Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Aštrus skausmas po šonkauliais
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Feja1
Sveikos, būsimos mamytės,
Man 26 sav. ir jau kelias dienas jaučiu aštrų duriantį skausma kairėje pusėje po šonkaulais. Ypač blogai būna, kai giliai įkvepiu ar kosčiu (o tą darau nuolat, nes turėjau kažkokį virusą ir dabar kankina kosulys). Gydytoja sakė, kad gal tikriausiai vaikiukas spaudzia diafragmą, ar gali taip būti? Ar yra kam taip buvę?
debesija
QUOTE(Feja1 @ 2007 08 05, 10:25)
Man 26 sav. ir jau kelias dienas jaučiu aštrų duriantį skausma kairėje pusėje po šonkaulais. Ypač blogai būna, kai giliai įkvepiu ar kosčiu (o tą darau nuolat, nes turėjau kažkokį virusą ir dabar kankina kosulys). Gydytoja sakė, kad gal tikriausiai vaikiukas spaudzia diafragmą, ar gali taip būti? Ar yra kam taip buvę?
*

Sveika 4u.gif ,

Žinok, man irgi panašiu metu toks skausmelis išlįsdavo. Ir dabar dar jis būna, bet aš jau nebekreipiu dėmėsio. Man irgi tada daktarėlis kažką pavapeno, kad čia leliukas spaudžia. Taip kad ramybės smile.gif
Kamane82
QUOTE(Feja1 @ 2007 08 05, 11:25)
*

Žinok man nuo nėštumo pradžios šonus diegia ir nežinau kas yra g.gif Echoskopo dar nedariau, nenoriu be reikalo ten tų spindulių visokių, o kraujo tyrimai rodo, kad visi organai funkcionuoja gerai. Tai ir nežinau kodėl man skauda. Nėštumas kaip ir per mažas dar, kad vaikelis diafragmą spaustų.. schmoll.gif
Feja1
QUOTE(Kamane82 @ 2007 08 17, 11:05)
Žinok man nuo nėštumo pradžios šonus diegia ir nežinau kas yra  g.gif  Echoskopo dar nedariau, nenoriu be reikalo ten tų spindulių visokių, o kraujo tyrimai rodo, kad visi organai funkcionuoja gerai. Tai ir nežinau kodėl man skauda. Nėštumas kaip ir per mažas dar, kad vaikelis diafragmą spaustų..  schmoll.gif
*

Man dabar kita gydytoja isaiskino, kad tikriausiai bekosedama raumeni pasitempiau rolleyes.gif Bet laimei jau praeina tas skausmas. O siaip man bunant kokiu 4-5 men. visur skaudejo, tai sake, kad raumenys tempiasi ir nereikia panikuoti. Taip kad ir tau nieko baisaus tikriausiai nera smile.gif
Kamane82
QUOTE(Feja1 @ 2007 08 17, 15:03)
Man dabar kita gydytoja isaiskino, kad tikriausiai bekosedama raumeni pasitempiau  rolleyes.gif  Bet laimei jau praeina tas skausmas. O siaip man bunant kokiu 4-5 men. visur skaudejo, tai sake, kad raumenys tempiasi ir nereikia panikuoti. Taip kad ir tau nieko baisaus tikriausiai nera  smile.gif
*

Gal ir tavo tiesa smile.gif Per pastarąjį mėnesį tiek pastorėjau, kad reikia visus rūbus iš naujo pirktis blink.gif Tai gal nuo raumenų tempimo iš tiesų ir skauda. Bet jeigu kas mėnesį taip augsiu, tai kas iš manęs liks..? g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Feja1
QUOTE(Kamane82 @ 2007 08 17, 13:38)
Gal ir tavo tiesa smile.gif Per pastarąjį mėnesį tiek pastorėjau, kad reikia visus rūbus iš naujo pirktis  blink.gif  Tai gal nuo raumenų tempimo iš tiesų ir skauda. Bet jeigu kas mėnesį taip augsiu, tai kas iš manęs liks..?  g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*

Tai gal neaugsi smile.gif O gal augsi paskui leciau. As is pradziu kaip tik neaugau, o dabar puciuosi kaip ant mieliu blink.gif
brilly
oj kaip gerai, kad radau sia tema, nes siandien pajutau toki nemalonu skausmeli po sonkauliais desinej pusej unsure.gif tai jau spejau ir sunerimti kas cia man darosi, bet paskaitinejau cia, kad lelius spaudzia diafragma, tai ir nusiraminau cool.gif bet vistiek jausmas ne is maloniuju, net pasilekti neina, kol sedziu tiesiai tai dar pakenciama verysad.gif
Čili
dažniausiai giliai įkvepiant nudiegia kurioj nors pusėj po šonkauliais tada, kai leliukas užspaudęs tarpšonkaulinį nervą, nieko baisaus, tokia leliuko padėtis matyt smile.gif
Dzenete
Mno mazius tai man skradi uzspaudzia daznai, todel tenka mazinti porcijas ir valgyti kas valanda ir vistiek pstovei jauciuosi lyg skrandi skaudetu. tiesiog leliukui daug vietos reikia ir jau nieko ce nepadarysi kai isijaucia tai isijaucia
jola24
QUOTE(brilly @ 2007 08 27, 20:31)
oj kaip gerai, kad radau sia tema, nes siandien pajutau toki nemalonu skausmeli po sonkauliais desinej pusej unsure.gif tai jau spejau ir sunerimti kas cia man darosi, bet paskaitinejau cia, kad lelius spaudzia diafragma, tai ir nusiraminau cool.gif bet vistiek jausmas ne is maloniuju, net pasilekti neina, kol sedziu tiesiai tai dar pakenciama verysad.gif
*

Šiaip dešinėj pusėj po šonkaulių dar randasi kasa, o ją gali skaudėti nuo saldumynų pertekliaus. Stebėk save ir išsiaiškinsi mirksiukas.gif
brilly
QUOTE(jola24 @ 2007 09 03, 12:37)
Šiaip dešinėj pusėj po šonkaulių dar randasi kasa, o ją gali skaudėti nuo saldumynų pertekliaus. Stebėk save ir išsiaiškinsi  mirksiukas.gif
*

Na del to ir man buvo neramu...Bet dabar kai uzeina tai visur po sonkauliais dilgteli unsure.gif Nu o saldumynu kaip ir nepadauginu.Ryt eisiu pas daktare tai reikes paklaust jos nuomones.

Bet vistiek aciu uz patarima 4u.gif
Jorkiuke
Sveikutes..
Ir man skauda ir gan daznai ypac jau gryzus po darbo vakarais... vakar is vis nezinojau kur detis, kaip skaudejo desineje puseje po sonkauliais... Visaip gulejau ir sedejau ir vaiksciojau, bet niekas nepadejo, nu taip nemalonu, kad negaliu, kazkiap kaip minejo, kad nekreipti demesio tai negaliu-nes tikria nemaloniai skausmas diegia... Bet ginekologe mano sake kad taip jau yra ir bus dar stirpiau gali buti g.gif unsure.gif verysad.gif
Unknown member
QUOTE(Feja1 @ 2007 08 05, 10:25)

*

Visoms besiskundziancioms skausmu po sonkauliais siulau paskaityti mano atveji:

Pries gera menesi pradejo po kairiu sonkauliu pastoviai degint, perstet, durt - lyg kaktusas po oda pakistas butu. Galvojau, kad skrandzio rugstis, bet paskui pastebejau, kad skauda ir nakti, kai nei valgius, nei gerus esu. Pasiskundziau daktarei - nusiunte kardiograma pasidaryt, itare, kad su sirdimi kasnors negerai. Aciu Dievui, seimos daktare labai gera pasitaike - is karto liepe megztini nusivilkti, pirstais per stubura perejo ir visas problemas atrado.Mano "rugstis ar sirdis" pasirode besancios stuburo bedos. Dabar nesioju spec. ortopedini nugaros-krutines itvara ir jauciuosi daug geriau. Daktare pasake, kad didejant pilvui, kinta mamos laikysena, didelis kruvis tenka stuburui ir jeigu jis dar anksciau silpnas buvo (o mano silpnas nuo paauglystes), tai ivairus skausmai ivairiomis formomis ir islenda. Nervu galunes dirginamos uz tai skausmas ir eina visur.
*coliukeee*
jei tai yra toks protarpiais padiegimas, tai cia leliukas. man jau 32 sav. tai oi kaip lenda i sonkaulius. o su pirma kai laukiaus, tai tik tuos dieglius ir pamenu. o daba tai leliuko sake ilgos kojos, tai matau, kad maziukui vietos mazoka g.gif tai jau spiriasi kur jam patogu... o man tai nelabai jau kaip malonu...pakentekit, kai gims leliukas galesit i padukus pakutent mirksiukas.gif
NIDA
Visom cia ziuriu desini sona po sonkauliais skauda g.gif Man tai daktare sake,kad gali buti nuo kosulio (buvau virusiuka pasigavus) arba vaikiukas apsparde. Toks jausmas,lyg melyne po sonkauliu butu. Ypac,kai pasedziu siek tiek susilenkus (na,fotelyje patogiai isitaisius),pasijaucia. Dar nakti miegot ant desinio sono nelabai galiu-skauda. Jau galvojau,kad gal daktare neteisi,gal eit pas kita. Bet va pasiskaicius,kad visom taip, nusiraminau.
maman8
nuo sio skausmo as pasitepu fastum geliu ir padeda, nes naktim buna kartais kosmaras, atrodo tuoj nustosi kvepuot kad neskaudetu. gydytoja sake kad sis tepalas nekenkia.
Erkesta
Skaičiau kad kažkur 26 - 27 savaitę gimda pasieka šonkaulių lanką ir diafragmą, o jei leliukas labai aktyvus (pvz kaip mano lotuliukas.gif ) tai ir įsiremia kur į šonkaulį, o tada kaip negera buna, kai negali rasti pozos, kuri būtų patogi... ax.gif Ir šiaip aš kažkaip dėl tokių momentinių skausmų kurie užeina praeina tai nelabai stresuoju nors tik pirmas nėštumas... Juk leliui ten vietos mažai o susirietus išgulėt tiek mėnesių tai yra ką veikt... biggrin.gif Juk mankštos norisi - tai kenčia mamytė aikšu schmoll.gif Man būna net tokių dienų kai viskas atrodo viduje skauda... Bet praeina... 4u.gif
jaukuciukas
o mane kankina skausmas apie bamba ir kairiajam ssone daugiau toks jausmas trsi kasnors zarnas plestu lauk, nezinau kas cia bet kita savaite eisiu pas daktare tai jau klausiu kas cia daros gal nuo uzkietejusiu viduriu cia taip ar ka, skauda daugiausia iki pietu o vakare praeina keista it tiek tikiuosi kad nieko baisaus.
spanguolele
QUOTE(jaukuciukas @ 2007 10 31, 14:25)
o mane kankina skausmas apie bamba ir kairiajam ssone daugiau toks jausmas trsi kasnors zarnas plestu lauk, nezinau kas cia bet kita savaite eisiu pas daktare tai jau klausiu kas cia daros gal nuo uzkietejusiu viduriu cia taip ar ka, skauda daugiausia iki pietu o vakare praeina keista it tiek tikiuosi kad nieko baisaus.
*

butinai pranesk, ka sake gydytojas nestuke.gif nerimauju ir as del tu skausmeliu toj pacioj vietoj g.gif
*perfect life*
As su tokiu skausmu nesusiduriau g.gif
krestikas2007
Sveikos mergaites,

As cia naujoke dar, bet labai daug naudingos informacijos pas jus radau. Aciu! 4u.gif
Tik nerandu apie mane neraminanti skausma - antra dienele vis padiegia desiniame sone, kazkur po sonkauliais... unsure.gif Skausmas toks dilgciojantis, padiegia ir nustoja. Tad net nezinau... ar gali cia buti su leliumi susije?? g.gif Mums 8,2 sav., pas gydytoja buvau pries pora savaiciu, paziurejo, viskas gerai. Sekanti kartas po savaites. Pilvo neskauda nieko, tik va tas šonas po šonkauliais. Labai prasau, parasykite, jei kam panasiai buvo. Pradedu pergyventi, nes tai pirmas nestumas ir tiek daug nezinomybes... Internete nieko neradndu sia tema verysad.gif
IngaM
man nuo kokio 4-5 menesio is karto po krutine netoli nuo krutines centro daugiau i desine puse pastoviai skauda, net miegoti negaliu ant tos puses, bet mums jau 35 sav. eina ir spaudzia viska lelius, bet manau susije su tulzies pusle nes ir pykina daznai ir maudzia...bet taip anksti nezinau ar gerai, stebek kas darosi ir sekanti karta vel paminek, nestumas jau toks mdalykas, kad vis ka nors kur nors kiek nors maudzia, bet gera zinia ta- kad viskas baigiasi kai pagimdai biggrin.gif
IngaM
su pirmu 7-8 menesi skaudejo visus apatinius sonkaulius ypac kai kojytes pakisdavo po jais, o dabar kadangi jis vis dar skersai guli gimdoje, tai nejauciu, tik diskonfortas nuo kokio 4-5 menesio su skausmu desinioje puseje yra..
krestikas2007
Aciu Inga! 4u.gif
Jo radau informacijos, kad kai jau lelius didesnis- tai gali skaudeti, bet kai tiek mazai laiko... Angliskuose radau- kad skauda del tulzies, bet kiek tai rimta- nieks nepasako. Pabandysiu i ligonine pasiskambinti, uzklausti- ar man cia laukti kt savaites, ar kaip... as Belgijoje gyvenu, tai kol ikerti ju sistema visa g.gif
laurrencja
o man buna, kad sudiegia kairiajame sone kazkur po sonkauliais - jausmas nekoks, ir dazniausiai pasikartoja, kai sedziu. tada pakeiciu padeti ir praeina smile.gif skaiciau, kad toks skausmas gali buti nuo uzspausto nervo
VIENIŠA
QUOTE(krestikas2007 @ 2007 11 05, 23:50)
Sveikos mergaites,

As cia naujoke dar, bet labai daug naudingos informacijos pas jus radau. Aciu!  4u.gif 
Tik nerandu apie mane neraminanti skausma - antra dienele vis padiegia desiniame sone, kazkur po sonkauliais...  unsure.gif Skausmas toks dilgciojantis, padiegia ir nustoja. Tad net nezinau... ar gali cia buti su leliumi susije??  g.gif  Mums 8,2 sav.,  pas gydytoja buvau pries pora savaiciu, paziurejo, viskas gerai. Sekanti kartas po savaites.  Pilvo neskauda nieko, tik va tas šonas po šonkauliais. Labai prasau, parasykite, jei kam panasiai buvo. Pradedu pergyventi, nes tai pirmas nestumas ir tiek daug nezinomybes... Internete nieko neradndu sia tema verysad.gif
*

Man pacioje nestumo pradzioje (dar tik itariau, kad esu nescia, nes net nestumo testa darytis buvo per anksti) pradejo labai skaudeti desini soni kazkur po sonkauliais. Padarius paprasciausia slapimo tyrima, gyd pasake, kad tikriausiai problema su kepenimis. Isgeriau gyd prirasytu vaistu, kurie nekenkia nesciajai ir skausmas praejo.
Patariu nueiti pas gyd ir issakyti savo nusiskundimus. 4u.gif
krestikas2007
Net keista- skausmas savaime praejo. Kelias dienas labai atidziai rinkausi maista, stengiaus valgyti mazomis procijelemis, vaisiu padidinau (be odeles), svieziu vaisiu sulciu ir kazkaip viskas susitvarke. Nos del to sleikstulio tai aplamai nelengva prisiversti kazka i burna ideti... schmoll.gif
Beiker
QUOTE(maman8 @ 2007 10 22, 18:00)
nuo sio skausmo as pasitepu fastum geliu ir padeda, nes naktim buna kartais kosmaras, atrodo tuoj nustosi kvepuot kad neskaudetu. gydytoja sake kad sis tepalas nekenkia.
*

Man irgi baisia skauda nugara desinej pusej, toks vaizdas kaip koks uzdegimas ar radikulitas. Nu aisus skausmas, nei miegot, nei sedet, nei vaiksciot. O jokiu tepalu man naudot neleido Ir to pacio Fastum gelio, nes jis sake per oda patenka i krauja o su krauju per placenta, tiesiai vaikui. Taip ir kankinuosi, nes pas mane skausmas pastovus verysad.gif
*Jūratė*
QUOTE(Paulita @ 2007 10 16, 11:09)
Visoms besiskundziancioms skausmu po sonkauliais siulau paskaityti mano atveji:

Pries gera menesi pradejo po kairiu sonkauliu pastoviai degint, perstet, durt - lyg kaktusas po oda pakistas butu. Galvojau, kad skrandzio rugstis, bet paskui pastebejau, kad skauda ir nakti, kai nei valgius, nei gerus esu. Pasiskundziau daktarei - nusiunte kardiograma pasidaryt, itare, kad su sirdimi kasnors negerai. Aciu Dievui, seimos daktare labai gera pasitaike - is karto liepe megztini nusivilkti, pirstais per stubura perejo ir visas problemas atrado.Mano "rugstis ar sirdis" pasirode besancios stuburo bedos. Dabar nesioju spec. ortopedini nugaros-krutines itvara ir jauciuosi daug geriau. Daktare pasake, kad didejant pilvui, kinta mamos laikysena, didelis kruvis tenka stuburui ir jeigu jis dar anksciau silpnas buvo (o mano silpnas nuo paauglystes), tai ivairus skausmai ivairiomis formomis ir islenda. Nervu galunes dirginamos uz tai skausmas ir eina visur.
*

Dabar supratau kodel ir mane tas skausmas kankina,taigi ir as turiu problemu su stuburu g.gif
Raminta M.
QUOTE(NIDA @ 2007 10 18, 10:50)
Visom cia ziuriu desini sona po sonkauliais skauda  g.gif  Man tai daktare sake,kad gali buti nuo kosulio (buvau virusiuka pasigavus) arba vaikiukas apsparde. Toks jausmas,lyg melyne po sonkauliu butu. Ypac,kai pasedziu siek tiek susilenkus (na,fotelyje patogiai isitaisius),pasijaucia. Dar nakti miegot ant desinio sono nelabai galiu-skauda. Jau galvojau,kad gal daktare neteisi,gal eit pas kita. Bet va pasiskaicius,kad visom taip, nusiraminau.
*

man taip pat skauda desini sona, ypac pradeda skaudeti kai guliu ant des sono arba ant nugaros, pakeitus padeti praeina, manau cia lelius spaudzia (gal inkstus), paskutiniu metu ir kairiji sona pradejo skaudeti, bet dazniausiai kai miegu blink.gif
sardina
O man pradejo skaudet abu nugaros sonus. Bijau, kad nebutu blogai su insktais. Bet tikiuosi, kad cia del didejancio svorio. Ar ka nors kankina ta pati problema?
lioniukė
o man siandien taip stipriai pradejo skaudeti po des sonkauliais, kad vos kvapa atgavau ir negalejau tiesiai stoveti, gal po pusvaladzio skausmas aprimo, bet kai atsistoju tai truputi dar dabar jauciu verysad.gif vyrasliepia skambinti gydytojai, bet gal cia naturalu, gal leliukas isitaise jam patogu taip buvo ir visai nesijaudino, kad mamytei taip skauda nestuke.gif nors dar mums tik 22 sav ir leliukas tik 20 cm kazkur, tai kas bus kai jis bus daug didesnis doh.gif
heryte
Man ta pati problema, tai nugara, tai šonus skauda jau nuo 17 savaiės, bet kiek tyrimų dariausi nieko blogo nerado. Dėl viso pikto pasidaryk tyrimą šlapimo.
Beiker
O man labai skaudejo desini sona, na gal daugiau desine nugaros puse. Paaiskejo, kad didejanti gimda uzspaude slapimo takus ir negali issivalyti inkstas, delto jis issiplete ir dabar skauda. Teks gultis i ligonine verysad.gif
*RRR-Miau*
Sveikos. Aš taip pat vargstu su dešinia puse. Tik man skauda pastoviai kai sedziu - keliom minutem praeina ir vel. Kazkur panašiai ties skrandžiu tik į dešinę pusę. Galvoju gal koks nervas užspaustas. Nemanau kad kazkas labai blogo. Su pirmu nėštumu ten pat skaudėdavo, bet tik kai atsisėsdavau ir pakrypus į šonelį nurimdavo. Šiaip daugiau jaučiau nutirpimą tam šone. Tačiau dabar viskas skaudžiau - atrodo lyg turėčiau mėlynę... schmoll.gif . Kol kas pas gydytoja dėl šios problemėlės nesikreipiau, bet kai nueisiu būtinai paklausiu .... Maža kas ... verysad.gif
Keiti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 08 17, 12:05)
Žinok man nuo nėštumo pradžios šonus diegia ir nežinau kas yra  g.gif  Echoskopo dar nedariau, nenoriu be reikalo ten tų spindulių visokių, o kraujo tyrimai rodo, kad visi organai funkcionuoja gerai. Tai ir nežinau kodėl man skauda. Nėštumas kaip ir per mažas dar, kad vaikelis diafragmą spaustų..  schmoll.gif
*

Aš taip pat turėjau tokią problemytę. Įdomiausiai tai, kad tiek pirmą, tiek antrą nėštumą skausmas buvo po kairiuoju šonkaulių lanku vos iki pirmo nėštumo mėnesio pabaigos. Šį kartą nežinojau, kad laukiuosi, tai laksčiau pas gydytojas, darė visų vidaus organų echoskopiją ir nieko negero nerado. Taigi padariau išvadą, jog tiesiog organizmas bando prisitaikyti prie artėjančių pokyčių. Pastebėjau dar vieną dalyką, bet tikriausiai ne aš viena smile.gif Kadangi esu labai liekna ir visą nėštumą tokia buvau, labai aiškiai matėsi kai maždaug nėštumo antrame trimestre pradeda keltis šonkaulių lankas į viršų - padarydamas daugiau vietos vaikeliui. Tokie jie būna ir iš karto po gimdymo, tik vėliau sugrįžta į savo pastovią būseną. Lygiai kaip ir stuburas išlinksta taip, kad būtų pritaikytas nešioti vaikeliui. Beje, stuburą irgi beprotiškai skaudėjo pirmąjį nėštumo mėnesį. Šiaip mano organizmas yra labai jautrus, gal todėl visi pojūčiai man ir pasireiškia aštriau.
noraxxx
Man irgi teko pajausti ta malonuma, kaip peiliu perpjauta po sonkauliais, bet kazkaip tas skausmas uzeina vakarais, o po to pats savaime praeina, keista g.gif
TheSweetest
sveikutes nestuke.gif ,
man irgi tas pats desinej pusej ties sonkauliais. Bet buvo apie 30 ta sav. uzeje ir praejo kai patepiau su fastum, bet dabar kai uzejo tai nei fastum nebepadeda ir kuo toliau tuo stipriau vis unsure.gif nebegaliu atrodo nebeiskesiu, ziauriai sunku kvepuot, laukiu kol tevelis gris ziuresiu ka cia daryti, gal ir i ligonine teks nuvaziuoti verysad.gif
robertutee19
veikos mamytes mane ir ta pati problemele kankina bet nei kiek del to nepergyvenu nes ten leliu kutena skausmingai mane smile.gif kartais net jauciu jo mazycius pirstelius.... ax.gif smile.gif man tai praeina kai atsipalaiduoju,paguliu lovyteje. pabandykit gal ir jum pades 4u.gif smile.gif
user posted image
vaileta
Man skauda jau gal koks geras menuo kairėje krūtinės pusėje po šonkauliais, atrsi butu koks guzas, ypac kai sedziu tas jauciasi ir kai pavalgau... atrodo nesilaukiu, nors testo ir nedariau... man panasiai buvo kai laukiausi sunelio, bet dabar ne nescia, o skauda... siandien suzinojau kraujo tyrimo atsakymus, viskas tvarkoj, tai daktare liepe pasidaryti dar slapimo tyrima... turiu kitam penktadieniui taloneli pas gastroenterologa, bet dar taip ilgai laukti... kas galetu buti? gal cia uzsuka ir mediku....
Jureka
kelis kartus ir man labai smarkiai sudure po sonkauliais net kvapa uzeme, bet tai tik pora karteliu, gal per smarkiai vaikiukas ispyre lotuliukas.gif
renaciute
Sveikos, mamytes. Nuraminote, aciu jums 4u.gif Jau su asarom pas ginekologe beldziausi, pasiskaitai, kad kai tik pilva maudena, reikia i gydytoja kreiptis, nes gali buti kas nors blogai, bet taip ir nesuprasdavau - man skauda iki nutirpimo tik desineje puseje kelis sonkaulius ir kazkaip nelogiska, kad cia su leliumi butu kas nors blogai. Dabar suprantu, kad ne man vienai taip spaudzia kylanti i virsu gimda, uf, palengvejo. Tik klausimelis labiau patyrusiom mamytem - jei taip skauda 26 sav., tai kaip ir sansu nera, kad praeis veliau, juk maziukas tik dides? blink.gif
Egipta
Man desinej pusej po sonkauliais skauda jau nuo pat nestumo pradzios. ispradziu nekreipiau demesio, nes pagulejus praeidavo, paskui pasakiau dakterei, tai bande mane itikint, kad leliukas ten spaudzia, bet vakar as jai issaiskinau, kad skauda jau labai senai ir nuolat, tai ji sumaste, kad cia man tikriausiai inksta spaudzia ir slapimo tyrimai del to blogi, taip, kad einu dar siandien pas ja ir tikriausiai reiks del to antibiotikus gert sad.gif
NeringaRim
Sveikos mamytes,

Man irgi toks keistas durimas po kairiu sonkauliu karts nuo karto uzeina, nuo pat nestumo pradzios. Mamo mama sake, kad jai per abu nestumus irgi taip budavo. Gydytoja sake, kad gali si bei ta paskaudeti - kad tai kaip ir normalu, nes keiciasi visas organizmas, mazylis gali si bei ta paspausti ar pan. As per daug nepergyvenu. Man neramiau kad mazylis zemai, labai zemai, man jau 22 sav. o jis visdar po kelnaitem spardosi g.gif
vaileta
Isgeriau antibiotikus, kaip skaudejo taip ir skauda, nieko nera geriau ir nezinau ka toliau daryti...
migliuxxxxx
man irgi skaudejo
Papildyta:
Man dabar yra 38 sav. nestumo. Kazkur nuo 25 sav. pajutau skausmus virsutineje pilvo dalyje, desineje, po sonkauliu lanku. Lyg degintu. Kazkaip nekreipiau demesio, nes galvojau, kad cia del augancio pilvuko. Taciau dabar labai issigandau, kai knygoje perskaiciau, kad vienas is preeklampsijos simptomu yra skausmas desinej pusej po sonkauliu lanku. Tai ryt leksiu darytis slapimo tyrimo, ar nera baltymu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.