Įkraunama...
Įkraunama...

Batai

Apklausa: batai (1139 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(memoire @ 2006 06 28, 11:55)
niu va galite apziureti mano batukus, tik cia dar ne wisi, nes visokiu sportbaciu tai nefotkinau.. prasom baisiai nesmerkti kad nemadingi, bet man jie mieli ir patogus  biggrin.gif  ax.gif

http://public.fotki...._batai_buvo_du/

Man normaliausi juodi ilgi elegantiski batukai. Tokiu neatsisakyciau .
Papildyta:
Man su batais tragedija kazkokia unsure.gif
Neissirenku as cia Lt batu. Gal as kokia super isranki, nes labai retai randu sau patinkancius batus. Ieskojau vasarai basuciu - aisku, eilini karta neradau verysad.gif Man pastoviai problema susirasti normalius batus.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 06 29, 19:17)
Man normaliausi juodi ilgi elegantiski batukai. Tokiu neatsisakyciau .
Papildyta:
Man su batais tragedija kazkokia  unsure.gif
Neissirenku as cia Lt batu. Gal as kokia super isranki, nes labai retai randu sau patinkancius batus. Ieskojau vasarai basuciu - aisku, eilini karta neradau  verysad.gif  Man pastoviai problema susirasti normalius batus.

As irgi su ta pacia problema susiduriu, kai tik iseinu batu medzioti... nu nera cia Lietuvoj ju arba as noriu kazko perdaug.. jei priekis grazus, tai kulnas netinka arba atvirksciai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(memoire @ 2006 06 29, 13:01)
nesioju dabar oranzines basutes su sniureliais.. ir man visai neatrodo kad iseiginiai tie mano batai ir beje as megstu kasdien papuosti kojytes, o iki kokios parduotuves begu su tokiom ruzavom tapkem lygiu padu.. wat  ax.gif

as taip pasakiau todel, kad visi batai auskta pakulne ir ne maciaunei vienu patogiu g.gif nu nebent nelabi daug vaisktai, nes as neisivaizduoju 18 val ant koju nei su veinais tavo vasarinaiis bateliais.....
Atsakyti
man labaiusiai patinka aukstakulniai, moteriskaiusiai ir graziausiai atrodo. bet va vasara nesioju tik kedus ir basutes be kulno, o taip norisi kur nors uzsidet aukstaklunius, bet i koki pliaza juokingai atrodyciau su spylkom:) tai vasara retai isoku i megstamus batus verysad.gif
Papildyta:
nusipirkau pries savaite basutes aukstakulnes ,ir neturiu kur nesiot verysad.gif
Atsakyti
kerzukai.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
wub.gif o man meskuciai
aisku, kur su jais eiti-no idea, bet cool
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 30 birželio 2006 - 14:33
QUOTE(laurynaa @ 2006 06 30, 15:32)
wub.gif o man meskuciai
aisku, kur su jais eiti-no idea, bet cool


wat ziema per tuos didziuosius salcius nesiojau tuos kailinius batus, ir net nekilo mano kojoms mintis kad pradetu salti.. susikisau dzinsus i tuos batus ir silta ir grazu ir visi spokso ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Stigma @ 2006 06 30, 14:38)
kerzukai.... wub.gif  wub.gif  wub.gif


o vienas sis batas sveria apie 2 kg, tai galima sakyt kad kai juos deviu neblogai prisisportuoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(memoire @ 2006 06 30, 16:46)
o vienas sis batas sveria apie 2 kg, tai galima sakyt kad kai juos deviu neblogai prisisportuoju  bigsmile.gif

tai kai laukiausi,visos drauges stebejosi,kad man kojos nestoreja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dazhniausiai aunuosi aukshtakulniais ir lengvais kedukais...paskui eina flipflopai, platformytes..
Atsakyti
QUOTE(memoire @ 2006 06 28, 12:55)
niu va galite apziureti mano batukus, tik cia dar ne wisi, nes visokiu sportbaciu tai nefotkinau.. prasom baisiai nesmerkti kad nemadingi, bet man jie mieli ir patogus  biggrin.gif  ax.gif

http://public.fotki...._batai_buvo_du/

"Šiltas tapkutes" ir aš turiu wub.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Dieviškai man jos mielos prie rudeninio sijonuko wub.gif
Atsakyti
Nešioju inkariukus ir nesenai pasinešiau ant vans'ų smile.gif
Atsakyti
Labai megstu MORGAN batukus 4u.gif
Atsakyti