Įkraunama...
Įkraunama...

Plyšimai, nubrozdinimai gimdymo metu.

Man tai vat, saremiai prasidejo 21.00 val. Tuo paciu ir vandenys nybego. Su pusiau prasidariusiu kakleliu pravaiksciojau beveik 3 savaites iki gimdymo. Taigi gimdziau 23.00val. Kad man taip viskas staiga ir greitei prasidejo, buvo sokas. Nesupratau, kas darosi... Net gydytoja nespejo prakirpti. Labai jau sunelis greitai ir aktyviai verzesi i si pasauli... ;D ;D ;D
Manau, del to ir suplysau.
Pritariu Taurei. Visai tai nebaisu, nes nieko nejauti. Tik truputeli nemalonu, kai siuva :smile.gif :-/
Atsakyti
Na jau neeee...As dar ir kaip jauciau kaip plysau :oCia priklauso nuo moters organizmo.Zinoma mano siauras dubuo,esu nemazai sportavusi...Beveik visi pranasavo,kad reikes cezario ir pati nepagimdysiu,bet mano priziurintys giditojai ligonineje sake "paziuresim,nes dar ne tokios pagimdo".Suplysau is visu gimdziusiu kartu daugiausiaei(net ir uzpakaliui teko),o kai jau siuvo tai sulyginus su gimdymu nieko nejauciau,nors i kai kurias vietas net nuskausminamuju nesuleido,nes aiskino,kad kai kur nepadetu,o duriamas svirkstas padvigubintu skausma.Dabar neprisimenu,bet man atrodo atsisedau jau po savaites ar dvieju.Gan greitai(labai padejo "pantenolis",bet kai kurios susiutos vietos iki siol jauciasi...
Atsakyti
uzklydusi, as atsedau iskarto  ;D zinoma bijojau, nes galvojau kad skaudes  ;D
Atsakyti
[quote]uzklydusi, as atsedau iskarto  ;D zinoma bijojau, nes galvojau kad skaudes  ;D[/quote]
o man neleido :-[,be to labai skaudejo,o vienai irgi kakliukas tik buvo plyses ir irgi leido sedet.as ne tik kad sedet negalejau,bet i gulet ant nugaros negalejau(tik juvelyriskai ant sono)ir ilgiau pastovejus skaudedavo,bet grizus namo labai padejo pantenolis.
Atsakyti
Uzklydusi, skaitau ir netikiu :smile.gif wink.gif biggrin.gif
Keista, visoms tas pats gimdymas skirtingai praeina...
Man gimdymas - tikrai nieko baisaus. Gimdziau be jokiu nuskausminimu... ;D Praejo 1.6 metukai, o jo jau visai nebeprisimenu... :-/ Bet vat siuvima ilgai prisiminsiu  :-/ :-[
Tiesa, atsisesti gydytojai man leido tik po 4 savaiciu. Ir dar tikino, kad, kai jau antra gimdysiu, tikrai neplysiu... ??? :smile.gif :-/
Atsakyti
[quote]

Yra ir kitas pratimas. Reikia nusiprausus, atsipalaidavus atsigulti ir švelniai "pratampyti" odą, žodzžiu,imituoti tai, ką akušerė per gimdymą daro. Tokiu būdu raumenys pratinami prie tempimo.Ten, kur skaičiau,kažkaip gražiau buvo parašyta, bet gal supratot wink.gif[/quote]

ka cia aprasei, vadinama tarpvietes masazu. ir daug apie tai skaiciau, bandziau net tema tokia uzvest dar take, bet manes kazkaip nesuprato. teoriskai tox masazas turetu padeti isvengti plysimu.
beje, kai savo daktaro paklausiau apie tarpvietes masaza, jis pasake, kad man jo daryti nerekomenduoja, kad neivyktu persileidimas, nes tuo metu man buvo sutrumpejes kaklelis (20 sav.)
todel paciai jo neteko isbandyt, ir zinau apie tai tik teoriskai. bet gal kam nors teko?

o masazas daromas taip: ikisi du pirstus ir svelniai tempi zemyn, kol pajunti, kad daugiau nebegali. truputi atleidi, ir vel kartoji... kur skaiciau, rase, kad galima naudoti specialius aliejus ar kremus, kurie darytu oda elastingesne...
veliau jau gali naudot daugiau pirstu ir t.t.

take buvau idejus angliska aprasyma.

bet sakau, isbandyt neteko, zinau tik teoriskai. kirpimu ir plysimu neisvengiau...
Atsakyti
[quote] bet kai kurios susiutos vietos iki siol jauciasi...[/quote]
Uzklydusi, pries kiek laiko tu gimdei?
Atsakyti
[quote]Vakar išgirdau tokią nuomonę: jeigu nėštumo metu vis pasikartoja pienligė, tai gimdymo metu nepavyks išvengti plyšimų :-/. Ar gali kas nors tai patvirtinti arba paneigti?Gal būt kurią nors kankino pienligė, tačiau jokių plyšimų ji neturėjo, o gal kuri atvirkščiai suplyšo, nors per visą nėštumą pienligė ne nepasirodė? ???[/quote]

Galiu tik paneigt  [smiley=taip.gif] Nei plysimu, nei kirpimu  [smiley=ne.gif], nors daugiau kaip puse nestumo su ta velnio pienlige prasikankinau.. >:(..
Atsakyti
Ragnez, is kur ta "masaza" istraukej?  [smiley=horror.gif]  [smiley=horror.gif]  [smiley=horror.gif]
  Skamba, kaip memuarai is koncentracijos 'stovyklos' [smiley=horror.gif]  [smiley=horror.gif]  [smiley=horror.gif]..
Atsakyti
nezinau ar čia priklauso nuo pienligės, pas mane jos nebuvo o plyšau kaip reikiant. Matyt dėl to kad vaikas didelis buvo-4,200 kg. Labai džiaugiuosi tik dėl to, kad epidūrą naudojau, tai kol siuvo, o siuvo tikrai ilgai, vos neužmigau sleep.gif sleep.gif
Atsakyti
QUOTE (ragnez @ 2003 10 19, 09:28)
QUOTE


Yra ir kitas pratimas. Reikia nusiprausus, atsipalaidavus atsigulti ir švelniai "pratampyti" odą, žodzžiu,imituoti tai, ką akušerė per gimdymą daro. Tokiu būdu raumenys pratinami prie tempimo.Ten, kur skaičiau,kažkaip gražiau buvo parašyta, bet gal supratot wink.gif


ka cia aprasei, vadinama tarpvietes masazu. ir daug apie tai skaiciau, bandziau net tema tokia uzvest dar take, bet manes kazkaip nesuprato. teoriskai tox masazas turetu padeti isvengti plysimu.
beje, kai savo daktaro paklausiau apie tarpvietes masaza, jis pasake, kad man jo daryti nerekomenduoja, kad neivyktu persileidimas, nes tuo metu man buvo sutrumpejes kaklelis (20 sav.)
todel paciai jo neteko isbandyt, ir zinau apie tai tik teoriskai. bet gal kam nors teko?

o masazas daromas taip: ikisi du pirstus ir svelniai tempi zemyn, kol pajunti, kad daugiau nebegali. truputi atleidi, ir vel kartoji... kur skaiciau, rase, kad galima naudoti specialius aliejus ar kremus, kurie darytu oda elastingesne...
veliau jau gali naudot daugiau pirstu ir t.t.

take buvau idejus angliska aprasyma.

bet sakau, isbandyt neteko, zinau tik teoriskai. kirpimu ir plysimu neisvengiau...

dariau tą masažą, pagimdžiau be plyšimų, be kirpimų. Gal dėl jo, gal ne, kas ten žino? wink.gif
Atsakyti
O as girdejau, kad reikia isgerti sauksta konjako pries gimdyma, ir tada nebuna jokiu plysimu blink.gif
Atsakyti