Įkraunama...
Įkraunama...

Plyšimai, nubrozdinimai gimdymo metu.

QUOTE(Unruuly @ 2011 11 07, 15:28)
Va, va.
Man gimdymas buvo neskausmingas, bet kai siuvo tai  šakis, kaip skaudejo  doh.gif  doh.gif


Neleido nuskausminamų? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AngelinaJolie:) @ 2011 11 07, 13:53)
Neleido nuskausminamų?  verysad.gif


Man leido, bet vistiek jauciau, ypac jei idurdavo kur nenuskausminta...
Atsakyti
Kaip žiauru verysad.gif verysad.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 11 07, 14:54)
Plysau, nes nelaiku pastumiau ir tiek, nors mergyte labai mazyte gime  blush2.gif . Labai reik klausyt nurodymu, bet kartais labai jau sudetinga ta padaryt  doh.gif
O siaip nereik nusiteikti, kad plysi, kirps. Pozytyvus nusistatymas labai palengvina gimdyma ir to plysimo net nepajausi, kol neprades siuti  ax.gif



Ar naudojote nuskausminamuosius?
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2011 11 08, 10:35)
Ar naudojote nuskausminamuosius?

Gimdant ar siuvant? Jai gimdant, tai ne, be nieko gimdziau, o siuvant ar tai purske, ar leido (jau nepamenu), bet vistiek jautesi labai blush2.gif
Ai, bet tas skausmas greit pasimirso wub.gif tik paskiau sedet negalejau tiesa kelias savaites, labai tempimas jautesi ir vaiksciot reikejo kaip zasiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 11 07, 16:54)
O siaip nereik nusiteikti, kad plysi, kirps. Pozytyvus nusistatymas labai palengvina gimdyma ir to plysimo net nepajausi, kol neprades siuti  ax.gif


As buvau nusiteikusi, kad neplysiu, nekirps, nestumo metu atlikinejau Kegelio pratimus, gimdymui artejant dariau tarpvietes masazus, lelius tik 3kg buvo ir vis tiek kirpo ir dar daug doh.gif Ir anot gydytojos nuo tu tarpvietes masazu man viskas tik siauriau pasidare ir buvo be sansu pagimdyti nesuplysus iki ausu g.gif Man paciai panasiau, kad tam itakos turejo labai greita gimdymo veikla ir gulima stumimo poza.

O siuvant skaudejo, nors man ir du kartus leido nuskausminamuosius doh.gif

Bet siaip tas kirpimas ir siuvimas tikrai nebuvo taip baisu, kaip isivaizdavau irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 11 10, 14:43)
As buvau nusiteikusi, kad neplysiu, nekirps, nestumo metu atlikinejau Kegelio pratimus, gimdymui artejant dariau tarpvietes masazus, lelius tik 3kg buvo ir vis tiek kirpo ir dar daug doh.gif Ir anot gydytojos nuo tu tarpvietes masazu man viskas tik siauriau pasidare ir buvo be sansu pagimdyti nesuplysus iki ausu g.gif Man paciai panasiau, kad tam itakos turejo labai greita gimdymo veikla ir gulima stumimo poza.

O siuvant skaudejo, nors man ir du kartus leido nuskausminamuosius doh.gif

Bet siaip tas kirpimas ir siuvimas tikrai nebuvo taip baisu, kaip isivaizdavau irnesakyk.gif


Mane truputi kirpo, tai kai siuvo visiskai nieko nejauciau, matyt kazko ten suleido smile.gif gulejau ir ziurejau i leliuka, o gydytojas siudamas diskutavo su vyru ivairiomis gyvenimo temomis lotuliukas.gif
Atsakyti
Apie kirpimus ir plyšimus visai negalvojau per visą nėštumą ir gimdymą. Todėl ir baimės nebuvo. Stumiant jaučiau, kaip plyšta "mėsos", bet nerūpėjo. ax.gif Tik po visko paklausiau:"plyšau?". O man atsakymas:"Ir plyšai, ir kirpom". Tik tada akys ant kaktos iššoko. Pasirodo, ten taip viskas sudraskyta buvo, kad man suleido bendrą nejautrą, vyrą išvarė iš gimdyklos ir tik tada sutvarkė. Sėdėti negalėjau dvi savaites. smile.gif Bet vis tiek niekas neatbaidė nuo noro ateityje turėti dar vaikelių. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgytė @ 2011 12 03, 17:25)
Apie kirpimus ir plyšimus visai negalvojau per visą nėštumą ir gimdymą. Todėl ir baimės nebuvo. Stumiant jaučiau, kaip plyšta "mėsos", bet nerūpėjo.  ax.gif Tik po visko paklausiau:"plyšau?". O man atsakymas:"Ir plyšai, ir kirpom". Tik tada akys ant kaktos iššoko. Pasirodo, ten taip viskas sudraskyta buvo, kad man suleido bendrą nejautrą, vyrą išvarė iš gimdyklos ir tik tada sutvarkė. Sėdėti negalėjau dvi savaites.  smile.gif Bet vis tiek niekas neatbaidė nuo noro ateityje turėti dar vaikelių.  blush2.gif

gerai jog tik dvi savaites..as beveik du menesius nepasedejau,nors man tik kirpo,bet labai sunkei gijo,todel teko labai kenteti. manau daktaru kalte buvo jog man taip ilgai gijo nes su keliom mamytem kalbejau tai jom tokio ilgo gijimo nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2011 12 03, 19:33)
gerai jog tik dvi savaites..as beveik du menesius nepasedejau,nors man tik kirpo,bet labai sunkei gijo,todel teko labai kenteti. manau daktaru kalte buvo jog man taip ilgai gijo nes su keliom mamytem kalbejau tai jom tokio ilgo gijimo nebuvo g.gif


Matyt, priklauso nuo gijimo... g.gif man greitai viskas gijo. Bet irgi manau, kad jei gydytojas norės, sugebės užgimsiantį vaikelį "išsukti" su mažiausia plyšimo ar kirpimo rizika. smile.gif
Atsakyti
ec, pati didžiausia svajonė pagimdyti nekirptai tongue.gif , tik kažin ar jai lenmta išsipildyti. Aš niekada nebijojau gimdymo, visada bijau pirmo mėnesio, kol sėdėti negali, stovėti jėgų nėra.
Atsakyti
QUOTE(@mamukas@ @ 2011 12 09, 15:59)
ec, pati didžiausia svajonė pagimdyti nekirptai  tongue.gif , tik kažin ar jai lenmta išsipildyti. Aš niekada nebijojau gimdymo, visada bijau pirmo mėnesio, kol sėdėti negali, stovėti jėgų nėra.

Lygiai taip pat mastau kaip tu. Artejant gimdymo datai mano baimes stipreja blush2.gif
Atsakyti