Įkraunama...
Įkraunama...

Gitara

net nežinau ar tiksliai čia su šia tema papuoliau.... doh.gif
noriu sužinot kiek šiais laikais mamyčių ar tėvėlių moka groti gitara... tiesiog jau seniai svajojau išmokti ja groti, tačiu trūko vienos smulkmenos - pačios gitaros..... dabar kai ją nusipirkau, belieka susirasti kas išmokytų ja groti - bent jau pačius pagrindus parodytų,..... gal kas žino kokių gitaros mokytujų ar šiaip ką galėtų patarti... blush2.gif
Atsakyti
Labas.gitara ir mano naujas hobis.gavau dovanu ir tikiuos pramokt grot.
paprasciausia informacijos susirinkt tai per google.yra tikrai nemazai gitaristu puslapiu ir forumu.patarimu,pamokymu ten bandyk ieskot.o pradet reikia nuo akordu pagrindiniu.toliau su desine ranka ritmus ir jau busi naujai iskepta muzikante:)
man kazkaip tai sunkokai sekasi.apie muzika turiu sioki toki supratima,visai gerai groju armonika ir pianinu is klausos ir melodija atkuriu,isivaizdavau,kad gitara bus vienas juokas.o pasirodo sudetinga,neskaitant to,kad pirstus is pradziu labai skauda:)mokytoja buvau radus per interneta,bet kaip supratau,tai as jau pagrindines taisykles zinau,tik reikia groti,bandyti.dirbti reikia:)
sekmes tau.
parasyk kaip seksis mokytis mirksiukas.gif
Atsakyti
oi, pas mane tokia užimta vasara buvo, kad niekaip nesugebėjau susitikt su žmogum kuris mane pamokintų kaip gerint gitarą reikia... taip kad ji laukia vis dar savo eilės... ties, mokytoją jau kaip ir turiu - vistik pradžiai noriu viską gyvai pamatyt, manau pora pamokų tikrai bus ne pro šalį, nes iš draugųm, pažystamų niekas gitara negroja, taip kad mokintis viską reiks savarankiškai ... doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labukas. Prieš 20 metų buvau tiesiog užsidegusi išmokti groti gitara. Gavau akordus ir savarankiškai pradėjau groti. Tai labai puiku thumbup.gif Man labai pravertė studijų laikais: pasirodymuose, vakarėliuose, kelionėse. Kūriau dainas - taip išliedavau tai, kas tuo metu širdy degdavo. Baigus studijas kažkaip užmečiau tą užsiėmimą, pasinėriau į šeimos, vaikų auginimo, darbo rūpesčius.
Šią vasarą padovanojom dukrai gitarą, ji pradėjo mokytis, bet jau matau, kad tas noras, kuris buvo, baigia išgaruot verysad.gif
Atsakyti
man ta pati problema. daug metu svajojau ismokt grot gitara. pries metus gavau dovanu gitara, bet taip ir neprisiruosiau ja groti, nes moku tik viena akorda biggrin.gif
reikia susirast gitaros mokytoja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2007 09 05, 22:42)
man ta pati problema. daug metu svajojau ismokt grot gitara. pries metus gavau dovanu gitara, bet taip ir neprisiruosiau ja groti, nes moku tik viena akorda biggrin.gif
reikia susirast gitaros mokytoja  blink.gif

Dukrai suradau gitaros mokytoją, pasimokė pora mėn. nenori, matau. Nežinau, ką toliau daryt: ar versti mokytis toliau, ar baigt šitą žaidimą verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Matyt, svarbiausia yra noras išmokti groti gitara. Maniškis pernai visus metus lankė gitaros pamokas Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Šiemet vėl užsirašė. Nemažai groja namuose, atsisiunčia internetu įv. akordų, melodijų. Gal ir apsimoka iš pradžių lankyti užsiėmimus grupėje: matai, kaip sekasi kitiems, bandai ir pats neatsilikti. Vienam lankyti pamokas pas gitaros dėstytoją gal ir nevisiems yra drąsu, tada ir noras dingsta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2007 09 09, 21:57)
4u.gif Matyt, svarbiausia yra noras išmokti groti gitara. Maniškis pernai visus metus lankė gitaros pamokas Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Šiemet vėl užsirašė. Nemažai groja namuose, atsisiunčia internetu įv. akordų, melodijų. Gal ir apsimoka iš pradžių lankyti užsiėmimus grupėje: matai, kaip sekasi kitiems, bandai ir pats neatsilikti. Vienam lankyti pamokas pas gitaros dėstytoją gal ir nevisiems yra drąsu, tada ir noras dingsta. g.gif

Ir aš leisčiau dukrą į tokį centrą, bet Kaune lyg ir nėra, mums pasiūlė tik muzikos mokyklą lankyt, o ten jau labai "kietas" grafikas ir mokymas.
Atsakyti
O mano svajone yra su gitara ismokt thumbup.gif turiu gitara, turiu literaturos, bet va ner kada verysad.gif o ir noretusi kad salia butu kuris galetu pamokinti, nes vienam pati pradzia gan sudetinga unsure.gif
Atsakyti
Na mano itrgi viena didziausiu svajioniu - ismokti groti gitara. Is artimu zmoniu nieks negroja. Savarankiskai mokytis nedristu.
Sakykit gal kas zinot gera mokytoja??? Geriausiai, kad butu studente mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pliushke: 18 rugsėjo 2007 - 12:11
Sveikutės! 4u.gif Aš taip pat mokausi groti gitara ax.gif
Nusipirkau ją daugiau nei prieš metus.. ale pasimokiau pirmąjį mėnesį pagal Gitaros pradžiamokslį, išmokau pagrindinius akordus, bet dainos nė vienos nesigaudavo.. tai trūko kantrybė ir mečiau doh.gif Prastovėjo ji metelius.. Kartas nuo karto paimdavau.. Bet vistiek melodijos nei vienos neišgaudavau.. O šią vasarą taip jau gavosi kad sunkus metas užėjo.. likau viena, tad teko griebtis bet ko, kad tik nuo minčių pabėgt.. va tada ir kantrybės atsirado.. ir laiko atsirado... ir melodijos pradėjo išeiti lotuliukas.gif

Bet kolkas vis dar groju dainas su pagrindiniais akordais.. C, D, G, E, Em, A, Am..
Bet jau man jų nebeužtenka.. noriu išmokti F ir Bm.. ir dar begales kitų.. bet vistik norisi pagalbos iš šalies.. Tai pasiskambinau į Yamahos mokyklą Kaune ir man ten davė vieno vaikinuko numerį. Tai bandysiu pas jį ir apsilankyti smile.gif

O dar mokymuisi labai padėjo internetas smile.gif
Lietuviškų dainų akordus parsitempiu iš www.akordai.org
Kitas daineles tiesiog šiaip ieškau.. Tarkim www.youtube.com įvedu mėgstamos dainos pavadinimą ir guitar chords arba guitar lessons. Randa tikrai nemažai! O paskui dar ir akordus tos dainos susirandu.. Žinoma visada išsirenku tik pačius lengviausius biggrin.gif

Ir labai labai geras mano pirmas mokytojas buvo Justin bigsmile.gif
www.justinguitar.com thumbup.gif Nemokamos video pamokėlės, nu aiškiau nesu dar niekur radusi! Tikrai super! drinks_cheers.gif

Niu va kiek daug prirašiau smile.gif Kaip tik šį vakarą mokinausi groti.. Iki tiek kad jau puslytė atsirado ant smiliaus swoon.gif

Šitą dainą... http://www.youtube.c...h?v=cVU8rS7JKNM
wub.gif

Atsakyti
sveikutes,

išmokti groti gitara ir mano didžiausia svajonė. Bėda viena - niekaip neprisiruošiu nusipirkti gitaros. Tiesą sakant, net nezinau kokią ir pirkti.
O tu abzoryte tikra šaunuolė. Taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti