Įkraunama...
Įkraunama...

Plyšimai, nubrozdinimai gimdymo metu.

QUOTE(lotta23 @ 2007 08 15, 21:18)
As dar nesilaukiu ir neplanuoju kokius gerus 2 metus tikrai.

Bet mane absoliuciai baimina vien tas faktas, kad busiu kirpta ar iplysusi.

Gal bent kas vaistu nuskausminamu suleidzia pries kerpant ar matant kad plys? Ar tiesiog tai daro ir tu net nieko nesureaguoji...

Pasidalinkit Mamos, ka? blush2.gif



Na man dare epidurine nejautra, tai skausmo beveik nejauciau. Pries pati gimdyma sumazino doze, kad jausciau saremius. Bet jau kai kirpo, tai nieko nejauciau. Na gal jauciau, bet kazkaip tas skausmas i bendro neissiskyre.
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2007 08 15, 20:18)
Gal bent kas vaistu nuskausminamu suleidzia pries kerpant ar matant kad plys? Ar tiesiog tai daro ir tu net nieko nesureaguoji...

Pasidalinkit Mamos, ka? blush2.gif


"Ten" viskas taip isitempia ir "dega", kad plysio ir kirpimo jausti nelabai ir imanoma. Tik va kiek zinau, siuvimas po visko daug "idomesnis" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 08 08, 16:23)
Ziurejau parodomaji filma apie gimdyma (anglu kalba) per discovery tai butent kai yra jau stangos ir gimsta galvute, akusere sake moteriai kad tuo momentu nestumtu o tada jinai taip keliai pirstais masazavo-svelniai pratampe audinius ir galvyte is leto islindo..Moteris neplyso..aisku manau cia ne vien akuseres nuopelnas(svarbu ir fiziologija ir tt)bet manau tikrai kad padejo..


drinks_cheers.gif cia tikrai ne tik akuseres nuopelnas, su manim akusere cackinosi (gydytoju vaikas blush2.gif ), pratampe kiek galejo, bet vistiek reikejo truputeli ikirpti, mat varlius nemazas buvo, 4,3 kg, 55 cm.

QUOTE(lotta23 @ 2007 08 15, 21:18)
As dar nesilaukiu ir neplanuoju kokius gerus 2 metus tikrai.

Bet mane absoliuciai baimina vien tas faktas, kad busiu kirpta ar iplysusi.

Gal bent kas vaistu nuskausminamu suleidzia pries kerpant ar matant kad plys? Ar tiesiog tai daro ir tu net nieko nesureaguoji...

Pasidalinkit Mamos, ka? blush2.gif


Manes niekas nenuskausmino, gimdziau "krikscioniskai", o kad ikirpo, suzinojau tik tada, kai pasake, kad reikes truputeli kirpima susiuti biggrin.gif Taigi, kai kerpa, ten buna labai isitempe audiniai, net pabale, todel nieko nesijauca. O va, kai savaime plysta, girdejau, kad skauda. Asku, siuvimas po to tikrai nemalonus. Nuskausmint gali (man suleido vaistuku), bet ne visada idealiai pavyksta, todel reikia kelias minutes pakentet, bet tai toooks niekniekis, palygint su visais kitais dalykais... Labiausiai skausma malsina palengvejimas ir dziaugsmas po visko wub.gif
Atsakyti
4u.gif Dekui uz jusu atsakymus.

Tikrai lengviau pasidaro isgirdus, kad tie skausmai, kuriuos jus patyrete, per kirpimus ar plysimus, nieko labai nereiskia...

As siaip nebijociau nei kirpimo, nei plisimo, nei paskui siuvimo, tik tai tiek noriu, kad as nieko nejausciau...Nes, pvz isipjovus vien pirsta biski daugiau, nemalonu bunu...o ka jau apie 'ten' kalbet...Net kvapa atima pagalvous....
Atsakyti
QUOTE(Ziwiliux @ 2007 08 16, 13:13)
O va, kai savaime plysta, girdejau, kad skauda.

Tai kad ne. smile.gif Na, aš didelio plyšimo nepatyriau, bet nedidelį pradedi jausti tik gerokai po visko, nes ima perštėt. Arba tiesiog po apžiūros gydytoja konstatuoja, kad reikės "sukabinti". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2007 08 16, 15:02)
Tai kad ne. smile.gif  Na, aš didelio plyšimo nepatyriau, bet nedidelį pradedi jausti tik gerokai po visko, nes ima perštėt. Arba tiesiog po apžiūros gydytoja konstatuoja, kad reikės "sukabinti". smile.gif


Nu va, matot, kaip gerai, viska ir issiaiskinom thumbup.gif
Sekanti karta ir plysti nebijosiu biggrin.gif
Atsakyti
Labai bijojau pysti ar buti kirpta. Pas mane buvo tvirti raumenys ir niekaip negalejau galvytes isstumti, tai teko kirpti, bet neskaudejo. Gydytoja net paklause ar kartais nesportavau anksciau, kad tokie raumenys. Tik po to sunku buvo,nes negalima sedet. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2007 09 14, 21:43)
Labai bijojau pysti ar buti kirpta. Pas mane buvo tvirti raumenys ir niekaip negalejau galvytes isstumti, tai teko kirpti, bet neskaudejo. Gydytoja net paklause ar kartais nesportavau anksciau, kad tokie raumenys. Tik po to sunku buvo,nes negalima sedet.  doh.gif


Kodel neskaudejo?

Ar kad nebuvo kada galvot apie skausma ar kad nuskausminamuju suleido?

blush2.gif
Atsakyti
Skaiciau skaiciau, ir susidariau nuomone- kaip jau lemta, taip ir bus, svarbiausia klausyti akuseres. O masaza tai kazi ar galima darytis, kai gimdos tonusas padidejes ir yra gresiantis.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 08 16, 08:47)
as dar kai vaiku visai neplanavau, bet ziurejau toooli (paskui pasirode, kad nelabai ir toli biggrin.gif ) i ateiti, tai dariau Kegelio pratimus ir nesiojau kamuoliukus. Nestumo metu nenustojau daryti pratimu, o paskutini menesi naudojau Weledos masazini alieju, kuris padeda isvengti plysimu. Na ir ka, pavyko  smile.gif


Atsiprasau, o kas tie kamuoliukai? g.gif
Atsakyti
g.gif as jau dabar pradedu bijoti tu plysimu ir kirpimu doh.gif ,pasiskaicius skauda pasidaro verysad.gif
Atsakyti
As irgi paniskai bijojau plysimu ir kirpimu - labiau nei paties gimdymo. Bet, aciu Dievui, ir vieno, ir kito isvengiau. Mano naudingas patarimas: KLAUSYKIT AKUSERES ir labai didelel tikimybe, kad ir jums pavyks tokiu "malonumu" isvengti.
Atsakyti