Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas

QUOTE(BASTET™ @ 2010 02 26, 15:03)
Sveiki  4u.gif  Norejau paprasyti patarimo.

Senelis atrestauravo vyro lovyte


g.gif O dar radom kazka panasaus i pelesi keliose vietose laku uzdazyta verysad.gif vyras su peiliu "nukrapste" tuos sluoksnius, tai po apacia grazi mediena.. Nzn.. O kiek kazi kainuotu restauratoriams atiduoti? Gal jie galetu normaliai atrestauruot? Bet kazi, ar pigiau cia mums iseis? verysad.gif
Atsakyti
Na, net pats prasčiausias lakas per ilgesnį laiką praranda nemalonų kvapą. Užtektų vieną parą jį palaikyti šiltą, bet vėjuotą dieną lauke ir visos bėdos baigtųsi. Kaip tai pataryti žiemą - spręskite patys. Tam reikia specialių sąlygų.

Jūs skubiai vėdinkite kambarį, nes net ir lovytės išmetimas, ilgokai nieko nepakeis - dar keletą dienų "vaikščios" įvairūs acetoniniai junginiai susigėrę, į tapetus, kilimus, baldu audinius ir pan.

Kalbėti apie nematyto ir nečiupinėto baldo galimus restauracijos kaštus yra tas pats kaip operuoti šiaip sveikata besiskundžiantį ligonį, esantį už kilometro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina76: 27 vasario 2010 - 14:51
QUOTE(Daina76 @ 2010 02 27, 15:39)
Na, net pats prasčiausias lakas per ilgesnį laiką praranda nemalonų kvapą. Užtektų vieną parą jį palaikyti šiltą, bet vėjuotą dieną lauke ir visos bėdos baigtųsi. Kaip tai pataryti žiemą - spręskite patys. Tam reikia specialių sąlygų.

Jūs skubiai vėdinkite kambarį, nes net ir lovytės išmetimas, ilgokai nieko nepakeis - dar keletą dienų "vaikščios" įvairūs acetoniniai junginiai susigėrę, į tapetus, kilimus, baldu audinius ir pan.

Kalbėti apie nematyto ir nečiupinėto baldo galimus restauracijos kaštus yra tas pats kaip operuoti šiaip sveikata besiskundžiantį ligonį, esantį už kilometro.


Labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Manau vis tik pirksim nauja lovele. Nesinori rizikuoti. Bus tu pinigu 4u.gif
Atsakyti
Šioks toks restauratoriaus pradžiamokslis yra pateiktas puikioje A. Gudzevičiaus knygoje "Senovinių baldų restauratoriaus įžvalgos".

Tiesa, knygos dar nėra prekyboje. Turėtų apie šv. Velykas pasirodyti Lietuvos nacionaliniame muziejuje. Kitur nebus prekiaujama. Tiražas - 550 vnt.

Geri žmonės mirksiukas.gif ją jau perskaitė.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina76: 28 vasario 2010 - 10:00
IR aisku,kad tie geri zmones dvylikos kedziu stumike EKSTRAVAGANTISKOJI daina.stai as zinau,o jus vat nezinokite dunduliai.sekant tema vis pyktis ima,kad viena nesveikai isdidi moterele patarimus kartais teisingai ir geranoriskai,kartais skupiai ir pasaipiai duoda.Gaila,kad mazai y sia temele uzsuka tikru restauratoriu,tik megejai.,kurie dedasi visaziniais.
Atsakyti
Labai jau "kultūringai" šioje svetainėje reaguojama į informacijos pateikimą. Visos prašo patarimų, o kai nurodau naujausią knygą, tai vietoj padėkos gaunu spjūvius replikų.

Į Knygų mugę atėjau vakare, jau po darbo. Per tą laiką išpardavė visą paką knygų ir liko tik vitrininė. Tai ir sakau, kad geriems žmonėms pasisekė. Aš paprašiau tik nusifotografuoti knygos viršelius ir dar vieną atsitiktinį puslapį. Išklausinėjau reklamuotojus apie knygos pasirodymą. Ką išgirdau, tą parašiau. Manau, kad tikrai bus norinčiųjų tokią knygą įsigyti. O gal ir klystu?

Aš ir pati tos knygos neturiu. Todėl dabar nežinau prie kurių prisiskirti save: blogų ar gerų žmonių? Tačiau forumo dalyvės mane jau pastatė į eilę be eilės prie pragaro.

Kalkite toliau prie kryžiaus. Supratau, kad geriausia informacija - jokios informacijos. Todėl priimu tylėjimo įžadus. Sudie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina76: 03 kovo 2010 - 15:31
QUOTE(kinrozyte @ 2010 02 09, 16:37)
Laba diena 4u.gif
Klausimas : turime komoda azuoline ,ji tik lakuota,tvarkinga,be ibrezimu. Norime ja nupurskti baltais dazais ir ideti porcialinines rankeneles. Ar butina ta laka nusveisti, ar netiks jei purksime ant lako. Ir kokius purskiamus dazus rekomenduotumet,nes pasirinkimas dabar ju didelis. rolleyes.gif


siap tai jeigu naudosit aerozolinius dazus jie limpa visur. ir prie lakuoto tikrai dazysis ir laikysis. juk jie net masinom skirti. manau jum sveist tuomet nebutina. jeigu naudotumet akrilinius dazus ir teptuku dengtumet va tada geriau butu sveist.
man taip atrodo, o gal as klystu g.gif bet as nesveisciau jeigu planuociau purksta aerozoliniais dazais ir nedaryt jokiu sendinimu.

Papildyta:
QUOTE(alexxandra @ 2010 02 18, 16:40)
Merginos, gal nebūsiu labai "ne į temą" - turim tokį nedailų, kokių 15 m. senumo rašomąjį stalą. Visas jis iš faneros ir man baisiai akis nuo jo skauda biggrin.gif Norėčiau perdažyt, bet nespėjau visos temos perskaityt, gal jūs man pasakysit - jį pirma reikia nušveisti švitriniu popieriumi, taip?
O tada dėti gruntą ir kai šis išdžius dažyti?

Ačiū už atsakymą wink.gif


jeigu baldas apsilupinejes tuomrt sena laka ir senus dazus nusveist butina.
Atsakyti
laba diena, nezinau cia i tema ar ne bet gal kas ka parasis man ax.gif . tai va nusipirkom mes pries pusmeti lenkiska virtuves kampa. man iskarto tas stalas itartinas buvo, nes stalvirsis labai minkstas pasirode, nu bet jau pos faktum. tai va, valiausi as nagus pasitiesusi pop ranksluosteli ir nuvarvejo man to valiklio ant stalo, dar bandziau valyti gavosi makaluze. Tad prasau jusu pagalbos help.gif
o gal neverta jau nieko daryti?
drauge siulo dekupaza padaryti, bet man jis virtuvej visai ne i tema butu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina76 @ 2010 03 03, 14:29)

Kalkite toliau prie kryžiaus. Supratau, kad geriausia informacija - jokios informacijos. Todėl priimu tylėjimo įžadus. Sudie.


O man jūsų pastabos ir patarimai patiko, matosi kad suprantate apie baldų restauraciją g.gif. Kažkam užkliuvote, bet lietuviai tokie jau yra. Nekreipkite dėmesio į visokiausias nesąmones pasakytas jūsų adresu cool.gif . Būkit čia, su mumis, o ne ant kryžiaus... drinks_cheers.gif
Atsakyti
merginos heeeeeeeelp, tokia baisi deme naujoj virtuvej verysad.gif
o MB tai net spalvotas pasidaro kai uzsimenu gal nauja stala ax.gif
Atsakyti
Sveikutės. Noriu Jūsų patarimo ax.gif .Gal galit patarti, kaip atnaujinti šitą seną (stipriai lakuotą) spintą, kad jinai atrodytu jaunatviškiau?ir tos spintutės šalia man visai jau liūdnos g.gif .Noriu, kad šitie seni baldai kambaryje atrodytų, kaip komplektukas ax.gif .Kogero gal per daug noriu blush2.gif , bet negaliu pasiduoti, nes baisiai kambarys atrodys su šiom netvarkytom senienom.kaip manot, jei šiuos baldus nudažyčiau juodais akriliniais dažais ir dar kokį baltą akcentėlį išpieščiau ant visų baldų (kad baldai būtų suvieniti)?
user posted image
user posted image
Noriu kažko panašaus, kaip ši kolona. vidurines spintos dureles (ir spinčiukus) planuoju papuošti tokiu rašteliu.
user posted image
kaip manot ar verta vargti?o gal dar ką nors gražiau galėtumėt patarti?gal kokią kitokią spalvą rinktis nei juodi baldai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedras dangus @ 2010 03 12, 14:48)
kaip manot, jei šiuos baldus nudažyčiau juodais akriliniais dažais ir dar kokį baltą akcentėlį išpieščiau ant visų baldų (kad baldai būtų suvieniti)?


Nedažyk juodai. Visas kambarys pasidarys kaip juodoji skylė - vizualiai sumažės trigubai. Geriau daryk atvirkščiai - nudažyk baltais akriliniais (arba dramblio kaulo / šampaniniais, pieno spalvos) dažais, o ornamentus daryk juodus. Manau daugiau lengvumo suteiks, neužgriozdins.
Viena pažįstama dažė aliejiniais dažais baldus, o paskui lakavo blizgiu laku - atrodo kaip kad laminuotas paviršius, gražus lygus ir blizgantis. Labai modnai smile.gif

Sėkmės ir laukiam nuotraukų su rezultatais mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Daina76 @ 2010 03 03, 14:29)
Manau, kad tikrai bus norinčiųjų tokią knygą įsigyti. O gal ir klystu?

Aš ir pati tos knygos neturiu. Todėl dabar nežinau prie kurių prisiskirti save: blogų ar gerų žmonių? Tačiau forumo dalyvės mane jau pastatė į eilę be eilės prie pragaro.

Kalkite toliau prie kryžiaus. Supratau, kad geriausia informacija - jokios informacijos. Todėl priimu tylėjimo įžadus. Sudie.


Neišeik neišeik tu iš sodžiaus... Daina - tavo patarimai yra vertingi ir nuoširdūs. Mielai kada pasikviesčiau pačią kavos išgert kai Kaune būsiu smile.gif
Atsakyti