Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūros matavimas

QUOTE(Greiciuke @ 2006 03 20, 00:40)
Jooooo, būtų labai įdomu sužintoti  4u.gif


as savo leliuko ciulptuka pirkau vaistineje smile.gif neprisimenu pavadinimo, bet yra Zirmunu Rimi mirksiukas.gif
girdejau nuomoniu, kad ciulptukiniai termometrai netikslus, tai palyginimui temperatura matavau ir su juo, ir su gysidabriniu. Rode visu kartus vienodai smile.gif
Atsakyti
Kokį termometrą naudojate savo mažiukams? Ar nuo elektrononio termometro parodymu užpakaliuke reikia atmesti 5 daleles kaip gyvisdabriniui?
Turiu CampolBabies ir Omron, man jie skirtingai rodo, o gyvsidabrinis dar kitaip (5-6 dalelėm daugiau), padėkit!
Atsakyti
Sveikutė smile.gif
Man daktarė sakė,kad gyvsidabrinis yra tiksliausias,gali ir matuoti ne tik užpakaliuke,na dar aš naudoju termometrą-čiulptuką,bet paklaida yra 0.4.Manau tai tiesiog lengviau,yra dar termometrai-juostelės,visai neblogos,reikia prie kaktytės pridėt ir palaikyti bigsmile.gif ,na bet geriau kai yra laiko paprastas gyvsidabrinis,palaikyti po pažastim,tik ir vaikuti prilaikyti reikia 4u.gif
Atsakyti
manyciau ir su elektroniniu matuojant reikia atmesti 5 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(still_magic @ 2006 03 31, 19:18)
Sveikutė smile.gif
Man daktarė sakė,kad gyvsidabrinis yra tiksliausias,gali ir matuoti ne tik užpakaliuke,na dar aš naudoju termometrą-čiulptuką,bet paklaida yra 0.4.Manau tai tiesiog lengviau,yra dar termometrai-juostelės,visai neblogos,reikia prie kaktytės pridėt ir palaikyti bigsmile.gif ,na bet geriau kai yra laiko paprastas gyvsidabrinis,palaikyti po pažastim,tik ir vaikuti prilaikyti reikia 4u.gif

Ir aš tik už gyvsidabrinį,turiu ir elektroninį,bet kad jis tikrai netikslus,tai beveik nenaudojau,geriau ilgiau palaikysiu,bet gausiu tikslų atsakymą,juk tai pagrindinis faktorius matuojant temperatūrą. 4u.gif
Atsakyti
As irgi matuoju su gyvsidabriniu, nors palaikyt ilgiau reikia, bet tikslu visada. o su elektroniniu pastebejau, jog ypac matuojant po ilgesnio tarpo nesamones rodo tongue.gif
Atsakyti
Na mes nusipirkom termometrą čiulptuką. Manau liksim patenkinti. Tik skirtumas tas kad juo matuoti temperatūrą teikia matoti ilgiau.
Atsakyti
Aš tai tik elektroninį naudoju, nors pripažįstu, kad gyvsidabrinis- tikslesnis. Klasika yra klasika...
...bet aš už patogias naujoves smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už patarimus. 4u.gif

QUOTE(still_magic @ 2006 03 31, 19:18)
Sveikutė smile.gif
Man daktarė sakė,kad gyvsidabrinis yra tiksliausias,gali ir matuoti ne tik užpakaliuke,na dar aš naudoju termometrą-čiulptuką,bet paklaida yra 0.4.Manau tai tiesiog lengviau,yra dar termometrai-juostelės,visai neblogos,reikia prie kaktytės pridėt ir palaikyti bigsmile.gif ,na bet geriau kai yra laiko paprastas gyvsidabrinis,palaikyti po pažastim,tik ir vaikuti prilaikyti reikia 4u.gif


Aš irgi dabar matuoju gyvsidabriniu, dėl įdomumo kartais ir tuo ir tuo, kad palyginti rezultatus, bet kol kas jokio ryšio nepastebėjau ax.gif kartais beveik vienodai, o kartais parodymai skiriasi 2-6 dalelėm.


QUOTE(Kaliteja @ 2006 04 01, 17:29)
Ir aš tik už gyvsidabrinį,turiu ir elektroninį,bet kad jis tikrai netikslus,tai beveik nenaudojau,geriau ilgiau palaikysiu,bet gausiu tikslų atsakymą,juk tai pagrindinis faktorius matuojant temperatūrą. 4u.gif


Pritariu rolleyes.gif
Atsakyti
mes matuojames elektriniu ir kol kas nesiskundziu,as pati bandziau lyginti koks skirtumas,sau matuodama bet buvo tik 0,2 didesne elektroniniam
Atsakyti
o va sako, kad nebeleis prekiaut gyvsidabrio terometrais g.gif ..reiks užsipirkt, nes man jie geriausia.. 4u.gif
Atsakyti
O mes naudojam elektronini ( toki, kur mygtuka reikia paspaust ir palaukt 4 pyptelejimu). Geras mum jisai thumbup.gif . Bandem naudoti gyvsidabrini, bet sunui pasimuiscius jis iskrito ( tada pagalvojau, kas butu jei jis imtu ir suduztu g.gif ) Turim ir toki, kur i ausi reikia kist, tai va sitas tikrai pieno riebuma, o ne temperatura rodo lotuliukas.gif MIKRPLIFE firmos NEPIRKITE NE UZ KA!!!!!!!!!
Atsakyti