Įkraunama...
Įkraunama...

Gitara

QUOTE(amandaa @ 2009 02 01, 13:11)
sveikos, zadu pirkti akustine gitara. kas nusimano, gal zinot ar C.Giant firmos normalios gitaros ar cia tos prastesnes?  4u.gif  4u.gif


Sveika, jei jau nusprendei pirkti akustinę gitarą - nepirk labai pigios. Ji bus trmpalaikė, nes tradiciškai jos nelaiko derėjimo ir blogai dera. Nu, gal ir dera keliuose laduose, bet tikrai ne visame grife. O tu nailoninėmis stygomis nori pirkti ar metalinėmis? Šiaip siūlau užeiti į www.geragitara.lt - ten visos gitaros yra tikrai geros. Draugė pirko savo vyrui dovanų, tai liko labai patenkinti abu ir kokybe ir kaina. Ten Kremona firmos gitaros - nerealios! Pati tokia mokinuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pingpongute @ 2009 02 02, 12:47)
Sveika, jei jau nusprendei pirkti akustinę gitarą - nepirk labai pigios. Ji bus trmpalaikė, nes tradiciškai jos nelaiko derėjimo ir blogai dera. Nu, gal ir dera keliuose laduose, bet tikrai ne visame grife. O tu nailoninėmis stygomis nori pirkti ar metalinėmis? Šiaip siūlau užeiti į www.geragitara.lt - ten visos gitaros yra tikrai geros. Draugė pirko savo vyrui dovanų, tai liko labai patenkinti abu ir kokybe ir kaina. Ten Kremona firmos gitaros - nerealios! Pati tokia mokinuosi smile.gif


aciu ,kad atsakei,bet vakar vakare jau nusipirkau akustine C.Giant firmos. tikiuosi nepritruks kantrybes mokantis savarankiskai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,norėčiau išmokti groti gitara kokią gitarą pradžių pradžiai geriausia rinktis ? kai apie jas žinai minimaliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2009 02 07, 09:52)
Sveikos,norėčiau išmokti groti gitara kokią gitarą pradžių pradžiai geriausia rinktis ? kai apie jas žinai minimaliai blush2.gif


Geriausia rinktis nailoninėmis stygomis. Taip pat reikia žiūrėti, kad būtų patogus grifas ir gerai derėtų. Ta pradžių pradžia ir yra svarbiausia - jei nusipirksi blogą gitarą, tai ūpas greitai praeis. Kaip ir amandaa'i, siūlau pasižiūrėti Kremona gitaras. Jos tikrai patogios labai ir super tinka pradėti mokintis.
Sėkmės!

Atsakyti
QUOTE(pingpongute @ 2009 02 07, 21:42)
Geriausia rinktis nailoninėmis stygomis. Taip pat reikia žiūrėti, kad būtų patogus grifas ir gerai derėtų. Ta pradžių pradžia ir yra svarbiausia - jei nusipirksi blogą gitarą, tai ūpas greitai praeis. Kaip ir amandaa'i, siūlau pasižiūrėti Kremona gitaras. Jos tikrai patogios labai ir super tinka pradėti mokintis.
Sėkmės!



o kainos kokios ten? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pingpongute @ 2009 02 07, 18:42)
Geriausia rinktis nailoninėmis stygomis. Taip pat reikia žiūrėti, kad būtų patogus grifas ir gerai derėtų. Ta pradžių pradžia ir yra svarbiausia - jei nusipirksi blogą gitarą, tai ūpas greitai praeis. Kaip ir amandaa'i, siūlau pasižiūrėti Kremona gitaras. Jos tikrai patogios labai ir super tinka pradėti mokintis.
Sėkmės!



Sveikos, as jau mokausi su C.Giant gitara. is tiesu tai nusivyliau... skambesys man nepatinka, greitai issiderina ir siaip viena styga kazkaip zvimbia. jau moku pagrindinius akordus, ritmu kelis... bet zadu dar su ja biski pasimokinti ir nusipirkti geresne
Atsakyti
QUOTE(amandaa @ 2009 02 08, 15:23)
Sveikos, as jau mokausi su C.Giant gitara. is tiesu tai nusivyliau... skambesys man nepatinka, greitai issiderina ir siaip viena styga kazkaip zvimbia. jau moku pagrindinius akordus, ritmu kelis... bet zadu dar su ja biski pasimokinti ir nusipirkti geresne


Vat tai ir svarbu, kad laikytų derėjimą, nes žiauriai sunku mokintis, kai po kelių pabraukymų jau neskamba gitara - tada galvoji ar su gitara kažkas negerai ar jau čia mano klausa paveda biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Maištautoja @ 2009 02 08, 14:17)
o kainos kokios ten? 4u.gif


Kremonos yra nebrangios, palyginti, paprasta be elektronikos kainuoja apie 700 lt, tik jų man regis šiuo metu nėra www.geragitara.lt. Ten galima - yra tokia grafa- "susitarti dėl asmeninės konsultacijos" ir tau patars ir gali net parinkti gitarą. Martynas Kuliavas žinomas gitaristas ir šlamšto tikrai neįkiš smile.gif
Atsakyti
[quote=pingpongute,2009 02 09, 10:08]
Vat tai ir svarbu, kad laikytų derėjimą, nes žiauriai sunku mokintis, kai po kelių pabraukymų jau neskamba gitara - tada galvoji ar su gitara kažkas negerai ar jau čia mano klausa paveda biggrin.gif

jau pradejau dairytis kitos gitaros biggrin.gif beje kaip reikai sujungti kelis akordus be pauziu? nu niekaip niekaip neiseina doh.gif
Atsakyti
[quote=amandaa,2009 02 09, 18:57]
[quote=pingpongute,2009 02 09, 10:08]
Vat tai ir svarbu, kad laikytų derėjimą, nes žiauriai sunku mokintis, kai po kelių pabraukymų jau neskamba gitara - tada galvoji ar su gitara kažkas negerai ar jau čia mano klausa paveda biggrin.gif

jau pradejau dairytis kitos gitaros biggrin.gif beje kaip reikai sujungti kelis akordus be pauziu? nu niekaip niekaip neiseina doh.gif
[/quote]

Ir man nelabai išeina. Reikia laiko matyt ir geresnių įgūdžių. Man mokytojas patarė stipriau užgauti stygas, kad ilgiau skambėtų perkeliant pirštus prie kito akordo ir dar reikia mokintis kad pirštai kuo žemiau grifo keistų pozicijas, ta prasme nekelti aukštai pirštų. Bet čia jau laiko klausimas, reikia tiesiog kantrybės matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amandaa @ 2009 02 08, 14:23)
Sveikos, as jau mokausi su C.Giant gitara. is tiesu tai nusivyliau... skambesys man nepatinka, greitai issiderina ir siaip viena styga kazkaip zvimbia. jau moku pagrindinius akordus, ritmu kelis... bet zadu dar su ja biski pasimokinti ir nusipirkti geresne


Aš tai du kartus "pradėjau" mokytis gitara. smile.gif Su pirmu kartu nieko nesigavo, nes gitara bloga. Cremona. Tiksliau ne gitara kalta, o tai ką su ja padarė. Taigi sumanė kažkoks muzikos profesorius uždėti metalines stygas ant klasikinės gitaros. Prasidėjo jos erozija. O po kiek laiko vėl uždėtos nailoninės nebeskambėjo. O dar ir tiltelio palaužymas. Žodžiu nebeskambėjo ir stygos labai atitolo nuo grifo. Mečiau kokiems 10 metų mokymąsi. smile.gif

Prieš metus užsikabliavau, pasiskolinau klasikinę Hohner HC-06. Senutė, kuri labai mielai skamba. nors tam tikrose aukštesnėse ladose giržda, bet jau jaučiau malonumą. Plius nebėra problemų dėl natų, tab'ų susiradimo. Tad brazdinau ir džiaugiausi.
Prieš porą savaičių pasiskolinau pasibandymui akustinę. Iš pradžių gavosi atmetimo reakcija. Tačiau grojau, nes maniau, kad reikia per kažką perlipti, kad suprasti jos pliusus.
Rezultate - nuo trečiadienio įsigijau akustinę smile.gif

Patarimas visiems - nepradėkite mokytis su prastai skambančiom ar turinčiom stiprių trūkumų. Nepajausit malonumo, ir dings noras. Jei negalit pirkti, tai susiraskit pasiskolinti. Gitara, toks mielas daiktas, kad tikrai atsiras kažkas, kam praėjusi banga ir gitara dulka kampe.

Atsakyti
zinot ta mano C.Giant tikrai gera gitara pasirodo thumbup.gif tik tada dar beproto pirstus skaudejo, ir stygu gerai negalejau prispausti, todel ir atrode , kad skamba ji tragiskai. bet dabar pirstai jau iprato prie stygu ir galiu stipriai prispausti, tai skamba tikrai graziai, ir viskas tiesiog saunu drinks_cheers.gif tik vis dar neiseina sujungti akordu ,kad butu be pauziu...

gal galit kasnors patarti kokia lengva daina , su lengvais(tais pagrindiniai) akordais ?
Atsakyti
QUOTE(amandaa @ 2009 02 13, 14:01)
gal galit kasnors patarti kokia lengva daina , su lengvais(tais pagrindiniai) akordais ?

turiu lengvą, tik iš 2 akordų dainikę ax.gif aš ją pirmą ir išmokau grot ax.gif jei nori, įmesiu mirksiukas.gif
Atsakyti