Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(marlena24 @ 2007 09 04, 08:45)
na va,pagaliau sulaukem savo virtuves thumbup.gif beje,laiku,nes buvau prigasdinta,kad visi visur su viskuo veluoja unsure.gif mes buvom sutare iki rugsejo 1, tai rugpjucio 31 d. virtuve jau stovejo thumbup.gif man tai labai grazi, net grazesne nei tikejaus 4u.gif kol kas jos nenufotkinau, dar reik stala nupirkt,o tada jau idesiu jum visu grazumu smile.gif

Oi laukiam laukiam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 04, 08:45)
na va,pagaliau sulaukem savo virtuves thumbup.gif beje,laiku,nes buvau prigasdinta,kad visi visur su viskuo veluoja unsure.gif mes buvom sutare iki rugsejo 1, tai rugpjucio 31 d. virtuve jau stovejo thumbup.gif man tai labai grazi, net grazesne nei tikejaus 4u.gif kol kas jos nenufotkinau, dar reik stala nupirkt,o tada jau idesiu jum visu grazumu smile.gif


aš galvoju, kad tu dėk dabar, nes stalas užstos pusę vaizdo lotuliukas.gif , tai logiška būtų, kad dabar įdėtum (manau man daug kas pritars)
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 09 04, 09:06)
aš galvoju, kad tu dėk dabar, nes stalas užstos pusę vaizdo lotuliukas.gif , tai logiška būtų, kad dabar įdėtum (manau man daug kas pritars)

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif stalas mums tikrai nebutinas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugstele: 04 rugsėjo 2007 - 08:37
lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai,nufotkinsiu ir sia savaite idesiu...db tie baldai apkloti celofanu,kad neapdulketu labai,nes pas mus dar biski vyksta statybos,tai ant dienu turi sudet virtuvej grindis ir nuims ta celofana 4u.gif
Atsakyti
o pas mus siandien atvaziuos projektuotojas... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2007 09 04, 12:36)
o pas mus siandien atvaziuos projektuotojas... rolleyes.gif


g.gif Kas per firma, ką siūlo, kad juos rinkaisi ?
Kitur važiiuoja, ar tik į Klaipėdas ?
Atsakyti
O štai mūsų projektas .Maža ta virtuvė ,nieko daug nesugalvosi, bet gal kuri ką patartų.Viena galva gerai ,o daug thumbup.gif .
Jei nesigaus -atsiprašau,nes niekada nekėliau nuotraukų.Na va, nesigavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 04 rugsėjo 2007 - 19:50
Labas visoms,
labai naudingos Jusu diskusijos, nes pati suku galva del labai mazos virtuves isplanavimo ir si diskusija dave daug geru ideju.

Norejau dar paklausti del siuksliadezes, ar patogiau daryti paprasta spintele po kriaukle, ar koki istraukiama arba atverciama stalciu su kibiru. Musu kriaukle kampine, tai gausis visai nemaza spintele ir butu gaila ja visa skirti tik kibirui. g.gif

Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2007 09 04, 20:49)
O štai mūsų projektas .Maža ta virtuvė ,nieko daug nesugalvosi, bet gal kuri ką patartų.Viena galva gerai ,o daug  thumbup.gif .
Jei nesigaus -atsiprašau,nes niekada nekėliau nuotraukų.Na va, nesigavo



Galiu aš padėt įkelt, jei dar reikia 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rtukas @ 2007 09 04, 22:45)
Norejau dar paklausti del siuksliadezes, ar patogiau daryti paprasta spintele po kriaukle, ar koki istraukiama arba atverciama stalciu su kibiru. Musu kriaukle kampine, tai gausis visai nemaza spintele ir butu gaila ja visa skirti tik kibirui.  g.gif

As turiu tokia spintele ir joje laikau siuksliu kibira, bulves morkas svogunus ect. ir panaudota stikline tara. Galineje sieneleje paprasiau, kad sumontuotu nedidele lentinele, kad stiklainius galeciau krauti dviem aukstais. Syki menesyje mes juos isgabename, bet neturint sandeliuko, tai as nezinau kur juos reiktu deti. Man ji finkcionali be jokiu istraukiamu krepsiu.
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 09 05, 08:22)
As turiu tokia spintele ir joje laikau siuksliu kibira, bulves morkas svogunus ect. ir panaudota stikline tara. Galineje sieneleje paprasiau, kad sumontuotu nedidele lentinele, kad stiklainius galeciau krauti dviem aukstais. Syki menesyje mes juos isgabename, bet neturint sandeliuko, tai as nezinau kur juos reiktu deti. Man ji finkcionali be jokiu istraukiamu krepsiu.


Lietuti, Aciu uz atsakyma.
Del bulviu ir morku, tai mane suzavejo kazkieno anksciau mineta mintis laikyti pintuose krepsiuose lentynelese (esu pintu daiktu fane blush2.gif ) o lentyneles nuziurejau is Vokes baldu, lyg ir Melisos varianto, su istraukiamu mazu darbastaliu, manau turetu buti patogu.... O del stiklainiu nebus problema, nes musu nuosavas namas, bet vis tiek virtuve mazyte. Todel suku galva kaip ja padaryti kuo komfortiskesne.
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2007 09 04, 13:48)
g.gif Kas per firma, ką siūlo, kad juos rinkaisi ?
Kitur važiiuoja, ar tik į Klaipėdas ?

nu cia tokia firma is kvedarnos... jie vaziuoja ir klaipeda,plunge,kulius,veziacius...zodziu daug maz visur po zemaitija.gamina ivairius baldus.projekta kaip ir suderinom,bet spalvos issirinkti negalejau,komplekta kaina paskaiciuos per kelias dienas,tai ziuresim ar sakysimes is ju,ar ieskosim kito varianto... smile.gif
Atsakyti