Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(ausriux75 @ 2007 04 04, 14:55)
Galima pasigaminti"supapratintą lazaniją".Tam reikia-Caneloni makaronų(tai tie tokie vamzdeliai), paruošto faršo,bešamelio padažo,kepintų daržovių su pomidoru padažu ir tarkuoto sūrio. Kepimo formą ištepi bešameliu,sudedi makaronus prikimštus faršu vėl aptepi bešameliu,tada daržoves ir pabarstai sūriu.Kepi orkaitėj uždengus folija ar kepimo popierium,o įpabaigą atidengi,kad sūris gražiai apskrustų


kokia gera mintis thumbup.gif
Atsakyti
Ar kuri bandet ta surio pyraga pasigaminti? Labai skaniai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytė @ 2007 04 05, 13:03)
Aš čia tiki pastebėjimą dėl lazanijos kepimo 4u.gif :
makaronu niekada neverdu, jie man puikiai suminkštėja ir taip. Žinoma kepti reikia kur kas ilgiau, ne 20 minučių, o kažkur apie valandą. Bet manau jau geriau truputi ilgiau pakepti nei žaisti su makaronais po kelis apverdant 4u.gif



Kažkurioje temoje (gal apie makaronus g.gif ), Bea rašė, kad reik žiūrėt į užrašą ant pakuotės. Vienus makaronus, skirtus lazanijai reik apvirti, o kiti jau būna paruošti, jų apvirti nereik ax.gif

Atsakyti
tai ar bandėt kuri sūrio pyragą g.gif labai skaniai atrodo, reikės man pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 04 11, 12:26)
tai ar bandėt kuri sūrio pyragą g.gif labai skaniai atrodo, reikės man pabandyt ax.gif

Manau dar niekas nebande, visos tik grozisi ir varvina seile biggrin.gif As irgi noriu ax.gif
Atsakyti
Apie lazanija kiek maciau kita tema yra.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 04 11, 12:28)
Manau dar niekas nebande, visos tik grozisi ir varvina seile biggrin.gif As irgi noriu ax.gif

Manau, kad labai greitu laiku išbandysiu, gal net šį savaitgalį tongue.gif
Atsakyti
siandien gaminau musu megstama patiekala vadinu ji Egzotika wub.gif , bet nebuvo laiko kada graziai nufotkinti, taigi is karto atsiprasau, kad foto tokios nevikusios blush2.gif

taigi, mums reikia vistienos krutineles, perpjaunam pusiau, apibarstom prieskoniais ir pora saukstu majonezo ar kefyro/jogurto, na zodziu ka turit po ranka biggrin.gif paliekam marinuoti, as dazniausiai palieku parai ax.gif

user posted image

dazniausiai paskui pries kepima mirkau krutinele plauktam kiausinyje, o paskui dziuveseliose, bet siandien nutariau kepti tesloje smile.gif taigi suplakiau 2 kiausinius, saukstas grietines, pora saukstu miltu, zipsnelis druskos

user posted image

paskui kepam ....

user posted image

user posted image

kai jau iskepe, dedam ananasus/persikus/grybus kas patinka smile.gif

user posted image

surio

user posted image

garnirui siandien pasirinkau makaronus galima ryzius ar tiesiog salotas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Egzotika tikrai skaniai atrodo, labai esu pamegusi pastaruoju metu vishtienos patiekalus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2003 12 21, 22:32)

Dariau siuos vistienos suktinukus, labai skanu tik va per sausai biskeli gavosi blush2.gif , kita karta manau reikes vistiena marinate kokiam ilgiau palaikyti ir bus liuks thumbup.gif. ( cia apie tuos suktinukus kalbu, kurie pavaizduoti sios temos pirmuosiuose puslapiuose)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puciuko mamyte: 14 balandžio 2007 - 16:31
Na, iškepiau aš tą sūrio pyragą ax.gif Sakyčiau skanu, bet nieko įpatingo rolleyes.gif Žiūrėsiu, ką vyras pasakys ax.gif Kai netingėsiu įmesiu ir foto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 04 14, 12:22)
Egzotika tikrai skaniai atrodo, labai esu pamegusi pastaruoju metu vishtienos patiekalus  4u.gif

aciu 4u.gif mes irgi praktiskai tik vistiena ir valgome ax.gif
Atsakyti