Įkraunama...
Įkraunama...

Batai

Apklausa: batai (1139 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Salomeja @ 2005 08 01, 09:39)
Stai mano svajoniu batai. tai nebuvo mano stilius niekad, bet jau kiek viziju matau, drabuziu deriniu... ir tie deriniai toli grazu ne pankiski , o romantiski

user posted image smile.gif

Aš labai tokių norėčiau, būtent tokių arba kiek ilgesniu aulu. Jei kas matėt, parašykit kur tokių yra ( bet ne trumpų). O kaip čia įkeliat foto? Norėjau parodyti savo mylimiausius batus, aviu juos ir vasarą ir žiemą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 08 01, 11:01)
na taip , bet visi prie tokiu batu isvaizduoja dryzuotas kojines ir tt. o as isivaizduoju sijona ir iliemenuota svarkeli:)


Aš irgi aulinukus kerzinukus dėviu prie sijonuko ( kaimiško stiliaus) ir balto liemenuoto trumpučio švarko 4u.gif
Atsakyti
Man patinka visokie batai, tik, kad būtų be kulno. Lygiu padu.
Atsakyti
ax.gif o mano manymu tai batai visų pirma turi būti patogūs savai kojai tongue.gif , prie to dar turėtų būti geros išvaizdos, aišku, kad ir kokybė nebūtų šššš....., na o trečią, kad prie dūšios būtų mirksiukas.gif
O jau toliau, tai kas ką nori tas tą renkasi ir derina, kaip sakoma : "kaip panelei patogiau" 4u.gif

Aš pati batus perkuosi DOLITA, SALAMANDER batų salonuose. Turiu ne mažai avalynės su PETER KAISER ir HOGL prekiniais ženklais. Labai gerai nešiojasi ir tarnauja ilgai. Stengiuosi pirktis tada kai buna nuolaidos, tada manau batai maždaug atitinka savo kainą. Bet čia tik mano nuomonė. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ale ot merginos, žiūriu visų nuomonė su tampa dėl tų ,,kerzų" drinks_cheers.gif Aš kai turėjau irgi nešiojau tik prie trumpo sijonuko ir dar kai vėsiau būdavo apsimaudavau kojines virš kelių, bet vienspalves thumbup.gif Visi sakydavo, kad labai sexy atrodo wub.gif
Šitie batukai labai gražūs, bet aš norėčiau truputką dailesnių smile.gif Ir kažkodėl šiam rudeniui noriu arba raudonų arba žalių batų blush2.gif
Atsakyti
tie kerziukai- "grinders" firmos mirksiukas.gif parduotuvė J. Basanavičiaus 17arba 19, Vilnius 4u.gif
Atsakyti
gal kuri galite ..apšviest" kokia maždaug tų kerziukų kaina? biggrin.gif
Man bus bankrotas, artimiausiu metu (iki žiemos) žadu įsigyti 3 poras batų doh.gif
Raudonus batelius ant beveik lygaus pado, juodus ilgaaulius, žemu kulniuku ir kokius kreizy biggrin.gif Bet, aišku, vėl bus didžiulė problema juos rast pirkt tongue.gif
Sakykit o Jūs greitai randate patinkamus batus, ar irgi tenka kokį mėnesį pavargti? blink.gif Na, man Lietuvoje labai sunku surast batus, kurie iš kart patiktų. cry.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 02 rugpjūčio 2005 - 08:02
O man patinka ivairus batai- nuo sportiniu iki klasikiniu ir super klasikiniu. (Tik tie kerzai nelabai mano skonio rolleyes.gif ). O deveti megstu pagalnuotaika. Labiau prioriteta teikiu aukstakulniams ir ant zemo kulniuko.
Dabar rudeniui ieskosiu paprastu batuku su kulniuku, bet ne auliniu. Bet dar savu neatradau verysad.gif
Atsakyti
Žinai, Burtininke, man lygiai ta pati problema ir ne tik su batais. Maždaug žinau, kokių noriu, bet, kai nueinu į parduotuvę, pasirodo, tokių nėra arba užsimanau visai kitokių, pamačiusi kokią panyčką dailiais bačiukais, nors pati netgi neturėčiau prie ko tokių derinti. Taip ir kankinuosi, vaikštau su senais vis tikėdamasi vieną dieną pamatyti JUOS-savo svajonių batus. Deja, deja... Būna ir taip, kad nusiperku ir tik grįžusi namo suprantu, ką padariau, juk norėjau, o ir reikėjo visai ko kito. Tada numetu kur į kampą arba padovanoju mamai, arba parduodu kolegei. Dabar, kai gerai pagalvoju, ko gero niekada taip ir neturėjau žiauriai patinkančių batų, išskyrus, matytus parduotuvių lentynose, bet, kas iš to, jei nemoku aš tų batų nusipirkti. Skamba juokingai, bet būna ir taip cry.gif O kaip Jums?
Atsakyti
pasirodo ne aš viena vargstu su tais batais biggrin.gif kai būnu užsienyje, stengiuos ten ką nors nusipirkt, nes, žinau, kad čia grįžus bus problema. Šiaip kiek pastebiu yra vaikšiojančių su labai gražiais ir originaliais batais, bet ko gero būna atvežti. Kai nieko konkretaus nesiruoši pirkt, atrodo, kad parduotuvės pilnos batų, bet kai pradedi ieškot... tenka nusivilt cry.gif Paskutinį kartą tai taip padariau: reikėjo gražių batelių, bet aišku, man juos sunkiai sekėsi surast, tai tada išsitempiau savo vyriškį į miestą, nuėjom į pačią pirmą parduotuvę ir sakau, rodyk tau patinkančius batelius biggrin.gif Jis išrinko, man gal kad labai labai patiktų nebuvo, bet apsiaviau, patogūs, tai ir nusipirkau nesukdama galvos biggrin.gif dabar su jais vaikštau kasdien į darbą tongue.gif
Atsakyti
Na o man patinka ivairiausi batai turiu ir aukstakulniu ir su zemu kulniuku ir sportinio stiliaus daug turiu blush2.gif
Siap turiu tokiu sportinio stiliaus lyg odinius batelius ligiu padu ir neseniai nuspirkau tokius apvalius na tokie kurie dabar madingi mano mama juos vadina "seneles bateliai" siap jie labai patogus tongue.gif
Na ir dar isigijau batelius su neaukstu kulniuku melynos spalvos(as paciuozusi ant tos spalvos dabar) jie man labai faini thumbup.gif

Tai gi as vieno stoliaus avalynes nenesioju megstu ivairove mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai jei labai nori, manau, gali pirkti internetu uz 200, kad ir netikros odos. Parduotuvese nė su žiburiu nerasi tokių už tokią sumą. Nebent gal "Viva Batai", bet ten visi batukai tokie patys kaip Gariūnuose. Tai reiškias ir kokybė bus schmoll.gif

Bet aš niekada nesu nieko pirkus pati iš pradžių nepačiupinus smile.gif

O batukai wub.gif
Atsakyti