Įkraunama...
Įkraunama...

Batai

Apklausa: batai (1139 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Nuo neatmenamu laiku esu kerzu fane biggrin.gif (uz juos ir nubalsavau ax.gif )
taciau kartais aplinkybes privecia avet ir kitokia avalyne cool.gif
Atsakyti
kazkur jau rasiau, as kerzu fane wub.gif
Atsakyti
mano mėgstamiausi bateliai irgi priskiriami aukštakulnų kategorijai,nors žiemos metu kasdienai nešioju žemesnia pakulne. Na,o pasivaikščiojimams ir pan.dėviu sportinukus. Manau,kad kiekvienai vietai ir progai kaip ir atitinkama apranga,taip ir atitinkama avalynė turi būti taikoma.
Atsakyti
mano svajoniu batai apatinej eilej, viduryje wub.gif
Atsakyti
Deviu tik aukstakulnius,ir kulnas turi buti "spilka".Kitokiu batu net neturiu.Del to kartais ir problemu kyla,kai reikia pvz issiruost i koki miska paciauzyt nuo kalniuku. ax.gif
Atsakyti
As taip pat uz aukstakulnius, man su jais moteris atrodo daug elegantiskesne, nei avedama batus su zema pakulne. Anksciau avedavau tik aukstakulnius, bet dabar aviu ir zemakulnius, ir sportinius batelius... Kazkaip, batus renkuosi pagal situacija. smile.gif
Atsakyti
kazin ar isliks elegancija sulaukus garbaus amziaus? g.gif kenkia stuburui daznas aukstakulniu avejimas tongue.gif
Atsakyti
na ko gero reik turet wisu tipu batuku mirksiukas.gif wat aukstakulniais nereik piknaudziauti, nes pasekmes gali but nekokios sad.gif taigi wisko po truputi thumbup.gif
Atsakyti
Aš seniau vien tik aukštakulnius avėjau, bet paskui kažkas man pasidarė, tai negaliu į juos net pažiūrėti, aviu lygiapadžius batus ir daug patogiau ir geriau jaučiuosi
Atsakyti
Man labai grazu kai moterys avi aukstakulnius batus,bet pati,del gan auksto savo ugio(1.77),aveti ju negaliu,tiesiog jauciu kompleksa.Todel aviu patogius,dailius lygiapadzius
Atsakyti
o man patinka visi batai. per savo gyvenima ir kerzus tampiau ir kedus ir aukstakulnius:)
Atsakyti
O man labai grazu irgi aukstakulniai, tik , kad ir as del savo ugio deveti negaliu (ugis 1.82 cm), tad nesioju pagrinde lygiapadzius. O siaip manau, kad aukstakulniai suteikia elegancijos, tik gaila, kad sako, paskui su sveikata ne kas schmoll.gif
Atsakyti