Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūros matavimas

Mano mažius paigavęs buvo slogą nuo mūsų, nes mes su vyru sirgom, temp aukštos buvo, tai nusipirkom eletroninį jam temp. matuot, bet dėl viso ko patikrinus su gyvsidabrinu, tai parodymai tikrai skirdavosi schmoll.gif Aš ir pati ant savęs išbandžiau - elektroninis rodo 37, o gyvsidabrinis 38.5 blink.gif
Atsakyti
vava mamules, geriau su paprastu mirksiukas.gif
Atsakyti
#As irgi matuoju elektroniniu pazastytej smile.gif
Atsakyti
Matuojame užpakaliuke elektroniniu termometru.
Atsakyti
MATUOJU TEMPERATURA PAPRASTU TERMOMETRU
Atsakyti
o mes turime elktoninį termometrą-soskę. nors šiaip mažė nečiulpia jokių soskių bet palaikau kelias minutes pačiulpia thumbup.gif
Atsakyti
paskaicius tema sunku suprasti kokiu matuoti geriau.mes turim ir paprasta ir elektronini.ko gero labiau paprastu pasitikeciau,nes elektroninis kiek matuoju tai sau tai vaikui 35 su kapeikom laipsnius rodo.na vaikutis mazas sakytum nesusireguliavusi tempa,o suaugusiam 35,2 normalu?jauciu tas musu elektroninis pievas rodo,nors pirktas vaistineje,tikrai ne is pigiuju doh.gif
Atsakyti
As matuoju su paprastu pazasteleje.Zadejau pirkti elektronini,bet gydytoja atkalbejo,sake nera labai tikslus. schmoll.gif
Atsakyti
as turiu taip pat elektronini ir paprasta, bet gydytoja jau per pirma vizita pas mus pasake kad matuti paprastu ir istiesu kaip kad cia minejo pas mus taip pat termometras ta prasme elektroninis vos 35 prikaitinam.
Atsakyti
QUOTE(Sunderu @ 2007 10 21, 19:41)
As matuoju su paprastu pazasteleje.Zadejau pirkti elektronini,bet gydytoja atkalbejo,sake nera labai tikslus. schmoll.gif

butentdel sios priezasties as ir nenaudoju elektrinio
Atsakyti
as turiu abudu, bet ir elektroninis geras, as isbandziau ta elektronini pirma su paprastu pasimatavau tem paskiau su elektroniniu, ta pati rode, ant gero tikriausiai pataikiau. g.gif
Atsakyti
As matuoju su elektroniniu, nors kartais man atrodo jis pieno riebuma rodo, o ne temperatura smile.gif Matuojame kaklo raukslese arba pazastyse, bet tiktai ne uzpakaliuke, man vyras neleidzia biggrin.gif
Atsakyti