Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Batai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
lengvute
mažai kur beišeinu, nežinau, ar jau einama su šiltesniais pusbačiais rolleyes.gif
Jamaika
Kasdien nesioju arba uzdarus pusbacius (bet ne pasiltintus), arba su auliukais demisezoninius batus. Vat kaip tik bateliu problema vakar sprendziau. Norejau eiti su sijonu, bet prie megztinio ir paltuko bateliai man kazkaip ne i tema g.gif Taigi siandien eisiu ieskoti ilgu batu-kojiniu. Taigi manau rudeniniams batams jau pats laikas.
Shiduh
as jau daugiau kaip savaite nesioju, pas mus darbe yra moteru, kurios jau su "ilgais" batais vaiksto ir mieste tokiu jau daug maciau.
Jurgitutė
Žinoma, kad nešioju. Kam save kankinti, obe to taip nusibosta sezoną vaikščioti su vienais batais, kad tik pasikeius orams norisi ko nors kito, ypač jei tas kitas yra visiškai naujas.
vedeja
As dar nenesioju, nes man nesalta, bet mieste maciau jau daug vaistanciu. Taip, kad lengvute, gali drasiai suoliuot su ilgaauliais smile.gif .
Valentinka
As jau irgi isigijau elegantiskus ilgus batus ir aisku kai daiktas naujas norisi kuo greiciau pasirosyti. wub.gif Taigi ir nesioju jau savaite. tongue.gif Nors silta dar pakankamai. Galima ir su bateliai apsieiti. biggrin.gif
nerile
Lyg ir neradau tokios temos.
Kas domites mados naujovemis, pasisakykite, kas madinga si rudeni - ziema batu pasaulyje? Gal jau vaikstome su iskasenomis? Pas mus darbe baisiai aktualus klausimas, mat visos tokios kritikes, o patareju mazai laugh.gif
Jicky
Kiek maciau, skaiciau ir domejausi, tai manau, kad si rudeni ir ziema madingi apvalianosiai, ilgi, a la sprtbaciai, dar tokie lygiapadziai su auliuku, suvarstomi batukai. Spalvos ivairios, bet ne ryskios. Smailianosiai taip pat dar madingi, bet jau nebera super madingi. Tiek. Nezinau, gal kas ir labiau domisi tom batu madom, tai daugiau ir zinos smile.gif
ewita
Pažiūrėk www.danija.lt thumbup.gif
ramaske
Idomu butu suzinoti ka mamytes megsta nesioti.As pati labai megstu aukstakulnius,nes labai jau graziai ant kojytes atrodo.Bet pas mane darbas stovimas tai tenka patogesne avalyne rinktis.O kaip jus?
meduksi
man patys mieliausi ir graziausi yra aukstakulniai,bet nesioju ir zemus!priklauso nuo to kur einu ir kokia proga...
Aga
As tai kerepla esu, nemoku vaiksciot zemakulniais arba kedais, iskart issidrebiu smile.gif
Noa
Velnias, prabalsavau uz lygu pada, betgi kerzokus irgi megstu... Bo megstu greitai vaiksciot, o pagal mano koju ilgi man aukstakulniai nebutini... smile.gif Laaaabai gerai biggrin.gif
Kopka
as tai neseniai atradau aukstakulnius su platforma, vietoj "spilkos kulniuko" platformyte, nezinau kaip tiksliai paaiskinti 4u.gif bet ir atrodo labai dailiai, ir patogu labai thumbup.gif thumbup.gif
Kveli
Kadangi esu mazute, dazniausiai nesioju batus su kulniuku - bet ne spilka. Neturiu supratimo, kaip moterys sugeba su spilkomis vaikscioti doh.gif
O sia vasara labai sekmingai atvaiksciojau lygaus pado batais. Tiesiog labai daug vaiksciojau ir svarbiausia buvo patogumas smile.gif
Brazile
Svarbu visos panaudojimo galimybes pvz., kad batai pasitarnautu vietoj ginklo - geriausi smailais priekiais. Arba buna kaustyti metalu laugh.gif
Kera
Aš tai už aukštakulnius. Taip moteriška - tik vikst, vikst... thumbup.gif
Pastaba
Zemi man patys patogiausi. Smailianosiu ir aukstu nelabai galiu devet, nes pedu kauliukai eina sonan ir labai skauda. O aukstakulniai tikrai graziai atrodo. O va smailianosiai ir dar uzsirietusiais galais man i raganos batus panasus biggrin.gif
Liepsneliuke
ir man smailianosiai ir uzsiriete atrodo kaip to juokdario(tirlim pompom tralia lialia) biggrin.gif
Rasma
Aš nešioju tik aukštakulnius, nes su žemais negaliu normaliai paeit (truputį imu šlubuot kai pavargstu). Žemus batus, lakstyt pievomis basa ir namuose avėt šlepetes galėjau tik iki kojos operacijos, o dabar cry.gif Net namuose man geriausia šiek tiek aukštesnes basutes avėt rolleyes.gif
Smailianosių batų nemėgstu schmoll.gif
Zvirblis
As irgi tik aukstakulnius! Del to, kad esu maza... Ir siaip man jie grazus. Net neturiu kitokiu. Tik sportbaciai ir tapkes, o visa kita - ant kabluko.

O dabar man graziausi ti apvalia nosyte - uuuuuuuuuuuuu thumbup.gif . wub.gif
kle0patra
QUOTE(Aga @ 2005 02 07, 20:15)
As tai kerepla esu, nemoku vaiksciot zemakulniais arba kedais, iskart issidrebiu smile.gif
*

biggrin.gif man irgi panasiai, meta atgal kazkaip batai be kulnu smile.gif
man geriausiai aukstakulniai thumbup.gif
na aisku i miska vaziuoju su kedais, bet LABAI nepatogu wink.gif
zelionuska
megstamiausi aukstakulniai, nes esu neauksta, o patpgiausi tai ispiriami kedukai thumbup.gif mirksiukas.gif
Nerytė
Aš už žemakulnius. Esu aukšta, dėl to man nebūtina ūgio "prisidėti" smile.gif
o nešioju elegantiškus žemakulnius. norse seniau smagiai ir greitai droždavau su aukštakulniai, o dabar kaip "perėjau" prie žemakulnių tai jau sunku paeiti su aukštais, nors savo garderobe ir tokių turiu rolleyes.gif
Erszebeth
Ė, kuri dar be manęs balsavot už kerzus???? Yra NET du balsai! Prisipažinkit, eisim alaus gert drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Noa
As kaip durne prabalsavau uz lygiapadzius, bet siaip mano mylimiausi butent kerzokai. Todel kad jie grazus, elegantiski ir amzinai madingi smile.gif Ir i darba, ir i soda. Gali ir is sokius, ir subine atspardyt ir apskritai jie man dusiai mieli.

Tai jei neturi su kuo gert alaus, gali su manim smile.gif
Erszebeth
Noa niu va kokia apmaudi klaida schmoll.gif Kokie jie lygiapadžiai? Nelygesnio pado sunku ir besurast! O alaus tai visada yra su kuo išgert, by tik jo paties būtų. Tačiau su kerzuota supermama griekas būtų neišgert drinks_cheers.gif
craizy
pas mane tik aukstakulniai, tik sia vasara nusipirkau odines basutes su padu kaip kedai, nu einu kaip basa, o as megstanti pakeliaut, tai labai ciki biggrin.gif
Vijula
As irgi uz aukstakulnius. Ir smailianosiu turiu biggrin.gif O be kulno, tai tik tokias vasarines slepetes turiu, bet smailianoses biggrin.gif
Shalimar
Man nieko nera baisiau kaip issirinkti parduotuvej batus blink.gif Smailianosiu, plonais padais, su spylkom negaliu pakesti, noriu baltu batu iki keliu su aukstu padu, kaip ir platforma, gal kiek kerzisko stiliaus, nu ir kur tokiu rasti cry.gif
Summer
QUOTE(Shalimar @ 2005 02 11, 14:11)
Man nieko nera baisiau kaip issirinkti parduotuvej batus blink.gif Smailianosiu, plonais padais, su spylkom negaliu pakesti, noriu baltu batu iki keliu su aukstu padu, kaip ir platforma, gal kiek kerzisko stiliaus, nu ir kur tokiu rasti cry.gif
*

Prisijungiu cry.gif Neturiu nieko prieš "smailianosius" - ant kitų kojų jie gal ir neblogai žiūrisi, bet ant mano schmoll.gif Kojos lapcėmis patampa su tokiu apavu unsure.gif
Mėgstu ilgus, ant kulno ir su tokia kirsta kvadratine nosimi. Nieko nėr geriau - net į Rygą važiavau ieškoti blush2.gif Aišku, "za odno", kaip kompensaciją kitą dieną praleidom vandens parke mirksiukas.gif Užtatos parsivežiau tris poras ax.gif
Ryžulia
O ka man daryti-man patinka visokie batai? Ir as visu tipu turiu biggrin.gif AS-BATU MANIAKE biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jamaika
Graziausia - aukstakulniai (kai moterys moka graziai vaiksciot su jais), o patogiausia - lygiapadziai. Nesioju ir tokius ir tokius - priklausomai nuo aprangos, nuotaikos ir kur einu.
murzinyte
Apklausa nelabai tiksli :
Gražiausi man aukštakulniai, o patogiausi - kedai. mirksiukas.gif
ramaske
Kodel netiksli? Klausiau kokie patogiausi!
Noa
QUOTE(Erszebeth @ 2005 02 10, 23:21)
Noa niu va kokia apmaudi klaida  schmoll.gif Kokie jie lygiapadžiai? Nelygesnio pado sunku ir besurast!
*

biggrin.gif Na jie pas mane su tokio nelabai protektorium, uztatai labai graziai nudrozti. Is isores. Praktiskai gali ilipt i sh, ir niekas ne nepastebes, taigi valyti ju is viso nereikia biggrin.gif Diedas niuriai sake, kad kaip is kareiviniu laugh.gif

Alus gerai... Tu kokiam mieste?
Upsiukas
Nuo neatmenamu laiku esu kerzu fane biggrin.gif (uz juos ir nubalsavau ax.gif )
taciau kartais aplinkybes privecia avet ir kitokia avalyne cool.gif
mamulia
kazkur jau rasiau, as kerzu fane wub.gif
kamilytė
mano mėgstamiausi bateliai irgi priskiriami aukštakulnų kategorijai,nors žiemos metu kasdienai nešioju žemesnia pakulne. Na,o pasivaikščiojimams ir pan.dėviu sportinukus. Manau,kad kiekvienai vietai ir progai kaip ir atitinkama apranga,taip ir atitinkama avalynė turi būti taikoma.
Ieva-Pieva
mano svajoniu batai apatinej eilej, viduryje wub.gif
Cheburashka
Deviu tik aukstakulnius,ir kulnas turi buti "spilka".Kitokiu batu net neturiu.Del to kartais ir problemu kyla,kai reikia pvz issiruost i koki miska paciauzyt nuo kalniuku. ax.gif
laPerlla
As taip pat uz aukstakulnius, man su jais moteris atrodo daug elegantiskesne, nei avedama batus su zema pakulne. Anksciau avedavau tik aukstakulnius, bet dabar aviu ir zemakulnius, ir sportinius batelius... Kazkaip, batus renkuosi pagal situacija. smile.gif
Ieva-Pieva
kazin ar isliks elegancija sulaukus garbaus amziaus? g.gif kenkia stuburui daznas aukstakulniu avejimas tongue.gif
natie
na ko gero reik turet wisu tipu batuku mirksiukas.gif wat aukstakulniais nereik piknaudziauti, nes pasekmes gali but nekokios sad.gif taigi wisko po truputi thumbup.gif
Mally
Aš seniau vien tik aukštakulnius avėjau, bet paskui kažkas man pasidarė, tai negaliu į juos net pažiūrėti, aviu lygiapadžius batus ir daug patogiau ir geriau jaučiuosi
ŠOKOLADĖ9
Man labai grazu kai moterys avi aukstakulnius batus,bet pati,del gan auksto savo ugio(1.77),aveti ju negaliu,tiesiog jauciu kompleksa.Todel aviu patogius,dailius lygiapadzius
Salomeja
o man patinka visi batai. per savo gyvenima ir kerzus tampiau ir kedus ir aukstakulnius:)
Bitinka
O man labai grazu irgi aukstakulniai, tik , kad ir as del savo ugio deveti negaliu (ugis 1.82 cm), tad nesioju pagrinde lygiapadzius. O siaip manau, kad aukstakulniai suteikia elegancijos, tik gaila, kad sako, paskui su sveikata ne kas schmoll.gif
Silvy
As aviu batus zema pakulne arba lygiapadzius smile.gif Nemegstu smailianosiu ir uzsirietusiu priekiu batu schmoll.gif Labai patinka batai apvaliu priekiu ax.gif
laPerlla
Na, smailianosiai su uzriestu priekiu, tai tikrai baisu... cool.gif O, siaip smailianosiai man patinka, turiu tokiu ir aukstakulniu ir zemakulniu... Turiu nusipirkusi apvalianosius ant auksto kulno, ir galiu pasakyti, kad su jais kazkaip patogiau, nei su smailianosiais aukstakulniais. doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.