Įkraunama...
Įkraunama...

Gitara

O aš mokinausi "Yamaha" muzikos mokykloje, Laisvės aikštėje. Ėjau ten metus, būdavom 3 mergaitės mirksiukas.gif
O kur tas centras? g.gif Ten duoda gitarą ar reikia atsinešti savo instrumentą? Kaip ten viskas vyksta? Kokia kaina? Ir išvis kokia liaudis ten sueina? blush2.gif
Atsakyti
tas centras marijonų gatvėj,prie bičiulio.gitarą reikia atsinešti.mokina nemokamai,bet konkrečiu pamokų nėra.o eina kas nori mirksiukas.gif
Atsakyti
Sugundė mane tas centras blush2.gif O ten vistiek yra kažkoks laikas numatytas tom pamokom? g.gif Ir ten grinai mokina ar ir šiaip pagroti galima ateiti?
Atsakyti
laiko nėra numatyto,tik reik užtaikyt kad būtų tas berniukas arba to centro vadovė.ten galima ir siaip pagrot nueit,ir pasibūt,nu aišku ir mokina. labai daug aš nieko nežinau,nes pati nedaug buvau mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū tau, lattčiuke, labai labai už informaciją smile.gif Norėčiau ten nueiti, bet kažkaip vienai nelabai drąsu doh.gif
Beje, gal žinai kur Panevėžyje būtų galima įsigyti dėklą akustinei gitarai?
Atsakyti
nesigėdink,paprasti žmonės ten renkasi mirksiukas.gif dėklą gali isigyt ,,Hemus" muzikos salone,prie viešbučio pervaža ten,rusy smile.gif aš iš ten pirkau.
Atsakyti
http://www.metronomeonline.com/
cia del ritmo gal kam pagelbes smile.gif
Atsakyti


Gal galit padėt su vienu akordu? Neseniai pradėjau mokytis grot sava gitara, pas mokytoją. Be užduotų dainų norėčiau dar ir pati pramokt, bet gerose dainose dažnai būna man nepažįstamas akordas - F.

Kokias stygas su kokiais pirštais jūs imat? g.gif
Atsakyti
Želė, F - tai barre akordas. Vienu pirštu užspaudi visą pirmą ladą, antro lado trečią stygą ir ketvirto lado ketvirtą ir penktą stygas. Tikiuosi aiškiai pasakiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neshi: 02 gegužės 2008 - 18:22

Aiškiai, bet atrodo sunku. ;D

O su kelintais pirštais jums patogiau imt F?
Atsakyti
QUOTE(Želė @ 2008 05 05, 11:30)
Aiškiai, bet atrodo sunku. ;D

O su kelintais pirštais jums patogiau imt F?


1,2,3,4 lotuliukas.gif taigi visi pirštai išeina užimti mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, o ar jums išeina tas barre akordas F? Aš niekaip jo neužspaudžiu doh.gif verysad.gif
Atsakyti