08 06, 08:38)
Man irgi labai aktualu... Pusmetis gyvenam be plintusų, nes nesumąstau,kokius dėti  blush2.gif
Merginos, patarkit    4u.gif
*

na pas mus tai plintusus plytelcikas is tu paciu plyteliu 5 cm plocio padare, uzklijavoir paskui dar baltu akrilu virsus nutepe kad tarpu nebutu 4u.gif
melana
QUOTE(rumba @ 2007 08 05, 13:23)
kaip ir visoms man labiausiai kliuna kriaukle salia kaitlentes. Be to, visiskai pritariu su siais teiginiais:

Ir dar, ten kur stalas, minejai kad yra 1 m tarpas tarp sienos ir spinteliu.Galima daryti tokia tipo spinta (1m*1m) ir ji yra padalinta i 4 lygias dalis. (kaip  tik nete nerandu to, ko ieskau, bet gal suprasi)pabandysiu dar paieskoti mirksiukas.gif Man graziai ziuretusi tokia spinta.Ir vietos daug pasidejimui joje mirksiukas.gif
*

kriauklę atitraukt nuo kaitlentės gali būt sunkoka, nes ten ir vandentiekis ir ventiliacija jau padaryta, tai žiūrėsim ar gausis kažką perdaryt, o apie tą spintą ir aš jau užsimąsčiau, greičiausiai reiks pasidaryt, nes stalui vietos ir taip būtų

QUOTE(helena @ 2007 08 05, 13:36)
jau buvau anksčiau įdėjus, bet prašom  4u.gif
user posted image
*

geras bigsmile.gif
Ir spalvos tokios pat. Aš galvojau apie tamsiai rudą faneruotę, o viršutines su baltu stiklu padaryt

Labai graži virtuvė pas tave ax.gif
Miglute
QUOTE(okkey @ 2007 08 06, 09:43)
na pas mus tai plintusus plytelcikas is tu paciu plyteliu 5 cm plocio padare, uzklijavoir paskui dar baltu akrilu virsus nutepe kad tarpu nebutu  4u.gif
*

Ačiū, bet mums šis variantas netiko dėl tam tikrų priežasčių verysad.gif
SoJa
aš irgi nelabai noriu plinusiukų iš plytelių, bet jei kitokio varianto nerasiu, tai teks daryti tokius.
Mediniai tai tikrai netiks.
Ypatingai neieškojau dar, nu bet niekad man neužkliuvo jokioj parduotuvėj plintusai. Kažkaip norėtųsi tikėtis, kad kažkoks pasirinkimas juk turi būti. 4u.gif
reg
QUOTE(SoJa @ 2007 08 06, 10:13)
aš irgi nelabai noriu plinusiukų iš plytelių, bet jei kitokio varianto nerasiu, tai teks daryti tokius.
Mediniai tai tikrai netiks.
*

Man irgi mediniai prie plytelių negražu, plastikiniai irgi netinka - kaip kažkoks prielipas atrodo, visai sudarko grindų vaizdą.Manau arba pjaustyti plyteles arba jau geriau visai nieko.
helena
QUOTE(melana @ 2007 08 06, 09:45)
Labai graži virtuvė pas tave  ax.gif
*

Ačiū 4u.gif Pas mane irgi ne be stiklo, ant sienos puikuojasi, labai patogu valyti smile.gif
Škvalas
QUOTE(ANDI @ 2007 08 05, 22:01)
baldu dizainere ir mums siule rintis ta blizgu pavirsiu, bet man tiek is isvaizdos nepatiko, tiek del to, kad pirsciuojasi, todel rinkomes matini pavirsiu ax.gif
*

Kartais matinis pavirsus dar teplesnis ir labiau 'parodo' pirstukus, nei blizgus, viskas nuo konkreciu medziagu priklauso.

Del plintusu. Dabartineje virtuveje (sujungtoje su svetaine), kur bendra siena yra ir parketo ir virtuves plyteliu yra uosiniai plintusai, o ten kur tik plyteles - tik plyteliu plintusai. Jei nera jokiu grindu jungimu su parketu, tai as tik vienareiksmiskai uz tu paciu plyteliu, kaip ir grindys, plintusus. Ir patogu be galo, ir isvaizda vientisa, grazi.
Marseta
QUOTE(cudo @ 2007 08 06, 09:11)
Kad problema su blizgios virtuvė tai FAKT.As pas viena valousi tai sunkei pasalint antspaudu.Atrodu isvalijou,o velijou vel matosi.Ta pati ir problema su saldetuvu ir gartraukiu metalo spalvos.matosi anspaudai.Ir reike valit ir valit kad blizgetu.
Papildyta:

Gal kas zino koke premoni spec.tokem pavirsem ?
*

Turiu šaldytuvą metalo spalvos. Valyti aišku reikia, bet kad čia problema ir reiktų valyt, valyt bei valyt - tikrai ne.
Scandi
QUOTE(lietutis @ 2007 08 06, 10:54)
Kartais matinis pavirsus dar teplesnis ir labiau 'parodo' pirstukus, nei blizgus, viskas nuo konkreciu medziagu priklauso.
*

Nesiginčinu 4u.gif Pamatysiu, kaip ištikrųjų yra, kai baldai bus pagaminti smile.gif
Miglute
QUOTE(lietutis @ 2007 08 06, 10:54)

Del plintusu. Dabartineje virtuveje (sujungtoje su svetaine), kur bendra siena yra ir parketo ir virtuves plyteliu yra uosiniai plintusai, o ten kur tik plyteles - tik plyteliu plintusai. Jei nera jokiu grindu jungimu su parketu, tai as tik vienareiksmiskai uz tu paciu plyteliu, kaip ir grindys, plintusus. Ir patogu be galo, ir isvaizda vientisa, grazi.
*

Ačiū 4u.gif
Pas mus būtent bendra siena, taigi norėtųsi pratęsti tą patį plintusą, kaip ir ten, kur laminatas. Įtariu, taip reikės ir daryti smile.gif
Plaukuota
caca26, aciu uz atsakyma 4u.gif
Škvalas
QUOTE(Miglute @ 2007 08 06, 11:22)
Ačiū  4u.gif
Pas mus būtent bendra siena, taigi norėtųsi pratęsti tą patį plintusą, kaip ir ten, kur laminatas. Įtariu, taip reikės ir daryti   smile.gif
*

Bisk parodysiu, prasom ziureti i grindis ir plintusus:
user posted image
Vat cia nueina i priekambari
user posted image
O vat cia is plyteliu
user posted image
ir dar pati virtuvyte, jau rodziau beje.
user posted image
melana
Labai jauki virtuvėlė pas lietutį ax.gif
anna
lietuti, nelabai suprantu kaip čia pas tave šaldytuvas padarytas? blush2.gif
donatada
[QUOTE]lietuti, nelabai suprantu kaip čia pas tave šaldytuvas padarytas?
man atrodo kad gal but cia lipnia plevele apklijuota.
Škvalas
Nudazyta ta pacia spalva, kaip ir dureles. Ten kur gaminom baldus, ismontave nuvezem ir saldytuvo dureles, kurias nudaze ta pacia spalva. Ziurisi labai gerai, vientisai.
akvilyte
QUOTE(lietutis @ 2007 08 06, 15:33)
Nudazyta ta pacia spalva, kaip ir dureles. Ten kur gaminom baldus, ismontave nuvezem ir saldytuvo dureles, kurias nudaze ta pacia spalva. Ziurisi labai gerai, vientisai.
*

blink.gif geeeeeeeeeeeeras ir as noriu.. gal galima kontaktus i az bigsmile.gif nes diedas sake naujo saldytuvo nepirks schmoll.gif tai mano baltas biski ni v temu bus doh.gif
Škvalas
Mums gavino UAB "Raguvos baldai ir Ko", jie pagrinde isveza produkcija i vokietija, ir dar pavyzdziui visi Narbuto dazyti pavirsiai yra dazyti ten. Tai ziurint kur tu randiesi, pagal vieta ir reikia kreiptis i salona, o jei apie Panevezi, tai galiu ir kontaktu paieskoti. Turiu perspeti, kad dazytas pavirsius, zymiai brangesnis, nei paprasta plokste.
Angel*
norėjau pasiteirauti,gal kas nors gamino virtuvės baldus firmoje "Ievu takas" ?
gal gaminot Kaune kokiam nors "garaziuke" ir esat patenkintos kokybe?jei taip,tai kokiam?
SoJa
Lietuti, labai dailūs namučiai thumbup.gif
Škvalas
QUOTE(SoJa @ 2007 08 06, 15:11)
Lietuti, labai dailūs namučiai  thumbup.gif
*

Aciu 4u.gif Parduodu verysad.gif veiksmas Panevezyje.
ostra
Dėl šaldytuvų spalvos- mano giminaitis nusidažė automobiliniais dažais,gavos super.Užsisakė firmoje,kuri jais prekiauja,ir pagamino spalvą.Savo atveju ir taip bandysiu daryti.Nepavyks,tada teks pirkt naują šaldytuvą blush2.gif
anna
QUOTE(lietutis @ 2007 08 06, 14:33)
*

nu čia geras-iš tikro atrodo nerealiai drinks_cheers.gif o kaip priežiūra?gerai viskas valosi?
Blue
QUOTE(Angel* @ 2007 08 06, 15:10)
norėjau pasiteirauti,gal kas nors gamino virtuvės baldus firmoje "Ievu takas" ?
gal gaminot Kaune kokiam nors "garaziuke" ir esat patenkintos kokybe?jei taip,tai kokiam?
*

man siandien zadejo atvaziuoti sumontuoti virtuve, laukiu nesulaukiu clap.gif
gaminomes individualiai pas baldininka, rekomendacija geras turintis, ir darba jo maciau ne pas vienus kaimynus musu thumbup.gif
kokybes dar nezinau asmeniskai, pagyvensiu pamatyusiu, bet seip jis man labaiusiai patiko (teko bendrauti su 3 baldininkais, jau neskaiciuoju visu baldu imoniu) doh.gif
SoJa
QUOTE(Blue @ 2007 08 07, 08:15)
man siandien zadejo atvaziuoti sumontuoti virtuve, laukiu nesulaukiu  clap.gif
gaminomes individualiai pas baldininka, rekomendacija geras turintis, ir darba jo maciau ne pas vienus kaimynus musu  thumbup.gif
kokybes dar nezinau asmeniskai, pagyvensiu pamatyusiu, bet seip jis man labaiusiai patiko (teko bendrauti su 3 baldininkais, jau neskaiciuoju visu baldu imoniu)  doh.gif
*

Mes irgi mirksiukas.gif
Miglute
QUOTE(lietutis @ 2007 08 06, 14:10)
user posted image
user posted image
O vat cia is plyteliu
user posted image
user posted image
*

Ačiū, lietuti 4u.gif .
Tikrai jauki tavo virtuvytė wub.gif Pas mane labai panašsus išplanavimas, tik veidrodinis atspindys ax.gif
Škvalas
QUOTE(anna @ 2007 08 07, 07:39)
nu čia geras-iš tikro atrodo nerealiai  drinks_cheers.gif o kaip priežiūra?gerai viskas valosi?
*

Prieziura tokia pat kaip ir dureliu. Siaip tai minimali prieziura, mastau, kad dureles valau ne dazniau nei kas dvi savaites ir tai is pareigos daugiau.
Ir dar, kieno virtuvyte yra 1,80 X 2,70 tai labai labai praktiskas isplanavimas, siulau kopijuoti lotuliukas.gif
jore5
QUOTE(Blue @ 2007 08 07, 09:15)
man siandien zadejo atvaziuoti sumontuoti virtuve, laukiu nesulaukiu  clap.gif
gaminomes individualiai pas baldininka, rekomendacija geras turintis, ir darba jo maciau ne pas vienus kaimynus musu  thumbup.gif
kokybes dar nezinau asmeniskai, pagyvensiu pamatyusiu, bet seip jis man labaiusiai patiko (teko bendrauti su 3 baldininkais, jau neskaiciuoju visu baldu imoniu)  doh.gif
*

Gal galetum permesti kontaktus i a.s. Kaip tik renkuosi kur uzsisakyti virtuve Kaune.

Aciu
Zuika1
Turiu kvailoką klausimą. Ar prieš gaminant virtuvės baldus jau būtina turėt indaplovę. Noriu imontuojamos, bet vis dar neapsisprendžiu kokios
cudo
user posted image
user posted image
O vat cia is plyteliu
user posted image
user posted image
*

Laba.Noriu i kitas foto paziuret mirksiukas.gif matou tik virtuves mirksiukas.gif
pumis
QUOTE(Zuika1 @ 2007 08 07, 12:33)
Turiu kvailoką klausimą. Ar prieš gaminant virtuvės baldus jau būtina turėt indaplovę. Noriu imontuojamos, bet vis dar neapsisprendžiu kokios
*

Jo, geriausia visa technika susipirkti pries gaminant baldus ar bent jau numatyti kokia pirksi (palikti uzstata ar pan.),o po to pateiksit visus ismatavimus baldu gamintojams (ten kur pirksit indaplove turi duoti ir jos ismatavimus),o pirkti patarciau didesne (netgi jei virtuve nedidele) daugiau visko telpa,pvz. blekos :mirksiukas
Zuika1
QUOTE(pumis @ 2007 08 07, 11:13)
Jo, geriausia visa technika susipirkti pries gaminant baldus ar bent jau numatyti kokia pirksi (palikti uzstata ar pan.),o po to pateiksit visus ismatavimus baldu gamintojams (ten kur pirksit indaplove turi duoti ir jos ismatavimus),o pirkti patarciau didesne (netgi jei virtuve nedidele) daugiau visko telpa,pvz.  blekos :mirksiukas
*

Ačiū už patarimą. Turim didelę virtuvę tai rinksiuos 60 cm pločio
Vyšniukė
QUOTE(pumis @ 2007 08 07, 12:13)
Jo, geriausia visa technika susipirkti pries gaminant baldus ar bent jau numatyti kokia pirksi (palikti uzstata ar pan.),o po to pateiksit visus ismatavimus baldu gamintojams (ten kur pirksit indaplove turi duoti ir jos ismatavimus),o pirkti patarciau didesne (netgi jei virtuve nedidele) daugiau visko telpa,pvz.  blekos :mirksiukas
*

Šiaip tai nebūtina viską susipirkt, tik reikia apsispręsti, ar indaplovės norėsi 45 ar 60 cm pločio, o jų matmenys jau būna vienodi, standartiniai, tik gal nebent koks garų surinktuvas gali būti vis kitokio išmatavimo, o orkaitė, kaitlentė, indaplovė tai standartiškai 4u.gif
anna
QUOTE(lietutis @ 2007 08 07, 09:37)
Prieziura tokia pat kaip ir dureliu. Siaip tai minimali prieziura, mastau, kad dureles valau ne dazniau nei kas dvi savaites ir tai is pareigos daugiau.
Ir dar, kieno virtuvyte yra 1,80 X 2,70 tai labai labai praktiskas isplanavimas, siulau kopijuoti  lotuliukas.gif
*

mūsų virtuvytė irgi super mažytė,nieko aš ten daug neišmąstysiu verysad.gif man patiko šaldytuvo idėja,nes niekaip neišsirenku šaldytuvo biggrin.gif balto juodai nenoriu, o iš metalinių man visi su trūkumais blush2.gif tai čia vienas iš variantų tikrai galėtų būti thumbup.gif o jūsų tie baldininkai tik Panevėžy dirba?
Muranta
QUOTE(Vyšniukė @ 2007 08 07, 12:43)
Šiaip tai nebūtina viską susipirkt, tik reikia apsispręsti, ar indaplovės norėsi 45 ar 60 cm pločio, o jų matmenys jau būna vienodi, standartiniai, tik gal nebent koks garų surinktuvas gali būti vis kitokio išmatavimo, o orkaitė, kaitlentė, indaplovė tai standartiškai  4u.gif
*

Kokie dažniausiai būna orkaitės, kaitlentės, indaplovės išmatavimai?
Plaukuota
indaploves 45-60cm plocio ir apie 55 gylio bei apie 82-88cm aukscio, kaitlente apie 55*55cm o arkaite apie 50cm aukscio ir 55*55 irgi mazdaug.
va paziurejau savo tarkim indaplove aukstis 87. gylis 57 ir plotis 45, kaitlente 49*56, orkaites neiseme dar dokumentu... siaip bet kuriam psl raso prie technikos wink.gif
Škvalas
QUOTE(Jomato @ 2007 08 07, 14:04)
Kokie dažniausiai būna orkaitės, kaitlentės, indaplovės išmatavimai?
*

Orkaites pati spintele yra visada 600mm, o pacios orkaites imontuojamos berods 57,6, indaploves spintele buna 450, 500, 600 mm, o imontuojama technika atitinkamai per plokste siauresne. Kaitlenciu ismatavimai jau labai skirtingi, nera standarto.

Nesu turejusi imontuojamo saldytuvo. Sakykit ar imontuojamo plotis standartas 600mm, ar ne?
Plaukuota
teisingai, as cia apie imontuojama pavariau.
lietuti, siulyciau paziureti www.beko.lt vien del matmenu, saldytuvu neziurejau, bet kitos technikos tai yra wink.gif
Papildyta:
tik viena radau http://beko.lt/?page=main/detal&pid=19...71738a663fbf01e
SoJa
Mums Vokej sakė, kad gaminant baldus svarbu tik šaldytuvo modelis, o visi kiti buities prietaisai yra standartinio dydžio g.gif
kristij
user posted image
user posted image
O vat cia is plyteliu
user posted image
user posted image
*

vajee, kaip graziai saldytuvas atrodo. bet dazet ne vien dureles? taip? ir pati saldytuva? pas mus tokia pati maza virtuvele, kazkaip panasiai ir mes planavom darytis baldus, tik tiek, kad ten, kur pas tave kriaukle, pas mus radiatoriai, taigi, kriaukle teks kisti i kampa,o link saldytuvo darysim tik stalvirsi, be jokiu spinteliu apacioj. kazi taip galima?
Blizge
QUOTE(cudo @ 2007 08 07, 12:37)
Laba.Noriu i kitas foto paziuret  mirksiukas.gif matou tik virtuves  mirksiukas.gif
*

Iš aš taip pat, matau tik virtuvike:(((, o labai noriu medinių plintusų pamatyt
vvandene
QUOTE(SoJa @ 2007 08 06, 08:02)
O norint statyti puodą ant stalviršio, tai papildomai galima užsakyti ir įlies tokias gražias geležines groteles šalia kaitlentės. Dabar susimąsčiau, gal reikėtų jų užsiprašyti ?  g.gif
*

negirdejau apie toki g.gif kai uzsakinejau nieko neuzsimine apie tai.. bet juk ir siaip tas pavirsius atsparus karsciui g.gif
Scandi
QUOTE(lietutis @ 2007 08 07, 15:22)
Nesu turejusi imontuojamo saldytuvo. Sakykit ar imontuojamo plotis standartas 600mm, ar ne?
*

Mes irgi pirkom montojama, ju plotis siauresnis. Visi matmenys buna kartu su preke. Deja paziuret negaliu kokio plocio, nes baldininkams ta knygute palikom 4u.gif
SoJa
QUOTE(vvandene @ 2007 08 07, 19:29)
negirdejau apie toki g.gif kai uzsakinejau nieko neuzsimine apie tai.. bet juk ir siaip tas pavirsius atsparus karsciui g.gif
*

Juoksitės iš manęs blush2.gif bet aš tiek užsilaksčiau su tais remontais, kad net neišsiaiškinau kaip ten su tuo stalviršiu, atsparus ar ne doh.gif Bet jei yra tie tokie geležiukai įlydyti į stalviršį tai gal vis gi jie ir būtini norint statyti puodą g.gif Grįš mano dizainerė iš atostogų, būtinai paklausiu ir Jus informuosiu 4u.gif
Škvalas
QUOTE(kristij @ 2007 08 07, 15:23)
vajee, kaip graziai saldytuvas atrodo. bet dazet ne vien dureles? taip? ir pati saldytuva? pas mus tokia pati maza virtuvele, kazkaip panasiai ir mes planavom darytis baldus, tik tiek, kad ten, kur pas tave kriaukle, pas mus radiatoriai, taigi, kriaukle teks kisti i kampa,o link saldytuvo darysim tik stalvirsi, be jokiu spinteliu apacioj. kazi taip galima?
*

Dazem tik dureles, o saldytuva dejom i plokstes karkasa ant virsaus vynine. Kaip imontuojama saldytuva, tik dureles ne plokstines.
Pas mus irgi ten buvo radiatoriai, kadangi juos keitem visam bute, tai ir sita perkelem. O kaip tu sakai daryti galima, tiesiog silumos pasiskirstymas durnokas bus.

QUOTE(ANDI @ 2007 08 07, 22:08)
Mes irgi pirkom montojama, ju plotis siauresnis. Visi matmenys buna kartu su preke. Deja paziuret negaliu kokio plocio, nes baldininkams ta knygute palikom  4u.gif
*

Dabar jau kiek islandziojau supratau, kad saldytuvo plotis standartas, skiriasi tik auksciai. Bet labai mazas pasirinkimas schmoll.gif
anna
QUOTE(kristij @ 2007 08 07, 15:23)
*

Dar nežinau ar galima, bet aš irgi taip darysiu, tą vietą kur mum padarė radiatorių tai vistiek turiu palikti neuždengtą spintelėm,tai žadu daryt tik stalviršį,apačią palikti tuščią ir vsio..na nebent baldininkų dizaineris kažką sugebės gudriau sugalvot bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(lietutis @ 2007 08 08, 07:01)
Dabar jau kiek islandziojau supratau, kad saldytuvo plotis standartas, skiriasi tik auksciai. Bet labai mazas pasirinkimas schmoll.gif
*

nu kad tikrai ne standartas plotis,pati vakar mačiau,kad yra ir 60 ir 65 žinok,o aukštis tai išvis kaip varijuoja.kiekvienas gamintojas turi savo kažkokius standartus-jei vienas daro 178,tai kitas 179 ir t.t. lotuliukas.gif
Škvalas
QUOTE(anna @ 2007 08 08, 07:24)
nu kad tikrai ne standartas plotis,pati vakar mačiau,kad yra ir 60 ir 65 žinok,o aukštis tai išvis kaip varijuoja.kiekvienas gamintojas turi savo kažkokius standartus-jei vienas daro 178,tai kitas 179 ir t.t.  lotuliukas.gif
*

g.gif Na istikro as ziurinejau Ardo ir Elektrolux, tai standartinei 600mmspintelei. Bet faktas, kad modeli reikia tikslu jau pries issirinkti.
Kas galite pasiulyti buitines technikos parduotuviu Vilniuje, be topo centru ir panasiai, na kaip Kaunietes turi bazese puikia parduotuve (gal kas turite jos tikslu adresa?), gal ir vilniuje kazkas panasaus yra?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.