Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas

norėjau išsamiau pakomentuoti, bet nusivyliau šios svetainės techniniu nepajėgumu. Tai geriau patylėsiu ir pasilaikysiu viską sau.
Atsakyti
Sveikos. Musu stalo ir sesiu kedziu "restauravimas" man jau nebekelia tiek entuziazmo.
Nuvalem sena laka, patamsinom visus baldus iki norimo tamsumo- nepamenu kaip vadinas ta priemone, bet kur tepama-itrinama skudureliu... (siaip mano vyras truputi persistenge ir kai kur turbut per storai uzdejo, nes vietom nesimato pacio medzio)... unsure.gif Speju, kai kur dar bandysiu pasveisti...
Atejo lakavimo eile.Nupirko kazkoki matini laka is ermitazo- uztepe- blizga kaip nezinau kas... doh.gif Padziuvus vos vos blizgesys sumazejo, bet man nepatinka...
Nupirko dar viena is Caparol group ,Alpina berods.Šilko matinis, skaidrus parasyta.Man jau vel itarimu kelia- ir akurat vel blizga.Negana to pradejus pasveist dulkeles - pasizeidzia tamsusis sluoksnis doh.gif Nezinau , pykstames dabar...
Merginos, gal turit pasiulymu? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2009 09 30, 13:36)
Sveikos. Musu stalo ir sesiu kedziu "restauravimas" man jau nebekelia tiek entuziazmo.


Tai va ko ir aš bijau doh.gif Kad procesui pajudėjus, mano entuziazmas irgi išgaruos lotuliukas.gif
Atsakyti
Matai, jei as viena daryciau- tai sukandus dantis ir padaryciau -taip kaip man patinka. O maniskiui, kad tik greiciau, nesvarbu, kad nekruopsciai doh.gif Suzinojau, kad laukiuosi, dabarr nenoriu rizikuot ten lakus tepliodama. Taip ir gaunas, kad dabar viska jis turi baigti, o as bambu. unsure.gif
Bet jauciu reiks ristis raisti ant nosies ir bandyt bent jau moteriskai su svitriniu patvarkyt jo kliurkas...

(pasiguodziau rolleyes.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambre: 30 rugsėjo 2009 - 14:35
to ambre: kodėl Jūs laką perkate senukuose, ermitazuose, akropoliuose ir pan. ? Ten gi masinį niekalą kiša. Net baldams dažyti dažų reikiamų spalvų nebūna. Užmirškite tokias parduotuves, jeigu "žaidžiate" su antikvariniais baldais,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina76: 02 spalio 2009 - 18:41
tai kurgi pirkti laka tokiems baldams?as tepiau laku su spalva,nes greitai reikia pervilkti,norejome pirkti Bondex lako su spalva,bet nepatare pardavejas,o kiti kas moka ir zino laiko paslaptyje visus restauravimo stebuklus,issikvieciau is Kauno restauratoriu,uz medzio dalies tvarkyma paprase apie 2000lt g.gif , irnesakyk.gif ,,vargstam,,patys.
Atsakyti
Joks profesionalas šito neišduos. Aš jau rašiau, kad tokio skysčio gryno lako pavidalu nėra. Jis gaminamas iš kelių komponentų ir sunaudojamas per trumpą laiką (vėsioje , bet ne šaltoje aplinkoje, nesukietėja iki keliolikos valandų).

Visa kita - opijus meistreliams jurgeliams mulkinti. Toks masiškai tiražuojamas lakas yra mažai lakus ir tepant išlieka potepių žymės. Daug skiesti irgi negalima, nes nesureagavęs skiediklis kai kur nuės ankstesnę spalvą. Galų gale, net ir normalių šepečių lakavimui nenusipirksite. Užsienyje gamina rinktinių šerių šepečius. Į Lietuvėlę jų beveik neveža, nes mano, kad nebus pirkėjų.

Organinės kilmės lakas kainuoja dar didesnius pinigus. Nekalbu, jau apie Indijos šelaką, gaminamą iš utėlių, jonvabalių ir kitokių "paukščių" antsparnių, liaukinių skysčių ir pan.

Nepamirškite, kad dar baldus galima aliejuoti, vaškuoti, "uždeginti", tačiau šie dažų fiksavimo būdai labiau taikytini kukliems liaudiškiems baldams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina76: 05 spalio 2009 - 16:15
Įdomu, šitie lenkų siūlomi produktai visai netinkami unsure.gif
http://www.art-renow...bli-drewna/370/
Atsakyti
šie lenkiški produktai yra labai neblogi. Dar geriau būtų rasti Lenkijoje perfasuojamus itališkus produktus. Paprastai jie pardavinėjami didelėse talpose ir skirti stambiesiams gamintojams.
Gaila, bet tarp šių produktų neradau lako. Lyg tai lenkiškai ir moku. Yra skiedikliai, šelakai, kietintojai, bet ...

Dar vienas patarimas - skubėkite prisipirkti latviško beico dažų, nes prekybininkai nusprendė jų neįsivežti. Kauno "Senukuose" prieš mėnesį dar buvo. Provincijoje jau seniai nėra (arba likęs nr. 6, kurio spalva primena vieno "išmetamo" produkto spalvą). Teks virti ąžuolo žievės ir visokių žolelių nuovirą. Dėl prekybininkų debiliškumo, nesusivokimo rinkoje, grįžtame į pirmykščius laikus.

Va, kokia niša slypi verslo pasirinkimo aruoduose. Pirmyn rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina76: 06 spalio 2009 - 09:46
QUOTE(Daina76 @ 2009 10 02, 20:41)


to ambre: kodėl Jūs laką perkate senukuose, ermitazuose, akropoliuose ir pan. ? Ten gi masinį niekalą kiša. Net baldams dažyti dažų reikiamų spalvų nebūna. Užmirškite tokias parduotuves, jeigu "žaidžiate" su antikvariniais baldais,


Matai, jei tie baldai butu tikrai antikvariniai, tai ir nezaistume patys, o darytu profesionalai.Tikrai nenoreciau sugadinti vertingo daikto.
Lakavimo procesa kaip ir baigem ir mane rezultatas tenkina.Mat vyras lakavo ne teptuku, o su pulvelizatorium-tai nusilakavo labai lygiai.
Siaip buvo nuvaziaves pas kelius baldininkus ir prase,kad sumaisyto to baldu lako is keliu komponentu, bet niekas nepardave.Aisku jei restauruotume kazka pastoviai- tada reiktu ieskot kompromiso, o siuo atveju pasitenkinom laku "eiliniams mirtingiesiems".

Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2009 09 30, 17:04)
Matai, jei as viena daryciau- tai sukandus dantis ir padaryciau -taip kaip man patinka. O maniskiui, kad tik greiciau, nesvarbu, kad nekruopsciai doh.gif  Suzinojau, kad laukiuosi, dabarr nenoriu rizikuot ten lakus tepliodama. Taip ir gaunas, kad dabar viska jis turi baigti, o as bambu. unsure.gif
Bet jauciu reiks ristis raisti ant nosies ir bandyt bent jau moteriskai su svitriniu patvarkyt jo kliurkas...

(pasiguodziau rolleyes.gif )


bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif kokios naujienos wub.gif
Tik dėl baldų tai nelabai galiu ką patarti rolleyes.gif

O čia noriu parodyt kaip atsinaujinau savo spintą, kokia buvo ir po to. Ji apklijuota lipnia plėvele. Investicija maža, bet rezultatas geras rolleyes.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daina76 @ 2009 10 02, 20:41)
to ambre: kodėl Jūs laką perkate senukuose, ermitazuose, akropoliuose ir pan. ?

Todėl, kad neišmanom blush2.gif

QUOTE(Daina76 @ 2009 10 05, 18:08)
tačiau šie dažų fiksavimo būdai labiau taikytini kukliems liaudiškiems baldams.


Nu, nežinau kaip čia kitų, bet mano tikrai ne antikvariniai, negadinčiau gero daikto savo letenom schmoll.gif
Bet ir tų kuklių liaudiškų nesinori guašu spalvot biggrin.gif

QUOTE(Daina76 @ 2009 10 06, 11:45)
(arba likęs nr. 6, kurio spalva primena vieno "išmetamo" produkto spalvą)


lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(belkaa @ 2009 10 08, 23:36)
O čia noriu parodyt kaip atsinaujinau savo spintą, kokia buvo ir po to. Ji apklijuota lipnia plėvele. Investicija maža, bet rezultatas geras  rolleyes.gif


SUPER thumbup.gif
Atsakyti