Įkraunama...
Įkraunama...

Atlygis, padėka gydytojui

Ką originalaus esate dovanoję gydytojui, kuris padarė daugiau nei priklauso, kai tikrai norėjosi padėkoti?
Atsakyti
Turiu nuvilti, taciau materialios dovanos ju nedomina (geriausia pinigai), gerimai taip pat ne. Is kur tokia informacija? Is pazistamo gydytojo, kurio abu tevai gydytojai. Sake, kad pritempdavo tevai i namus visokios slamsto, paskui viska i soda isveze, o paskui, ka norejo kaimynu vaikai pasieme, kas liko - siukslynan iskeliavo. Vat ir dovanok, stenkis.....
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 04 10, 23:39)
Turiu nuvilti, taciau materialios dovanos ju nedomina (geriausia pinigai), gerimai taip pat ne. Is kur tokia informacija? Is pazistamo gydytojo, kurio abu tevai gydytojai. Sake, kad pritempdavo tevai i namus visokios slamsto, paskui viska i soda isveze, o paskui, ka norejo kaimynu vaikai pasieme, kas liko - siukslynan iskeliavo. Vat ir dovanok, stenkis.....


... nedomina ir sokoladukai, saldainiu dezes,geriausia pinigelis, gero gerimo butelka(po darbo galima ir atsipalaiduoti)..............
Atsakyti
Norėčiau paklausti, ką manote apie dovanas gydytojams...? Žinoma, galima atsidėkoti ir pinigais, bet jei norisi padovanoti kažkokią mielą dovaną gerai medikei, tai nesugalvoju ką... (Kava ir saldainiai jau taip atsibodę...) Kaip manot, geriau piniginė ar nepiniginė dovana?
Atsakyti
QUOTE(BaltairJuoda @ 2007 03 11, 02:02)
Norėčiau paklausti, ką manote apie dovanas gydytojams...? Žinoma, galima atsidėkoti ir pinigais, bet jei norisi padovanoti kažkokią mielą dovaną gerai medikei, tai nesugalvoju ką... (Kava ir saldainiai jau taip atsibodę...) Kaip manot, geriau piniginė ar nepiniginė dovana?

Vat pavyzdziui as, uzsakiau gydytojai geliu su padekos kortele ir rafaelo dezute. Manau, tai turetu butu miela smulkmena 4u.gif Man visa tai kainavo apie 65lt. Ta gydytoja tikrai buvo to verta thumbup.gif
Atsakyti
as daznai nunesu vaiko gydytojai vaisiu - tai koki ananasa, tai vynuogiu, tai koki meliona:-)
o siaip tai pinigai man atrodo ideali padeka, juk tik pats zmogus zino, ko jam reikia.
Atsakyti
Geriausia dovana save ir savo darba gerbianciam gydytojui turetu buti jo paciento gera sveikata 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrove @ 2007 03 19, 14:37)
Geriausia dovana save ir savo darba gerbianciam gydytojui turetu buti jo paciento gera sveikata  4u.gif

pritariu thumbup.gif , o siaip esu pries tokias dovanas, tai juk darbas, ir manau turi buti tik gerai atliktas, o ne bet kaip, aisku, ne visada taip buna schmoll.gif nemanau, kad dirbant tau parduotuvej paimtu ir pirkejas atnestu dovana kad ir pinigus, vien uz tai kad ji aptarnavai mirksiukas.gif
Atsakyti
Pinigai - jokia čia dovana, jau tada geriu koks dovanų čekis (pvz., kosmetikai...) ax.gif
Atsakyti
as tai pvz zinojau koks vynas mano gydytojui patinka....tai ir padovanojau buteli graziai iviniota blush2.gif girdejau kad buvo laimingas laimingas ax.gif
Atsakyti
Mes lb norejome atsidekoti tai, kuri prieme gimdyma, tai MB nupirko dideliu 51 rozes puokste geliu, ir didele mersi saldainiu dezute, tai Ji po to atsiunte dar mano suneliui lb grazu sveikinima ir dovanele, nes musu gestai ja lb suzavejo thumbup.gif
Atsakyti
Vienai gydytojai esu dovanojusi labai brangaus gėrimo butelį, apipavidalintą gyvomis gėlėmis viename gėlių salone blush2.gif Ta gydytoja buvo tikrai to verta ir labai džiaugėsi, nes vizualiai tai įspūdingai atrodė mirksiukas.gif
Atsakyti