Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Receptai su nuotraukomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Britny
QUOTE(persy @ 2007 04 20, 17:01)
greiti ir paprasti kepsniukai:

ismusam, paprieskoniuojam mesyte (siand kepiau jautiena, tinka kiaulienos kumpis, nugarine, sprandine...)

user posted image

sumaisom majoneza ir tomata

user posted image

i inda truputi pilam aliejaus, dedam kepnius

user posted image

aptepam padazu (majionesas ir kecupas)

user posted image

uzdedam surio

user posted image

kepam apie valanda

user posted image

skanaus  4u.gif

user posted image
Papildyta:
oi kokios dideles foto doh.gif  sorryyyyyyyy 4u.gif
*

reikės pabandyt thumbup.gif essen.gif essen.gif essen.gif
agotas
o as ta surio pyraga kepu taip:

forma iskloju bemiele sloksniuota tesla, bliude sutarkuoju dziugo surio gabaliuka, zementalio gabaliuka ir motzarelos pora gabaliuku (vietoj motzarelos galima naudoti brindzos suri, tik tada jau bus suriau), imusu pora kiausu, pipiriuku ir gauta mase supilu ant teslos ir uzkloji vel tesla. Pribadau skyluciu, patepu kiausinio plakiniu ir i orkaite thumbup.gif Labai tinka prie vyno. Skanaus essen.gif
lorespa
[quote=persy,2007 04 20, 14:01]

ismusam, paprieskoniuojam mesyte (siand kepiau jautiena, tinka kiaulienos kumpis, nugarine, sprandine...)

biggrin.gif nu dekui uz si recepta,kaip tik svarsciau,ka padaryti su kiaulienos nugarine thumbup.gif siaip esu kazka panasaus dariusi,tik dar po suriu dejau kepintu darzoviu-labai skanus kepsniukai buvo thumbup.gif
Camea
persy, saunus receptas bigsmile.gif kaip tik turiu nugarines, reikes iskepti ax.gif
aca
QUOTE(kriziukė @ 2006 04 20, 13:24)
Šiandieniniai mano pietūs  4u.gif

Reikia:
~320 g vištienos krūtinėlės
1 kiaušinio baltymas
2 šaukštai krakmolo
2 paprikos (aš dedu geltonas)
virintas vanduo
~ 2 šaukštai sojos padažo
2 šaukštai medaus
prieskoniai
karis
pakelis (125g) ryžių

Vištienos krūtinėlę supjaustau šiaudeliais, apvolioju su kiaušinio baltymu ir krakmolu. Pabarstau vištienos prieskoniais ir dar kariu. Viską dedu į labai įkaitintą ir su daug aliejaus keptuvę. Kol vištiena skrunda, kepa ir t.t. susipjaustau šiaudeliais papriką. Kai jau vištiena normaliai apkepus, dedu tas paprikas. Tada pasiruošiu "padažiuką" - įpilu virinto vandens (nedaug), sojos padažo (apie 2 šaukštus) ir du šaukštus medaus. Ir viską pilu į keptuvę. Tada kepti belieka 5 min..tiksliau ten jau troškinas, nes skysčio daugoka  ax.gif

Prie vištienos - ryžiai su kario prieskoniais  mirksiukas.gif
*

Gaminau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Aciu labai uz recepta 4u.gif

QUOTE(persy @ 2007 04 20, 15:01)

user posted image

sumaisom majoneza ir tomata

user posted image

i inda truputi pilam aliejaus, dedam kepnius

user posted image

aptepam padazu (majionesas ir kecupas)

user posted image

uzdedam surio

user posted image

kepam apie valanda

user posted image

skanaus  4u.gif

user posted image
Papildyta:
oi kokios dideles foto doh.gif  sorryyyyyyyy 4u.gif
*

Labai skaniai atrodo ir paprasta, butinai reikes izbandyti biggrin.gif 4u.gif
organizatore
QUOTE(agotas @ 2007 04 20, 18:08)
o as ta surio pyraga kepu taip:

forma iskloju bemiele sloksniuota tesla, bliude sutarkuoju dziugo surio gabaliuka, zementalio gabaliuka ir motzarelos pora gabaliuku (vietoj motzarelos galima naudoti brindzos suri, tik tada jau bus suriau), imusu pora kiausu, pipiriuku ir gauta mase supilu ant teslos ir uzkloji vel tesla. Pribadau skyluciu, patepu kiausinio plakiniu ir i orkaite thumbup.gif  Labai tinka prie vyno. Skanaus essen.gif
*

butinai bandysim thumbup.gif
Camea
Siandien dariau tokius kepsniukus smile.gif

kiaulenos nugarine, supjaustos, apibarstom prieskoniais ir siek tiek majonezo su kecupu, paliekam porai val. bet galima ir iskarto kepti smile.gif

user posted image

suplakam kiausini, pora saukstu miltu, mirkom mesyte i ta mase ir i ikaitinta keptuve ax.gif

user posted image

user posted image

supjaustom pora sampinionu ir siek tiek apkepam

user posted image

sampinionus dedam ant mesos, siek tiek surio ir i mikrobagine ax.gif

user posted image

Skanaus mirksiukas.gif

Dainana
Kiek skaitau,taciau pagrinde visi receptai is farso ir vistienos.Gal aks pasiulytu is jautienos ispjovos?
jadzka
QUOTE(mergytė @ 2007 04 05, 14:03)
Aš čia tiki pastebėjimą dėl lazanijos kepimo 4u.gif :
makaronu niekada neverdu, jie man puikiai suminkštėja ir taip. Žinoma kepti reikia kur kas ilgiau, ne 20 minučių, o kažkur apie valandą. Bet manau jau geriau truputi ilgiau pakepti nei žaisti su makaronais po kelis apverdant 4u.gif
*

Aš lazanją visada gaminu stikliniame inde su dangčiu. Tai kuo puikiausiai išsitroškina tie lakštai. Prieš baigiant kepti trumpam atidengiu, kad sūris apkeptų.
Vir81
Persy receptukas liuks thumbup.gif Mano vyras mane labai isgyre,kadangi musu orkaite dujine ir dazniausiai viskas buna isdziuve ir nelabai skanu. Bet sitie kepsniai gavosi sultingi,fantastiski thumbup.gif thumbup.gif
vasuska
QUOTE(Vir81 @ 2007 04 23, 11:47)
Persy receptukas liuks thumbup.gif Mano vyras mane labai isgyre,kadangi musu orkaite dujine ir dazniausiai viskas buna isdziuve ir nelabai skanu. Bet sitie kepsniai gavosi sultingi,fantastiski thumbup.gif  thumbup.gif
*

vat butent kad jie tokie sultingi gaunas thumbup.gif
Elena
QUOTE(rutelelt @ 2007 04 18, 15:40)
Vakar gaminau vakarienei.Skanu ir greita thumbup.gif Bet man labiau gavosi blynai,ne kotletai ax.gif
*

O aš biški kitaip gaminau.Irgi labai skanu.
Vištiena supjaustom smulkiai, prieskoniai, kaiušinis, krakmolas ir tarkuotas sūris.
Viską išmaišom ir kepam.
Pabandykit 4u.gif
Linsta
pasiulysiu kotletuku recepta nors ju nemazai yra prirasyta bet gal patiks ax.gif kilogramas farso as darau is kalakutienos keturi kiausiniai simtas gramu sviesto ir kazkur apie du simtus gramu fermentinio surio farsa paruosem kaip iprastiem kotletams kiausinius isvirti ir dar siltus sutarkuoti burokine tarka sutarkuoti sviesta suri ir viska ismaisiti.daryti is farfo paplotelius kaip cepelinams deti idara formuoti kaip cepelina bet poto truputeli suploti apvolioti dziuveseliuose ir kepti skanaus lotuliukas.gif
TUSINA
QUOTE(Dainana @ 2007 04 22, 18:38)
Kiek skaitau,taciau pagrinde visi receptai is farso ir vistienos.Gal aks pasiulytu is jautienos ispjovos?
*

su ispjova darau plova arba ismarinuoju:daug cesnako, prieskoniu ir citrinos ar apelsinu sulciu. Ismaigau smarkiai rankom. Marinuoju per nakti. Kepu orkaiteje apie 45-60min.
Meduvė
Aš tai visada mėsytę kepdavau tik orkaitėje, bet paskutiniu laiku dar po kepimo orkaitėje patušinu kelias minutes puode ant ugnies. Daug skaniau thumbup.gif
kojote1
m,m,m,m, gaminau tuos vi9stienos suktinukus lababai skanu......aciu uz gera recepta.....o kitus reiks butinai isbandyti artimiausiu metu... thumbup.gif
lorespa
4u.gif per dukreles gimtadieni kepiau medaus torta,recepta racdau kazkuriam skyrelyje.buvo skanu thumbup.gif tik gaila,kad buvo ir liko tik nuotraukos... rolleyes.gif
yyla
O aš kepiau mėsos pyraga tongue.gif
Riekia pusia kg faršo,aš dėjau kalakutienos smile.gif
stiklinė manų ,užpiltą su pienu biggrin.gif
keturi kiaušiniai bigsmile.gif
visokių prieskonių kas kam patinka rolleyes.gif
Viska išplakti mikseriu,į kepimo skardą ,keturiasdešimt minučių.du šimtai laipsnių. cool.gif
Kaip skanu,neriebu,galima ir šaltą ir karštą,ir su bet kokiu padažu,aš tai šampinjonų dariau ax.gif thumbup.gif
mėsos pyragas
mazhulinka
QUOTE(yyla @ 2007 05 04, 17:21)
O aš kepiau mėsos pyraga tongue.gif 
Riekia pusia kg faršo,aš dėjau kalakutienos smile.gif
stiklinė manų ,užpiltą su pienu biggrin.gif
keturi kiaušiniai bigsmile.gif
visokių prieskonių kas kam patinka rolleyes.gif
Viska išplakti mikseriu,į kepimo skardą ,keturiasdešimt minučių.du šimtai laipsnių. cool.gif
Kaip skanu,neriebu,galima ir šaltą ir karštą,ir su bet kokiu padažu,aš tai šampinjonų dariau ax.gif  thumbup.gif
mėsos pyragas
*

niam niam turetu buti essen.gif bet orkaite keisti reikia cry.gif kaupiu kolekcija, gavus aparata parodysiu savo kulinarinius sugebejimus biggrin.gif zinoma, jusu pagalba, bet niekam to zinoti nereikia lotuliukas.gif
Elena
Gaminau šiandien 4u.gif

Lašišos lizdeliai su špinatais
Patiekalui reikės:
600 g lašišos
100 g špinatų
Citrinos
80 g sviesto
2 česnako skiltelių
2 šaukštų smulkiai supjaustytų krapų
Pusės arbatinio šaukštelio druskos
Česnakus susmulkinti, nutarkuoti geltonąjį citrinos žievelės sluoksnį ir išspausti citrinos sulčių. Sviestą išmaišyti su česnakais, krapais ir citrinos žievele.
Špinatus apiplikyti verdančiu vandeniu, nuvarvinti ir sumaišyti su citrinos sultimis.
Žuvį supjaustyti plonomis juostelėmis. Jas pasūdyti ir sutepti paruoštu sviestu. Skardą iškloti kepimo popieriumi, žuvies juosteles susukti formuojant žiedus ir į vidų įdėti po šaukštą špinatų. Kepti apie 15–20 minučių 200 С temperatūroje
mazhulinka
Nuostabiai atrodo Elena, bet ir vel orkaite doh.gif doh.gif doh.gif viskas, reikia vaziuoti ir pirkti, nebegaliu! o lasisa taip iskepta neturi savo to specifinio skonio? man jos zuvies taukais per daug "kvepia". noriu zuvies, bet vis nesugebu skaniai pagaminti...
gal kas keptuvej paruosiamos lasisos receptuka turi?
Elena
Man lašiša skaniausia ant grotelių kepta thumbup.gif O keptuvėje biški per riebų kepti.Dar galima ant garų, irgi skanu mirksiukas.gif
myte
user posted image

šiandien tokie sveikuoliški pietūs: kalakutienos faršo kukuliai virti garuose, apačioje virė ryžiai su morkomis.
westfield
Dekui,Elena,uz receptuka.Kaip tik siandien galvojau kepti lasisa.Bet butinai pabandysiu Tavo receptuka smile.gif O koks ten padazas?Cesnakinis ar ne 4u.gif
Elena
QUOTE(westfield @ 2007 05 08, 22:49)
Dekui,Elena,uz receptuka.Kaip tik siandien galvojau kepti lasisa.Bet butinai pabandysiu Tavo receptuka smile.gif O koks ten padazas?Cesnakinis ar ne 4u.gif
*

Aha, česnakinis 4u.gif
tomas~
gera ideja, gavosi nereliai...
MIRKCIUKELE
QUOTE(kristulka @ 2007 03 19, 09:27)
oi mergaites, prigaminau as savaitgali patiekalu ivairiausiu  wub.gif  ir rudnosiukus, ir pyragelius su vistiena, ir kepsnelius "tulpes", dar ir lazdeles su vistiena, suriu ir paprika  thumbup.gif  nu viskas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
aciu visom  4u.gif
cia vadinasi as dietos laikaus.....  blush2.gif  doh.gif
*

LABAS LABAS CIA KITIK(tavo buvusi klasioke Egle:))))atpazinau Viltyte, smagu cia pazistamu susitikti, tai sakai vis gamini?kaip ir as nenuorama, atrodo 4 metus neuzteko...smile.gif)) ax.gif tai vis cia uzsuku, nes cia lankosi supermamos, mmmm tokiu skaniu dalykeliu pameginau, kad oi....o kiek visokiu produktu pirkinetis drinks_cheers.gif , bet man dabar gerai, kad dietos negalima laikytis blush2.gif tongue.gif linkejimai!!!!!!
Papildyta:
sveikos super mamytes ir ne tik...idedu ir as kai ka, ka ne per seniausiai dariau (nors foto daryta ziema) ax.gif nezinau...ar cia i tema. Sie parseliai labai patinka vaikams ir ne tik. Pasidarau mieline tesla (saldzia), i vidu jau kaip fantazija sauna pridedu varskes idaro su razinomis, arba dzemo...jei nesinori kazko saldaus, tai troskintu kopustu ( bet tada tesla turi buti nesaldi). blush2.gif Formuoju parselius ir kepu:)Paprastos bandeles, bet greitai pasidaro ir labai skanu!!!!
Doti
O aš va nusižiūrėjau receptą iš vištienos patiekalų -
Ačiū Wild Flower -
Vištiena su apelsinais
(~2-3 porcijoms)
300g vištienos file
1 kiaušinis
2 apelsinai
druskos, pipiriukų
Vištienos file supjaustyti juostelėmis, apelsinus supjaustyti kubeliais. Vištienos ir apelsinų gabalėlius sudėti į kiaušinio plakinį, paskaninti druska ir pipirais. Viską taip pamarinuoti ~30min. ir kepti įkaitintoje keptuvėje. Skanaus! 4u.gif
Beje, bent jau mes valgėme su obuolių-apelsinų salotikėmis (tarkuotas obuolys, kubeliais pjaustytas apelsinas, nat. jogurtas), labai tiko, tokios gaivios, niam.. thumbup.gif

Va kas gavosi -
user posted image

Tik garnyrui dar ir morkų su česnakais salotas pateikiau, nes vien obuoliai man per daug egzotiškai skambėjo... ax.gif
O ir vištą kubeliais pjausčiau, ne juostelėmis.
Bet gavosi skaniai smile.gif
aisme
[quote=Sonatina,2006 05 14, 17:40]
Siūlau paragauti mūsų mėgiamo patiekalo smile.gif

VIŠTIENA SU DARŽOVĖMIS JOGURTO PADAŽE

5 – 6 vidutinio dydžio bulvės
3 morkos
8 – 10 vištos kumpelių
1 butelis jogurto padažo (500 ml) (tinka ir bet koks kitas pirktinis padažas arba natūralus jogurtas, grietinė, kefyras ar majonezas, sumaišytas su įvairiais mėgiamais prieskoniais)
200 g fermentinio sūrio

Sonatika,sis receptas nuostabus,patiko mano tevam,vyrui,sake buvo labai skanu,ir liepe pazadeti,kad dazniau ji gaminsiu,tai aciu uz toki nuostabu receptuka,cia tau gaudyk 4u.gif

[quote=bonda,2006 07 16, 15:29

Kazkodel mes vadinam juos RUDNOSIUKAIS tongue.gif (farsas su idaru keptas orkaitej):

REIKES:
0,5 kg farso (paruosti kaip kotletams)
gal 100 gr fermentinio surio

IDARUI:
1 morka,
1 svogunas,
pora cesnako slilteliu
1 paprika
0,5 baklazano,
0,5 mazos cukinijos,
bet galima deti belekokias darzoves, ka tik turit, galima del dziovintus, saldytus, marinuotus grybus -zodziu, pagal skoni ar galimybes ax.gif
prieksoniu,
druskos,
1 sauksto pomidoru padazo (ar keli sviezi pomidorai)

si karteli pabandysiu pagaminti rudnosiukus,labai jau juos isgyre bigsmile.gif
griegzde
QUOTE(kitik @ 2007 05 10, 17:02)
sveikos super mamytes ir ne tik...idedu ir as kai ka, ka ne per seniausiai dariau (nors foto daryta ziema) ax.gif ...
*

Labai šauniai sugalvota thumbup.gif , labai faini paršelei taip ir norisi nors viena suvalgit . reiks pabandit
lineva
Pasiskaičiau, tai taip valgyt užimaniau doh.gif
vataipva
QUOTE(Dainana @ 2007 04 22, 18:38)
*

tai kad labai prabangi mesa.. nebent maishai nugarine su ishpjova?..
ish jautienos ishpjovos daryt tik steikus. be jokio marinavimo mirksiukas.gif
Taistė
QUOTE(persy @ 2007 04 20, 16:01)

*

labai skaniai atrodo. butinai isbandysiu smile.gif
emma
ELENA.gal galit parašyti receptuką,kaip kepate lašišą ant grotelių orkaitėje.Turiu gabalą lašišos ,apie 1 kg.ir norėčiau išsikepti.Bet niekada šios žuvies nekepiau.Ačiū
Egle 22
Maciau jusu lasanijos receptus. Tarp kitko, visai skanu lasanija ir be lasanijos lakstu smile.gif Reikia tik virtu ryziu. Paruosimas kaip ir risotto: istirpinamas sviestas, i juos sudedama ryziai ir vynas(nebutina), truputi pakaitinama ir ipilama kiek verdancio buljono. Ryzius reikia virti, vis uzpilant buljono kad neprisviltu iki kol minksti pasidaro. Na, paskui sluoksniuoji, kaip ir lasanija: kam patinka su besciamella, kam patinka su mozarella, ir kam su grana padano suriu wink.gif Kepimo laikas orkaiteje-apie pusvalandis. Tiesa, forma uzdengiu folijos popierium,kad perdaug neisdziutu.
Elena
QUOTE(emma @ 2007 05 28, 13:58)
ELENA.gal galit parašyti receptuką,kaip kepate lašišą ant grotelių orkaitėje.Turiu gabalą lašišos ,apie 1 kg.ir norėčiau išsikepti.Bet niekada šios žuvies nekepiau.Ačiū
*

Na maždaug taip:
Lašišos gabalėlius iš abiejų pusių ištrinu aliejaus, citrinos sulčių, druskos ir pipirų mišiniu, biški palaikau.
Tada dedu ant grotelių. Po jomis dedu indą riebalams varvėti.Kepu iš abiejų .Valgom su daržovėm drinks_cheers.gif
Bet 1 kg labai daug..galima folgoje užkepti.Dedi žuvį pamarinuota, ant viršaus daržovių, folgos kraštus susuki ir kepi...
emma
Elena,labai jums ačiū 4u.gif bandysiu savaitgalį išsikept.
Mintibutė
QUOTE(Elena @ 2007 04 25, 08:33)
O aš biški kitaip gaminau.Irgi labai skanu.
Vištiena supjaustom smulkiai, prieskoniai, kaiušinis, krakmolas ir tarkuotas sūris.
Viską išmaišom ir kepam.
Pabandykit  4u.gif

*

Isbandziau,vyras sake labaaaai skanu.Gaila,kad pati neragavau....,dieta doh.gif doh.gif doh.gif
Del lasisos,tai labai skanu pabarstyti su rukyta druska ir jokiu prieskoniu,paskui kepti(galima orkaiteje,keptuveje,saslykineje),arba nekepti: prislegti,palaikyti saldytuve ir valgyti ax.gif
aitta
o kokia cia rukyta druska?
Katu
QUOTE(aitta @ 2007 05 29, 16:00)
*

Gal cia "rupia" turejo omeny...
Matyt, viena galvojo, kita parase smile.gif
mazhulinka
QUOTE(Katu @ 2007 05 29, 14:34)
*

o as noreciau tokios druskytes... paberi ant maisto ir duoda ta rukymo skoni... kartais taip norisi wub.gif
Mintibutė
QUOTE(aitta @ 2007 05 29, 15:00)
*

QUOTE(Katu @ 2007 05 29, 15:34)
*

QUOTE(mazhulinka @ 2007 05 29, 17:19)
o as noreciau tokios druskytes... paberi ant maisto ir duoda ta rukymo skoni... kartais taip norisi wub.gif
*

Merginos: nesuklydau,tai rukyta druska.Dabar pagalvojau,kad gal LT nera jos pirkti verysad.gif Siap labai geras dalykas,zuviai,ypac lasisai,duoda ypatinga skoni rolleyes.gif
Egle 22
Ir as dar tokios rukytos druskos nemaciau. Kuo ji pasizymi?
mazhulinka
QUOTE(rutelelt @ 2007 05 29, 17:33)
Merginos: nesuklydau,tai rukyta druska.Dabar pagalvojau,kad gal LT nera jos pirkti verysad.gif Siap labai geras dalykas,zuviai,ypac lasisai,duoda ypatinga skoni rolleyes.gif
*

noriu... reies paieskoti rolleyes.gif jei ne supermarketai, gal priekoniu parduotuve tures unsure.gif wub.gif
Mintibutė
QUOTE(Egle 22 @ 2007 05 29, 19:20)
Ir as dar tokios rukytos druskos nemaciau. Kuo ji pasizymi?
*

Ji priduoda rukyta skoni mirksiukas.gif pvz.nusiperki zalia lasisa ir apvolioji tuoje druskoje,ten visa naudojimo instrukcija yra ax.gif
tavi
Yra tokia druska. Vadinasi dūmo skonio druska. Reik tik paieškoti specializuotose parduotuvėse. Naudojama ir mėsai.
Elena
QUOTE(tavi @ 2007 05 30, 14:56)
Yra tokia druska. Vadinasi dūmo skonio druska. Reik tik paieškoti specializuotose parduotuvėse. Naudojama ir mėsai.
*

Internete radau "Lay Baltija" Polocko g. 6

Vadinasi: Atis Würzung Mambo (140140)- prieskoninė druska su dūmo aromatu pikantiškiems pusgaminiams, kepsniams, troškiniams.

Sudėtis: druska, paprika, svogūnai, karis, česnakai, dūmų aromatas.

http://www.laybaltija.lt/?id,67
aitta
Idomiai kaip. Kal zinot kaip ta druska angliskai arba prancuriskai uzsivadina?
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.