Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(irmaMO @ 2007 09 07, 09:17)
Jei ne paslaptis,kokia tai parduotuve?Gal sita AEG,kur priesais degaline?


Ne,tai kita parduotuve,o toje priesiais degaline tarp kitko nieko gero.kainos kaip TOPO CENTRE ir visai nesidera,apsisukau ir isejau schmoll.gif o ta kur as pirkau buvo nedavaziavus Silo tilto po kaire puse,dar salia yra kazkokia padangu parduotuve...bet as pirkau prie pora savaiciu,o dabar tos parduotuves ten nebera tongue.gif as buvau vos ne paskutine pirkeja biggrin.gif jie dabar persikrauste i kitas patalpas,i ta toki nauja pastata priesais DALIOS baldus,ale dar nedirba ir nezinau kada dirbs...

p.s. o labiausiai man patiko tai,kad savo orkaite ir kaitlente gavom sekancia diena thumbup.gif pasakiau,kad labai reik,virtuve montuoja,tai suorganizavo mergicka man viska thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marlena24: 07 rugsėjo 2007 - 07:52
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 07, 07:50)
Ne,tai kita parduotuve,o toje priesiais degaline tarp kitko nieko gero.kainos kaip TOPO CENTRE ir visai nesidera,apsisukau ir isejau schmoll.gif o ta kur as pirkau buvo nedavaziavus Silo tilto po kaire puse,dar salia yra kazkokia padangu parduotuve...bet as pirkau prie pora savaiciu,o dabar tos parduotuves ten nebera tongue.gif as buvau vos ne paskutine pirkeja  biggrin.gif jie dabar persikrauste i kitas patalpas,i ta toki nauja pastata priesais DALIOS baldus,ale dar nedirba ir nezinau kada dirbs...

p.s. o labiausiai man patiko tai,kad savo orkaite ir kaitlente gavom sekancia diena thumbup.gif pasakiau,kad labai reik,virtuve montuoja,tai suorganizavo mergicka man viska thumbup.gif



Tai čia ISTO. Bendroj sumoj, kadangi daug ir visko ėmėm tai mūsų technikos paketas tame Trade išėjo apie 4000 pigiau nei ISTO.
Atsakyti
na nezinau... schmoll.gif bubau ir as tam TRADE,man ten tas pats gavosi tikrai brangiau,nei ISTO rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 07, 08:14)
na nezinau... schmoll.gif bubau ir as tam TRADE,man ten tas pats gavosi tikrai brangiau,nei ISTO rolleyes.gif



Gal skirtingom prekėm skirtingos ir kainos. Už mūsų gartraukį pvz. ISTO norėjo 3800 Lt (be nuolaidos pas juos 4100 LT), o iš Trade'o paėmėm už 2699.
Nu žodžiu ką mums Isto paskaičiavo su nuolaida už 20 000, tai trade papildomai dar gavom du papildomus priedus, kurių vertė virš 500 Lt., geresnės klasės orkaitę (Isto buvo 4, o Trade 8 ar 9, nepamenu modelio, nes neturiu prie savęs dokumentų dabar), geresnę indaplovę ir sąmata apie 16 500.
Gal Jums labiau apsimokėjo ir Isto, nesiginčysiu, mums apsimokėjo Trade. Ir terminas teisą sakant mums idealus, nes virtuvę atvež tik spalį, tai visai nenorėjom, kad ji būtų stumdoma ir spardoma dabar dirbančių meistrų. Tiesiog kas renkasi, manau vis tiek kreipsis į visas firmas ir pats susilygins kainas mirksiukas.gif .
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif visiskai pritariu
Atsakyti
na va mamytes,
sulaukiau vakar meistriuko... saunus vaikinukas.... pasiulo visokius variantus.. tik rinkis kuris tau patinka... galina tik is Cekisku ir Vokisku ploksciu, furnitura tik vokiska...

kita savaite turesiu projekteli..atsius pastu... tai galesi pasidalinti, o baldai bus po 4savaiciu, tai negaliu sulaukt...
sokiai.gif

jei ka sudomino galiu atsiust kontaktus i AZ
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 09 07, 08:45)
UAB "AKS Trade"
Kalvarijų g. 125, Vilnius
vieno iš vadybininkų Tel.: +37067399293
Radau aš jį šiame forume  blush2.gif Bet jei turit laiko tai gal neskubėkit, po 2 sav. turėsiu daugiau info ar laikosi sutartyje numatytų pažadų  mirksiukas.gif
Beje pas juos išėjo pigiau nei AEG/Electroliux salone net  4u.gif Žadėtas pristatymo terminas 3 savaitės.
Nu bet žinot kol dar prekių neturiu, tai vadovaujuosi kol kas tik kainos kriterijum  4u.gif

vakar ir as pervedziau avansa siai firmai smile.gif ... kainos tikrai labai padorios ir pigiausios kur tik beieskojau. Susiradau juos per skelbiu.lt . SoJa o kaip SM radai?
Mums terminas 2sav. nes kai ką turi sandelyje.
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 09 07, 09:11)
vakar  ir as pervedziau avansa siai firmai  smile.gif  ... kainos tikrai labai padorios ir pigiausios kur tik beieskojau. Susiradau juos per skelbiu.lt . SoJa o kaip SM radai?
Mums terminas 2sav. nes kai ką turi sandelyje.


Jų vadybinkas Artūras yra (buvo) SM forumo narys Artūras23 blush2.gif Tai kai jis pradėjo rašyti žinutes, kad žino kur gauti buitinės technikos pigiau, tai ir pradėjau domėtis ir aktyviai derėtis lotuliukas.gif
Mums lyg irgi sakė, kad terminas 2 sav., bet kadangi man reikia, kad iki spalio ji atsirastų, tai primetėm dar 1 savaitę. Pasirašėm sutartį, kur numatyti delspinigiai tai nemanau, kad vėluos, bet bus matyti.
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 07, 07:50)
Ne,tai kita parduotuve,o toje priesiais degaline tarp kitko nieko gero.kainos kaip TOPO CENTRE ir visai nesidera,apsisukau ir isejau schmoll.gif o ta kur as pirkau buvo nedavaziavus Silo tilto po kaire puse,dar salia yra kazkokia padangu parduotuve...bet as pirkau prie pora savaiciu,o dabar tos parduotuves ten nebera tongue.gif as buvau vos ne paskutine pirkeja  biggrin.gif jie dabar persikrauste i kitas patalpas,i ta toki nauja pastata priesais DALIOS baldus,ale dar nedirba ir nezinau kada dirbs...

p.s. o labiausiai man patiko tai,kad savo orkaite ir kaitlente gavom sekancia diena thumbup.gif pasakiau,kad labai reik,virtuve montuoja,tai suorganizavo mergicka man viska thumbup.gif




Labai faina parduotuvytė. Ir mes ten savo buitinę techniką pirkom. Esam labai patenkinti ir kaina ir aptarnavimu. Labai fainas vaikinukas ir mergina ten dirba. Malonu bendrauti ir ko nors paklausti.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 09 07, 10:22)
Jų vadybinkas Artūras yra (buvo) SM forumo narys Artūras23  blush2.gif Tai kai jis pradėjo rašyti žinutes, kad žino kur gauti buitinės technikos pigiau, tai ir pradėjau domėtis ir aktyviai derėtis  lotuliukas.gif
Mums lyg irgi sakė, kad terminas 2 sav., bet kadangi man reikia, kad iki spalio ji atsirastų, tai primetėm dar 1 savaitę. Pasirašėm sutartį, kur numatyti delspinigiai tai nemanau, kad vėluos, bet bus matyti.

aiškuma bigsmile.gif ... aš tai su Andrejum derinau ... iš pradžių labai nesiryžom internetu pirkti, bet kad labai kainos sugundė cool.gif
Atsakyti
Sveikutes, niu skaitau skaitau cia viska, o paskui savo vyrui galva suku biggrin.gif
Mes savo bute turim darbus pabaigti per si menesi, nes tada namas bus priduodamas registrui kaip 100 proc. uzbaigtas, o virtuves dar neturim net vizijose. Siaip kiek salonuose ziurejom, tai kainos kosmines, mes tokiu neiperkam.

Bukit geros, parekomenduokita kokius tikraaai labai gerus meistrus virtuves baldu gamybai, nes tai yra labai svrbus pirkinys naujam butui ir nesinori, kad butu padaryta belekaip.

Gal kas bandet SBA uzsisakinet? Ten kiek girdejau irgi paprojektuoja atvaziave
Atsakyti
o gal kas zinot kur galima paveizeti virtuviu? ax.gif reikia virtuve galvot kokia name daryt, nu niekaip galva neisnesa kokios noriu doh.gif
Atsakyti