Įkraunama...
Įkraunama...

Batai

Apklausa: batai (1139 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kokie batai patys patys tie šiam rudeniui ir žiemai? Rudeniui turiu staigiai pirkt, nes prasideda lietūs schmoll.gif . Gal žinote, kur rasti papigiai ir tokių nieko. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Mix @ 2005 09 12, 11:41)
Kokie batai patys patys tie šiam rudeniui ir žiemai? Rudeniui turiu staigiai pirkt, nes prasideda lietūs schmoll.gif .  Gal žinote, kur rasti papigiai ir tokių nieko. cry.gif




Uzsuk i parduotuves RENO, ten buna idomiu ir nebrangiu batu mirksiukas.gif
Atsakyti
O as ziauriai noriu kaubojisko tipo batu. rolleyes.gif Uzsieny pilna graziu maciau, bet kainavo branbgokai.. sad.gif Taigi laukiu, kol iki musu daeis si mada rolleyes.gif
Atsakyti
Uzsukit i Fam Club, atrodo taip vadinasi, as nebuvau, bet sake, kad ten yra nebrangiu batuku mirksiukas.gif
Atsakyti
O man Fam Club nepatiko... schmoll.gif Kažkuo panašus į Reno, kuri man irgi nepatinka... Batai dažniausiai dermantininiai, kieti, nelabai gražūs... Žodžiu, masovkė tokia...
Aš tai "svaigstu" del Dolitos batų... ax.gif Bet, aišku, ir dėl kainų ... sad.gif Todėl dažnaiusiai ir belieka tik "svaigt"... smile.gif Tik bėda ta, kad pažiūrėjus batus tenai, visus kitus su jais lyginu, ir ..nieko neišsirenku doh.gif
Dar, tiesa, Step Tope visai nieko būna....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leda: 13 rugsėjo 2005 - 09:56
QUOTE(emiru @ 2005 09 12, 07:16)
O as siam rudeniui noriu raudonu ilgaauliu batu, truputi su kulniuku ax.gif bet kad niekur tokiu nerandu cry.gif

Mačiau tokius vakar Kaune, prekybos centre SAVAS esančioje batų parduotuvėje. Kainavo apie 430 lt. Visai visai neblogi-nors raudonų tikrai man nereikia, kažkodėl būtent juos pakilnojau, pažiūrinėjau.
Atsakyti
ASH SIAN RAUDONUS ILGUS BATUS, VISAI NIEKO TOKIUS MACIAU VILNIUJ GEDO PROSPEKTO GALE(NETOLI SEIMO) smile.gif BERODS BONA PARDUOTUVE VADINAS:)
Atsakyti
O man labai patinka "Danijoj" yra jau kokios 2-3sav. nauji batai, tokie ilgi iki kelių, juodi, su kokiu 2cm kulniuku. Nu nerealūs, bet... Kaina doh.gif toli gražu ne mano kišeinei 600Lt. verysad.gif
Atsakyti
Ir man labai liūdna, kad mano nusižiūrėti batai 499 kainuoja verysad.gif Ir kas svarbiausia, nieko nieko niekur panašaus tik pigesnio, nemačiau verysad.gif
Atsakyti
mano nusižiūrėti batai 1000 litų kainuoja doh.gif blink.gif Tai pirmas kartas, kada aš susilydžiau dėl batų blush2.gif
Atsakyti
Aš tai nešioju dažniausiai aukštakulnius. Kažkaip moteriškesnė jaučiuos tada...
Bet pastaruoju metu norisi nusipirkti kokius nors žemakulnius batelius...
Atsakyti
Noriu paguosti visas, kurios graužiasi dėl Dolitos batų. Esu pirkusi ne vieną kartą ir kokybė nei karto nepateisino kainos. Daugiau į tą parduotuvę neinu iš principo, nes susivilioji įdomiu modeliu, spalva, o panešiojus mėneseį du pradeda taip žiauriai atrodyti...Pvz. pernai vėlyvą rudenį pirkau žieminius batus už 700 Lt. po gero mėnesio dešinio bato kulne pradėjo atsirasti skylė (ta vieta kur liečiasi su kilimėliu mindant mašinos pedalus ). Kaip tik tada buvo prieššveninis laikas, dar sirgo vaikas, tai taip su tais batais ir nenuėjau atgal į parduotuvę. Bet kai pavasarį vyro batų, už kuruos mokėjo ~ 500 Lt pradėjo nueidinėti kulnų spalva, o oda puslėtis, nulėkiau į parduotuvę kaip žiežula, nors 14 dienų buvo praėję. Pasakiau - arba grąžinat pinigus, arba aš į kokybės inspekciją. Parduotuvėje man bandė aiškinti, kad mes batų neprižiūrim ir nešioti nemokam, bet aš net į kalbas nesileidau - pas mus kaip liga kasrytinis batų valymas žiemą - vasarą, o ir dėvėjo mano vyras juos tik ofise.Reziume - pinigus grąžino, bet..net neatsiprašė! O kad įtikinamiau būtų -draugė pernai pirko zomšiniu batus avietinės spalvos ant žemo pado,ilgi, tokie nerealiai gražūs, tai dabar kada susitikus paklausiau kaip nešiojosi. Ji patylėjo ir sako: gal aš nešioti nemoku, ar jie iš principo nepritaikyti lietuviškiems orams...
Kaip manot?
Atsakyti