Įkraunama...
Įkraunama...

Sienų dangos

ir gal sienu kamstis silpnesnis g.gif ,gal but toky yrezei?
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 03 01, 18:13)
ir gal sienu kamstis silpnesnis g.gif ,gal but toky yrezei?

nu tikrai grindinis, siaip jis kietas, bet galboju jei perleks vaikai su kokiais astresniais zaislais tai g.gif man tai labai grazu kamstine ir gindys ir sienos.
Atsakyti
Aciu uz nuomones, neturiu del ko pykti 4u.gif del skonio taigi nesigincyjama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lasva @ 2009 02 25, 23:07)
Aciu uz ivairias nuomones 4u.gif 
Spalvas rinkausi zemes spalvu, nes jos labiausiai tiko..  Norejosi ramesniu spalvu, nes svetaine aktyviu spalvu..
O piesiant maciau, kad man vien ornamento (geles) nepakaks.. Ikeliu nuotrauka, kad atrode be juostu  4u.gif

user posted image

Na gal nevisai mano stiliaus, bet faina, kad sava ir orginalu thumbup.gif
čia biškį ne į temą- o grindų danga įstrižai sudėta? regis nužiūrėjau šitoj foto. turėtų erdvės priduoti, ar taip? klausiu, nes noriu MB įkalbėti dėti įstrižai g.gif
Atsakyti
Taip istrizai smile.gif kadangi ne pati rinkausi ir sprendziau tenka pasitenkinti tuo, kas jau buvo padaryta.. bet erdves tai tikrai nemazina smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
pradejau skaitineti sia tema, ir nesusilaikiau neparasiusi. pacioje pradzioje ten vyko diskusija del skystu tapetu, vieni llabai gyre, kiti aiskino kad baisiau nebuna... pas mus namie viena siena yra padengta tokiais tapetais. pirma karta tokiais tapetais padengta siena pamateme pas draugus. ir patys labai susigundeme.
pas juos siena atrode taip, nors cia nelabai matosi, bet tikrai nemanau kad vaizdas yra tragiskas, kaip kazkas cia minejo:
user posted image


tada mes irgi nusprendeme padengti viena siena tokiais tapetais, patys maisem ta misini ir patys klijavom, aisku nesigavo taip graziai kaip pas draugus, bet gavosi dar idomiau, kaip koks karakulio kailiukas...(pas draugus ta siena purske specialiai samdyti dazytojai). va kaip atrodo musu siena:
user posted image

nu bent jau man tai niekaip neatrodo kaip ziurkiu sugrauzti popieriaus gumuleliai...man atrodo Decor buvo mates tik viena tokiu sienu pavyzdi ir dabar skleidzia negatyvia nuomone. tiesa pasakius kai kurie skystu tapetu variantai ir man buvo tragiski, bet sitie kur naudojama tik vilna, be jokiu blizguciu ir popiereliu, yra tikrai patrauklus akiai. jau daug pazystamu ir draugu nusiziurejo sia ideja is musu ir savo sienas irgi pasidenge tokiais tapetais...
user posted image

Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 01 13, 21:33)
as noriu padaryti sendintas sienas,kazkas patare kalkiniu gipsu tepti,ar dazyti,ydomu kaip tas vyksta?dabar nuglaistytos sienos ir stovi,nes vis dar ieskojimu stadijoje,o laikas eina,eh. doh.gif


Kas tai yra - "kalkinis gipsas"???????????????? lotuliukas.gif g.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2008 12 09, 03:11)
dar ir aš žaviuosi, ypač po pasisakymo apie kičą ir panašias interjerų ligas 4u.gif pritariu 100%
tik dažniau stengiuosi nutylėti, nes šiame forume diskutuojant apie kičą ir beskonybę paplitę "geležiniai" argumentai "jei pageidavo užsakovas", "jei žmogui patinka", "žurnaluose irgi taip mačiau" -lyg tai jau reikštų, kad nuo to kūrinys tampa ne kičiniu ir skoningu  doh.gif
šiaip aš sutinku su Juu. Mano įsitikinimu nikitos darbai -totalus kičas. Ir nereikia čia kalbėti apie klasikos ir moderno derinimą ar eklektiką. Net jei tie darbai būtų nulipdyti ant plikos sienos vidury žydinčios pievos, jie vistiek būtų kičas. Kaip ir svarovskiais puošti telefonai, beja  mirksiukas.gif 
Reiktų kažkiek skirti eklektiką nuo derinimo būdo "iš visur apie viską". Eklektika nėra pateisinimas tarpusavy nederantiems elementams.
Siekiant sukurti skoningą interjerą, jis privalo derėti su aplinka, su namu, kuriame jis yra, ir toli gražu ne visuose individualiuose namuose tinka klasika, lygiai kaip ir ne visuose daugiabučiuose.
aš irgi esu turėjusi reikalų su neskoningais interjerais, ar kičiniais piešiniais -kartais pinigai neblogai nuramina vidinį orų Menininką, tik paskui tų darbų stengiuosi niekam nerodyti, ir juo labiau neteigti, kad tai labai skoninga, tik jūs visi to nesuprantat  biggrin.gif

Ne kiekvienas gali įsigyti būstą, kuriame turėtu suspindėti klasikinis interjeras, tačiau klasiką tikrai galimą įvesti ir į individualų ir į daugiabutį namą. Ir jei klientas nori būtent klasikinio interjero, tai nemanau, kad būtu protinga siūlyti artdeco, modernaus ar kokį kaimišką stilių. Juk sukurtame interjere gyvens užsakovas, o ne dizaineris, tad pirmenybė turėtu kliento pageidavimai, žinoma kartais klientai prisivelia nesąmonių, tuomet tikrai reiktu pasiūlyti kokią alternatyvą ir jei jau labai žmogui norisi turėti kažką, tai galima truputi paderinti, kad ir klasiką su modernu. O kičinės detalės, kartais būna tikrai neblogas prieskonis nenusisekusiam patiekalui biggrin.gif . Bet čia tik mano nuomonė. Beje gipsu dekoruotos sienos išties yra gražu ir manau nemažai energijos reikia tokius kūrinius išlipdyti. smile.gif
Atsakyti
sveiki visi,kas lankosi sioje temoje.Kaip galvojate,ar prieskambaryje tiktu plytelemis isklijuoti ir dali sienu,pvz.koki puse metro,butu neteplu ir praktiska.Ar nebutu kaip kokiam tuolete smile.gif Gal kas ikeltu koki pavyzduka,jei yra taip pasidariusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
cia man klaikiauses kambaris koki teko reget(naujos statibos name) ...ko tik nepamatai perziuredamas nuomos skelbimus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Reikalingas patarimas, gal kas nors susidūrėte su tokių sienų remontu g.gif

Įsikėlėme į butą, kuriame vieno kambario sienos ir lubos išdažytos taip doh.gif :
user posted image
user posted image
Norėtume perdažyti jas pastelinėmis spalvomis, bet norėtųsi, kad sienos išliktų dvispalvės, t.y. kažkas panašaus kaip buvo - pagrindas viena spalva, o tekstūrinis raštelis - kita. Pinigų ne prūdai, kažką samdyti darbams atlikt nenorime, o kaip patiems kažką panašaus išgauti nelabai įsivaizduojame unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 14 rugsėjo 2009 - 19:17
Prašau ir aš patarimo 4u.gif

Gipso kartono pertvara išklijuota viniliniais tapetais, kadangi jie man nusibodo noriu perklijuot kitus. Dar nebandžiau lupti senųjų, kažin užteks tik šlapinimo vandeniu? Mane vienas savamokslis statybininkas pagąsdino, kad gali luptis ir gipso kartono viršutinis sluoksnis? unsure.gif
Gal kas jau buvo su tuo susidūręs? Gal aš veltui čia panikuoju? unsure.gif

Atsakyti